לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2007, 22:45
  orl2006 orl2006 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
שאלה הצילו!!! זה מאוד חשוב!!! לא להתעלם בבקשה!!!

סליחה אם אני מספים אבל זה מקרה חירום אני בלחץ מטורף!
שלום לכולם, סליחה על אי-הנימוס.
אתמול, חבר שלי קיבל את הדיסקים של אובונטו שהוא הזמין בגרסא 7.04 החדשה ונתן לי אחד, שמח ומאושר הגעתי הבייתה, שיחקתי קצת עם הלייב סי די, ואז חזרתי לווינדוס כשהכל נורמאלי.
לאחר כשעה, החלטתי שאני מוכן להתקין את אובונטו ולכן רציתי להוריד בוט סי די אך הבנתי שכלי שינוי סוגי מחיצות כבר קיים באובונטו, ולכן התחלתי בתהליך ההתקנה.
בחרתי שפה, מיקום, אזור ואז הגעתי לשלב המחיצות.
הכנתי את ההגדרות הרצויות, 30 GB שילכו ללינוקס ממחיצה D והתחלתי בתהליך, ולפני שהוא התחיל, כתב שגיאה ושהוא לא יכול להמשיך, לאחר כמה ניסיונות נואשים ירדתי מלינוקס וחזרתתי לווינדוס בתקווה למצוא תשובה לפתרון.
אך כאן לא נגמר הסיפור, מיד כשחזרתי לויינדוס, הוא זיהה את הכבל רשת כמנותק אז חזרתי לאובונטו, ואז שוב לווינדוס וזה הסתדר.
וכאן הבעיה הגדולה:
כאשר חזרתי לווינדוס שנית, שמתי לב שהקספרסקי לא עולה, וזכרתי שהוא מותקן ב-D ולכן פתחתי את "המחשב שלי" ולהפתעתי גיליתי ש-D נעלם!!!!!!!
עבודה של שנים מושקעת במחיצה הזאת, עבודות, מאמרים, שרתים, פרוייקטים, מה לא??? אני לא יכול לוותר על המחיצה הזאת, אז לאחר כמה אתחולים והפעלות חוזרות ונישנות של אובונטו עליתי על הדברים הבאים:
1. אובונטו זיהה לפני זה את המחיצות C ו-D ועכשיו הוא לא מזהה אותן.
2. ווינדוס מזהה את D עכשיו ככונן דיסקים.
3. אני זוכר שבהתקנה, היה עוד כפתור, משהו כמו בטל שינויים שבוצעו עבור מחיצות ואני זוכר שבטעות לחצתי עליו.
4.מה לעשות???????

בבקשה אנשים, תענו בניסיונות לעזור גם אם אתם לא יודעים איך, אתם לא יודעים כמה דברים תלויים בכך, אני צריך להגיש עבודה גדולה בקרוב, והיא מאוחסנת על הכונן הזה.
ועוד משהו, נזכרתי שבווינדוס, לפני שהוא עולה יש מצב כזה שהוא בודק את המחיצות, אם אני יעשה את זה, זה יעזור?

אני כבר לא יודע מה לחשוב אני כל-כך בלחץ, בבקשה תעזרו לי,
orl2006, מחכה בקוצר רוח לתשובה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-05-2007, 23:54
  Yotamz Yotamz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי orl2006 שמתחילה ב "הצילו!!! זה מאוד חשוב!!! לא להתעלם בבקשה!!!"

אני לא יודע על פתרון ספציפי למצב שלך אבל אני אתן לך עצה ששווה זהב -
מה שעשית כרגע זה מחקת את המחיצה המדוברת מטבלת המחיצות (Partition Table), כלומר היא כרגע לא מזוהה.
עם זאת, לא נראה כאילו הגעת לשלב של הפירמוט אחרת ההתקנה של אובונטו כבר היתה מזהה אותה, לכן יש סיכוי שהמידע שלך נמצא שם עדיין אבל "זרוק" בדיסק בלי מסגרת.
יש דרכים לסדר את זה, אבל דבר אחד לפני הכל:

בשום אופן אל תנסה לעשות שום פעולה על ההארדיסק שלך במצב הזה

כלומר - אל תעשה איחוי, אל תעשה סריקה, אל תיגע בסידור המחיצות עד שיהיה לך פיתרון אמיתי.
כל דבר בסגנון הזה רק מקטין את הסיכויים שתחזיר את המצב לקדמותו.

נערך לאחרונה ע"י Yotamz בתאריך 25-05-2007 בשעה 23:57.
ישן 26-05-2007, 21:23
  orl2006 orl2006 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
מגעיל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי orl2006 שמתחילה ב "הצילו!!! זה מאוד חשוב!!! לא להתעלם בבקשה!!!"

אוי לי....
אני לא מאמין!!!!!
אני כזה מטומטם! לחצתי אתחל, חשבתי שאולי הוא יאתחל אותו בלי לפרמט, אך כנראה שטעיתי...

אני לא יודע מה לעשות עכשיו, וכל המחשב התחיל להסתבך, בגלל שהוא קולט שתוכנות מותקנות אבל הן לא נמחקו כמו שצריך דרך הוספה/הסרה והוא לא מוכן לקבל את זה! הן עדיין שם, ובגלל זה אני לא יכול להתקין אנטי וירוס מחדש.

מה לעשות?
התחלתי לעבוד על העבודה מחדש... אני כל-כך מיואש וכועס על עצמי
ודרך אגב, התחילו להופיע לי בעיות בדפדפן (IE7) אני לא יכול לכתוב בתיבת טקסט כמו זו שאני כותב בה עכשיו לפעמים. (אני כותב ממחשב אחר כרגע).

ושכחתי לציין, אתחלתי מתוך יאוש כי ה-GParted אמר שהוא לא מזהה את סוג המחיצה.

נערך לאחרונה ע"י orl2006 בתאריך 26-05-2007 בשעה 21:25.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:31

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר