לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2007, 22:57
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
מה עושים אנשים בני 18-20? הם לא מספיק טובים לפורום?

שמתי לב שאין לבני 18+ אפשרות גישה לפורום 20+ (מן הסתם), אך בו זמנית אין להם את היכולת לכתוב אשכולות המתאימים ל20+ בפורום מה שבראש (פורום 20+ מקביל למה שבראש רק לבני 20+).

אחרי הכל בני 18+ ואני מצטט מנהל
"זה לא הוגן שאנשים שיכולים לנהוג, לשתות, והכי חשוב - למות למען המדינה, פשוט לא בוגרים מספיק בשביל לכתוב בפורום שאלוהים החליט שהוא לבני 20+, כי החוק של מדינת ישראל לא טופס בממלכת פורום 20+... -_-"

באמת שלמעשה בני 18-20 למעשה מקופחים ולמרות שאין הבדל בין בן 20 לבן 18 (לפי חוקי המדינה וברמת הזכויות והחובות), הם בכל זאת חסרי גישה לשום פורום בעל תכנים התואמים לגילם (לא מדבר על פורנו כמובן... אלא לדוגמא שפתחתי אשכול על אדם שנתפס כאשר הטריד מינית בICQ והאשכול נסגר כיוון שהוא אינו תואם את הגיל של האנשים הגולשים בפורום מה שבראש).

תודה מראש להנהלה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-05-2007, 10:44
  משתמש זכר Spaceboy Spaceboy אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 26.10.01
יש לך כשל מסוים בהבנת ההגבלה...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "[QUOTE=coolroy]20+ פשוט נשמע..."

לנו היו 3 אפשרויות:
- לתת לכולם לכתוב - לא מעשי.
- לבדוק כל אחד ואחד אם הוא רשאי לכתוב באופן יסודי - לא מעשי.
- לקבוע הגבלה כלשהי ולא להתפשר בנוגע אליה - האפשרות שנבחרה.

איפשהו היה צריך לשים גבול (אני מקווה שלפחות עם זה אתה מסכים), הוחלט (שרירותית לצורך העניין) על גיל 20.
עכשיו באים כל בני ה 18 וטוענים שאם הם מספיק בוגרים ללכת לצבא אז הם מספיק בוגרים לכתוב בפורום (אני מכיר גם בני 12 שהם בוגרים יותר מבני 30, אז?), ניתן להם? יבואו בני 17 ויגידו שאם נותנים להם ללמוד נהיגה או בני 16 יגידו שאם הם בוגרים מספיק לקבל תעודת זהות אז למה לכתוב ב מקום שנותנים לבני 18 לא נותנים גם להם?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.varon.co.il/signature.asp?type=.jpg]
"The reasonable man adapts himself to the world,
The unreasonable one persists in trying to adapt the world to himself,
Therefore all progress depends on the unreasonable man" --- George Bernard Shaw

ישן 26-05-2007, 03:17
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
אני משווה בקלות
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "איך אתה משווה בין לכתוב..."

בגלל שבשני המקרים זו הגבלה שהחליטו עליה מנהלי האתר. הרי אם הם ישנו את ההחלטה שלהם אני אוכל לכתוב על כדורגל גם בפורום גורמה למשל. להגבלת הגיל יש הגיון, בטח בשביל מי שקבע את ההגבלה הזו.

ציטוט:
באמת שלמעשה בני 18-20 למעשה מקופחים ולמרות שאין הבדל בין בן 20 לבן 18 (לפי חוקי המדינה וברמת הזכויות והחובות), הם בכל זאת חסרי גישה לשום פורום בעל תכנים התואמים לגילם (לא מדבר על פורנו כמובן... אלא לדוגמא שפתחתי אשכול על אדם שנתפס כאשר הטריד מינית בICQ והאשכול נסגר כיוון שהוא אינו תואם את הגיל של האנשים הגולשים בפורום מה שבראש).

היית יכול לפתוח את האשכול בסקופים, שם הוא לא היה נינעל והיית יכול לדון בו עם מי שאתה רוצה.

ישן 26-05-2007, 23:45
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "מה עושים אנשים בני 18-20? הם לא מספיק טובים לפורום?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hydra
"זה לא הוגן שאנשים שיכולים לנהוג, לשתות, והכי חשוב - למות למען המדינה, פשוט לא בוגרים מספיק בשביל לכתוב בפורום שאלוהים החליט שהוא לבני 20+,

סתם עצה: אם אלוהים היה מחליט שהוא עוצר את גדילתך בשנים אי שם לפני גיל 20, אז היה על מה להתלונן. מכיוון שבעזרת השם ועוד איזו פקודה שטבועה ב DNA שלך אתה תהיה אי שם בעתיד בן 20, אין לך ממש מה להעלב או לדאוג. אם היה מדובר על אפליה על רקע מצב שאינו משתנה כלל (כמו צבע עור) או באופן פאסיבי (כמו להיות מקושר) אז ניחא...

בן 20+ אתה תהיה ואפילו לא מעט שנים. אי שם ב 20+ גם בחורות כוסיות שהטוסיק שלהן מושלם יפסיקו להסתכל עליך (אלא אם כן הן בקטע של "אוהבת מבוגרים") ולעומת זאת יתחילו להסתכל עליך כל מיני גרושות+2 שמעשנות 2 קופסאות ליום... אז תרגיש מה זה להתלונן על משהו שאפילו אלוהים לא יכול לשנות! (לא שאני מתלונן, אגב

ישן 27-05-2007, 13:44
  pbc pbc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "אותו הדבר גם עם המועדונים..."

ציטוט:

[QUOTE=אודי גילת]אותו הדבר גם עם המועדונים שמעל גיל מסויים. למשל יש את הדבלין שהוא מעל לגיל 24. או הייתי אתמול במקום שמעל גיל 25. מה זאת לא הפלייה. אבל מה שהכי מרגיז אותי שלגברים זה מעל לגיל 25 ולנשים מעל לגיל 23. זה ממש לא בסדר.

אין מה לעסות אנשים בגיל 18 הם במקום אחר בחיים מאנשים בגיל 23+. בגיל 18 אתה בבית הספר או ליפני צבע או בזמן הצבע. בגיל 23 ,25 אתה אחרי או שאתה לומד או שאתה עובד והרבה פעמים גר מבחוץ לבית. ישנים גם אנשים בפורום עם ילדים. חיבים להגביל בגיל מסויים כדי לעורר סוג מסויים של שיחות.[/QU

צודק
וייש עוד מיליון דוגמאות לעניין הנ"ל,מיותר לגמרי הדיון הנ"ל,מה נעלה אכשיו את כל הדוגמאות?
20+ זה ל 20 + וזהו,כך זה פועל וימשיך גם עוד אלפי שנים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:36

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר