לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-05-2007, 14:11
  dahash dahash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי WqBw שמתחילה ב "רגע , מה עם ביקור הורים ? זה..."

בטירונות אין ביקור הורים חוץ מפעם אחת, בקורס יש ביקור הורים כל שבת שסוגרים [אלא אם יש עונש או בעיות אחרות כגון עבודות בכביש גישה לפארק משפחות !!!!]....
אין כזה דבר להמיר את הביקור הורים שלך בלחזור הביתה.
אל תסמוך גם יותר מידי על חגים, בטיס אוהבים להשאיר אותך כל עוד הם יכולים, לא יצאתי אפילו חג אחד שהייתי.
וקרה פעם שיצאתי שו''ש, וביום ראשון היה יום כיפור, אז במקום להיות הגיוניים ונחמדים כמו כל הצבא ולתת לנו לחזור ביום שני בערב או ביום שלישי, הם החזירו אותנו בראשון בבוקר! (=
קיצר בטיס אל תסתמך על יציאות\מיוחדות וכו'...אפילו אין שם גימלים.
האוהל שלך יהיה הבית החדש שלך. [כמובן שכל זה זה בעיקר בשנה הראשונה, לאחר מכן את באמת פורח]

"cause he who sheds his blood with me today, shall be my brother"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-05-2007, 14:59
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי WqBw שמתחילה ב "שמעתי מיתוסים על אולמות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי WqBw
שמעתי מיתוסים על אולמות קולנוע, בריכות , מגרשי טניס וכדורסל , סנוקר .... מה שליבי חפץ ,
זה מיתוס ידוע שנמצא בכל מקום שיש בו טייסים , יהיה כיף לראות סרט לאורך השבת , אולי לשחות קצת ,

אני מקווה ששוב לא תתפוצץ לי הבועה

לא מיתוסים בכלל, בחצרים יש קולנוע, יש בריכה (כל מי שעשה גיבוש ראה אותה), יש מגרשי ספורט ואפילו אולם ספורט דיי מושקע ואני בטוח שיש עוד הרבה דברים לבידור הטייסים.
רק דבר אחד קטן, אתה לא טייס, בזמן שלכל הבסיס יש גישה לכל המתקנים המשעשעים האלה, לפרחי הטיס אסורה הגישה אליהם (נדמה לי עד שנת הטיסה, שזה אחרי שנה בקורס +-).
קצת מבאס לראות איזה פקיד שהתגייס איתך הולך עם כפכפים ומגבת בדרך למקלחות לשטוף את הכלור מהגוף בזמן שאתה מתייבש באוהל ותעבור רק שנה עד שתוכל גם אתה לטפטף בדרך למקלחות.
מה שאמר לי חבר שנפל בוועדות סוף בסיסי: "כל שבת שאתה סוגר, כל שעה ביציאה שאתה מקבל, כל תחקיר שאתה עובר\מעביר, כל דבר קטן שאתה עושה - עושה אותך איש צוות-אוויר טוב יותר".

בקיצור, בחצי שנה הראשונה תהיה מוכן להרבה חרא (שיתחיל כבר!! אם לא יתחיל אז לא ייגמר).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

ישן 27-05-2007, 17:53
  WqBw WqBw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Dean שמתחילה ב "שמע, אני מבין את הרצון שלך..."

בוא חבר ,
בוא שמע משהו ...

אני גדלתי בסביבה שלאנשים כל אחד אכפת לו מהתחת שלו , לא מצאתי אנשים איכותיים ...
אחת הסיבות שלי בקורס טיס , שיש שם אנשיים איכותיים , רציניים שאני יודע שאני יכול לסמוך עליהם והם עליך .
אם אין אמון אין כלום . אני מקווה ליפול על אנשים עם אחווה ורעות , כי היום אתה חבר שלי , מחר אתה מס' 2 ואני תלוי בך . בגלל זה ! אם אין אמון אין כלום . זה מה שחיל האוויר רוצה , ככה אנשים נמדדים .

ואין ניפוי ע"פ החלטת החברים, השאלון בא לראות איך אתה מסתדר , מתי שהוא תדורג , רק לא בידיי האיש הזה , אני יכול להיות שונא שלך , והחבר הכי טוב של מישהו אחר .

אני בטוח שמלש"ב מצטיין שיודעים שהוא יהיה טייס טוב אין הרבה השפעה , הסוצימטרי לא אמור לתקוע סכין בגב של חבר , פשוט תמלא הכול וזהו , רק תבחר את הקרובים שלך ומישהו אחר יבחר בקרובים שלו וזהו ,

הדבר החשוב הוא להיות בנאדם ! לא נצליח בקורס בלי זה , והאמת .. זה מה שאני הכי רוצה !

אחים בדם !!!! לא אני קובע אם אתה תישאר בקורס .

ריאליטי ?! הדבר פסול , תוציאו את זה מהראש ומהר.

שיהיה בהצלחה, רק ככה נצליח .
ישן 27-05-2007, 21:40
  dahash dahash אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי WqBw שמתחילה ב "אני מדבר על זה ... ..."

חחח אני יענה לכם על כמה נושאים.
-סיכת סוף מכין [נראה לי שזאת הסיכת ביס''ט עליה אתם מדברים] מקבלים אחרי חצי שנה, במסע סוף מכין, שזה אחרי וועדות סוף מכין.
-לא כמו בחי''ר, יש בטיס 3 זוגות מדי א': א' יציאה [הביתה ולבסיס], א'-ב' [א' לתקופה שאתה בקורס כי מסתובבים הרבה על א', וא' כוננות, שאותם מניילנים ותולים בצד ושומרים לטקסים וכו'. יוצאים עם נעליים שחורות קלות ברווז.
-כמ ושאמרתי, כל שבת שסוגרים יש ביקור הורים אלא אם יש אילוצים שונים או עונש. ביקור הורים אומר ביקור של כל מי שרוצה לבוא לבקר אותך, משפחה חברים והשכנה הסקסית ממול ששמעה שאתה טייס.
-בנוהל שבת זה לא לשפצר וכאלה, זתומרת לפעמים גם זה אם אתה צריך להשלים משהו לשבוע, ובמיוחד בטירונות, אבל רוב הזמן נחים, שומעים מוזיקה, מעשנים, ישנים, מתקלחים, יושבים עם חברים, קוראים ספר, רואים סרטים במכשיר די-וי-די נייד של מישהו (=, במהלך הנוהל שבת יש גם שמירות על המאהל, ארוחת שישי שחובה להגיע אליה, ולפעמים יש גם תורנות מטבח בשישי בערב ובשבת בערב.
-שמעתם נכון, בחצרים יש בריכה, חדר כושר, קולנוע, חדר מועדון ועוד ועוד.....לצערכם....בשנה הראשונה לא תוכלו להתקרב לדברים האלה!! גם אם הייתם נחמדים וטובים וממושמעים אין סיכוי.
בריכה תראו רק במסיבת סוף מכין [וזה רק אם אתם מחזור ינואר], באולם קולנוע תבקרו פעם בחודש חודשיים במה שנקרא "ערב מפקדת" שבו כל קוורס טיס על כל שלביו מתקבץ ומעביר ערב שמח של צחוקים חחח...את כל הדברים תתחילו לראות רק אחרי שנה+.
- אל תדאגו בנוגע ליציאות הביתה, זה נשמע הרבה, וזה נכון, אבל מתרגלים לזה ולספירה של השבתות....עדיין נשארים בקשר עם הבית [פעמיים בשבוע יש שקמ''פ-שקם פלאפונים], ושיוצאים ההרגשה ממש טובה. לי ספציפית חוץ מרגילה לא היה חופש של יותר מיומיים [שו''ש], והכי מעט שסגרתי היה 14.....הרוב היה 21, 28.
לעוד שאלות, תעלו באשכול או תפנו בפרטי

כי דח''ש זו לא מילה גסה

ישן 28-05-2007, 01:24
  dahash dahash אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Dean שמתחילה ב "[QUOTE=TheLemons]תשמעו אני..."

חחח מה לא הבנת? את המילה "מעברים"?
לעבר, כמו לערבל, יעני לזיין תשכל, לנסות לעבוד על מישהו.
אני נתקלתי במילה הזאת בצבא, לראשונה בטירונות טיס, המכ''ית כעסה על מישהו [למען האמת, על איליה החבר שלך] ןצעקה עליו :"איליה אתה מנסה לעבר אותי?", הוא לא הבין מה הכוונה, והיא שאלה אותו "אתה לא יודע מה משמעות המילה לעבר?", הוא אמר שהוא יודע, אבל הוא לא חושב שהפירוש שהוא חשב עליו זה מה שמפקדת מתכוונת אליו....המפקדת התחילה לצחוק, וגם אנחנו....ככה חצי שעה מתוזזים וצוחקים, עד שבא המפק''צ ודפק את כולנו בשעתיים ביציאה למרות שזה היה שבוע סליחות [השבוע הראשון בטירונות].
סתם התחשק לי לשתף (=

ישן 28-05-2007, 01:28
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי dahash שמתחילה ב "חחח מה לא הבנת? את המילה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dahash
חחח מה לא הבנת? את המילה "מעברים"?
לעבר, כמו לערבל, יעני לזיין תשכל, לנסות לעבוד על מישהו.
אני נתקלתי במילה הזאת בצבא, לראשונה בטירונות טיס, המכ''ית כעסה על מישהו [למען האמת, על איליה החבר שלך] ןצעקה עליו :"איליה אתה מנסה לעבר אותי?", הוא לא הבין מה הכוונה, והיא שאלה אותו "אתה לא יודע מה משמעות המילה לעבר?", הוא אמר שהוא יודע, אבל הוא לא חושב שהפירוש שהוא חשב עליו זה מה שמפקדת מתכוונת אליו....המפקדת התחילה לצחוק, וגם אנחנו....ככה חצי שעה מתוזזים וצוחקים, עד שבא המפק''צ ודפק את כולנו בשעתיים ביציאה למרות שזה היה שבוע סליחות [השבוע הראשון בטירונות].
סתם התחשק לי לשתף (=

חח וואלה, השכלתי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:38

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר