לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-05-2007, 14:00
  dahash dahash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 760 שמתחילה ב "שאלות בנושא אגד 900 (חטיבת כפיר)"

כמו שכבר ענו לך, רובאי 07 כמו כולם.
אני לא יודע את הסיבה למה אנשים רוצים להגיע לשם, כל אחד והבחירה שלו.
בנוגע לגיוון, הכרתי מישו שהיה קצין בחטיבה, הוא נתן לי דוגמא קטנה, נכון שמצד אחד החוסר גיוון גורם לשיעמום [?], תסכול לפעמים, אתה תקוע באותו מקום שלוש שנים, אבל מצד שני אתה הכי מוסמך בגזרה שלך, אתה מכיר כל רחוב וכל סמטה, כל דרכי ההגעה והפינוי, כתוצאה ישירה מכך כפיר ביצעו יותר מ50% מהמעצרים בשנה האחרונה......[ובזמן הבט''ש, לגדודים זאת הפעילות הכי מתבקשת והכי מושכת].
אין לה עבר מפואר, אבל יש לה ייעוד די מושך.
ובכל מקרה, חוץ מעבר מפואר, וגזרה קבועה [שיש לזה גם צד חיובי וגם צד שלילי], אין הבדל רק בין החטיבות השונות.

נ.ב, שכחתי להוסיף שבמקרה מלחמה כפיר לא משתתפים, הם נשארים בגזרה שלהם באיו''ש. [אלא אם המלחמה תהיה עם ירדן ו\או תתנהל בגזרה.

"cause he who sheds his blood with me today, shall be my brother"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-05-2007, 16:04
צלמית המשתמש של שיShai
  שיShai שיShai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 760 שמתחילה ב "שאלות בנושא אגד 900 (חטיבת כפיר)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי 760
מה הרובאי בסוף אימון מתקדם ?
האם רובאי 7 כמו כל חטיבות החי"ר או רובאי 5 (כפי שהיה בגדודי שטחים טרם הקמת החטיבה) ?
מה גורם לאנשים להגיע לשם ?
מה מניע אנשים להתגייס לחטיבה צעירה שרק קמה, ללא מורשת מפוארת כמו חטיבות אחרות
ללא גיוון בתחום העיסוק, ללא גיוון בגיזרה, פשוט לטחון שטחים שלוש שנים. (באותה הגיזרה)

רק להבהרה, אין בשאלות שלי כוונה לנגח, פשוט בזמני הגדודים (שרק מקצתם היו קיימים) סבלו מתדמית נמוכה, רמה חיילות ורובאות נמוכה וכלל לא "נחשבו".

אממממ, אני יענה לך בתור אחד מהחטיבה...(בדוכיפת, אוגוסט 04, אוטוטו לפני חפש"ש..)
אני לא כלכך ישנה כי דיי ענו לך..
אבל דבר ראשון, גם בטרם החטיבה הייתה חטיבה ועוד לפני שהייתה אגד ולפני שהייתה חי"ר יעודי, הרובאי שלה היה 07..
מה גורם לאנשים להגיע לשם? אני יגיד לך מה גרם לי להגיע, הגעתי בלי לדעת לאיפה אני מגיע, הגעתי בשביל לראות דברים חדשים בצבא, ולא מה שכולם מספרים לי, קו בצפון, קו בעזה ועוברים ממקום למקום.
בשביל להביא הצלחות, לא צריך מורשת מפוארת, בשביל להביא למורשת מפוארת, אתה צריך להביא הצלחות, ויש רצון כל שהוא להיות מבין אלו שיעשו אותם.
תכלס, זה שאנחנו נשארים אותו הזמן באותה גיזרה זה לא לגמריי נכון, זה נכון שהגדוד נשאר בגיזרה שלו, אבל הפלוגות הותיקות עדיין עוברות בינן לבין עצמן, ככה שיש לך תחלופה כל שהיא של קוים, ושוני ממקום למקוםן, ועדיין עם השוני הזה כל 4 חודישם, אתה ממוקצע על הגיזרה שלך בצורה שלא משנה את מי תביא, הוא לא יוכל לעבוד כמוך שם בחיים. אתה כבר מכיר שם אנשים, צירים, בתים שולטים ועויינים, יודע אשכרה מה יחכה לך בסיבוב, ככה שאפשר להגיד שאתה בלתי מנוצח שם (למרות שזה לא טוב להיות יותר מידי שאננים, ועדיין פה ושם מפתיעים אותנו..)
מקווה שהוספתי לך לתשובה..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:38

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר