לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-05-2007, 23:11
  (is)ilver(ai) (is)ilver(ai) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.06
בישביל שי חי ותלמידייו !

יש לי הודעה מאלון אדלמן מאיסאי [=
לתלמידי פאנגיינון ולשי חי ...
[=
אלון :
בעקבות התגלגלות העניינים בפורום פרש, אני- תלמידו של גראנדמאסטר משה גורליק בכבודו ובעצמו ("זה עם החולצה הלבנה" </IMG>, מקבל כל הזמנה משעשעת וגחמנית לקרב כזה או אחר. בנוגע לקשקושים על איסאיי יש לי לאמר דבר אחד! לא מוצא חן בעינייך אל תרשם!!! אני לא צחקתי עדיין על תחרות החישולים הזו ששי חי קיים בסרטונים שלו ביו טיוב כאשר תלמידי איסאיי שוברים דברים ברמה מסויימת ותלמידי הפנגאינון שאני מעריך מעצם היותם אחים לתחום אומנויות הלחימה שוברים מקל מטאטא בקושי ובורחים מהמכה תוך כדי שלא לדבר על שמחת יתר מכך. אני שלצערי נאלצתי להתמודד כמה וכמה פעמים במצבי רחוב אמיתיים והוכחתי את עצמי ואת איסאיי לא מצאתי לנכון לרדת על אף אומנות לחימה ולהפך! לא צחקתי על שי חי בכל מיני הפסדים שלו מול אומנויות ספורט וגם לא זלזלתי. דבר אחרון שאני רוצה לציין, כשאנחנו אגרסיבים אז הטענה השולטת היא שאנחנו לא בסדר בנפשינו או שאנחנו מזוכיסטים וסאדיסטים אבל כשאנחנו סוף סוף מדגימים משו אז זה לא בסדר שאנחנו לא אגרסיבים מספיק?!?
לסיכומו של עניין... תנסו להיות החלטיים יותר בטענות הבאות שלכם כדי לא לצאת אפסים כמו שאתם מוציאים את עצמכם כל הודעה והודעה בפורום שאתם כל כך מקפידים לחיות איתו. אין לכם משפחה? חברים? חיים???

בתודה אלון אדלמן !
חזרה לפורום
ישן 31-05-2007, 07:39
  Kafkafi- Kafkafi- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
מה יש לו ?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי p yosi שמתחילה ב "יש לך דפי זהב????"

הוא אומר שהוא לא מנסה לרדת עלינו אבל אחריזה אומר שאנחנו מפחדים ששוברים עלינו מקל ,
אני , שאישית מכיר את אותו הילד שהלך קצת אחורה זאת פעם ראשונה וגם אם כן , המקל נשבר ?
זה מה שחשוב לא משנה הדרך.

אתה מוזמן ליצור איתי קשר לגבי הקרבות אני מאמין שאני לא יהיה איתך אבל אני בטוח שירצו , אז לגבי מקום שעה וכו' אתה יכול לשלוח לי הודעה.

דבר שלישי אני ולא כל תלמידי הפנגיינון התערבו פה אלא רק אני ושי ( שהתייחס רק לדבריו המטומטמים של סילבר)

אני רק חיפשתי תשובות ,והטימטום צף לו למעלה מעצמו על ידי סילבר , אתה יודע מה יכול להיות שסילבר הוא שגורם לי לחשוב כמה אתם "טובים" לפי תגובותיו על כל מיני נושאים , אם אתה חושב שירדתי עליכם תביא לי ציטוט שאמרתי שזאת חרא אומנות , ההפך אפילו אמרתי שזאת לא חרא אומנות ולדעתי האישית , הכל טוב השאלה היא התמדה ומה מתאים לך אישית.

תודה , כפכפי
חזרה לפורום
ישן 31-05-2007, 11:11
  שי חי שי חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.05
פששש
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Kafkafi- שמתחילה ב "מה יש לו ?"

הופה..
הפישתון הקטן פתח את הפה..הבורר ממש..כל הכבוד לאלון אדלמן!
אני זוכר את הפישתון הזה עוד שהיה ילד שמוצץ את האצבע ומסתכל עליי מתאמן על הדשא.
לעוד מישהו מתחיל להימאס כאן מהדיבורים של החברה האלו?? אנחנו שומעים הרבה דיבורים מהצד שלכם אבל משום מה יש לי הרגשה שאלו רק דיבורים..
אין בעיה מר גבר, ביקשת קיבלת.
אתה ילד פטפטן אמרת כל אחד עכשיו בבקשה תעמוד מאחורי המילים שלך.
אני מזמין אותך לעבוד איתי.
מתי אתה בא?

בקשר להפסדים שלי..אני לא חייב לילד פישתון כמוך הסברים,לא ראיתי אותך עולה לזירה אף פעם ואנשים כמוך מצחיקים אותי..מתוך עשרות קרבות שניצחתי הפסדתי בקרב נקודות מסכן אחד לפני שנה כי עברה עליי תקופה רעה ואנשים כמוך עדיין נתלים על זה כדי להוכיח שאני לא טוב.פעם זה עוד ביאס אותי אבל מישהו אמר לי פעם שאנשים שאתה לא מכיר מתחילים ללכלך עליך אתה יודע שאתה שווה משהו..מי אתה בכלל שתפרסם הודעה כזאת? ילד קטן..שיחקת במשחק שגדול עליך..עכשיו רצית הזדמנות להוכיח? קיבלת. עכשיו..איך אני משיג אותך?? וגם תענה ליוסי נראה לי שגם לו חסר מגב בבית לנגב איתו תרצפה.

שי
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:17

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר