לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2007, 22:16
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
תתחיל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Oshri17 שמתחילה ב "תכנון טיול באירופה"

בלחפש את הטיסה הכי זולה שאתה יכול למצוא לאיטליה, לך על טיסות צ'רטר (שכר) גם של חברות ישראליות וגם של חברות איטלקיות. למרות שרוב הפעמים חברות הצ'רטר יותר זולות מהחברות הסדירות, עדיין כדאי לך לברר גם באלעל ובאליטליה, לפעמים יש להם דילים זולים בעיקר לצעירים.
אחרי שתמצא טיסה לאיטליה, תחפש על אותו עיקרון גם טיסה מספרד חזרה לארץ.
אחרי שתמצא את הטיסות ותדע כמה כסף הוצאת על הקטע הזה, תוכל לחשב כמה כסף נשאר לך לטייל איתו תכלס. לפי הסכום שנשאר תחליט כמה להוציא בכל מדינה ועל מה (אוכל,לינה, שינה, נסיעות בתוך המדינה וכו') מזה כמובן נגזר סוג המלון\האכסניה וכו'.

אחרי שתחליט כמה כסף אתה רוצה להוציא בכל מדינה ועל מה תחזור לפה וננסה לעזור לך עם מלונות שיתאימו לתקציב שלך וכל שאר הדברים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-05-2007, 01:30
  Oshri17 Oshri17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.04.06

טוב ביררתי באתר של איסתא על טיסה הלוך לאיטליה וחזור מספרד בערך בתאריכים שאני רוצה (אוקטובר) וזה יוצא בערך 450$ כל טיסה אז נניח אני שם בצד 1000$ לטיסות הלוך חזור.

עכשיו נשאר לי 2000-2500$ לאיזה שבועיים - שלוש שאני רוצה להיות בארבעת המדינות שכתבתי.
בינתיים המדינה שהכי מעניינת אותי זה שוויץ והייתי רוצה להיות שם איזה 4 ימים לפחות (כמה קפיצות בנג'י טובות שם).
עכשיו אני צריך לארגן מסלול פחות או יותר ולדעת עלויות של מלונות, אוכל, נסיעות וכל זה בהנחה שהמחירים צריכים להיות דומים (אותו מטבע לא?).
אני אשמח למלונות נחמדים של שלושה כוכבים אפילו כי אני יודע שאני לא הולך להיות הרבה במלון במשך היום ואין לי מה להתפנק (וגם אין כסף מיותר) במלון 5*.

בקיצור תשפכו עצות, הצעות שאני יראה איך אני ממשיך מפה...

שוב תודה מראש..
ישן 27-05-2007, 07:40
צלמית המשתמש של roboman
  משתמש זכר roboman roboman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
גם אני טס עם חברים לטיול באירופה לפני הגיוס.

הטיול שלנו קצת שונה.. אמסטרדם->לונדון->רומא (ועצירונת קטנה של לילה במילאנו).

המעבר מארץ לארץ אצלנו הוא במטוס (לואו קוסט איירליינס) כיוון שהרכבת לא יוצאת לנו משתלמת.

מבחינת בתי מלון וכו'.. אנחנו בעיקרון ישנים אצל ישראלים שמשכירים דירות.. יוצא לנו בתכלס יותר זול..
פחות מ30 יורו ללילה ויש לך דירה משלך עם מטבח,אינטרנט,ארוחת בוקר,טלוויזיה וכו'...

אגב, מחירי הכרטיסים שמצאת מאוד יקרים.. אנחנו השגנו כרטיס פתוח לאמסטרדם ב490 דולר.... (הלוך וחזור) ייצא לך יותר משתלם פשוט לטוס בתוך אירופה לשדה התעופה שממנו התחלת ולטוס לארץ בחזרה...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i27.photobucket.com/albums/c195/sniper434/28773436.gif]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:30

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר