לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2007, 15:24
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
תמונה מצויינת. אהבתי את הקומפוזיציה, (החיל והמתנחל גב אל גב) רק חבל שהדגל נחתך..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי **YanivTorem** שמתחילה ב "אין מעבר!"

עד כאן תגובה מקצועית..

לגבי האמירה שלך -

א. תן הזדמנות לאנשים להבין.

ב. אל תערב פוליטיקה ברי"ש גלי. זה מעצבן וגורע מאוד..

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 25-05-2007 בשעה 15:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-05-2007, 15:54
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04

בקשה קצת מוזרה "לא לערב פוליטיקה" כשאתה מפרסם תמונה שהנושא שלה הוא פוליטי...

בכל מקרה לטעמי המסר שניסית להעביר לא עובר כל כך טוב בתמונה ואני בספק שאם לא היית מספק הסבר אנשים היו מבינים את כוונת המשורר.

מכמה סיבות:
א. איך מזהים מתנחל? לזהות אדם דתי זה לא בעיה, לזהות מישהו שגר באזור מסוים בארץ זה קצת יותר קשה... כיפה גדולה וציצית לא הופכים אותו למתנחל.
ב. ברקע (מעבר לחבל) יש בחורה דתייה, ע"פ ההגדרה הזאת אפשר להגיד שגם היא מתנחלת ואז זה די פוגם.
ג. המבט של הבחור הוא מאוד סתמי, ולא משדר ניתוק, וגם התיקים שמשמאלו לא תורמים.
ד. אולי היה שווה לפתוח צמצם/להתקרב ע"מ לטשטש קצת את הרקע שיתן תחושה יותר גדולה של הפרדה.
ה. הייתי מנסה לעשות ככה שהילד עם הדגל יהיה מאחוריו, כל שאר הרקע (המג"בניק/אופנוע/בחורות) לא ממש תורם למה שניסית להעביר.
ו. הכותרת לא טובה
ישן 25-05-2007, 16:14
צלמית המשתמש של **YanivTorem**
  **YanivTorem** **YanivTorem** אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "בקשה קצת מוזרה "לא לערב..."

תודה לך על התגובה אבל:

"א. איך מזהים מתנחל? לזהות אדם דתי זה לא בעיה, לזהות מישהו שגר באזור מסוים בארץ זה קצת יותר קשה... כיפה גדולה וציצית לא הופכים אותו למתנחל."

ברור שלבוש כזה לא הופך אותו למתנחל אבל בשביל זה קיימים סטריאוטיפים,
וכשאתה רוצה להציג מתנחל ככה אתה מציג אותו.

"ב. ברקע (מעבר לחבל) יש בחורה דתייה, ע"פ ההגדרה הזאת אפשר להגיד שגם היא מתנחלת ואז זה די פוגם."

תסתכל על מה שכתבת בסעיף א- זה שהיא עם בגדים צנועים לא הופך אותה לדתיה! חוצמזה שזה לא פוגם כי גם אם היא דתיה זה רק מחזק את הקונפליקט כשלא כל הדתיים באותו צד.

"ג. המבט של הבחור הוא מאוד סתמי, ולא משדר ניתוק,"

לא ביימתי את התמונה ולא יכלתי לבקש ממנו לשנות מבט.

"וגם התיקים שמשמאלו לא תורמים."

הם מאד תורמים כי אם הוא כבר לא חלק מהחברה אז הוא מסתובב עם התיקים ומחפש חברה אחרת.

"ד. אולי היה שווה לפתוח צמצם/להתקרב ע"מ לטשטש קצת את הרקע שיתן תחושה יותר גדולה של הפרדה."

זה הצמצם כמעט הכי פתוח שלי ואם הייתי מתקכב הייתי יכול לפספס את הסיטואציה.

"ה. הייתי מנסה לעשות ככה שהילד עם הדגל יהיה מאחוריו, כל שאר הרקע (המג"בניק/אופנוע/בחורות) לא ממש תורם למה שניסית להעביר."

ע"ע הערה שלי על סעיף ג שלך.

"ו. הכותרת לא טובה"

אני חושב שכן.

נערך לאחרונה ע"י **YanivTorem** בתאריך 25-05-2007 בשעה 16:19.
ישן 25-05-2007, 16:01
צלמית המשתמש של **YanivTorem**
  **YanivTorem** **YanivTorem** אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.05

אני לא רואה שום סיבה למה לא לערב פולטיקיה- במובן כמו מה שאני עשיתי: להעביר אמירה לא דיון!

צילום פוליטי ואמירות מאחורי תמונה הם חלק בלתי נפרד מאומנות מהצילום!

מה אתם רוצים שכל התמונות כאן יהיו רק עם קומפוזיציה יפה ועומק שדה? אם יש אמירה מאחורי תמונה זה מקפיץ אותה כמה וכמה רמות!
אז פעם אחת האמירה היא חופש (ע"ע אתגר שעבר) פעם אחת האמירה היא אהבה, פעם אחת היא "אל תתייאש", פעם אחת היא "לך עם החלום עד הסוף", וכן, פעם אחת היא פוליטית.
וכל עוד האמירה נשארת אמירה מאחורי תמונה ולא נפתח דיון שלם על דעות פוליטיות כאלה ואחרות- אני לא רואה סיבה למה לא להביע אמירה פוליטית דרך תמונה!

חשוב להבהיר שאני לא אומר את זה בנימה כועסת.

ישן 25-05-2007, 16:22
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי **YanivTorem** שמתחילה ב "אני לא רואה שום סיבה למה לא..."

תראה, אני לא יודעת מה להגיד לך. אולי זה שונה כי האמירות "אהבה", "אל יאוש", "לך עם החלום עד הסוף" ושאר האמירות לא פוגעות באף אחד מבאי הפורום (ולרוב גם לא פוגעות באנשים אחרים). בניגוד לאמירה של התמונה שלך, שבהחלט פוגעת ברבים מהגולשים פה.
מעבר לזה: לרוב, האמירות לא נתונות למחלוקת. זו איזושהי עובדה ("חשוב לאהוב", אני לא חושבת שזה משהו שנתון לויכוח), או אולי דעה ("משפחה היא הדבר הכי חשוב"). אבל לא דעה-שנויה-במחלוקת נתונה במסווה של עובדה.

בקיצור, בפעמים נדירות בעבר הפורום גלש לאשכולות לא נעימים שפגעו בגולשים שונים. אני מקווה שנמשיך להשתדל לא להגיע למקומות כאלה.
ישן 25-05-2007, 19:14
צלמית המשתמש של adamch5
  adamch5 adamch5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.06
שלח הודעה דרך Yahoo אל adamch5
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "אתה אומר לאנשים מה הם אמורים..."

חברים- תרגיעו.
אין ספק ש AU79 (מצטער אני לא מכיר שמות עדיין) נותן אופציה שיכולה למנוע מראש והיא בהחלט יכלה לתת תוצאות שונות כמו אנשים שאומרים את זה בעצמם וככ הבאמת יכולת לראות אם התמונה מעבירה את מה שהתכוונת , אני בעבר הייתי רושם קצת פרטים על התמונה, כיום למדתי שעדיף לתת לאנשים לומר את מה שהם רואים בלי להנחות וככה לומדים הרבה יותר על יכולת העברת הרעיון שלך........

בכל אופן לא מפריע לי שהרצת כאן את מה שהתכוונת גם אם זו לא דעתך הפוליטית וגם אם כן זה לא מעניין אותי במיל. מה שיותר מעניין אותי ונוגע לי זו התשובה לביקורת שכתבו לך.
שוב אני מציין שאני לא תוקף ואומר את זה בנימה הכי שקטה ורגועה כי הכוונה היא להסביר משהו:

אנשים בכל זאת יושבים מזמנם ואני בטוח שלרובנו אין זמן מיותר וכותבים ביקורות אחד לשני.
כל אחד כותב את דעתו ורשאי לחוות אותה לגבי תמונות של אחרים שכן המטרה היא ללמוד.
לדעתי הביקורת שקיבלת מ RP היא ביקורת מוקשעת יחסית שניתנה בכוונה טובה על מנת לתת לך נק' למחשבה של איך אחרים רואים את התמונה ובכך לפתוח לך רעיונות וזוויות ראיה חדשות שתכלס- זו גדולתו של הפורום, אתה מגלה מלא זוויות ורעיונות שבאותו רגע לא ראית ולקוח את זה הלאה ומתפתח עם זה.
מה שהפריע לי זה שכתבת לו שורה בשורה תגובה, כאילו שנפגעת מזה והיית צריך להוכיח אחרת.......
זה לא העניין כאן. אני בטוח שהוא בא כדי לעזור ולא כדי לקטול, אין לי ספק. לי נתנו מליוני ביקורות קוטלות הרבה יותר ורק למדתי מזה והיום אני בטוח שאני יותר טוב מפעם. כמו כן אני מקבל ביקורת ולוקח אותה איתי ואין לי עניין ב"להחזיר" למי שנתן לי אותה........
אז מקווה שתיקח את הדברים לטובה.

לגבי תמונה:

גם אני חושב שללא הפירוט היה לי קצת קשה יותר להבין.
אני מסכים לחלוטין עם RP לגבי ההגדרות שלו של הבחורה מאחורה מול מה שרצית להעביר, אתה לא יכול לביים אותה זה ברור אבל אולי מזווית אחרת או אם היית מתקרב עם הצמצם הפתוח שהיה לך הרקע היה מיטשטש ואז היה נוצר אפקט אחר לחלוטין, הבחורה מאחור אכן מטשטשת את הרעיון לדעתי, החייל דווקא מוסיף לדעתי , בסופו של דבר הייתי חותך את החלק של הגב של הבחור (מה שאומר לצלם יותר מקרוב וטיפה ימינה יותר) משמאל, את התיקים משאיר כי לדעתי הם תורמים מאוד לרעיון ולא גורעים, לגבי הדגל הוא גם בעניין אבל הוא צריך להיות מאוד מטושטש (תחשוב איך זה מעצים את הרעיון ותחושה של טשטוש הרגשת השייכות שלו - אם הנושא הוא אין מעבר)

זהו. אתה יכול לקבל את הדברים וללמוד מהם ופעם הבא שתהיה בסיטואציה דומה תזכור ותפנים מה אנשים אמרו ורק תשתפר , או שאתה יכול לענות בנק' פוטרות כמו שענית לRP ולא ללמוד כלום, זו הכוונה שלי.

סה"כ לדעתי הרעיון שקפץ לך לראש הוא טוב מאוד, התמונה בייחוד בתור תמונת עיתונות יש לה פוטנציאל. צריך ליטושים וזהו.

הגלרייה שלי: www.pbase.com/adamcohen

ניקון D70 עם עדשה 18-200 VR ניקון, 50 מ"מ ניקון וסיגמא 10-20

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:33

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר