לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-05-2007, 05:13
  Prince Omar Prince Omar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.07
אל תתרגשי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ayala שמתחילה ב "40 שנה לכיבוש...מזה...?!!?"

ככה זה בארץ יש קבוצת מיעוט בארץ שקוראת לעצמה "נאורה" והם חיים בפולחן של מכבסת מילים
והם הגדירו את הארץ במונחים שלהם לדוגמא מתישבים למתנחלים, פלסטינים\גייס חמישי ל-"ערבי ישראל", בריחה חפוזה מלבנון ליציאה מלבנון, בריחה מעזה וניצחון לטרור להתנתקות, הכל זה מכבסת מילים וככה זה הגיע מהתישבות להתנחלות ועכשיו לכיבוש

הקבוצה הזאת מטפטפת לכל עבר את המושגים החדשים והם כופים על העם בארץ את ההגדרות שלהם ופתאום ביום בהיר לצאת מלבנון זה לגיטימי ולברוח מעזה זה חובה פתאום את מתחילה לשמוע את זה בעיתונאות ומכל מיני אנשי רוח והנה פתאום את מגלה שגם הבגץ של המדינה גם שיך לכת הזאת של ה"נאורים" ...

רק מה, יש אור בקצה המנהרה הציבור סוף סוף התחיל למאוס בשלטון הזה העם מתחיל לפתוח את העינים ופתאום העם קולט שההתנתקות בעצם זה לא היה מהלך הכי חכם וגם פתאום קולטים שהעם שאיתו אנחנו נלחמים לא ממש שוחר שלום האויר מתחיל לאט לאט לברוח מהבועה, רק נקווה שלא נצטרך איזה בום גדול שיפוצץ את בועת השלום הזאת ונחזור למציאות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-05-2007, 12:26
  קובי הדדי לא היה קובי הדדי לא היה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.07
לתלוש מה?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ayala
אני חשבתי שאנחנו חוגגים 40 שנה לאיחוד ירושלים
אבל היום בזמן שאני הולכת לי ביציאה מהאוניברסיטה(בן גוריון) אני רואה שלטים מזעזעים ..
ציון 40 שנה לכיבוש....מזה לעזעזעל ..??!!
ולמה זה צריך להיות תלוי במדינה שלנו ..???
באמת שהייתי תולשת את זה אבל עקב ריביו מיעוט מסביבי לא רציתי להגיע לבית חולים שנמצא בדיוק ממול..

הכיבוש היא עובדה משפטית-ומה לעשות,צה"ל הוא צבא כובש משנת 1967 עד היום.
אתה שמחה שהמדינה שלך מחזיקה 2 מיליון איש תחת שלטון צבאי?מה,אתה מתביישת בכתם הזה?את מתביישת בסיפורים על זריקת רימונים לבתי ספר,הכאת ילדים במחסומים,פלוגות מג"ב שמפוצצים אזרחים לשעשוע,ירי אלפ"א על מפגינים?
ישן 30-05-2007, 12:53
צלמית המשתמש של ayala
  ayala ayala אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל ayala
סליחה באמת..
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי קובי הדדי לא היה שמתחילה ב "לתלוש מה?"

כי לרגע חשבתי שהם כל היום מלטפים לנו את הראש ומחלקים סוכריות..
אני ממש מצטערת לא ידעתי שאנחנו כל כך אכזריים.
תעשה טובה אני מסכימה אם זה שהתושבים הפשוטים והרגילים רוצים לחיות כמנו בשקט ושלווה .
אבל מה לעשות שמי ששולט שם זה השינאה האכזריות והאטימות.
הם לא מסוגלים להסתדר עם עצמם במלחמת הכוח והם הורגים אחד את השני ,תחשוב לרגע אחד במידה והם היו יותר חזקים מאיתנו ואם לא היינו נוקטים במדיניות נוקשה איפ היינו עכשיו..לא שהמצב מזהיר אבל יכול להיות גרוע ביותר.
אני מצטערת לי אין כל ביטחון בהם ,הם לא מסוגלים לקיים הסכמים עם עצמם,למה לעזעזל שהם יקיימו הסכמים איתנו,כבמפורש הם אומרים שהם רוצים אותנו 2 מטר מתחת לאדמה.

ישן 30-05-2007, 13:01
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
השלטים האלה יהיו תלויים עד ליום שבו יתלו תולייהם

אבל עד שיתחילו ליישם את החוק לטיפול בבוגדים בזמן מלחמה רחוק מאוד (לצערינו) היום. ככל הנראה, וזה מהיכרות קרובה עם הכנופיות הללו (באוניב' ת"א שם הם חצופים הרבה יותר), רובם ילדים מגודלים שלא מודעים למשמעות מעשיהם ומאמצים את דעותיהם הקיצוניות כאקט של אמירה חברתית (מין "אם אני שמאלני אז אני לא מהעדר שמסמסים לכוכב נולד"). ביום זו זרועות החוק יתעוררו ויממשו את חוק העונשין נגד חלק מהם באופן שימחיש להם שהגורל אותו הם מעידים לישראלים עשוי להיות גורלם האישי (ולכן מקובל בזמן מלחמה לתלות בוגדים: עונש מחריד ומרתיע מאוד שגורם לרוב המוחלט של הבוגדים המועדים לשוב מסורם), באותו היום רובם המוחלט ישובו להיות ילדים טובים ויתעסקו בהגנה על התיקן הכנעני המצוי בסכנת הכחדה עקב פעולות מחלקת התברואה של עיריית רעננה, או פשוט ילכו לעשות את מה שהם ממילא יעשו עוד 4-5 שנים בממוצע: כסף.

ישן 30-05-2007, 14:18
  הומני הומני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.06
נכון צריך לרצוח כל מי שחושב הפוך ממך , כמו רבין....
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "השלטים האלה יהיו תלויים עד ליום שבו יתלו תולייהם"

השטלים של כן לשום לא לאלימות נפלו מיד עם היריות של החלאה שהרגה לנו ראש ממשלה. מאז דרך הגב הכול רע יותר ורקוב.
40 שנות כיבוש זו האמת ואתם יכולים לומר מה שתרצו אבל השטחים לא הוכרזו מעולם ( גם לא בימי בגין ושרון עם ביבי והמפד"ל) כשטח ישראלי. ולכן כל מה שאנחנו עושים בשטחים זו הפרה של כל חוקי העולם , אותם חוקים שנכתבו אחרי מלחמת העולם השניה ושבאו להגן על מיעוט קטן בעולם ( היהודים?) כדי שלא יוכלו לקחת אותם למחנות... שלא יוכלו להרוג אותם ... וגם כדי שלא ישלטו בהם ע"י צבא.....

אולי תסתכלו רק פעם אחת על ההסטוריה ותבינו כי " מה ששנוא עלייך אל תעשה לחברך " ( חבר זה אדם באשר הוא )

40 שנה לא היה פה שקט , גם אחרי מאות התנחלויות מאות אלפי מתנחלים ומליון פעם וחמש מלחמות לא "נצרבה תודעתם" שמדינה הם לא יקבלו וימשיכו לחויות כמו חיות .... ( או כמו יהודים במקומות אפלים....)

לצאת מהשטחים למען ישראל!

ישן 04-06-2007, 17:30
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
גאון, הטרור היה לפני, עוד הרבה קודם להקמת המדינה.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי הומני שמתחילה ב "נכון צריך לרצוח כל מי שחושב הפוך ממך , כמו רבין...."

המילה "כיבוש" שוכנת בפיהם של איוולות ושונאי עם. אתה אחד מהם ואתה יכול להתגאות שאתה ברוב בעולם, אך לא בחלק המוסרי שלו. כל הצביעות להמטונפת שלך ושל דומים לך, שונאי עם וצבא שמגן על נפשותיכם כל רגע ורגע.

אילו באמת הייתה לך הבנה מינימלית, היית אוטם את פיך לנצח - ישראל היא הביטוח שלך לחיים נורמליים. ה"כיבוש" שאתם משתמשים בו בכל חור ובכל סדק הוא לא גורם ולא סיבה - הערבים הם הסיבה - מה לעשות שלמרות הרצון העז להגיע לשקט איתם אתה מוכן להכפיש כך את מדינתך, כשידוע לך שכל מדינה אחרת, וגם הנאורה ביותר, הייתה מזמן שורפת את כל עזה וטול-כרם בשעתיים.

לך תפגין נגד לבנון שנכנסת עכשיו למחנות הפליטים הפלסטינים ליד טריפולי ועושה מה שבא לה בלי קורט של גינוי מצד העולם. לך תפגין ותדבר על כיבוש שארה"ב מבצעת בעיראק ובאפגניסטן. רוץ לבריטניה ותפגין נגדה לפני שאתה מסכים עם החרם שלהם על ישראל.

עכשיו, קפוץ.

ישן 07-06-2007, 00:26
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
די,נמאסתם
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי הומני שמתחילה ב "נכון צריך לרצוח כל מי שחושב הפוך ממך , כמו רבין...."

שום עם כובש

הירדנים עם כל שאר הערבושים פתחו עלינו באמבוש ואנחנו כבשנו להם שטח.ככה נוהגים במלחמות!
מה לעשות אדוני ההומני הפציפיסט העולם לא צבוע בוורוד בנות שבו גר זאב עם כבש ואיתמר בן-גביר עם איסמעיל הנייה!

פתחתם עלינו במלחמה הייתם צריכים לדעת שאולי תפסידו משהו(למה החזירו את סיני,לעזאזל).

"מה ששנוא עליך אל תעשה לחבריך".
בנתיים חברי רוצה להשמידני ומה לעשות אני חייב להגן על עצמי.אני לא הולך להגיש את הלחי השנייה.לפעמים מגיעים למצב שבו קבוצה כלשהי לא מעריכה רצון טוב,מתגרה ולכן אי אפשר להימנע מהגנה עצמית ואז באה אלימות והשלטת יד קשה כלפי הקבוצה הזו!

לא בכל מצב אפשר להימנע מאלימות ומלחמות!

הפציפיזם יבוא אולי כצעד ראשוני,ואולי הצעד העיקרי בניסיון להגיע לפשרה ולשקט ושים לב נוהגות כך מדינות אירופה בניסיון להרגיע את ההתגרענות האיראנית ובנתיים האיראנים צוחקים להם בפנים.ולמה?!כי אין ממה לפחוד!אך יגיע מצב בו הן לא יכולו לשתוק יותר ויעברו לצד המה לעשות יותר אכזרי במשוואה ויצטרכו לתקוף ע"מ להגן על עצמן. כי אי אפשר להשלים עם פצצות גרעיניות.

וכאן משחק המיליטריזם שבנתיים מוכיח את עצמו פעם אחר פעם אחר פעם בזמן אמת בביצוע ההגנה על החירות והחופש.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Theodor_Herzl.jpg/38px-Theodor_Herzl.jpg]
"לא רוצים,לא צריך..."

ישן 04-06-2007, 17:18
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
מה שלומך, ישראל...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "זה בדיוק מה שיש לנו - כיבוש"

שכח מהכיבוש - אפילו הערבים מתגעגעים לישראל ששלטה בשטחים בשלטון אזרחי. רק אתם, השמאלנים המתחסדים חסרי הבינה, חושבים שאתם יודעים מה הם רוצים.

הזה די מצחיק לחשוב על זה - תהרהר לעצמך רגע. למשל דוגמא היפותטית לחלוטין: עם כלשהו, מתכנה עם פלסטוני, בוחר אירגון טרור (חומוס) שטוען להשמדת מדינת אויב בה הוא נלחם. אחרי שחומוס נבחר וידועות כוונותיו ועמדותיו - שמאלנים במדינת האויב מחליטים שהם יודעים טוב יותר מה אנשי חומוס באמת רוצים ומחליטים עבור העם הפלסטוני מה טוב לו (לדעתם) ושהוא רוצה לעשות שלום.

דובר האירגון הפלסטוני צועק - "איטבח אל יאהוד", ושמאלני במדינת האויב (משום מה קוראים לו ישראל היפה, צירוף מקרים מוזר ביותר...) מתרגם את זה לעברית כ-"אני אוהב אותך, ילדים אעשה לך".

אגב, גם כשיהודי יורק עליך אתה בולע את זה כמו גשם משמיים ?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:33

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר