לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2007, 00:09
צלמית המשתמש של mp26
  משתמש זכר mp26 mp26 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי חוKEN שמתחילה ב "מה לא ענייני בזה???? יש לך..."

עזוב אותך שטויות יש לי משהו יותר ענייני לתת לך.
תתחיל לצלם דברים מעניינים נקודה.
כיסאות, שולחנות, מקררים, מיטות, שטיחים, צלחות, טלוויזיוץ ועוד הרבה יש לכולנו בבית.
צמחים? ראינו.
צינורות של מקורות? ראינו.
חולות? ראינו.
תנסה לצלם דברים שימשכו את הצופה ולא יבריחו אותו.
לדעתי מה שאתה עושה זה לוקח את המצלמה, לא יודע אם לקרוא לזה ככה מצלם מה שבא על הפאדי,
לא עורך, לא מתאמץ לא כלום מקטין, מעלה לפורום ומחכה לתגובות.
בחייאת ראבק אחי בינינו איזה תגובות אתה מצפה לקבל?
"וואי אחלה בלטות יש לך בבית"?
"זווית מעניינת"?

חוק מספר 1 בספר חוקי ה-21 למתחילים קובע ש:

1.אם צילמת משעמום, צא מנקודת הנחה שגם אנחנו נשתעמם, חסוך מאיתנו את הצפייה.
ובסוף כתוב:
יש אין סוף דברים מדהימים בעולם, צאו לצלם אותם! רק צאו!
אז אחי לפני הכל שב ותקרא חומר על צילום, תסתכל על פרופילים של אחרים, תבין איך מצלמים ושתרגיש מוכן צא לצלם.
עד אז בבקשה אנחנו מנסים להסביר לך בצורה הכי יפה וטובה שיש קודם תבין את הצילום ותלמד צת ורק אחר כך תפרסם את התמונות שלך.
ולפני הכל תעביר ביקורת עצמית על התמונות לפני הפירסום.
לילה טוב.

נערך לאחרונה ע"י mp26 בתאריך 31-05-2007 בשעה 00:12.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-05-2007, 00:41
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי חוKEN שמתחילה ב "עם התגובות שהבאת לי זה לא..."

ידידי, קח את עצמך בידיים.
הבעיה איתך היא שאתה מתנהג בצורה שמזכירה טרול, מה שבהחלט מצדיק את ההתייחסות של החברים כלפיך. התמונות הסתמיות, החתימה הלא מושקעת (בכוונה), ה"מסגור" וכו'...
אני עוד לא סגור לגמרי אם ההתנהגות שלך מכוונת או תמימה ולכן אני לא צולב אותך עדיין, אבל כן אבקש ממך ליותר סבלנות כלפי האנשים שמהם אתה מבקש ביקורות.
אל תירק לבאר שאתה שותה ממנה, אלא אם אתה טרול, ובמקרה הזה אתה פשוט תיחסם מהפורום (ואני חלילה לא מנסה לאיים עליך, אלא פשוט מסביר מצב נתון).

מי שטרח להגיב לך פה הם האנשים שישמחו להגיב לתמונות מושקעות יותר שלך.
לערוך זו חוכמה קטנה (אפילו כשמדובר בקובי). החוכמה הגדולה היא להפנים את ההערות בנוגע לאופי הצילום עצמו - ולצלם מעניין יותר.

כל אחד מוזמן להשתתף בפורום, אבל יש לנו פה מנהל עם אצבע קצרה על ההדק ולא הוא ולא אנחנו כחברים אוהבים טרולים.
הכדור בידיים שלך, תוכיח לנו שאתה באמת רוצה להשתתף בפורום ולא סתם זורק פה שטויות כי משעמם לך ואתה מחפש צומי.
תודה.

ישן 31-05-2007, 00:58
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי חוKEN שמתחילה ב "בלי להיות ילד קטן אבל הוא תקף..."

אתה לא נראה לי טיפש, ואתה יכול להשלים את המשפט הבא בעצמך:
never argue with idiots
(גם אם אתה לא מכיר את המשפט, חיפוש קצת בגוגל יגלה לך את ההמשך).

בד"כ חדשים שבאים לפה מסדרים לעצמם חתימה מאוקשנת (מלשון אקשן) בפוטושופ ודואגים לקונסיסטנטיות (התמדה) בתבנית הצגת התמונות שלהם.
מסגרת קבועה, חתימה קבועה... זה נראה יותר יפה ואנשים משקיעים בעיצוב החתימה והמסגרת.
כמובן שהתמונה בסופו של דבר היא מה שמוצג ולא המסגרת והחתימה, אבל זו לא סיבה להמעיט בערכן.

אני שמח שקובי הגיב לך עניינית באשכולות קודמים שלך והציל לך אותם.
אבל זו צריכה להיות דחיפה בשבילך להמשיך להשקיע. למה לעצור? למה לא לסדר לעצמך איזו חתימה באקשן בפוטושופ, איזו מסגרת נייטרלית שתתאים לתמונות שלך? אולי אפילו תשלב את החתימה במסגרת או משהו... (פיי, אני ממש משתולל פה).

תראה רצינות ותקבל את זה בחזרה.
אבל אם תמשיך במגמה הזו, אתה תמצא את עצמך בחוץ (ושוב, אני חלילה לא בה להעליב, לרדת, לפגוע וכו' - פשוט אומר לך בפנים מה שקרה לטרולים אחרים שבאו רק לעשות בלאגן).

ישן 31-05-2007, 00:41
צלמית המשתמש של Fxtrage
  Fxtrage Fxtrage אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חוKEN שמתחילה ב "בלטות"

את האמת אני לא מבין אותך.
לא רק שפינטו צודק בכל מה שהוא אמר.
אלא יתרה מכך:
1. כמעט בכל האשכולות שפתחת העירו לך על החתימה שלך שהיא ילדותית ותופסת חלק ענק מהתמונה לא שינית. לא יודע אם זה מתוך עקשנות או שיש עוד סיבה מעבר לכך.... - חבל
2. כמעט כל בכל האשכולות שפתחת קיבלת את אותן הערות כמו שקיבלת כאן, במיוחד לגבי זה שאתה מעלה דברים מאוד בנאלים וחסרי עיניין. (תחשוב אם היית שמח לקבל את התמונה הזו מודפסת לתלייה על הקיר בבית בתור מתנה - לא נראה לי.)
3. זה יפה שאתה מגן על ה"סיגנון" שלך, אבל כמה וכמה אנשים מוכשרים מעירים לך, אולי כדאי שתעצור, ותנסה להבין מה הם באמת אומרים. אף אחד לא אמר שאתה לא אוהב לצלם, אף אחד לא אמר שאתה לא יכול לצלם, אתה מחפש זויות שונות בדברים שיגרתיים, שזה יכול להיות נחמד אבל הביקורת העצמית שלך פשוט לא קיימת.

ציטוט:
אתה משתעמם מהתמונות שלי - אז למה אתה נכנס לאשכולות מלכתחילה ??
לא תורם לך. האמת רק מזיק. הרי המטרה בלהעלות תמונות היא לקבל ביקורת, אתה מאבד אותה.
מה אתה מעדיף? תגובה של " ואוו פששש מדהיםםםםם! !!" , או תגובה רצינית שמתייחסת לצילום שלך ברצינות.?.

אל תיקח את התגובה הזו בתור מסע צלב נגדך
זאת לא המטרה שלה.

עמית
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:43

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר