לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-05-2007, 22:11
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
מכות בראש אכן יכולות לגרום לנזק מסויים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .:DZ:.Jesus שמתחילה ב "אגרוף תיאלנדי..."

אך זה אם זה נעשה בתדירות גבוהה, עצימות גבוהה וכ'ו.. בדרך כלל מי שסובל מזה אלו המתאגרפים (באיגרוף נטו) ששם כמעט כל המכות הולכות לראש.

ועוד משהו אני מניח שבדרך כלל האגרופים לראש לא יהיו בכל הכוח, פשוט בגלל שזה אימון ואין סיבה לפצוע אחד את השני. אלא אם אתה מתחרה ששם כבר זה שונה לגמרי...

אבל בתור מתאמן מהשורה ולא אחד שמתחרה ברמה עולמית, וגם בגלל שלא כל המכות לראש באיגרוף תאילנדי, אתה יכול להסיר את הדאגה הזאת מליבך ולהתאמן בכיף .

חזרה לפורום
ישן 29-05-2007, 23:18
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
איגרוף תאילנדי לא ממש מומלץ לטווח ארוך.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .:DZ:.Jesus שמתחילה ב "אגרוף תיאלנדי..."

כל שבירת העצמות שמתרחשת באימוני איגרוף תאילנדי היא מהחישולים.
מה נראה לכל אלה שמתאמנים שם שאם הם דופקים ברזל מחודד בעצם שזה יעשה את הרגל חזקה יותר?? פשוט שטויות זה הורס את העצם בצורה בלתי הפיכה וכל מה ששמענו על "העצם שלי היא כמו ברזל אני לא מרגיש שום כאב" זה לא כי הרגל התחזקה זה כי אין באזור עצבים שיכולים להתריע על פציעה.
עצבים לא מתחדשים ואין אפשרות לתקן נזק שנגרם לאיזור פגוע.
אם שברת את הרגל סימן שכבר עברת את סף היכולת של העצם לקבל זעזועים לא טבעיים והרסת לעצמך את החצי שנה הקרובה לפחות.
לא מציע להתאמן בצורה אינטסנסיבית באיגרוף תאילנדי או לחטוף בכוונה מכות לרגל בצורה מוגזמת.
כמו שאמרו פה כבר (ShAuN) החוכמה היא לא ללמוד לחטוף כי פשוט זה רק גורם נזק יותר גדול לטוח הארוך, אלא ללמוד איך למנוע את המכות ע"י טכניקה ותזוזה נכונה.
יש הרבה לוחמים שמרוב אימונים וקרבות יש להם כאבים בכל הגוף הם הולכים לבית מרקחת ויוצאים משם עם ארגזים של כדורים נגד כאבים יש להם כאבי ראש, ידיים, רגלים הכל פשוט מתפורר.
MuaiThai4L הצעה שלי ואני באמת רוצה בטובתך אל תרביץ לעצמך סתם מה ש ShAuN אמר זו הדרך הנכונה להתאמן באיגרוף תאילנדי.

חזרה לפורום
ישן 03-06-2007, 02:21
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

יש הרבה מתאמני איגרוף תאילנדי
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי PsyEythan שמתחילה ב "חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ברזל..."

שבועטים בשקי חול בכמויות וחוטפים מלא בעיטות ברגלים ופשוט הורסים את האיזור בלי מודעות למה שקורה להם.
אם אתה עובד בצורה מבוקרת ולא עד סף הכאב יש עוד סיכוי שהעבודה שלך תגרום לחיזוק העצם אבל ברמת הזעזועים של איגרוף תאילנדי קיק בוקסינג ודומיהן רב ההרס על הבנייה.
מי שלא רוצה להקשיב ובוחר להתעלם שיבושם לו, מהנזק שהוא יגרום לעצמו הוא בטוח לא יוכל להתעלם.
נ.ב
זו לא דעה, זה הסבר פיזיולוגי למה שקורה ממאמץ יתר.

חזרה לפורום
ישן 07-06-2007, 10:11
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

אני בטוח שהתכוונת אליי
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי iamshay שמתחילה ב "אין שום נזק לטווח ארוך אם אתה..."

קודם כל תלמד לשרשר, אם אתה רוצה להגיב למה שאני אמרתי או להודעה מסויימת אתה לא לוחץ על לחצן "תגובה" שנמצא בסוף האשכול אלא על לחצן "תגובה" שנמצא מתחת להודעה שאתה רוצה להגיב לה, אם אתה רוצה להגיב להודעה הראשית אתה יכול ללחוץ או בתגובה האחרונה שנמצאת בסוף האשכול או בתגובה שנמצאת תחת ההודעה הראשונה שפתחה את האשכול.
ועכשיו לנושא, באגרוף תאילנדי יש נזק לטווח ארוך ואין על מה להתווכח בנושא כי כבר דשנו אותו מספיק אתה יכול לבדוק באשכול "אגרוף... עזרה".
בנוגע להגנה עצמית אגרוף תאילנדי עם כל הכבוד ויש לי הרבה כבוד לשיטה (למרות שאני לא אוהב את דרך העבודה בלשון המעטה) ממש לא הכי יעיל לרחוב צורת החשיבה של הענף היא ספורטיבית ולכן מונעת ממנו להיות "הכי יעיל" לרחוב.

חזרה לפורום
ישן 07-06-2007, 16:45
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

לא אמרתי שאגרוף תאילנדי לא יעיל לרחוב בכלל
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי .:DZ:.Jesus שמתחילה ב "נו באמת..."

אמרתי שהוא "לא הכי יעיל לרחוב" בגלל שהוא מיועד לזירה ולא לרחוב כלומר חלים עליו חוקים שמגבלים אותו שלא כמו שיטות אחרות שנבנו ומיועדות לרחוב.
נא לדייק זה מה שאמרתי: "בנוגע להגנה עצמית אגרוף תאילנדי עם כל הכבוד ויש לי הרבה כבוד לשיטה (למרות שאני לא אוהב את דרך העבודה בלשון המעטה) ממש לא הכי יעיל לרחוב צורת החשיבה של הענף היא ספורטיבית ולכן מונעת ממנו להיות "הכי יעיל" לרחוב."
שאלה: איך בשני אימונים אתה יכול להגיד שמה שאתה לומד יעיל לרחוב?? תעשה לי טובה.

חזרה לפורום
ישן 07-06-2007, 21:58
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

בחיים לא הלכת מכות ברחוב.
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי MuaiThai4L שמתחילה ב "תקשיב תקשיב תקשיב לטאקוונדו WTF"

כי אם כן היית מעורב בקטטה אמיתית אז היית מבין על מה אני מדבר.
התגובות שלך ממש לא ברמה שלא לומר ילדותיות "לך תעשה חמוצים" על מה אתה מדבר?
חוצמזה תלמד לשרשר, דבר נוסף אם תשים לב למה שכתבתי ולא תפעל באימפולסיביות כל פעם שאתה שומע את צמד המילים אגרוף תאילנדי אולי תצליח להגיב בצורה יותר בוגרת ומדויקת למה שכתבתי ובכלל למה שכותבים גולשים אחרים.
תקרא בבקשה שוב את ההודעה האחרונה שלי שפותחת בכותרת "לא אמרתי שאגרוף תאילנדי לא יעיל לרחוב בכלל" ואם הבנת משהו בצורה קצת שונה תגיב שוב, וכדי ללמוד לשרשר תקרא את ההודעה שלפני שפותחת ב "אני בטוח שהתכוונת אליי".

חזרה לפורום
ישן 08-06-2007, 03:22
  MuaiThai4L MuaiThai4L אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.07
תקשיב אחי
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי natisa שמתחילה ב "בחיים לא הלכת מכות ברחוב."

אני לא בא לעשות לא פוזה ולא שמוזה על אף אחד פה

אבל מי כמוני יודע מה זה "קטטה" או במילים אחרות פיצוצים .. על מכות שהיו לי ברחוב אני יכול לעשות לך שיעורים פרטים אחי אז לפני שאתה מדבבר יותר מידי תחשוב פעמיים .

אני יכול להגיד לך ( אתה יכול להאמין לא להאמין לא מזיז לי ) שבשלוש מכות של מואי טאי לקחתי מישו שהרבה יותר גדול ממני ולא בפול קונטאקט ( לא בכל הכוח ) בקושי בחצי כח אז מה אתה מדבר בכלל ?

שתי מרפקים מסובבים לפנים ואיזה ברכית או שתיים לאף והבנאדם השתין דם

תעשה טובה אחי אני לא בא לא לריב איתך ולא עם אף אחד פה . אבל עם אתה באמת חושב שאתה מבין אז אני רוצה להגיד לך שלא .. אתה לא מבין .. ואני לא אומר שאני מבין ואני זה אבל אני יכול להגיד לך דבר אחד , דבר אחד בביטחון ..... שאיגרוף תאילנדי יעיל יותר מכל החרטות שאחד ואחד ממכם פה מכיר או לומד ....

עם יורשה לי ( ועם לא תערכו או תמחקו את זה לא איכפת לי )

הדברים היעילים ביותר לרחוב הם מואי טאי איגרוף טאיקוונדו קרב מגע וזהווווווווווווווווווווווווווווווו

אני גם יגיד לך למה ולמה אני מתכוון ..

קח למשל .. קראטה ...... אני עוד לא זכיתי לראות קראטיסט אחד ברחוב מה תגיד על זה ?

ובחייםםםםםםםםםםםםםםם שלי ותאמין לי שאני בתוך זה בחיים שלי לא שמעתי על מכות שהיו ושהיה שם איזה קראטה קוובאנגה

או קונג פו או מה שאתה לא רוצה

כל אבל כ-ל מי שאני מכיר .. למד לפחות שנה קונג פו או קראטה או קרב מגע ופשוט עזב .....

זה לא יאמן אבל עזב יש לי כמה חברים שהיו בקרבמגע שלושה ארבע חודשים ועזבו ....

אני פשוט שואל למה ? הם כזה "סתם חרטא" ואני מדבר איתכם פה על ילדים שבחיים שלכם לא חשבו על אומנות לחימה כשהם שומעים את זה הם צוחקים הם לא מבינים מה זה .. הם יודעים מה זה דקירה וסלע בראש זה האומנות לחימה שלהם אז אל תבוא ותלמד אותי פה דברים למה יש דברים שאני יכול לגדל אותך בהם אחי ..

ברור שיש את הרציניים למינהם כן ? שיודעים קונג פו קראטה וכל זה ברמה גבוהה והם סוסי על ..

אבל בחייאת ... כמה כאלה יש ? אפשר לספור אותם על יד אחת אחי ... ואני מדבר איתך על באמת רציניים ...... שלא חרטא ... ויודע מה .. רובם בני שלושים ארבעים ומעלההההההה ....

אז אוקיי אני ממש לא רואה אחד בן ארבעים רב מכות עם ילד בן 16 אבל סבבה לך ..

אני יגיד לך גם עוד משו אני מכיר אחד שהוא חגורה שחורה בקראטה .. תגיד מה לא תגיד .. בבעיטה הפלתי אותו .. אחת ... עשינו קרב ביננו בצחוק ..... מה תגיד עכשיו ?

נערך לאחרונה ע"י MuaiThai4L בתאריך 08-06-2007 בשעה 03:29.
חזרה לפורום
ישן 08-06-2007, 11:57
צלמית המשתמש של @=Nir=@

אני לא מבין אותך...
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי MuaiThai4L שמתחילה ב "תקשיב אחי"

אתה מכיר את כל אמנויות הלחימה שקיימות שאתה יכול להגיד ש"הדברים היעילים ביותר לרחוב הם מואי טאי איגרוף טאיקוונדו קרב מגע וזהווווווווווווווווווווווווווווווו" . יש שיטות שאתה בכלל לא יודע שקיימות.

איך הגעת למסקנה שטאקוודו מתאים לרחוב? מתאים במידה מסויימת אבל בהחלט לא כמו קרב מגע ושיטות דומות.

אתה פשוט מביע זלזול מוחלט בכל שיטה שהיא לא איגרוף תאילנדי, זה גובל באטימות ובבורות וחוסר ידע.

אמרת שעוד לא זכית לראות קראטיסט אחד ברחוב, למה אתה חושב שאתה צריך לראות? ואם כפי שאמרת לא ראית קרטיסת פועל ברחוב איך אתה יכול להעביר ביקורת על הקראטה? אתה יודע שיש שיטות קראטה רבות ושונות? ואני מבטיח לך שאתה יכול למצוא שיטות קראטה שישכנעו אותך שהן מתאימות לרחוב, אם רק תחפש מספיק.

לדבריך כל מי שאתה מכיר שלמד קונג פו או קראטה עזב, לא הבנתי מה אתה בא לומר פה?
שהשיטות הנ"ל לא יעילות ברחוב? (או שאתה פשוט מכיר את האנשים הלא נכונים) אתה יודע שגם לקונג פו יש המון סגנונות שונים אחד מהשני? אני למשל מכיר שיטת קונג פו שתאין לי שלא היית רוצה להתקל עם אחד מתלמידי השיטה בסמטה חשוכה, אל תכליל.

אמרת שחברים שלך שלמדו קרב מגע שלושה - ארבעה חודשים עזבו ואמרו שזה "סתם חרטא" , לפי התיאור שלך הם עוד ערסים מהרחוב שאין להם סבלנות ללמוד שיטה כמו שצריך ברצינות.

בוא תגיד לי בתור אחד שלומד איגרוף תאילנדי שלטענת היא השיטה האולטימבטית והטובה מכולן - מה תעשה אם מישהו בקרב רחוב יוריד אותך לקרקע? אני מניח שלא למדת קרקע באיגרוף תאילנדי. מה תעשה אם מישהו חונק אותך בצורה מסויימת מאחורה ? את זה לומדים באיגרוף תאילנדי?
מה תעשה אם יתקפו אותך עם כלי נשק? גם להתמודד עם זה אני מניח שלא למדת.
למדת באיגרוף תאילנדי להתמודד עם תפיסות שונות (חוץ מקלינץ' -תפיסת יד, רגל, תפיסת הבגד, חביקת צוואר וכו' ) ? אני לא בטוח בזה..
באיגרוף תאילנדי לא תלמד מכות "מלוכלות" - שבירות שונות - שבירת ברך, מרפק, מכות לעיניים, צוואר, לאשכים, ונקודות תורפה שונות.
וככה אפשר למצוא עוד חסרונות של איגרוף תאילנדי.

אז לסיכום - איגרוף תאילנדי היא שיטה טובה להגנה עצמית, אבל לא הכי טובה. וחבל שאתה מזלזל ככה.

חזרה לפורום
ישן 08-06-2007, 12:32
  .:DZ:.Jesus .:DZ:.Jesus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.06
ניר
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "אני לא מבין אותך..."

יש משהו בדבריך אבל אני לא יודע מה אם שאר המורים של איגרוף תילאנדי, המורה שלי נותן גם שיעורים של תפיסות ומפרקים. אבל נכון שאם אתה לא לומד את זה אתה תהייה בבעיה רצינית אם תמצא את עצמך על הרצפה. לכן מומלץ ללמוד גם סוג של גיו-גיטסו כמו שאני עשיתי :]

אבל למה שמישהו שטוב בעמידה יצטרך להגיע לקרקע? תמיד יש מקרים יוצאים מן הכלל אבל בעיקרו לא תמצא את עצמך ברחוב מתאבק על הריצפה.

ובקשר בחור מואי-טאי אני מבקש לתת לך עצה אם תקבל מה טוב... לעולם אין לזלזל בשום אומנות לחימה גם אם לפי דעתך היא לא טובה או "לא יעילה".
ותתפלא כמה שכל אומנות שהיא, הנלמדת, תמיד תהייה לה יתרון על מי שלא לומד שום דבר. כל אומנות!

אומנם באגרוף תילאנדי הכל הולך יותר מהר אבל שאר השיטות טובות במידה שווה ואף יכול להיות יותר :]
שאלה של המאמן.
חזרה לפורום
ישן 08-06-2007, 13:10
צלמית המשתמש של @=Nir=@

אז אם כך
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי .:DZ:.Jesus שמתחילה ב "ניר"

זה נלמד כתוספת, כי באיגרוף תאילנדי אין בריחים, נעילות וכ'ו. זה משהו שלדעתי מאוד חשוב לדעת לפחות ברמה הבסיסית.

בקשר להורדה לקרקע - תראה הרבה פעמים קרבות רחוב יורדים לקרקע, פשוט כי הקרב לא מוכנע בשניות הראשונות שהוא מתחיל, שני הצדדים מתקרבים אחד לשני בדרך כלל אחד ינסה להפיל את יריבו כדי להשיג עליו יתרון ומפה מתחילה לחימת הקרקע.
אמנם נכון ולפעמים עדיף לא להגיע לקרקע (מסיבות שונות - כמה יריבים, חוסר ידע בקרקע ועוד) למרות שזה משתנה כי יש אנשים שיעדיפו לרדת לקרקע כי זה התחום שהם חזקים בו, אבל בכל זאת חשוב לדעת לחימת קרקע לפחות ברמה הבסיסית, זה נותן יתרון על אדם שאין לו כל ידע בקרקע.

חזרה לפורום
ישן 08-06-2007, 12:17
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

אני רואה שאפילו אחרי שקראת לא הבנת למה התכוונתי (אם בכלל קראת)
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי MuaiThai4L שמתחילה ב "תקשיב אחי"

חבל שכך אין לי כוח לענות תשובה ענינית (אפילו אם אני אכתוב לא נראה לי שזה יעזור) שתענה ע"י התלהמות ונסיון נואש להוכיח דבר שאני בכלל לא מתווכח עליו, חבל שרמת הבנת הנקרא שלך לא משהו כי אם היא הייתה לפחות ברמה בסיסית היית מבין שמה שכתבתי למעלה לא אומר שאגרוף תאילנדי לא יעיל לרחוב אלא שיש שיטות שהן יותר יעילות ממנו לרחוב.
שמעתי על מקרה ממקור ראשון של אדם אלוף באגרוף שהווכח עם שיכור בבר\פאב הם קבעו ללכת מכות בחוץ, השיכור לא ידע שהוא אלוף באגרוף הוא רק ידע שהוא מאוד עצבני על הדמות ההיא שהתחילה איתו בפנים ורוצה לפוצץ אותה, האגרופן יצא החוצה עשה תנועות חימום כאילו הוא לפני קרב זירה, השיכור יצא נתן לו כסא בראש והלך.
אני לא יודע כמה זה אומר לך משהו אבל כנראה שצמד המילים שאמרתי למעלה יגרור תגובה לא ענינית שלא תקבל מענה מצידי אם היא תהיה כך.
דרך אגב טאקוונדו לא יעיל כל כך לרחוב ואני מתאמן בשיטה הזו, תאמין לי שאני יודע על מה אני מדבר לפחות כשזה מגיע לטאקוונדו. אני לא יודע מה גורם לך לבחור אומנויות לחימה שהן יעילות מבחינתך אבל בטוח שזו לא דרך בחירה נכונה אלא משהו יותר שרירותי.
נ.ב
ל ShAuN אתה צודק בקשר לאגרסביות אבל השיטה עצמה, החשיבה המנחה של אגרוף תאילנדי אינה מתאימה לרחוב כמו שיטות אחרות שמותאמות במיוחד לרחוב.

חזרה לפורום
ישן 08-06-2007, 10:33
  ShAuN ShAuN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.12.04
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי iamshay שמתחילה ב "בסופו של דבר זה תלוי בלוחם לא..."

זה נכון.. אבל ברור שלשיטה יש השפעה.. אפילו אם היא קטנה..

וחוץ מזה naista אני לא מסכים איתך בכלל.. איך אפשר להגיד שמואי טאי לא יעיל לרחוב אם אתה יודע שאגרופים בעיטות מרפקים וברכיות זה דבר כואב.. מאוד ושאם תקבל אחד או שתיים לפנים אתה לא תקום..
אני יודע שאם אתה נופל לרצפה אתה בבעיה אבל.. קשה להיכנס למצב הזה בלי לחטוף כמה פצצות
אני יודע מזה מכות של אגרוף תאילנדי ברחוב.. תאמין לי ראיתי ועשיתי.. וילדים גדולים יותר נופלים.

אולי חניאל לא אומר את זה הכי ברור אבל הוא צודק ועצם העובדה שמואי טאי זה כזה אגרסיבי ובגלל זה אני אומר שזה כל כך מתאים לרחוב.
כל החישולים והניסיון שזה נותן ועוד מלא יתרונות..

Muay Thai 4 Street
חזרה לפורום
ישן 08-06-2007, 18:59
צלמית המשתמש של iamshay
  iamshay iamshay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.06
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי ShAuN שמתחילה ב "זה נכון.. אבל ברור שלשיטה יש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShAuN
זה נכון.. אבל ברור שלשיטה יש השפעה.. אפילו אם היא קטנה..

וחוץ מזה naista אני לא מסכים איתך בכלל.. איך אפשר להגיד שמואי טאי לא יעיל לרחוב אם אתה יודע שאגרופים בעיטות מרפקים וברכיות זה דבר כואב.. מאוד ושאם תקבל אחד או שתיים לפנים אתה לא תקום..
אני יודע שאם אתה נופל לרצפה אתה בבעיה אבל.. קשה להיכנס למצב הזה בלי לחטוף כמה פצצות
אני יודע מזה מכות של אגרוף תאילנדי ברחוב.. תאמין לי ראיתי ועשיתי.. וילדים גדולים יותר נופלים.

אולי חניאל לא אומר את זה הכי ברור אבל הוא צודק ועצם העובדה שמואי טאי זה כזה אגרסיבי ובגלל זה אני אומר שזה כל כך מתאים לרחוב.
כל החישולים והניסיון שזה נותן ועוד מלא יתרונות..

Muay Thai 4 Street

נכון... אבל בעיקר מואי טאי הכי יעילה לרחוב מפני שהיא שיטה פשוטה מאוד... סך הכול 8-10 סוגים של מכות שונות שלא כמו בקאראטה שיכול להגיע למעל 30-40.
כל אחד עם מבנה גוף בריא בעל רצון יכול להכנס לתוך השיטה תוך חצי שנה שנה. שלא כמו בקאראטה לדוגמא יכול לקחת רק 5 שנים רק בשביל ללמוד את כל סוגי הקאטות ורק אז עוברים לעבודה חופשית.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:41

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר