לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-06-2007, 01:09
  spz spz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צעיר מורעל שמתחילה ב "סרטונים של הימין האמיתי"

1. כל הכבוד שלא נותנים לו לעלות לארץ. יש פה כבר מספיק משוגעים, ולמה הוא אומר "הממשלה שלנו"? הוא לא אזרח מדינת ישראל, המדינה לא רוצה אותו, אין לו זכות לשייך את עצמו לכאן.
2. הוא מתרבב בצורה בלתי רגילה במעשים שלו, וכבר 6 דקות הוא מדבר על האנגלית שלו,
ועל יכולת הנאום שלו באנגלית. משמע - הוא מדבר על כלום.
3. הוא מאוד שקרן, ואני מאוד מקווה שאנשים לא מבינים את הקוראן לפי המסקנות של מר
חיים בן פסחא.
"לפי קבוצות מיליטנטיות בתוך האסלאם, אדם אשר מבצע התאבדות כחלק ממאבק כנגד דיכוי נחשב שאהיד - קדוש מעונה - אשר מאמינים כי זוכה בכך למקום בגן עדן. מוסלמים רבים אינם מסכימים להשקפה זו וטוענים כי אפילו בנסיבות אלה, ההתאבדות נחשבת לחטא."
"כיבוש של אדמות שאינן מוסלמיות דאר אל חרב (בית המלחמה), והבאתן תחת ידי שלטון מוסלמי, או מלחמה בכופרים כדי שיקבלו עליהם את "דת האמת", נקרא גם הוא מבחינה היסטורית ג'יהאד, למרות שהצורך בו כיום שנוי במחלוקת בקרב המוסלמים. יש אומרים שהוא הונהג רק על מנת לשמור על האסלאם מהרס, ועתה אין בו צורך, שכן חופש הדת קיים ברוב העולם."
אישית אינני מתמצא בדת האיסלם, אבל הציטוטים הללו לקוחים מוויקיפדיה, שנכתבו ע"י אנשים שמבינים עניין יותר ממני. מה שהכתוב מוכיח, זה שלא כל דת האיסלם מאמינה הג'יאהד בדרך בה חיים מדבר עליה. לא חסר תוכניות בערוץ 8 שראיתי שהמושג גי'אהד כפי שאנו מכירים אותו (מהסיבות הידועות לכולנו) הוא בגדר של תקיפה וטרור, רק בגדר המאמינים הקיצוניים.
4. למה הוא מייחס לעזאזל את הטוקבקים ביו טיוב לכלל האוכלוסיה לעזאזאל. בפורום שלנו יש רוב ימני שנוטה להיות קיצוני, זה אומר שכלל האוכלוסיה חושבת כך?
5. הוא בעצם אומר שכל האיסלמם רוצים במותם של כל השאר, ואלו שלא רוצים בזה, פשוט משקרים. ז"א לא משנה מה הם יגידו, הם רוצים במות כולם. אם זאת לא תעמולה, אני לא יודע מה זה.
6. "הם אומרים: אין ליהודים זכות קיום, לא בארץ ישראל, ולא באף מקום". עוד משפט תעמולתי. גם האיסלם הקיצוני לא דוגל בהשמדת היהודים כליל לא משנה איפה שהוא. ז"א, מבחינת תורת האיסלם הקיצוני, השלטון צריך להיות מוסלמי, אך עדיין, מותר שיחיו יהודים ונוצרים תחת שלטון מוסלמי. כך שהמשפט הזה, נשאר בגדר משפט תעמולתי מובהק ושיקרי.
7. הוא באמת מצפה שיקום המוסלמי ויגיד, "לנו 67 מדינות גדולות ועשירות, לכן יש רק אחת קטנטונת, טוב שתשאר שלכם". למה כל העולם הנוצרי חי תחת מדינה אחת? היכן שלא נמצא ההגיון, נמצאת הטיפשות.
8. איזה בדיוק תגובות הוא חושב שהוא יקבל ממוסלמים לא משנה היכן, לגבי סירטונים כמו שלו לעזאזל.

טוב בדקה האחרונה העמוד יצא לי, אבל אני מאמין שהוא שוב חזר על עצמו.
מה שכן, לבן אדם יש רטוריקת דיבור, וזאת לזכותו. כל תנועות הידיים, ופתיחת העיניים, אלו אמצעי שיכנוע בתקשורת בין אישית. חוץ מזה, כל מה שיוצא לו מפה זה זבל טהור, ואלו היו בין הדקות הכי מבוזבזות בחיי. אני מניח שהכל לטובה, ולפחות עכשיו אני יודע טיפה יותר מי המוח מאחורי הגוף של כמה אנשים בפורום פה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר