לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2007, 11:37
  Berk0 Berk0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.06
למה כולם מדברים על "מה שהיה בקיץ", בקצב הזה העיתונים יגרמו למלחמה

מאז מלחמת לבנון השנייה, אין שום עיתונאי שמכבד עצמו שלא הודיע על סיבוב חוזר בקיץ הזה, ועל מלחמה עם אירן+סוריה, עכשיו או שהעיתונים חברים טובים של אשכנזי ונאסרללה שהם כבר יודעים מה מצפה בקיץ, או שהם גם החליטו בספונטניות על התאריך.

שימו לב ynet,nrg,walla, תיקדבקה, ערוץ 10, 22, ועכשיו גם בוש אומר שיש משהו במזרח התיכון בקיץ ולכן הוא הגדיל את תקציב הבטחון אתמול.
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/784339.html
http://www.haaretz.co.il/hasite/pag...SubContrassID=0
http://news.walla.co.il/?w=/2952/1095853

והנה 2 ידיעות שממש משלימות זו את זו
http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/564/290.html
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3404282,00.html

כאילו מאיפה הבטחון הזה שהולך להיות משהו בקיץ ? אני חושב שהכול בגלל השטויות שאמרו ערוץ 22 במלחמה, על סיבוב חוזר בקיץ וכול השאר גם העבירו תשטיות, ופתחנו פה מעין מלחמה קרה וכדור שלג מתעצם שבסוף יוביל למלחמה אמיתית בקיץ בגלל פליטת פה של איזה עיתונאי שרצה להראות מבין ענין.

דרך אגב, גם בפורום הרבה מביני עניין מדברים על ה show שהיה בקיץ, כלומר זוהי לא תופעה שרק התקושרת חולה בה.

ועכשיו בוא נגיד ככה, באמת יש מצב נפיץ אבל למה בקיץ? מה יש בקיץ שאין עכשיו ? או שהיה לפני חודש? זה לא שיש פה במזה''ת תקופה כמו של החורף הרוסי שמשפיעה רבות על הלחימה, מדברים כול הזמן על עימות עם סוריה ואירן בקיץ, אז למה לא עכשיו? לפני חודש? בעוד שבוע? מה יש להם מהקיץ? אם אני ההיתי צריך לבחור מועד, לא ההיתי בוחר בקיץ.

נערך לאחרונה ע"י Berk0 בתאריך 25-05-2007 בשעה 11:43.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-05-2007, 13:53
צלמית המשתמש של Shavit69
  Shavit69 Shavit69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Berk0 שמתחילה ב "למה כולם מדברים על "מה שהיה בקיץ", בקצב הזה העיתונים יגרמו למלחמה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Berk0
דרך אגב, גם בפורום הרבה מביני עניין מדברים על ה show שהיה בקיץ, כלומר זוהי לא תופעה שרק התקושרת חולה בה.

ועכשיו בוא נגיד ככה, באמת יש מצב נפיץ אבל למה בקיץ? מה יש בקיץ שאין עכשיו ? או שהיה לפני חודש? זה לא שיש פה במזה''ת תקופה כמו של החורף הרוסי שמשפיעה רבות על הלחימה, מדברים כול הזמן על עימות עם סוריה ואירן בקיץ, אז למה לא עכשיו? לפני חודש? בעוד שבוע? מה יש להם מהקיץ? אם אני ההיתי צריך לבחור מועד, לא ההיתי בוחר בקיץ.

כל ציר הזמן של הארועים שקרו בשנה האחרונה במזרח-התיכון מושפעים ממה שקורה באיראן.
להזכירך - החטיפה של חיזבאללה קרתה לפני הפגישה של ה-G8, שצפויים היו לקרוא לאיראן להפסיק את העשרת האורניום שלה.
איראן ניסתה למשוך את דעת ותשומת הקהל העולמית למה שקורה בין חיזבאללה לישראל. הם ציפו למבצע 'עונשין' של צה"ל בנפח של מקסימום שבוע עד 10 ימים ואז לרגיעה, ופתיחת מו"מ לשחרור הגופות\החטופים. -ובזמן הזה כולם כבר ישכחו את איראן.
אתה יכול, אולי, לטעון שאיראן היא גם מאחורי ההסלמה האחרונה בעזה. כי זה אינטרס איראני למשוך את דעת הקהל המערבית למה שקורה בישראל.-אך אם הם עשו את זה, הם עשו את זה בעיתוי די גרוע. מכמה וכמה סיבות, כך שהסיכויים שההערכה הזאת נכונה די קלושים. למרות שסגן שר הביטחון אפרים סנה טען שאיראן מאחורי הארועים ברצועה.
אותו דבר אתה יכול גם לטעון בנוגע למה שקורה עכשיו בלבנון, בין "פתח אל-איסלאם" וצבא לבנון.
אבל, אותו דבר אתה יכול לטעון שבגין בזמנו עיקב את התקיפה בעיראק עקב שיקולי בחירות.
כך שכל מה שאנחנו הטלקבקיסטים בפורומים יכולים לעשות עכשיו זה רק לנחש.

עכשיו, מה בדיוק קורה באיראן?
לאיראן, לפי מקורות גלויים, יש כ-1,300 סרכזות (צנטריפוגות) פועלות המעשירות אורניום ברמה נמוכה (L.E.U או S.E.U), עד כ-27% בהערכה המקסימלית ביותר, באמת המקסימלית-קיצונית ביותר. האורניום שאיראן מעשירה עכשיו יכול לשמש רק כדלק לכוריהּ האטומיים.
הסרכזות שאיראן משתמשת בהן עכשיו להעשרת אורניום מאוד פרימטיביות, יחסית, ונקנו בשוק השחור של הרשת של א.ק. ח'אן, אבי הפצצה הפקיסטנית, או המוסלמית, בשנות ה-80.
הפחד הוא שברגע שלאיראן יהיה את הידע ההנדסי הדרוש להפעיל מספר גדול של סרכזות ביחד ולהעשיר אורניום, היא תוכל להעשיר אורניום ברמה של פצצה (Weapon's grade uranium), כ-80 עד 100 אחוז.
המספרים שאני שמעתי אומרים שכדי שאיראן תצליח להעשיר את אורניום ברמה כזאת גבוהה היא תצטרך כ-9000 סרכזות פועלות ביחד. (עוד פעם, זה מה שאני שמעתי, אני לא יודע אם זה נכון)
הבעיה היא שישראל לא יכולה לחכות עד שאיראן תגיע ל-8999 סרכזות, היא צריכה לא לאפשר לאיראן להשיג את הידע הדרוש (את ה-"Know How") כדי לתחזק ולהפעיל סרכזות במסות גדולות. כמה גדולות? את זה האנשים מדימונה כבר החליטו.
מה שבטוח הוא שהשעון מעלינו, והוא מתקתק: תיק תיק תיק.
ואם ארה"ב לא תעשה משהו, אז אנחנו נצטרך לעשות את זה.
אבל אל-דאגה, רוב הסיכויים הם שארה"ב היא זו שתתקיף באיראן, ותמנע ממנה את הידע הדרוש להפעלת סרכזות במסות.
ומכיוון שרוב הסיכויים שזה מה שיקרה, איראן, סוריה, חיזבאללה, חאמס והג'יהאד האיסלמי נערכים לכך.
ובגלל שהם נערכים לכך - גם אנחנו נערכים לכך.

כמה קישורים טובים:
אני מציע לך לראות את התכנית

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן., לקרוא את הספר "תמוז בלהבות", לקרוא את הדף הזה, במיוחד את הפרק הזה, פה יש הסבר על סרכזות ואיך הן עובדות, ובכלל עדיף לקרוא לך את הדף הזה ואת המחקר הזה מ-MIT.
יש עוד הרבה קישורים שכדי לקרוא, אבל חם לי מידי ואני הולך למזגן...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר