לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-05-2007, 09:32
  UnKnown52 UnKnown52 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.07
שכן משוגע אני צריך עזרה

שלום לכולם אני חדש באתר הזה ואני לא כל כך בטוח שזה המקום הנכון להודעה הבאה אבל אני חייב לנסות.

לפני חודשיים בערך השכן שלי דפק לי את האוטו בלי כוונה עכשיו בקשתי ממנו שישלם לי על הנזק והוא אמר לא, אז הגשתי תלונה על זה ועכשיו היא בטיפול
עכשיו הבעיה עם הסיפור הזה זה שמאותו יום שהגשתי את התלונה אותו שכן חונה בצורה נוראית בחניה וקשה נורא להכנס ולצאת מהחניה בלי לשרוט את האוטו ובנוסף לכך כל כמה ימים אני מגלה עוד שריטה ש"מישהו" עשה על האוטו שלי בעזרת ככול הנראה מפתח
האדם שעושה את השריטות עושה זאת בלילה כשהאוטו נמצא בחניה מקורה לא נראת לעין כך שזה יכול להיות רק מישהו ששונא אותנו או אחד השכנים.

עכשיו אני לא יודע מה לעשות בעניין הזה מישהו בבקשה יכול לעזור לי לחשוב על איזה רעיון לתפוס את האדם שעושה את זה (מצלמות לא בא בחשבון מפני שזה קורה בלילה ומצלמה לא תראה כלום)

תודה מראש

מתן (שם אנונימי אני מפחד שהשכן יקרא את זה ומחר אני יגלה לא יודע מה על האוטו)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-05-2007, 15:17
  משתמש זכר yakir1111 מנהל yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Orry שמתחילה ב "לדעתי תארגן מצלמה תזכיר לו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Orry
לדעתי תארגן מצלמה
תזכיר לו שהגשת תלונה והכל ושהוא הולך לאכול אותה תתגרה בו קצת
ואז צלם ותקווה שהוא יעשה את זה שוב

האמת אני הייתי כבר מעדיף לא להתעסק עם מצלמות ומשטרות
פשוט לחכות ולתצפת על האוטו ואם אתה רואה אותו בא לאוטו שים טלפון לכמה חברים תתפסו אותו על חם תבוא אליו פנים אל פנים ושימו לו מכות הוא לא יתלונן בחיים למשטרה וזה יסגר

אני הייצתי מאמץ את מה שאמרת כבר מהרגע הראשון
ישר הייתי שובר לו ת'עצמות ורם הוא חונה לך בכוונה מול השער תיקח אבן גדולה רצוי אקרשטיין ולידפוק בפח של האותו..
(על אחריותך) צריך אומץ לזה אבל ברגע שזה מגיע לשיא העצבים צריך מייד לאמץ את הרעיון הזה
אני לא מבין למה אתה לא מחזיר לו בחזרה את השריטות תחזיר גם לרכב שלו!
אל תפחד מחארות כאלה של אנשים!
או שתזמין לו משטרה ותגיד למשטרה שמישהו אמר לך שהוא ראה את השכן עושה לך שריטות....וגם אתה חושד בו והם "יטפלו" בו..

המשטרה לא תעשה שום דבר בעיניין ביגלל זה כתבתי "יטפלו" פשוט תיפנה לבית משפט לטביעות קטנות שם תגיש לשהם תמונות של המכה שהוא נתן לרכב ותיכתוב להם שם בדף את תיאור האירוע וזה יקח הרבה זמן עד שיהיה משפט אבל בסוף אתה תקבל את הכסף אחרי המשפט.
גם לאמא שלי דפקו את הרכב בנסיעה וסירבו לשלם ואמא שלי לא ותרה והלכה לבית מישפט וחיכת 4חודשים למשפט ובסוף קיבלה את הכסף..
ואם אתה עובד באיזה עבודה וביום של המשפט תידרוש מהניתבע לשלם לך יום עבודה.

קודם צריך להזמין שמאי שיקבע את סכום המכה של הרכב הוא יכתוב לך בדף כמה יעלה התיקון ובמשפט אתה תבקש את הסכום ששילמת לשמאי + הנזק שניגרם+יום עבודה.

נערך לאחרונה ע"י yakir1111 בתאריך 30-05-2007 בשעה 15:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:11

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר