לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-02-2005, 16:34
  noambugo11 noambugo11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.03
סקר סקר בקשר לסקס בגיל מוקדם

אהלן אנשים.. תראו היום תוך כדי שיחה עם המורה שלי לתנ"ך שיצאה בכיתה..
אחת הבנות שדיי פתוחה בדיבורים אמרה שהפעם הראשונה שלה הייתה בגיל 15
והמורה שלי נכנסה להלם ולא הבינה מה הלחץ והחיפזון...
יצא לי להרהר בנושא ולחשוב טוב טוב
בעצם אני מבין שהיא צודקת.. נכון, כרגע (אני בן 17) אחרי שאתה מכיר את יחסי המין
קצת קשה לך להתעלם מהעיניין ולא לחפש אותו, אבל ראבק מה הלחץ ביחסי מין בגיל 15
היום, אפילו לצערי למרות שזה דבר מהנה והכל, נעזוב את זה בצד לרגע
אני חושב שזה ממש ממש מעציב שבנות עושות יחסי מין בגיל כה צעיר
וחלק מזה.. לא הכל,
הוא באשמתנו הבנים,
מבחינת החבר'ה, אם אתה לא עושה סקס עד גיל 16 אתה "פארש"
כולם כל כך מתגאים בזה שהם עשו סקס ומספרים לכל העולם
חלקם עושים מתוך אהבה שזה לגיטימי לגמרי ולפעמים אפילו אין לי בעיה גם בגילאים
אבל מה שמחליא אותי זה ה-"דפוק וזרוק"
איך שבנים מנצלים בנות בשביל סקס, דבילי ואידיוטי וכל זה רק בשביל להיות בעיניין
ולהרגיש אחד מה"חבר'ה" והרגיש שיענתו לא פיספסת את ההזדמנות

עוד יותר דפוקות הם הבנות, שחלקם כל כך נמשכות לבנים בני 20 וכדומה
וזה כל כך דפוק כי מה לבן לחפש אצל ילדה בת 15 והעיניין שזה ממש תופס הקטע הזה
וככה הסקס הופך לדבר לגיטימי בגיל 15 וזה פשוט לא בסדר!
מה יהיה בעוד 3-4 שנים?? הסקס יהיה בגיל 10 חס וחלילה?!
לפי דעתי הגיל הממוצע שבו כדאי להתחיל יחסי מין הוא 18 פלוס מינוס ותלוי בהבטים
מה אתם חושבים על זה?! אתם מסכימים איתי? או אולי חולקים עליי..
אני מחכה לתגובות שלכם בנושא...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-02-2005, 16:55
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
הזמנים השתנו..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי noambugo11 שמתחילה ב "סקר בקשר לסקס בגיל מוקדם"

היום כבר בגיל 13 - 14 נערים ונערות מקיימים יחסים, הכל כל כך פרוץ (באינטרנט ובכלל), ערוץ האופנה נראה כמו פורנו רך וכ'ו. ההורמונים משתגעים כבר מגיל קטן והמודעות יחד איתם, זה נכון שלנערה בת 15 אין הרבה במשותף עם בן 20+ והמניע יכול להיות רק סקס וניצול.. אבל ידוע שזה "מגניב" להיות עם חבר שגדול ממך.. (כאן נכנס הלחץ החברתי..).
בנוסף, כל התרבות שלנו של ללכת עם צמוד וחשוף--> זה מושך וטוב לא בדיוק מועילים.. ואפילו ילדות בנות 9-10 מנסות להראות סקסיות.. (מחליא בעייני) בסופו של דבר יביאו לכך שכבר בגיל 10 יתחילו לקיים יחסים (אגב, אני מכירה מישהו שהתחיל בגיל 10..) וזה לא כל כך רחוק, כבר היום רואים כתבות בעיתונים על נערים בני 13-14 שאנסו וכ'ו..
קיצר--> צודק שזה לא בסדר.. אבל תחשוב אחורה ותראה שפעם היו מחכים עד החתונה והביטוי "היא תמות בתולה" התקשר למישהי שפשוט לא תתחתן.. היום זה כבר שונה.. ועוד כמה שנים (לא עוד הרבה מסתבר) כבר יירד הגיל עוד יותר..

ישן 06-02-2005, 18:10
צלמית המשתמש של Rutasashi
  Rutasashi Rutasashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
דפוק וזרוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי noambugo11 שמתחילה ב "סקר בקשר לסקס בגיל מוקדם"

אני לא הטיפוס של "דפוק וזרוק" אבל אני לא רואה סיבה שזה יחליא אותך, כמו שאתה בטח יודע הבנות הן לא חלשות ושבריריות וצריכות גבר חזק שיגן עליהן... או משהו בסיגנון, הם חלק מה"דפוק וזרוק", הם מסכימות עם זה ואין שום סיבה להיות נגד זה... (אם הם לא מסכימות עם לעשות סקס ישירות אחרי שהן מכירות מישהו אז זה לא דפוק וזרוק, ואם הוא דופק אותה ללא הסכמתה זה אונס...)

דבר שני, זה באמת לא בסדר כל הקטע של סקס בגיל מוקדם אבל כל אחד הוא בן-אדם בפני עצמו, אני יכול להתגאות בעצמי שסביבי יש חברים טובים שהם בכלל לא בקטע של ללחוץ לעשות שטויות, ואת הסביבה הזאת לא "קיבלתי במתנה" אלא "בניתי" אותה בעצמי, וזה רק מראה שאתה בוחר את החברים שלך, וזה בעיה שלך אם אתה נגררת אחרי לחץ חברתי...

ילדות בנות 9-10 מנסות להיראות סקסיות לא בגלל שהן רוצות קשר עם המין השני אלא בגלל שזה גורם להן להרגיש בוגרות יותר... אח שלי הקטן עד שהיה בן 11 בכלל לא רצה להתקרב לבנות, לא בגלל איזה פחד מהן או משהו, הוא בכלל לא הרגיש שום משיכה למין השני, בגיל 11-12 מתחילים להרגיש משיכה (זה יכול להיות גם שנה לפני אולי) ואז מתחיל גיל ההתבגרות וכל הזבל של הלחצים החברתיים... בגלל זה אני בטוח שיחסי מין בהסכמה לעולם לא יהיו לפני גיל 10-11 (לא שזה כזה מעודד, 10--11 זה עדיין ממש ממש צעיר ולא כדאי לדעתי להיכנס לזה בגיל הזה, אבל מי יודע..)...

ניצול הדדי של ילדה בת 14 וגבר בן 20+ הוא לא ניצול רק בגלל ההדדיות בדבר, זאת אשמתה של הילדה שנכנסה לקשר עם בן ה20 בשביל להיראות "קולית ובוגרת" זה כמו לעשן סמים וכו' כל הקטע של להיראות קולים ובוגרים זה "מקור כל הרוע", צריך פשוט לדעת איך לשחק ת'משחק ולא לפול לשום בור בדרך, אני לא אומר שזה קל אבל אלה החוקים.

ישן 07-02-2005, 19:43
צלמית המשתמש של ClAsSiC GiRl
  משתמשת נקבה ClAsSiC GiRl ClAsSiC GiRl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל ClAsSiC GiRl Facebook profile
דבר ראשון..

אני רוצה להגיד שהלוואי והיו עד אנשים שחושבים כמוך בעולם.
ועכשיו למה שאני חושבת:
אני חושבת שהבעיה שאתה "בשוק" זה משום שזה לא היו כ"כ ידוע בעבר שבנות לפני החתונה, או בגיל כ"כ צעיר שכבו עם מישהו, היו הרבה מיקרים כאלה, פשוט אף אחד לא דיבר על זה, כיום הכל פתוח וכולם מודעים לנושא הזה.

להגדיר גיל מתי מותר לקיים יחסי מין, לא ניתן, משום שזה אינדיוידואלי. יש כאלה שמרגישים מוכנים בגיל 15-16 ויש כאלה שאפילו ב18+ לא מוכנים עדיין, ככה שאי אפשר להכליל.

בנות 14-15 שיוצאות עם בני 20+ באמת יכול להיות שעושות טעות ועושות זאת מלחץ חברתי, או שפשוט שוב הן בוגרות לגילן (משהו שאינו נפוץ, אבל יכול לקרות).

בקשר ל"דפוק וזרוק"- לא רק בנים עושים את זה, אומנם אצלם זה יותר שכיח או לפחות יותר ידוע, ובנות שמודעות לזה או שמפגרות שלא מבינות מה הן עושות בחיים או שמסכימות לזה...

בעולם כיום, אי אפשר לברוח בלי לראות פרסומת על יחסי מין, או לא להיות תחת לחץ לקיימם, צריך לדעת להבדיל בין מה שאתה רוצה לבין מה שיש בסביבה ולהחליט מה יותר מתאים.

אני לא חושבת שיש דרך לשנות את זה כרגע, צריך פשוט לדעת מה טוב בשבילך.

ישן 08-02-2005, 07:58
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
שאלה טובה..

אני חושבת די כמוך...
למה למהר כ"כ לקיים יחסי מין בגיל מוקדם? אני די מרחמת על בנות ששכבו בגיל כזה מוקדם,הן לא מספיקות להנות מהילדות שלהן,מהתמימות שיש בגיל הזה -וכבר שוכבות עם מישהו..
למה בגיל 15 מישהי צריכה להתחיל לפחד מהאופציה שהיא בהריון כי המחזור מאחר לה? בגיל כזה לא עדיף לחיות חיים שקטים ונעימים נטולי אחריות ודאגות מיותרות?
וחוץ מזה,תכלס בגיל הזה די קשה למצוא מישהו שישכב איתך כי הוא באמת באמת מאוהב עד השמיים ויעשה הכל בשבילך(תגידו מה שתגידו-אבל זה ברוב המקרים..)
בקיצור,אני לא אומרת שצריך לחכות לחתונה-כי זה כבר לא כמו שהיה פעם,הזמנים השתנו לגמרי,וסה"כ זה לא דבר שלילי בכלל.... אבל לא בגיל 14.....
וגםםםם מי שתתחיל לשכב כבר בגיל 14,15 תמצא את עצמה שוכבת עם כל דבר שזז....והיא אפילו לא תזכור עם כמה...
אני לא אומרת שכל אחת היא כזאת,יש את ההיא שתשכב וכ"כ תיפגע מהבן עד שהיא תעדיף לא להתנסות בזה שוב פעם כ"כ מהר-אחת כזאת אני יעריך ..(למרות שהיא הביאה את זה על עצמה)

דבר אחר-נחמד לדעת שיש בנים כמוך שחושבים שלדפוק ולזרוק זה דבר מיותר....למרות שהיום יש גם בנות שמנצלות בנים....(אבל לא בנות 14......)
אבל אין מה לעשות,זאת החברה שאנחנו חיים בה היום,והיא מכתיבה לנו די הרבה...
אני רק מקווה שהבנות יתחילו להבין שלא כל אחד שווה את הדבר המדהים הזה,ולא לכל אחד צריך להביא את זה...

metro2-אני לא יודעת למה אתה כ"כ שלילי לגביו...זה לא רע,הוא הציג את זה יפה מאוד.
דבר שני -אתה די צודק בקשר לזה שצריכים להתחיל מגבוה לסנן את כל הנושא..

ישן 08-02-2005, 21:16
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
ערב טוב !

אני מסכימה מאוד עם דבריך ועם דבריה של Classic Girl ואוסיף מספר דברים :
אני מקבלת את זה שחלק מנושא קיום יחסי מין בגיל צעיר נובע מסקרנות, אבל אני מתרגמת את זה לקלות דעת .
אני אומר ולאו דווקא בהכללה- אני לא חושבת שבחורה בת 15 מספיק בוגרת (הן פיזית והן נפשית) בשביל להתמודד
עם השלכות אפשריות של יחסי מין . אמרתי את זה בעבר ע"ג הפורום ואומר שוב- יחסי מין יכולים להיות משחק
אבל הם לא משחק ילדים !
מדובר כאן על דבר שהוא בשורה התחתונה- פולשני ויש לו השלכות (מחלות מין/הריון) .
הן בחור והן בחורה בני 15/16/17 ואפילו 18, לא יכולים להתמודד עם השלכות של הריון, אם זה מבחינת גידול ילדים- אין אמצעים מבוססים כלכלית להביא ילד לעולם (בראייה עתידית וריאלית) ולעשות הפלה זה נשמע טוב בתיאוריה אך יכולים להיות סיבוכים רבים בעתיד (שלא נדבר על טראומה) .

ומצד שני - אני לא מתעלמת מהעובדה שהתופעה הזו קיימת (ואפילו) מאוד נפוצה ואני חושבת שזה די עצוב כי זה אומר שאנחנו דור יותר קל דעת שלא מייחס חשיבות מספקת לצעדים שיכולים להיות הרי גורל .
בוטה להכליל ולפיכך אני מאמינה שבין כל זה יכול להיות קומץ שכן מייחס חשיבות לכך ולא לוקח סיכונים שכאלו .

לסיכום העניין :
לדעתי יחסי מין הם לא עניין של מה-בכך ועם כל הרצון להנאה ולסיפוק, לכל דבר יש את הזמן שלו .
אני חושבת שזה צעד שצריך לעשות רק מתוך שלמות ומוכנות (בעיקר נפשית), אחרת זה מנוכר ומלא חרטות .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 08-02-2005 בשעה 21:24.
ישן 24-02-2005, 13:24
צלמית המשתמש של *~crazy girl~*
  *~crazy girl~* *~crazy girl~* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל *~crazy girl~*
נראה לי מאוחר להגיב אבל בכל מקרה...

אני מקווה שזה לא מאוחר להגיב עדיין.... ומקווה שמישהו עדיין ייקרא פה כי זה פשוט לוחץ עליי...

אני אחת מאלה שדברתם עליהן אחת מאלה שקיימה יחסי מין ב15 וחצי... כן כן... עצוב ביותר...
לכן אני יכולה להזדהות עם מה שכתבתם מתוך נסיון...
למען האמת נושא זה הפך אצמלי לנושא רגיש... אמנם אני לא חת שמאז הפעם הראשונה
לא מפסיקה לפתוח רגליים לאנשים... זה קרה לי כולה פעם אחת... הפעם ההיא שחשבתי עליה הרבה מאוד לפני... והגעתי למסקנות חיוביות... (חיביות אז שליליות היום)...

...יש מצב שאני לא אהיה כל כך מובנת כי קשה לי קצת להתנסח כרגע...

בכל מקרה.. זה קרה לי עם חבר שלי לשעבר... שאחרי חודשיים מטורפים יחד... בעודי יודעת שאני אוהבת אותו...
מתעלמת מכל הדבורים של אנשים שאומרים לי שאני אתחרט על זה... כי אני יודעת שאני לא, כי אני בטוחה שאני עושה את זה מאהבה... והגיל פה לא קובע..
ועד מלפני כמה זמן לא התחרטתי על זה בגרוש.... ועכשיו אני כן מתחרטת על זה.... מתחרטת מאוד
ואולי אפילו מתביישת בכך(אולי!)... זה מעיק עליי....
כדי להבין את זה לקח לי שלושה שלבים...:
1. התחלתי לחשוב על זה קצת בגלל קריאת ספר כלשהו...
2. ברגע שהחלטתי שזה דבר שאני צריכה לספר לחבר הנוכחי שלי...
3... לאחר שקראתי את הדברים שלכם...

זה לא משהו שבגללו השתניתי... לא משהו שבגר אותי... ולא משהו שגרם לי להסתכל על החיים בצורה אחרת... אבל זה משהו שעכשיו מעיק עליי...
זה משהו שמוריד לי את הערך העצמי שלי.... זה משהו שגורם לי להרגיש שרמוטה...
עכשיו אני מבינה את המשמעות של ההזהרות שהופנו אליי בקשר להתחרטות...
ישן 26-02-2005, 17:30
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
קודם כל- מעריך את האומץ שלך לספר
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי *~crazy girl~* שמתחילה ב "נראה לי מאוחר להגיב אבל בכל מקרה..."

דבר שני- את לא צריכה להרגיש רע עם עצמך.
זה קרה ואי אפשר להחזיר את הגלגל אחורה.
מה שכן אני בטוח שאחרי שהתנסית הספקת לגבש לעצמך דעה על העניין ולהבין שהיית צעירה מידי.
שרמוטה זאת אחת שנכנסת למיטה עם כל מה שזז ולכן אם את עשית את זה רק פעם אחת אז בוודאי שאת לא שרמוטה.
לגבי בושה- מקווה שבסוף כן סיפרת לחבר שלך מה קרה ולו רק כדי לראות איך הוא מקבל את זה.
אם הוא מפעיל עלייך לחצים בנוסח "למה הוא כן ואני לא" אז תקומי ותעזבי אותו.
אם הוא מוכן לקבל את הטעות שעשית ולסייע לך אז תשתפי אותו.
נכון שזה לא דבר שצריך להתגאות בו אבל מצד שני זה גם לא דבר שצריך לשמור בבטן ולא לספר לאף אחד.

ישן 01-03-2005, 04:45

מעריך את האומץ שלך.. בהקשר לזה, כנסו כולם
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי *~crazy girl~* שמתחילה ב "נראה לי מאוחר להגיב אבל בכל מקרה..."

קודם כל, אני מצטער בשבילך אם נפגעת, ומקווה שלא תדעי עוד צער וסבל
דבר שני, משפט שאני מאוד מאמין בו
"אנשים טיפשים שמחשיבים עצמם חכמים חובים דברים על בשרם, אע"פ שמזהירים אותם לפני...
החוכמה האמיתית, היא לדעת להיזהר ולהקשיב לטעויות של אחרים, למרות הרצון להתנסות"

את הטעות שלך עשית, וחבל, אבל כל עוד למדת מהטעות שלך עצמך זה מספיק טוב, בשבילך
אבל משו להגיד לך, חודשיים זה לא מספיק, אפילו לא מספיק כדי להכיר את הבחור, כדי לדעת אותו!
חודשיים זה פרק זמן דיי קצר, אני מאמין שגבר יכול לחכות את זה בשביל סקס שעלול להיות מזדמן
אבל בנאדם אמיתי שאוהב ומאוהב, יחכה את מלוא הזמן שתצתרכי לעצמך, בלי ללחוץ...
מינימום שנה! זה מה שאני מאמין (ורק בשביל הרקורד.. אני מחשיב רק קשרים רציניים, לא סטוצים, שגם הם, עדיף שיתחילו בגיל מבוגר ולא בעוד גיל טיפשעשרה) שצריך בשבילך לדעת שהוא באמת רוצה אותך, ולהכין את עצמך נפשית, אם את צריכה נפשית יותר מזה, זה כבר תלוי בך, אבל המבחן האמיתי הוא להעמיד את הגבר במבחן!
מקווה שאת כבר לא תעשי טעויות ואני מאחל לך שהפעם הבאה תהיה באהבת אמת ועם כל הקסם שיש בכך.. באמת, מכל הלב
ישן 24-02-2005, 20:51
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
דעתי...

אני דיי מסכים איתך אך אתה מגזים בהכללה שלך...

הבנות רובן באמת מפגרות... משיחה עם כמה וכמה ידידות שלי לשעבר יצא שאחת שכבה כי היא חשבה (בגיל 15) שהוא יתחתן איתה ותהיה להם משפחה מאושרת... ואני פשוט לא הצלחתי לא לצחוק (בטח לא לפניה) אבל זה הרג אותי... והוא עוד היה כזה אידיוט שאני פשוט לא מבין איך שוכבים עם כזה? היא הייתה בת 15 והוא 16... יומיים אחרי זה הוא הפסיק לדבר איתה כמעט ועוד אחרי כמה זמן הוא זרק אותה דרך חבר!!!!! משהו...

בנים בני 18 מחפשים קשר רציני ולהנשא לזאתי שהם יוצאים איתה כאשר היא בת 15-14? ממש לא נראה לי... זה פשוט כיף לשחק עם ילדות קטנות וטיפשוט... כנראה שעם בנות 18 לא כ''כ הולך להם... אז הולכים על בנות יותר מפגרות שחושבות שכל העולם ורוד ומנצלים אותן.... (חס וחלילה כל הבנים אבל 90 אחוז בערך)

ויש את הבנות האלה שמבטיחות שבקרוב הן ישכבו איתו... ואני לא מבין מה הטיפשות בזה? כאילו זה בין הדברים שיחזיקו אותו... ואז הוא יזרוק (שוב לא כולם) אבל לא עושים כאלה דברים... זאת פשוט טיפשות...

ובקיצור הכל נובע מזה שהן לא רואות את הצד האמיתי... ושוכבים עם מישהו רק אם בטוחים שהוא אוהב אותך (בטוחים לגמרי) ולא כי נראה שהגיע הזמן מבחינת אורך הקשר או שהגיע הזמן כי כולן עשו... וגם אם זה מאהבה ההרגשה לגמרי שונה...

מה שאני אומר: אי אפשר לסמוך על בנים ולא כדאי... לפעמים הדברים הם מסכה וצריך לדעת מה יש מתחתיה (כן כן אני בן ואני אומר את זה... כי ככה זה... חבל על רוב הבנות התמימות שנפגעות סתם ככה בגלל חוסר שכל... ומקווה שאני לא אהיה כזה בגיל 18...)

גם מוכרים לי מקרים שזה נעשה מאהבה... וזה כבר באמת עניין מדהים שלא משנה באיזה גיל זה יהיה

ולדעתי הגיל המתאים זה כמינימום 16 ובמקרה הטוב יותר 17...
א. זה פחות פוגע
ב. יש יותר שכל!

רמי.
ישן 25-02-2005, 12:16
  tomcoh tomcoh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.02.03

אני רואה את זה בבצפר שלי כל שנה שעוברת אז שכבה פחות ופחות והבנות מתחילות לעשות פאנים ואיפור ולהתלבש יותר צמוד כי הם מקבלות צומי מהבנים והן אוהבות את הצומי הזה והן מרגישות בוגרות
והבנים הלוזרים מהשכבה שלי שלא מצליחים עם ילדות בגיל שלהם הולכים לילדות התמימות האלה

שבבית הם ילדות טובות של אבא אבל בחוץ הם מנסות להיראות בוגרות וקוליות בשביל הבנים....
אני רואה ילדה שהייתה חברה של אחותי פעם ביסודי והיא נראתה כזאתי חמודה
ופתאום שהיא עלתה לחטיבה (כיתה ז) אני רואה אותה עם תסרוקת כזאת ואיפור וחזיית פוש אפ והכל צמוד כל כך.......
והבנים האפסים איך הם מנצלים אותם.... מגעיל ודוחה אותי .אני לא נגד יחסי מין בגיל מוקדם ושאני מתכוון מוקדם זה מינמום 15 16 אבל רק אם זה בא באמת מאהבה והדדיות והחלטה שבאה משיקולים בוגרים..
ישן 25-02-2005, 23:45
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r

אני רוצה להגיב לכמה דברים...
דבר ראשון למה אתם חושבים שבנות הולכות לבנים גדולים יותר מתוך פוזה? זה ממש לא ככה...
מנסיון, בנים בגיל שלך הם יותר ילדותיים (לרוב) וממש לא מעניין איתם, הם שטחיים.
בלי לחפש, יוצא שעם בנים גדולים יותר יש לנו הרבה יותר במשותף, הרבה יותר נושאי שיחה והרבה יותר כיף.זה פשוט יוצא ככה, בלי לחפש...אבל מנסיון, זה לא תמיד נכון, היה איזה אחד בן 20 שהתנהג כמו תינוק בן שנה, ןלכן אני לא מכלילה....
דבר שני אני שונאת שמדברים על יחסי מין בהקשר לאורך הקשר. דברתי עם חברה שלי אחרי שהרבה זמן לא יצא לנו ממש לדבר ועלה הנושא. כששאלתי אותה אם הם שכבו היא אמרה לי "ברור, אנחנו כבר 8 חודשים יחד, מה חשבת?" זה משהו שממש עיצבן אותי....אז? אז העובדה שאתם הרבה זמן יחד מעידה על זה שהייתם חייבים לשכב? ומה שעצוב זה שחצי עולם חושב ככה...
ישן 27-02-2005, 20:02

למה אתן חושבות שאתן יותן בוגרות מאיתנו באותו גיל?
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי O.r שמתחילה ב "אני רוצה להגיב לכמה..."

מאיפה המסקנה הזאת נבעה? אני מסתובב בחברה שלמה שבה הגברים מתנהגים בצורה בוגרת ומשום מה הבנות לא נמשכו אליה כמו לבנים בגילאי 20+

בנות אומרות שהן רוצות גבר חכם ובוגר אבל תסתכלו על כל ה"חנונים" בבית הספר, ל90% מהם יש נשמה של זהב, 99% מהם פנויים, 100% מהם בוגרים יותר יחסית לגיל שלהם, 100% מהם חכמים והרבה מהם גם ניראים טוב או לפחות לא פחות טוב מהילדים האחרים בכיתה.
הבעיה היחידה שלהן הוא מחסור בדבר שמושך הכי הרבה את המין השני, ביטחון עצמי. בנות אוהבות גברים שמקרינים ביטחון עצמי ולא יותר מזה. גברים בני 20+ למדו את זה ויודעים את זה כבר והיה להם אפשרות לפתח את זה גם לכן הם מושכים אליהם בנות צעירות שלא יכולות להבדיל אם גבר אוהב אותן או רוצה אותן בשביל סקס.
ישן 28-02-2005, 15:46
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
זה לא מה שאמרנו....
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Rutasashi שמתחילה ב "למה אתן חושבות שאתן יותן בוגרות מאיתנו באותו גיל?"

דבר ראשון אין דבר כזה "חנונים". חנונים בעיני מי? כל אחד יראה "חנון" בעיני מישהו אחר, תלוי מאיזו חברה הוא מגיע....או מה זה "מקובל" בעצם?
היום הייתה לנו שיחה על זה בשיעור חברה....דעתי היא שאין דבר כזה במאה אחוז מקובל...אני מקובלת בחברה שאני נמצאת בה, החברים שלי, ומה שאנשים מהצד חושבים עלי מעניין לי את הפיייייייפ....
אני בטוחה במאה אחוזים שחצי שיכבה שלי חושבת שאני "חנונית" כי יש לי ציונים די טובים, והחצי השני של אלה שלומדים חושבים שאני יותר מדי "מתפרפרת" כמו שהם ניסו להסביר לי...לא מעניין אותי...
אז ההכללה שעשית על בנים "חנונים" ממש לא צודקת...אני בטוחה שגם אם השכבה לא מודעת לזה, גם לבנים האלה יש עם מי להסתובב ימי שישי, רק שהם לא מספרים על זה לכל העולם ואחותו....
דבר שני לא אמרנו שאין בנים בגילינו שהם בוגרים, אבל לרוב זה פשוט ככה...הם מתנהגים כמו ילדים בני 3..אבל לא הכללנו....אני אישית חושבת שזה ממש לא משנה ההבדל של הגיליים (כל עוד הוא לא מוגזם לגמרי), העיקר לא להרגיש בהפרש הזה.....
ישן 28-02-2005, 19:02

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי O.r שמתחילה ב "זה לא מה שאמרנו...."

אני לא מסתכל על החנונים מבחוץ, אני בא מבפנים.

בכל מקרה אני עדיין לא מבין למה הבנות חושבות שהן יותר בוגרות מאשר הבנים. הם חיו אותו כמות של זמן, וחוו אותה כמות של דברים (ולפי כל המחקרים אין הבדל בין אינטיליגנציה של גברים ושל נשים ככה ששני המינים לומדים מהנסיון בדיוק באותו קצב), רוב הבנות מתנהגות לפעמים בצורה ילדותית כדי "למצא חן" או להיראות חמודה, גם הבנים עושים ככה לפעמים רק בצורה קצת שונה, כדי "לצאת גברים" וכדי להשוויץ בקרב הבנים.
לפי מה שאני רואה הבנות רוצות גבר שיהיה יותר בוגר מהם ו"יראה להם את העולם" או את החיים או מה שזה לא יהיה... גם הבנות וגם הבנים אוהבים את סיטואצית "האביר על הסוס הלבן" הבנות רוצות שיגיע גבר ויסחוף אותן כמו שהבנים רוצים להגיע לבחורה ולסחוף אותה, מה לעשות שלא תמיד לבנים יש את האומץ לעשות את זה או לא חושבים שהם מספיק טובים בשביל זה. אבל בנות 15 מוצאות בדיוק את זה אצל בני 20, רק הבעיה שבני 20 מצפים לדברים אחרים מבנות מאשר בני 15-17...

אהה ולבנים חנונים יש לאיפה ועם מי להסתובב ביום שישי יש להם חברים, רק אין להם חברות (בגלל חוסר ביטחון עצמי). חוץ מזה גם בד"כ אין להם כלכך את הצורך לצאת ביום שישי כמו לאחרים. (שוב אני מדבר על הרוב, בלי להכליל)

נערך לאחרונה ע"י Rutasashi בתאריך 28-02-2005 בשעה 19:24.
ישן 01-03-2005, 04:58

יש ויש, כנסי
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי O.r שמתחילה ב "אני רוצה להגיב לכמה..."

להגיד לך את האמת, נכון שרוב הנערים בגילי מראים שטחיות ורק "לז**ן"
אני לגמרי איתך בזה, אבל לא כולם...
ובידיוק כמו שלא כולם שטחיים בגילאי 16-17 ומעלה
גם אנשים בגיל 20 יש ויש, כאלה שאכן מחפשים קשר רציני.. אבל אני ממש לא מאמין שקשר רציני יעשה עם ילדה בת 16.. זה שאתם חושבות שאתם מבוגרות ממש לא עושה אותכן כאלה,לבנאדם בן 20 תכלס אין מה לעשות עם ילדה בת 16 שאפילו לא סיימה פאקינג בית ספר.. נראה לכם שזה באמת מה שהם רוצים?!
בגיל 20 מתחילים לפתח מערכות יחסים אמיתיות, כאלה שמקשרות לבית, עבודות, ואפילו נישואין
עם ילדה בגיל 16?! I Don't Think So
אבל.. לעולם אני לא יעשה הכללות, יש מקרים, אבל לדעתי.. מאוד נדירים
ואת יודעת במי כדאי לך לסמוך.. בין אם בגילך, ובין אם בגיל קצת(אבל קצתתת) יותר מבוגרים ממך..
באלה שיראו בגרות.. אני ממש לא בא להתשחצן במה שאני הולך להגיד, ממש ממש לא
אבל לפי דעתי האישית, הדברים שנאמרו ע"י בפתיחת האשכול, הם דברים המראים בגרות
אני חושב כך ללא ספק, ואני בנאדם גדול?! ממש לא.. כולה 17.. אם כל הכבוד.. ושוב בלי שחצנות
אני מרגיש מאוד בוגר לגילי, כמו בנאדם שהיה אמור לקפוץ עוד לפחות שנתיים למעלה.
והרבה חברים שלי אומרים לי את זה, ואני לא יחיד במינו.. יש עוד מלא כאלה, רק אתן הבנות.. אולי תיישמו מה שכתבתי כאן, ותתחילו להפסיק למיין לפי גילאים.. תמצאו את בכיר ליבכם אפילו אם הוא קטן ממכם.. שום רע לא יהונה לכן כל עוד הלכתן לפי הלב, ועם הסיכויים המצומצמים להיפגע
HowEver
לכולכן וכולכם, בהצלחה בכל אשר תבחרו, ותזהרו להיפגע!
ישן 03-03-2005, 21:53
  TabacMan TabacMan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.02
שלח הודעה דרך ICQ אל TabacMan שלח הודעה דרך MSN אל TabacMan
זה מה שאני חושב

אני מחלק את הסקס לשני חלקים:
סרטי הפורנו שאנשים צופים בהם ורואים את זה כדבר שהוא יחסית אגרסיבי.
והחלק השני, כדבר מעודן הבא מאהבה.

אני לא יודע מה איתכם אני מעדיף את החלק השני.
אנשים בגילאים המוקדמים (12-16 נגיד) נחשפים לסרטים הללו לצערי ממקומות מאוד פרוצים ולכן מתוקף סקרנותם הם מנסים גם.
לדעתי, אם מערכת החינוך תוכל להעביר מסר שזה אמור לבוא מאהבה ולא מסרטי פורנו מגעילים אני מאמין שיש בזה משהו.

"דפוק וזרוק" המצאה הכי מטופשת ששמעתי בחיים שלי. אבל לצערי היא קיימת וקצת יהיה קשה להוציא אותה מהחברה, בטח ובטח שהנוער שלנו היום נעשה יותר סקרן והוא יותר חשוף לתכנים. זה מבחינת הבנים.

מבחינת הבנות, זכותכן המלאה לומר שאתן מעדיפות קשר עם מישהו גדול מכם ובצדק. אני אישית נתקלתי בזה לא פעם או פעמיים אבל החיים ממשיכים הלאה.
אני אתן לכם דוגמה שעולה לי עכשיו בראש, כמו כל סרט אמריקאי נדוש וטוב העניין של חבר גדול יותר מופיע הוא זורק את הכוכבת של הסרט ואז היא מתאהבת במישהו אחר. זה אולי נשמע נדוש, סרט אמריקאי והכל אבל זה החיים איך שלא תסתכלו על זה.

כיום, בימים שלנו לגיל אין כל כך משמעות אחרי הכל אני מכיר אנשים שתבגרו נפשית (שזה החלק החשוב) בגיל 17 וחצי ויש אנשים שהם עוד מעט בני 19 (לא אני למרות שיש לי יומהולדת עוד שעה בערך) שעוד לא התבגרו.

ד"א אני בצבא עכשיו ואתם לא יודעים עד כמה הצבא נותן לראות דברים בפרופורציה אחרת כך שאני בעצם מסתכל על זמני התיכון שלי ומעריך אותם עכשיו (כדאי לכם לעשות זאת).

למחשבתכם,

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/scripts/birthday.php?date=04/03/1986]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:40

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר