לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2007, 12:32
  adisch adisch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.07
שאלה התחדשתי במצלמה ועדשה - אודה לעזרה בכמה שאלות

צהריים טובים לכולם...
אתמול רכשתי מצלמת Canon 30D + עדשת סיגמא 17-70 מקאמרה שבאלנבי.
הגעתי לחנות ללא הזמנה מראש ולשמחתי גיליתי שנשארה יחידה אחת בלבד.
כאשר המוכר הביא את הקופסא ראיתי שמדובר בקיט ולא בגוף בלבד, אך המוכר הוציא את עדשת הקיט ואמר שאין לו בעיה למכור לי את הגוף בלבד.
ביקשתי לראות שהגוף ושאר פריטים בקופסא ארוזים בניילונים המקוריים עם פצפצים וכל מה שנלווה והכל היה נראה לי כשר למדי. וידאתי מספר פעמים שלא מדובר במצלמה מחודשת אלא במוצר חדש והמוכר ענה לכל השאלות בנימוס, אדיבות וסבלנות.
כשהגעתי הביתה חבר שלי אמר לי שכדאי לבדוק שהמספר הסידורי שעל המצלמה זהה למספר שעל הקופסא וגיליתי שבצד הקופסא, במקום שבו אמורה להופיע מדבקה עם המספר הסידורי, יש שאריות של דבק ושככל הנראה המדבקה הוסרה משם.
רציתי לדעת אם אני יכול להיות שקט בנוגע לחנות (זאת הקניה הראשונה שלי משם וקראתי ביקורות טובות עליה) ובנוגע לחיסרון של המדבקה עם המספר הסידורי על הקופסא.
בנוסף, מכיוון שמדובר בציוד יקר, רציתי לדעת היכן ניתן לבטח את המצלמה והעדשה בביטוח שיכסה שברים, אבדות וגניבות (אם יש אפשרות כזו בכלל).
אין לי ביטוח על הדירה כך שאין לי אפשרות להוסיף את הביטוח למצלמה לביטוח קיים.

תודה והמשך סופ"ש נעים,
עדי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-05-2007, 10:09
  adisch adisch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.07
והנה התשובה:
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי adisch שמתחילה ב "תודה רבה...:)"

ציטוט:

עדי שלום,

לצערי אין שום דרך לבדוק אם המצלמה מחודשת דרך המספר הסידורי, אלא רק ע"י גורם מקצועי,

לידעתך, כל המצלמות של קנון שנמכרות בערוצים המסודרים והרשמיים של קנון בארץ ובעולם, כוללות מספר סידורי שתואם (על הקופסא ו והמצלמה) העובדה שאין מדבקה על הקופסא אכן מעלה תהיות...

אנא פני למרכז השרות שלנו בבית הצילום ברח' ביאליק 61 ברמת גן. הם יוכלו לבדוק אם המצלמה היצה בשימוש לפני.

בברכה,

דורון

יש בעיה אחת - מיום שישי צילמתי כמה תמונות ניסיון במצלמה ונשאלת השאלה אם עדיין ניתן לבדוק במעבדה האם המצלמה מחודשת או לא.
בכל מקרה, שילמתי על המצלמה במיטב כספי ואני לא מתכוון לוותר. מייל עם התגובה של דורון נשלח ברגעים אלה ממש לשירות הלקוחות של קאמרה.
אני אעדכן בהמשך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר