לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2007, 21:53
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אין שום איתות במעצר הזה. החבר'ה יושבים בעופר כמה שבועות, ואז משוחררים...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "יש מידות של לחץ"

ה"כבדים" בין כה נמצאים ברצועה, ואינם מתרשמים מ"מבצעי איסוף" מעין אלו.
חוסר הרצינות שבמבצעים כאלה, הוכח כאשר הם נעצרו בסמוך לחטיפת גלעד, והם שוחררו, בסופו
של דבר, ללא כל תנאי.
ישראל צריכה להפסיק להתנהג בכזו צורה. הבעייה היא ברצועה, וצריך להפסיק להתחמק ממנה.
אם רוצים להפסיק ירי מהרצועה, צריך לטפל במה שנוצר ברצועה - גם אם מבחינה פוליטית, זה
מצריך להודות בשגיאה האיומה שבבריחה משם.

טיעונים כמו "גם כשישבנו ברצועה ירו על שדרות", אינם נכונים (אנחנו יצאנו מ86 אחוז מהרצועה
כבר ב1994 - ועד 1994, לא ירו על אף יישוב ישראלי מהרצועה). מה שכן, לפני שיצאנו מהתוחמת
הצפונית, הרקטות לא הגיעו עד אשקלון, והיום הן כן מגיעות לשם.
טיפול בירי הזה, בסופו של דבר יצטרך לכלול גם את מה שאיש מאיתנו לא רוצה: כיבוש טוטאלי של
הרצועה לצורך פירוזה מנשק. הטרגדיה היא שבגלל השנתיים האחרונות, הרצועה התמלאה בכמויות
נשק דמיוניות, שיהפכו את המשימה הזו, לקשה וכואבת פי אלף ממה שיכלה להיות. זה שעכשיו
יתחמקו מהמשימה הכפויית טובה הזו, לא בטל את הצורך בה בעתיד, ובתנאים קשים עוד יותר. כל
יום שמחכים, הנבלות שם מתחפרים יותר ויותר טוב.
בכל מקרה, כשיגיעו למסקנה הזו (ויגיעו אליה, כי אין אופצייה אחרת, היום, מחר או בעוד חמש
שנים), אני מקווה שלא יתפתו לעשות שיקולים פסולים של יחסי ציבור, ולפני כל התקדמות
יבשתית, ידאגו שכל מקור אש, ייחרב בלי לשלוח חיילים לטהר אותו...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-05-2007, 16:34
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
הם שוחררו???
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אין שום איתות במעצר הזה. החבר'ה יושבים בעופר כמה שבועות, ואז משוחררים..."

עד כמה שידוע לי (ותקן אותי אם אני טועה באמצעות איזה לינק) רוב הפלסטינים שנעצרו אחרי החטיפה עדיין משחקים פינג פונג בכלא.
אני סבור שהפלסטינים דווקא כן רגישים לנעשה בגדה. הרס התשתית שלהם בגדה מטריד אותם מאוד. הם הרי יודעים שבידוד היכולות שלהם לרצועת עזה יוביל לבסוף לכך שפעולה מאסיבית ברצועה (שכמוך אני סבור שתבוא בהכרח) תמחק את הארגון.
ירי על שדרות אכו היה לפני ההתנתקות. ירי על אשקלון הוט פועל יוצא של שיכלול הרקטות. האם היו משוכללות בהעדר ההתנתקות? אני בספק. אם אתה מתכוון לאוסלו אז כן. אילו צה"ל ישב בעזה באופן רציף סביר להניח שלא היינו רואים ירי רקטות. כן היינו צריכים להתמודד עם שלל בעיות אחרות במישורים שונים.
כניסה לעזה כנראה תבוא. אכן, אין ברירה אחרת. ושיקולים של "יחסי ציבור" יבואו בהכרח. ישראל לא חיה בווקום ויש לה אשראי מאוד מוגבל בעולם מבחינת "פגיעה בחפים מפשע" וכאלה. כיבוש הרצועה הוא עניין מסובך ביותר אך בר ביצוע מבחינה טקטית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:34

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר