לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-05-2007, 01:24
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
מכירים את זה ש.....

משחק גדול,
כל אחד יכתוב כמה דברים שהוא מכיר כמו למשל:

מכירים את זה כשמישהו מתקשר אליך הביתה ושואל איפה אתה?

מכירים את זה שקמים רעבים באמצע הלילה פותחים את המקרר רואים קופסאת גלידה בטעם שאתם הכי אוהבים פותחים אותה ומגלים שזה קציצות של סבתא משבת?!

מכירים את הדברים האלו שאין לנו מושג איך קוראים להם?כמו הדבר הזה באסלה שכשמורידים מים הוא עושה כחול?!אה?!

מכירים את זה שאתם הולכים בבית יחפים ורצים לטלפון ואז אתם נתקעים עם האצבע הקטונה בכל דבר שרק אפשר ועד שאתם מגיעים לטלפון הוא מפסיק לצלצל?

מכירים את זה שאתם הולכים ברחוב ומנפנפים לשלום למי שלפניכם כי נדמה לכם שזה מישו שאתם מכירים, ואז כשאתם מתקרבים זה מישהו מוזר ממש שאתה לא מכיר בשיט, ואתה כאילו מעביר יד בשיער...כאילו לא עשית שלום לאפחד...

או שהולכים ברחוב ומישהו מנפנף אליך בהתלהבות ואתה מחזיר לו בהתלהבות כדי לא לייבש אותו ואז אתה מתקרב וקולט שהוא ניפנף למישהו מאחוריך..

מכירים את זה שנכנסים לפוך על הספה באמצע סרט טוב ואז נזכרים ששכחת את השלט ליד הטלויזיה.

מכירים את זה שנכנסים למיטה בחורף והמיטה קרההההה?!

מכירים את זה שאתם הולכים ברחוב ורואים שלט על ספסל:"צבע טרי" ותמיד תגעו בו ותגידו :"וואלה צבע טרי".

מכירים את זה שיש את הקטע בקומיקס שתמיד כשרואים מישהו ישן, מצויירת לו בועת דיבור שיוצאת מהפה ובפנים רשום "zzz..."- מה הקטע? מתי פעם אחרונה יצא למישהו צליל של z בזמן שהוא ישן?!

מכירים את זה שכשאוכלים קורנפלקס מצאים תעצמכם יושבים מול המבוך באריזה של העוגי ועוזרים לעוגי למצוא את הדרך לשוקולד?

מכירים את אלו שהולכים ברחוב ומפילים "בטעות" עטיפה של מסטיק ואז איזה זקנה באה ואומרת: "סליחה...נפל לך!!"

מכירים את זה שארתם יורדים בחדר מדרגות ונכבה לכם האור בדיוק באמצע ואתם מנסים לגשש איפה המדרגה האחרונה ואומרים תודה לאל שאין פה אור ושאפחד לא ראה את זה.

מכירים את זה שאתם רואים משחק והחברה המפגרת שלכן יושבת ליידכן וכל הזמן:"לאן אנחנו מבקיעים?" ואתם מתים להעיף לה כאפה
או שהיא רואה איתך משחק מכבי חיפה מול כפר סבא והיא שואלת:" מי זה הירוקים?!"

מכירים את הפאקצה הזאת שתמיד שתלכו להדליק את המזגן היא תצעק:" אתה לא רואה שהוא בהשהייה...?!?!?!?!"

מכירים את זה שאתם הולכים מהתחנת אוטובוס הביתה ואתם מתים להגיע כבר אז אתם משחקים עם עצמכם משחק: מהמרם כמה צעדים זה עד הבית.. ואז בשלב מסויים כמה צעדים לפני סוף ההימור אתם מתחילים לדלג כמו איזה איילה כדי להגיע בדיוק...

מכירים את זה שאתם יושבים באוטובוס והוא כולו ריק, עולה זקנה אחת, ומחליטה להתיישב בכוונה לידכם?

מכירים את זה שמחממים איזה שניצל במיקרוגל על דקה ומתחרים איתו כמה דברים אתם יכולים להספיק עד שהוא מסיים?לשתות מים לעשות פיפי, לזרוק זבל, להביא תטלפון וכו'...

מכירים את זה שיש רעש ואתם צועקים לחבר משהו,הוא לא שומע אז צועקים שוב ואז פתאום שקט ושומעים אותך צועק: "תראה תכונפה הזאת!"

מכירים את האלה שבאים למועדון רק בשביל הסטיקלייטים? מצחיקים

מכירים את זה שהולכים ליום הורים ואתם באים בגישה של:"וואלה אני הולך לתקוף תמורה לקיר אני אדביר אותה!" ואז אתם באים ואמא שלכם והמורה מתריסות אתכם כמו לוידעת מה ואתם יושבים כזה מרוחים על הכיסא כולכם מלבינים בלי תגובה וכשיוצאים החוצה מסדרים תצווארון ואומרים:"וואלה...הראתי לה לכל השנה!"

מכירים את זה שאתם מקלפים תפוז ואז זה משפריץ לכם בדיוק לעין ואתם עיוורים ליומיים וחצי אחרי ולא אוכלים תפוז עד לעונה הבאה?!

מכירים את זה שאתם כולכם בהיפר באיזה 2 בלילה ואין לכם שומדבר מה לעשות או מישהו לדבר איתו?אז אתם פותחים נושא של מכירים את זה ואומרים כל דבר שרק יש

מכירים את זה שאתם באים להתיישב בפנאן על האסלה, ודופקים את הקפיצה של החיים כי המושב החליט לבשר לכם בחגיגיות שהגיע החורף?

מכירים את זה שמחשבים במחשבון באמצע מבחן את הדברים הכי שטותיים בעולם מלחץ כמו 4*3 ואז מהר מוחקים שחלילה אפחד לא יראה איזה דפקים אנחנו?

מכירים את זה שכשזורקים משהו לפח גדול כזה סוגרים מהר את המכסה ורצים כדי שהריח המסריח הזה לא יעוף עלינו??משחקים עם הפח תופסת,
או שעומדים שעה כזה וסוגרים בעדינות וזה אחלה תרגיל לשרירי רגליים=)

מכירים את האנשים האלו שאומרים ב"קיצור" כל השיחה וזה השיחות הכייי ארוכות איתם?!

מכירים את האלה שיש להם כלב כולו לבן עם כתם שחור והם קוראים לו "חומי"?

מכירים את הטרמפיסטיות ביציע שבאות אליך בסוף משחק של ליגת על שנגמר תיקו ושואלות:מתי הפנדלים!?
אדוניי.

מכירים את הבנות הקנאיות שלא יודעות לפרגן?אז יושבים איתם ומסתכלים על איזו דוגמנית בטלויזיה ואומרים להן כזה:"וואי איזה יפה יואווו" ואז הן אומרות:"איף..הכל ניתוחים" יעני..שנה באיכילוב ולא תראי ככה על מה את מדברת!?
(בנות זה עם חרא..עד המוות תום בוי )

מכירים את זה שיורדים מהאוטובוס ומקפצים למדרכה כי אם נרד לכביש ואז נעלה נצא די פארשים ונאכזב את עצמנו?!

מכירים את זה שאתם קוראים משהו ומישהו נכנס כל שניה ומדבר על השטויות שלו ואתם שמים לב שאיזה חצי שעה קראתם את אותו משפט??

מכירים את האלו שדומים לחיה?! יעני אתה מסתכל על מישהו ואשכרה רואה את פרנקלין הצב!

מכירים את זה שאתם מוצאים תפוח עסיסי ויפה ומישהו אומר:יא תביא ביס ואז הוא מריק לכם על כל התפוס בנגיסה כזה בע=\ ועם קרמבו זה בכלל מגעיל כאילו מה נראה לכם הכל דביק וקצפתי והם כזה:תביא ביס..

מה אתם מכירים שאני לא מכירה?!(באמת משעמם לי תראו כמה חפרתי אלב יש לי עוד המון!באמת)

נערך לאחרונה ע"י ~ים~ כחול עמוק בתאריך 27-05-2007 בשעה 01:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-05-2007, 09:21

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי molaga שמתחילה ב "לפחות היית נותן קרדיט לאתר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי molaga
לפחות היית נותן קרדיט לאתר שממנו העתקת את זה

מכיר את זה שאתה עושה משהו ומשקיע בו תחיים שלך בערך כדי לעשות טוב על הלב לאנשים אחרים(כפרע עליי ) ומישהו בא ואומר שהעתקת הכל?
כמו שאתה לומד למבחן ומפגיז? ואז אומרים שהעתקת!?
שואה למורים.
שואה לך....

לא העתקתי כלום, ועד כמה שאני תום בוי, אני עדיין נקבה...

מכירים את זה שאתם פותחים מלקי והמכסה ממש דורש לק?! או עם שוקולד השחר-גוד!

מכירים את זה שאתם באים הביתה ומתים לדפוק מקלחת חמה ויש מים קפואיםםם??

מכירים את החארות האלו שתמיד שכשמדברים עם מישהו הם באים ודופקים לך על הכתף בערך שנה עד שאתה מסתובב בעצבים של החיים ב:אההההההההההההההההההההה אני מדבר אתה לא רואה?!?!?!?!!?!!

מכירים את זה שלוקחים כוס קפה מלאה קילומטר מהמטבח לסלון והכל טוב ויפה עד השניה שמניחים אותה על השולחן וזה נשפך?!

הזה עם ה:''' כשכותבים אתר זה גדולל וכשממשיכים ונכנסים לנענעיוצא: '''ץמשמשץבםץןך

משמש ואם כותבים אמא יוצא TNT

אגב מכירים את זה שאתם מבואסים ושואלים אתכם באייסי/מסן מה קורה אתם אומרים חרא, שואלים למה ואתם שעה חופרים וחופרים וחופרים ואז קולטים שזה באנגלית,
וכולכם שולחים את זה בעצבים, שיבין לבד למה אני עצבני!

נערך לאחרונה ע"י ~ים~ כחול עמוק בתאריך 27-05-2007 בשעה 09:37.
ישן 27-05-2007, 12:34

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי bebulbal שמתחילה ב "כן, ואני ממשיך לראות איתם את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי bebulbal
כן, ואני ממשיך לראות איתם את זה, אנחנו משפחה ליברלית

איזה חמודדד חח אתם גם עובדים על סצנות כאלו בבית? חח סתם צוחקת
מכירים את האלו שמסתבכים עם המצטט?
QUOTE=bebulbal]כן, ואני ממשיך לראות איתם את זה, אנחנו משפ]//חה ליברלית
[/QUOT

=\
מכירים את זה שבאים לאנשים בים ואומרים להם:סליחה?המים רטובים? והם ישר אומרים כן.. תנסו את זה זה אחלה דאחקות

מכירים את האנשים האלו שכשתמיד שמדברים על לשכת גיוס הם חושבים שהם המציאו את אמריקה כשהם אומרים:"חבר שלי בראיון אישי לקח דובי, קשר לו רצועה זרק אותו מהחלון ואמר שהוא הולך לקנות לו סיגריות"
וכאילו תכלס? הוא חבר של כולם..
אבל מי באמת מכיר אותו?! משיגנע.

מכירים את ת"א?איך כל הבתים שם אחד על השני פיי איך אתם חיים שם?!

מכירים את זה שיש אחד שנרדם עם פה פתוח באוטובוס בחזרה מטיול שנתי וכולם דוחפים לו לפה במבות וביסלי שנזרקו על הרצפה מלפני שלושה ימים!?[שחר חסון]

ישן 27-05-2007, 12:59
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
אלה הכי חזקים / מעצבנים:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ~ים~ כחול עמוק שמתחילה ב "מכירים את זה ש....."

מכירים את זה שנכנסים לפוך על הספה באמצע סרט טוב ואז נזכרים ששכחת את השלט ליד הטלויזיה.

מכירים את זה שיש רעש ואתם צועקים לחבר משהו,הוא לא שומע אז צועקים שוב ואז פתאום שקט ושומעים אותך צועק: "תראה תכונפה הזאת!"

מכירים את זה שאתם באים להתיישב בפנאן על האסלה, ודופקים את הקפיצה של החיים כי המושב החליט לבשר לכם בחגיגיות שהגיע החורף?

מכירים את זה שכשזורקים משהו לפח גדול כזה סוגרים מהר את המכסה ורצים כדי שהריח המסריח הזה לא יעוף עלינו??משחקים עם הפח תופסת,
או שעומדים שעה כזה וסוגרים בעדינות וזה אחלה תרגיל לשרירי רגליים=)

מכירים את האנשים האלו שאומרים ב"קיצור" כל השיחה וזה השיחות הכייי ארוכות איתם?!

מכירים את זה שאתם קוראים משהו ומישהו נכנס כל שניה ומדבר על השטויות שלו ואתם שמים לב שאיזה חצי שעה קראתם את אותו משפט??
ישן 27-05-2007, 14:56
צלמית המשתמש של netaneldj
  netaneldj netaneldj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ~ים~ כחול עמוק שמתחילה ב "מכירים את זה ש....."

ואי אני לא מאמין שפספסתי כזה אשכול מצחיק.

ציטוט:

מכירים את זה שאתם הולכים מהתחנת אוטובוס הביתה ואתם מתים להגיע כבר אז אתם משחקים עם עצמכם משחק: מהמרם כמה צעדים זה עד הבית.. ואז בשלב מסויים כמה צעדים לפני סוף ההימור אתם מתחילים לדלג כמו איזה איילה כדי להגיע בדיוק...

ו
מכירים את זה שמחשבים במחשבון באמצע מבחן את הדברים הכי שטותיים בעולם מלחץ כמו 4*3 ואז מהר מוחקים שחלילה אפחד לא יראה איזה דפקים אנחנו?

הכי חזקים חחחחח..

עוד כמה.

מכירים את זה שאתם מתקלחים ואז כשאתם יוצאים מהאמבטיה הרגל שלכם מחליקה מהנעל בית ונופלת על הרצפה והרגל מתלכלכת ואתם מרגישים רע עם עצמכם?

מכירים את זה שמורה במתמטיקה מתחילה להסביר איזה משהו מסובך ונתקעת בתרגיל כמו 72 פחות 39 ואז היא מנסה לשחק אותה כאילו היא יודעת והיא שואלת ילדים מהכיתה?

מכירים את זה שאתם עצבנים רצח על מישהו, אז אתם אומרים לו "חכה חכה" ואחרי זה אין לכם חשק להרביץ לו.
אז אחרי כמה דקות כשהוא עולה על אוטובוס הוא צועק "חא יא פחדן ידעתי שלא תרביץ לי".
אז אתם עוד יותר עצבניים ממקודם, ומתים לזיין אותו מכות. אז הוא עושה לכם אותו קטע גם יום אחרי...

מכירים את זה שאיזה ערס בא אליכם ביציאה של "אחי יש לך שקל?"
אז אתם אומרים לו "לא."
אז הוא בודק אותך "תן לבדוק"
אז הוא רציני פותח את התיק ואתם רק מקווים שהוא לא ימצא את השלוש מאות שקל שדודה מטילדה הביאה לך ליום הולדת.

מכירים את זה שנגמרת לכם הסוללה במשהו, אז אתם חייבים אותה דחוף. אתם שמים אותה במטען ל 5 דקות, מכניסים את הסוללות למכשיר ואחרי 10 דקות בקטע הכי חשוב שיכול להיות פתאום הסוללות שוב נגמרות.
(קורה לי תמיד עם העכבר האלחוטי שלי).

מכירים את זה שאתם אומרים לעצמכם "יאללה אני קורא ספר". אז אתם קוראים 3 עמודים, משכנעים את עצמכם שזה באמת מעניין. עד שאתם מגלים שנרדמתם עם הראש על הרצפה והרגלים על המחשב בעמוד הרביעי.

מכירים את זה שאתם מצלמים את עצמכם ולא משנה איזה פוזה תעשו תצאו מוזרים ולא פוטוגניים, אבל פתאום כשמישהו מצלם אתכם בהפתעה אתם יוצאים הכי טוב. שאגב משום מה בסוף תמיד התמונה הזאת נמחקת.

מכירים את זה שמישהי מבקשת תמונה שלכם ואין לכם משהו עדכני?
אז אתם מצלמים את עצמכם, עושים פוזות כמו דפוקים, ובסוף אומרים "פיו, מזל שאף אחד לא ראה אותי".

מכירים את זה שאתם אוכלים משהו, איזה חטיף או לא יודע, ואז יש לכם ביד שניה מפתח או פלאפון.
אתם אוכלים ובטעות עם היד השניה מכניסים את המפתח לפה.

מכירים את זה שאתם פותחים אשכול, אז אתם עושים שעתיים רענן ואיזה צ'יבורשקה אחת מבאסת אותך בהודעה של
ציטוט:
=\
ישן 27-05-2007, 15:12

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "ואי אני לא מאמין שפספסתי כזה..."

על המנגינה:בא לשכונה בחור חדש:

"בא לשרשור תותח חדש"

אין עליך איןן הרגת אותי מצחוק
אגב מקלחות,
מכירים את זה במקלחת, פתאום הוילון חרמן עליכם נדבק לכם כמו איזה לוידעת לגב?!

מכירים את זה שהקיר קר במקלחתץ?! אז איזה מפגרים אנחנו! מה אנחנו עושים?!פשוט מרטיבים אותו במים חמים...
וכשמכבים לנו את האור מישהו פעם שמע את התגובות של אנשים במקלחת שמכבים להם את האור???: "אֶההה"

מכירים את הסינים האלו שנכנסים אליכם לאייסי קיו ב-6 בבוקר והם מדברים איתך כאילו הם החברים הכי טובים שלך?!

מכירים את זה שהאוטובוס בתחנה ואתם רצים וממש שאתם בדלת הוא נוסע.. ואפחד לא עוצר אותו, פאקינג אוטובוס! 30 איש! אחד לא עוצר!

מכירים את הערסים האלו שיושבים שעות אבל שעוווות ללמוד מאתרים של פרחות את המשפטים האלו של:המדריך המלא להתחיל עם בנות>> תגידי? אבא שלך אלוהים?אז איך יצא לו מלאך כמוך?!

בטוח כל אחד מכיר איזה ערס שתמיד איכשהו בשיחה איתו הוא מגיע לבדיחה הזאת:
מה ההבדל בין עוגה לעוגה(עם דגש-כמו ערסים נו)
שבעוגה יש סוכר ובעוגה(עם דגש) יש סוכר(עם דגש)

ישן 28-05-2007, 21:57
  משתמש זכר Espires Espires אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.06
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי ~ים~ כחול עמוק שמתחילה ב "חח תכלססס=))) מכירים את..."

חח לי יש כובע כזה עם מלא רסטות, תגיעי לקריית מלאכי ותקחי במתנה =]

מכירים את זה שאתם מפילים גוש ענק בשירותים וכל המים קופצים לכם על התחת

מכירים את זה שחבר שלכם מדבר איתכם על משהו ואתם בכלל חושבים על משהו אחר ואתם כזה צוחקים, אומרים לו כן אהה בסדר וכאלה

מכירים את זה [לבנים בלבד] שעל הבוקר יש לכם זיקפה ואתם מנסים להתפיס אותו למעלה או בכל מיני פוזות חחחחחחחח

*מכירים את זה שנופל לכם איזה משהו בכיתה על הרצפה ואתם מזיזים את כל השולחנות בכיתה ולוקחים אותו עם הרגליים =]

*מכירים את זה שהמורה מחלקת לכם את המבחנים הפוך ואתם מחכים שהיא תפנה אליכם את הגב רק כדי שתוכלו לרשום את השם לפני כולם ולהרוויח עוד 2 שניות
ישן 29-05-2007, 22:36

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי moriel שמתחילה ב "לבנות- מכירות את זה שאתן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי moriel
מכירים את זה שכ"כ משעמם לכם וכי אין לכם שום ברירה אתם נכנסים לפרש? אני כן! זה בדיוק מה שאני עושה עכשיו ! לאב יו פרש! חח

מכירים את זה שאנשים הזויים אומרים לאתר אינטרנט שהם אוהבים אותו=\(רגע אחרי שהם אמרו שמשעמם להם כל כך בשביל שהם יכנסו אליו..)

וואי תכלס הז העם האמפי כל כך נכוןןןן איף

מכירים את זה שכשחולים ומודדים חום גם אם יהיה לנו 39 חום תמיד ננסה להעלות אותו איכשהו?! ואז טובלים בתה וזה עולה ל-48?!=)

מכירים את זה שעונים לטלפון ואם לא עונים אז שעה אנחנו :הלו הלו הלו ואז כבר משתנה המנגינה של ה"הלו" ונהיה כזה:הלואווווווו מצחיק כזה?[שחר חסון כפרע עליו]

מכירים את זה שאתם מציירים משהו מושקע אחושרמוטה ושעות שעות לוקח לכם לצייר את זה, ואז משהו מוכשר ב אותוך שניה משרבט משו פי אלף יותר מרהיב...
כוסשלהאמאמה של המוכשרים

ישן 30-05-2007, 11:49
  Ronen_a Ronen_a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.05

הרג אותי האההההההההה במקלחת

איך עוד לא הגעתם לזה ..... (גברים) מכירים את זה שאתם באים להשתין בבוקר כולכם הפוכים ואז מגיעה הצמרמורת הזאת בבבבבברררררר וכל הפיפי עשה גרפיטי על הקירות ?

מכירים את זה שאתם קונים משהו כולכם שמחים ואז בא חבר "אההההה אני יודע איפה מוכרים ב100 שקל פחות" ואז אתם מבועסים ?

מכירים את זה שאתם הולכים ברחוב ואין אפחחחחדד ואתם שרים לעצמכם ופתאום צצות שתי בחורות
בהליכה ודופקות לכם מבט ואתם לא יודעים מה לעשות עם עצמכם ?

מכירים את זה שאתם רואים את הספסל באוטובוס מאחורה ריק ואתם יושבים ופתאום כל האוטובוס מתמלא ואתם מתחילים לתכנן בראש איך לצאת מהאוטובוס ולעבור את כל האנשים ?

נערך לאחרונה ע"י Ronen_a בתאריך 30-05-2007 בשעה 11:59.
ישן 31-05-2007, 16:34

בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי Lycans שמתחילה ב "גאוני!"

חח אתם ממש ממש טובים!

מכירים את זה שאתם צריכים לעשות מלאן מלאן דברים באיזה יום ויש לכם כל כך הרבה שבסוף לא עושים כלום!?

מכירים את הערסים האלו שחושבים שלהתחיל עם בחורות זה כמו מלפני 10 שנים:"יש לך אש?" כאילו מאמי.. אתה לא מבין שרוב הבנות בעולמנו הקט חושבות שאם אתה לא פלצן שאומר:אבא שלך גנן.. אתה לא קיים..
חח

מכירים את הבנים האלו שעושים הורדת ידיים עם בנות ואחרי הקריעה הגדולה והניצחון הם מנגבים את הזיעה ואומרים:מההה נתתי לה!!

מכירים את זה שב-2 בלילה בגלגל"צ השדרנית נכנסת לאטרף גירויים ומתחילה לדבר חלש בקול סקסי כזה: ערב טוב יקיריי, אי מקווה שעבר עליכם יום טוב ושאתם מתחילים להתפשט ולהביא עליי ביד..
והכי מצחיק ההיא חושבת מתחרמנית עליה בזמן שכולם מתים להוריד לה איזו צ'אפחה.

מכירים את האנשים האלו שבאים לגלריות רואים ציור יותר גרוע של ילד בגן חובה שלמד לצייר את החירבוש הראשון שלו, נעמדים שעות מול ה"יצירה" ואומרים:"וווווואוווו..איזה....איזה... וואוו!!"
=\

מכירים את זה שמתקשרים אליכם מחסום ואתם לא מספיקים לענות- אחרי זה שעה אתם שוברים את הראש מי זה היה!

מכירים את זה שמישהו בא עם איזו חולצה מטורפתת משהו קטלני ואז אתם שואלים אותו:וואי מזה יפה! מאיפה זה?

ומה תמיד אבל תמיד עונים לנו?? ארה"ב..
כאילו כבר צריך לבוא ולשאול:אחי זה מארה"ב? ואז במקרה החריג הוא יגיד: לא אחי זה מאילת.

ישן 01-06-2007, 02:22

בתגובה להודעה מספר 87 שנכתבה על ידי Ronen_a שמתחילה ב "מכירים את זה שאתם מפרסמים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Ronen_a
מכירים את זה שאתם מפרסמים משהו שווה שאתם חושבים שהכי יאהבו והתגובה הראשונה בדיון זה :"מכיר , ישן " ?

מכירים את זה ששולחים לכם הודעה באייסיקיו באנגלית ואתם מנסים לתרגם אותה לפי המקלדת ?

מכירים את זה שאתם ניתקעים בלי נייר טואלט ואז אתם מחכים למישהו שאתם "סומכים" עליו מספיק בישביל להגיד לו בשקט :"בוא בוא שניה.......לך לך תביא לי גליל....טוב נו שתיים....."

מכירים את זה שאתם מתפללים שמה שעשיתם לא יעשה סתימה ויתקע באסלה ?

מכירים את זה שמספר דברים שלא צריכים לספר כמו דברים שלא יורדים באסלה ?

תכלסססססססס

גם הזה עם המגבת שלפניך ענקי!
מכירים את זה שכשהיינו ילדים קטנים רבנו עם ההורים ובכינו והתחלנו תוך כדי לצווח כזה במין :אהההההה תוך כדי בכי כדי שישמעו אותנו ושידעו שאנחנו עוד בוכים?

מכירים את זהה שאתם עונים לטלפון בהכי סבבה ואז אומרים לכם:"שלום אנחנו עורכים סקר יש מישהו מעל גיל 14 בבית?" ואז יורדים לטון הכי תינוקי שיש: לא..אממ אין אפחד..
חח

מכירים את הערסים שמעשנים ומכסים חצי פנים?<>!
מצחיקים

ישן 01-06-2007, 02:58
צלמית המשתמש של worth1000
  worth1000 worth1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.06
בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי ~ים~ כחול עמוק שמתחילה ב "[QUOTE=Ronen_a]מכירים את זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ~ים~ כחול עמוק
תכלסססססססס

גם הזה עם המגבת שלפניך ענקי!
מכירים את זה שכשהיינו ילדים קטנים רבנו עם ההורים ובכינו והתחלנו תוך כדי לצווח כזה במין :אהההההה תוך כדי בכי כדי שישמעו אותנו ושידעו שאנחנו עוד בוכים?

מכירים את זהה שאתם עונים לטלפון בהכי סבבה ואז אומרים לכם:"שלום אנחנו עורכים סקר יש מישהו מעל גיל 14 בבית?" ואז יורדים לטון הכי תינוקי שיש: לא..אממ אין אפחד..
חח

מכירים את הערסים שמעשנים ומכסים חצי פנים?<>!
מצחיקים

חחחחח מאיפה הופלצת ילדה?

ישן 01-06-2007, 20:13
צלמית המשתמש של netaneldj
  netaneldj netaneldj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
Facebook profile

היה לי מצב רוח לעוד כמה

מכירים את זה שאתם הולכים לישון שוכבים ופיתאום מגלים שלא בא לכם לישון?

מכירים את זה שאתם נמצאים בשיעור משעמם, והעיניים נתקעות ובוהות בנקודה מסויימת בכיתה, הפה שלכם מתחיל להזיל ריר וכ'ו.... אבל מה הכי מרגיז???
הנקודה שהעיניים בוהות בה, היא לא אחרת מאשר הכוס של המורה !!!! מת על זה !!!

מכירים את זה שאתם הולכים ברחוב , נזכרים במשו מצחיק ואתם מחייכים לעצמכם , ומי שרואה אותכם חושב שאתם אוטיסטים?

נכון תמיד... אבל תמיד שאתה משתין ויש גושי חרא כזה על הצד של האסלה אתה תמיד תנסה להוריד אותם עם הפיפי ותעשה זרנוק חזק חזק כזה כמו קליעה למטרה?? נכון?!?!?

מכירים את זה שאתם מתקשרים לחבר ושוכחים למה התקשרתם אליו בכלל?

מכירים את הקטע שאתם רוצים ללכת לשירותים באמצע הלילה כשאתם מכורבלים בפןך במיטה, ואתם כל הזמן דוחים את זה? כאילו מה תחסכו בזה, גם ככה בסופו של תשברו ותלכו, ככה אתם מפספסים חצי שעת שינה

מכירים את זה שאתם רואים יתוש/זבוב/ג'וק על החלון אז אתם שעה מנסים להבין אם הוא בפנים או בחוץ, אתם מסתובבים. ואז כשאתם חוזרים הוא נעלם ואתם מתחילים להילחץ?

מכירים את זה שאתם יושבים כמה חבר'ה. ואתה בטעות משמיע עם הכיסא רעש של נוד, ואחר כך אתם מנסים חצי שעה לעשות את אותו רעש כדי להוכיח שזה לא היה נוד?

מכירים את זה שיש לכם פלוץ אז בדיוק איך שאתם מפליצים אתם מתחילים לתופף על השולחן או לצעוק כדי שלא ישמעו ?

מכירים את זה שחבר צריך עזרה והוא קורא לכם שתסדרו לו משהו במחשב כי הוא לא מבין ובטעות מורידים לו איזה קובץ שדופק לו את המחשב ואתם חוזרים לבית בלי שהוא ידע?

מכירים את זה שנגיד אתם אוכלים סנדוויץ` עם מלפפון ליד.
אז אתם אוכלים את המלפפון ממש לאט כדי שיספיק לכל הסנדוויץ`,
אבל אז אתם מגיעים לביס-שניים האחרונים ומגלים שהשארתם בערך חצי מלפפון?
אז כדי להרגיש טוב עם עצמכם אתם אוכלים מהר את המלפפון
ומשאירים ביס אחד כדי שהתוכנית באמת תסתיים כמו שרציתם.

נערך לאחרונה ע"י netaneldj בתאריך 01-06-2007 בשעה 20:20. סיבה: הוספתי עוד אחד
ישן 01-06-2007, 23:17
  psycho59 psycho59 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.07
יש לי אחד שבטוח קרה לכולם

"מכירים את זה שאתם במקלחת ואתם רוצים להישען על הקיר. אז כדי שיהיה לכם נעים אתם משפריצים עליו מים חמים ומהר נשענים"

"מכירים את זה שאתם ברכבת\אוטובוס ועולה איזו זקנה לאוטובוס ואתם פשוט לא רוצים שהיא תשב לידכם, ואתם אומרים לעצמכם "לאאא אל תשבי פה, תתקדמי עוד אחד" ואתם רואים שהיא מסתכלת על כל המקומות אבל בוחנת את המקום שלידכם טוב טוב, ואם היא יושבת לידכם אתם מחייכים ומתבאסים מבפנים ואם היא לא יושבת אתם מרגישים כאילו הרגע כבשתם את עזה"

"מכירים את זה שקורה לכם אותו דבר באוטובוס רק שהפעם זה עם מישהי שווה רצח ואז כל הסיטואציה מתהפכת"

"מכירים את זה באוטובוס שאתם אלה שעולים ופה יש אחד זקן ופה אחת כוסית. ואתם מתלבטים אם לשבת ליד הכוסית וכאילו היא תחשוב לעצמה "יש לו עוד מקום למה דווקא לידי" או לשבת ליד הזקן ולא לתהות במחשבות שלה. בסוף אתם פשוט יושבים לידה ולא מעניין אותכם מה היא חושבת"

"מכירים תקטע הזה שאתם בשירותים ומישהו דופק בדלת, עכשיו אתם לא יודעים כ"כ מה לענות אז אתם אומרים "האאאאא" ואז שואלים מי זה, אז אתה מתפדח אז אתה פשוט אומר "אני" חחח קורה הרבה"

"חיוך הוא בסה"כ קו עקום שמיישר את הכל"-ספר חבקוק ולא זוכר את הפסוק

ישן 02-06-2007, 08:56
צלמית המשתמש של MiG29
  משתמש זכר MiG29 MiG29 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.06

מכירים את זה שאתם מדברים בטל' עם חבר על משו חשוב ואז אמא שלכם קוראת לכם ואתם יוצאים לסלון והיא שואלת אם אתם רעבים?

מכירים את זה שאתם מדברים בטל' ואז אמא שלכם מרימה ת'שפרופרת ומתחילה לחייג לאנשו?

מכירים את זה כשאתם באים לקנות סיגריות\בירה והמוכר שואל בני כמה אתם אתם מביאים לו ת.ז הוא מתחיל לחשב בראש ת'גיל חצי שעה ואז עושה פרצוף של חישבתי ואז מוציא מחשבון ואז עושה "טוב אתה בן 19"?

מכירים את זה כשאתם פותחים רדיו ויש שם בדיוק שיר שאתם לא שמעתם פול זמן ואתם ממש אוהבים אותו ואז אתם קולטים שזה ה30 שניות האחרונות של השיר?
מכירים את זה כשבזמן המתנה לראיון בלשכת גיוס אתם מעשנים במסדרון ואז בא איזה חייל עם סיגריה בפה וצורח עליכם שאסור לכם לעשן פה?

מכירים את זה שאתם הולכים לאיבוד או מחפשים חדר בלשכת גיוס ואתם שואלים חייל והוא עונה בקול מתנשא כזה "לך ישר עד הסוף וימינה"?

מכירים את זה כשאתם מזמינים פלאפל ומבקשים קצת חריף המוכר הבן זונה בכוונה שם פול חריף כאילו שבכוונה ישרוף לכם כשתחרבנו?

מכירים את זה שאתם נוסעים במונית והנהג מתחיל לדבר איתכם על צבא בלי קשר?

מכירים את זה שאתם עומדים בתור הכי בסוף ואז מישו נכנס ושואל מי פה אחרון בתור?

או שמכירים את זה שיש מספרים בתור ומישו שואל "איפה מקבלים מספר?

או שמכירים ת'זקנות האלה שתמיד רוצות שתראו להן ת'מס שלכם בתור כדי שלא תעבדו עליהן ויש להן כזה פרצוף של בולדוג עצבני בד"כ?

מכירים את זה שקונים משו בסופר והקופאית שואלת "ישך 35 אגורות?"

מכירים את זה שבקופ"ח מי שיושב לידכם תמיד הכי חולה ומשתעל רצח או שיש לידכם אישה עם התינוק הכי מעצבן שלא מפסיק לצרוח ?

מכירים את זה שבקופ"ח המזגן יהיה דווקא מעל הכיסא שלכם בהמתנה ?

מכירים את זה כשאתם מזמינים שווארמה והמוכר מפתח איתכם דיאלוגים ומעקב ת'הזמנה?

מכירים את זה כשיש מחנך חדש תמיד הוא יעשה משחק הכרות שקשור בזריקת כדור וכל אחד יצטרך לספר על שם מי קראו לו?

מכירים את זה שאתם באים עם חברים לפיצריה והעובד שואל אותכם אתם אוכלים פה או לוקחים? (מה נראה לך??)

מכירים את זה שאתם מנהלים מלחמה עם קופסת שימורים ובסוף היא נפתחת מהצד השני?

לבנים בלבד!
מכירים את זה בסוף מקלחת לא משנה כמה תנסו למנוע את זה תמיד יהיה סבון בין הביצים לחור בתחת?

מכירים את זה שBBOYOREN כותב הודעות שמשפילות אותו עוד ועוד ואנשים מצטטים אותן ושמים בחתימה?

מכירים שאלכס לוין פותח אשכולות מוזרים ואז אומר שאנחנו מוזרים?

מכירים את זה כשBBOYOREN שוכח להתנתק ממשתמש אחד ולעבור לשני?
I'm a selfish prick. A hot, rich, pampered intellectual with a big dick and a marathon tongue. I'm young enough to do it often and old enough to do it right. I don't have time for petty drama or emotional hysteries. I do what I want, when I want.

נערך לאחרונה ע"י MiG29 בתאריך 02-06-2007 בשעה 09:01.
ישן 02-06-2007, 12:40

בתגובה להודעה מספר 104 שנכתבה על ידי Quick שמתחילה ב "לא הבנתי את השישית.."

מכירים את זה שפותחים נושא שבהתחלה כולם תוקעים פרצוף ואז הוא מגיע למאה תגובות?

מכירים את זה שאתם מחכים לאוטובוס מלא זמן, ואז אתם מתייאשים ומתחילים ללכת ברגל והוא עובר ממש ממש לידכם?!

מכירים את זה שאתם באים לקופ"ח ואיזה זקן נכנס ושואל:אתה לרופא? כאילו לא, הספה בבית לא הייתה לי נוחה אז באתי לכאן!(אנלא מאמינה שציטטתי את ליטל שוורץ)

מכירים את ה"סטנדאפיסטית" בסוף יאיר לפיד(ליטל שוורץ) שלא מצחיקה בשיט, באה רק פעם בשנה עם יציאה טובה, ובכלל, אם אתם מכירים אותה, תגידו שהיא לא דומה למיקו מצ'רלי וחצי!

מכירים את זה שהמורים מרדימים את כל הכיתה ואז מבקשים ממכם להעיר את זה לשלידכם?! פעם אמרה לי את זה וצעקתי עליה:את הרדמת אותו, את תעירי אותו.

ואנלא מבינה את הקטע הזה של המסעדות בקניונים שהן בדיוק במעברים, ויש בין שולחן לשולחן קילומטרים וכל הקניון עובר לידך כאילו אתה על כביש סוער... איזה מעצבנות המסעדות האלו אחח...

מכירים את זה שמישהו קונה חולצה ושואל איך היא ואתם מבאסים אותו ואומרים שהיא לא יפה(אם היא באמת כזאת)..
אם אותו בנאדם עשה קעקוע.... איזה בעסה..

מכירים את האנשים האלו שבד"כ קוראים להם בוריס וכולם מנופחים עם שרירי פופאי אחרי תרד ואז הם מורידים חולצה ויש להם איזה ורד טאטו על הכתף?!

מכירים את זה שיושבים באיזה מקום ענקי לראות משחק גמר ליגת אלופות או משו בסגנון, וכשיש גול כולם צועקים ואיזה פרחה תמיד אותה אחת תגיד:איזה חבורת קופים מגודלים!
או שהיא תמיד תנסה למשוך את התשומת לב של כולם ולעבור איזה 9 פעמים, ואז היא מחליטה להסתיר את הגול..

מכירים את האוהדים שכל המשחק מעודדים איזה שחקן ואז הוא מפספס כדור והם מקללים אותו כאילו אין מחר?!

לאלו שהיו בגדנ"ע גיבושים ובכלל בצבא עכשיו:
מכירים את זה שהמפקד/ת בא/ה לצוות עליכם טיזוזים קצת ואז אתם בוהים בה ומדמיינים איך הייתם לוקחים סכין ועורפים את ראשה?!=))

ישן 03-06-2007, 11:48

בתגובה להודעה מספר 107 שנכתבה על ידי MiG29 שמתחילה ב "את ההודעה ה400 שלי אני מקדיש ל...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MiG29
~ים~ כחול עמוק על השירשור הגאוני הזה
יאייי מכירים אנשים מרגשים?
אני כרגע הכרתי

חח מכירים את זה כשאנשים הולכים ברחוב ומדברים על ספיקר ותמיד האוזן שלכם נגררת טיפה לאזין,
היינו לפני כמה ימים אני וחברי הצוות הדרכה שלי בישיבה במסעדה, ומישהי דיברה שעות אבל שעות בספיקר וכולנו שומעים ונשפכים מצחוק, כל הזמן היא אמה:רגע, אז איזה מן סוג חשפנית את?! ומה את חושפת?! וממש הרבה שאלות ואנחנו נקרעים מצחוק ואז אחת מחברי הצוות אמרה: אהה היא אמרה אספניתתת
אחרי שלוש שעות שאנחנו מקשיבים ולא מבינים למה הPIMP הזאת סוחרת בקול רם=)
חח

די כבר אמרנו כל דבר אפשרי פה

ישן 02-06-2007, 17:54
צלמית המשתמש של LIOR-X
  LIOR-X LIOR-X אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.06
שלח הודעה דרך MSN אל LIOR-X
אתם טובים אחד אחד :)

מכירים את זה שלא משנה כמה תנגבו אחרי המקלחת, תמיד ישאר רטוב ברווח שבין הביצים לתחת?(לא זוכר איפה ראיתי את זה)

מכירים את זה שאתם מגיעים לאסלה שנראת כאילו לא ניקו אותה מאז מלחתמת ששת הימים באיזה חור של מי יודע איפה אז אתם שמים נייר טואלט וכשאתם קמים הוא נשאר לחם דבוק לתחת ולרגליים?

מכירים את זה שאתם מנסים לבצע תימרונים מדוייקים על הכיסא המסתובב שלכם בלי לגעת ברצפה עם הרגליים ע"י תנועות מוזרות? ולא רק זה אלה שלפעמים הכיסא זז בכיוון ההפוך לכיוון שרציתם?

מכירים את זה שאתם מוצאים 10 אגורות באמצא הרחוב ואת מרימים כי "כסף לא גודל על העצים" עד שאתם מוצאים משהו מעניין לזרוק אותם עליו?

מכירים את זה שכשמפליצים כמו סירנה של כבאית אין ריח בכלל אבל כשמפליצים בחשאיות של סוכן סמוי כל החדר מסריח?

מכירים את זה שבחנויות בגדים נכנסים לתא לא משנה מה אתה מודד? גם אם זה חולצה או כובע?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י LIOR-X בתאריך 02-06-2007 בשעה 17:59.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:40

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר