לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2007, 16:27
  IsraelAtHeart IsraelAtHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "אני אמרתי משהו על הלוחמים?"

אוהד אני חייב להגיב נגד מה שאמרת.
הטקס ממש לא היה ראוותני, הוא היה טקס כמו שטקס סיום של מסלול ארוך ומפרך צריך להראות, טקס לא חייב להיות צנוע לגמרי כי זהו טקס שמח אין פה על מה לשמור יותר מדי.
ובוא נגיד, הטקס היה הראוותני, אז מה? זה לא שצילמו ת'טקס בשידור ישיר וכל העולם ראה אותו, כל מי שראה אותו (או לפחות היה אמור) אלו השייטים עצמם, החברים והמשפחה של כל שייט מסיים ועוד כמה וכמה אנשים קשורים או לא קשורים, זה הכל. הם רק רצו להראות לקהל טעימה קטנה ממה שהשייטים האלו עברו, שיכירו קצת כל אחד מהמסיימים ויראו אותם מקבלים את הסיכה שהם כל כך חיכו לה.

בקיצור, הטקס נראה טוב ואם הוא היה פחות "מפואר" או "ראוותני" הוא לא היה מכבד את המעמד שאליו השייטים הצעירים הללו הגיעו.

גדס"ר צנחנים, מרץ 08.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-06-2007, 11:22
צלמית המשתמש של klingo17
  klingo17 klingo17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.06
מסדר כנפיים ראוותני, שייטת בבכלל לא ראוותני:
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "אני אמרתי משהו על הלוחמים?"

שמע טקס סיום מסלול שייטת הוא טקס יפה אבל לא ראוותני בכלל, הייתי אומר שהטקס של השייטת די עלוב אפילו יחסית למי שהוא אמור לייצג(לוחמי השייטת)., מה כבר יש שם- כמה סרטונים בעלות של אולי 100 שקל, קצת זיקוקים שלא עולים מי יודע מה, וקרובי משפחה של המסיימים באים בבוקר של הטקס וקצת נהנים ושטים על ספינות מרוץ...זהו בעיקרון... בוא נשווה את זה למסדר כנפיים של הטייסים/טייסות החביבים/חביבות(יש לציין):
מטס צוקיות-כמה אלפי דולרים טובים.
טיסה של הרקולס+רקטות: עוד כמה דולרים חביבים לכיס של הדוד סם.
טיסת יסעור+מצג 669 + נסיעה של הגי'פ שהיסעור מוריד ואח"כ ההרקולס אוסף:דולרים.
טיסת בואניג -תדלוק+ פאנטום+סקייהוקים+התדלוק האווירי שהם עושים: עוד כמה אלפי דולרים נכבדים ביותר.
טיסת אפאצ'י+הפצצות שהוא זורק על כמה חביות שעומדות שם: דולרים $$.
טיסת ספיטפייטר: לא הרבה במיוחד אבל זה סיכון חיי אדם.
טיסת אף 15 I +זריקת נורים(טוב נוותר על הנורים כי זה יחסית זול)- עוד איזה 500 דולר.
וזה רק מחלק מהדברים שיש שם-מה קיבלנו- הרבה מאד כסף שמבוזבז שם, וכל זה על מה?
על כמה חברה שסיימו קורס טיס, שהם הרבה יותר טובים מהחברה שסיימו את מסלול השייטת(תקראו את זה בציניות כי זאת הכוונה).
אז ככה שבעינייני צניעות ,כמו כמעט בכל תחרות, השייטת לוקחת..

SEE YA!
ישן 31-05-2007, 14:58
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
המשפט הזה הוא הנכון.
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Nissan-el שמתחילה ב "מכבים רעות זה ידוע שהם ישובים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Nissan-el
מכבים רעות זה ידוע שהם ישובים שמצמיחים הרבה לוחמים ביחידות עלית וטייסים. למה ????
כי זה ישובים של אנשי צבע קבע!
אנשי צבע קבע קיבלו בעבר שם דירות במחירים מצחיקים (כל התת אלופים והסגני אלופים שם..)
רובם ממעמד וסוציו אקונומי יחסית גבוה, שמחנכים את הילדים שלהם מגיל קטן לתרום למדינה
ולהתאמן לצבא מכיתה ז'... אז זה מה שקורה בסוף.. כל מחזור יוצא איזה 10 או 15 אנשים שמתגייסים ליחידות עלית ולקורס טייס וכן הלאה...

מאז ומתמיד היה ברור אצל אנשי מושבים/קיבוצים שהם הולכים לטוב ביותר בצבא ולתרום הכי שאפשר למען המדינה. לגבי אזור נהלל - אני לא יודע מה הסוד של המקום, אבל אין ספק, גדולי הלוחמים בצבא יצאו משם.

ציטוט:
מהויקיפדיה - בין תושבי נהלל, הקבועים והארעיים, חיו לאורך השנים דמויות מוכרות ובולטות כמשה דיין, (רמטכ"ל ושר בטחון) יהונתן גפן (אבא של אביב ) חנה סנש,שאול מופז ,מוקי בצר (מגדולי לוחמי מטכ"ל),אריק נחמקין, עמוס הדר ועוד.

ישן 31-05-2007, 18:05
  edi89 edi89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל edi89 שלח הודעה דרך MSN אל edi89
הנה לך תשובה
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "המשפט הזה הוא הנכון."

מדוע דווקא מנהלל

אז ככה אני מכיר משם די הרבה אנשים זה מאין שילוב של איכות חיים (מעמד סוציו אקונוצי גבוה) חלוציות וציוניות כערכים מרכזיים בישוב ומלאי של חוגים/קבוצות הכנה לצבא.

תראה הרבה נערים שם עוסקים בהרבה ספןרט בשעות הפנאי שחיה, אומנויות לחימה, כדורגל.כדורסל ועוד מימי ילדות מוקדמים גילאי 5-7 כבר מתחילים. דבר זה ללא ספק נובע מיכולת כספית לממן שלל חוגים אלו וכמובן רצון של ההורים להשקיע בילדיהם.

בהמשך התבגרותם של הילדים הם לרוב אינם זקוקים לעבודה כמו הרבה בני נוער אחרים לממן את חייהם כי ההורים ממנים מה שמשאיר המון זמן פוטנציאלי להתאמן כמובן שהם חייבים לרצות כי פוטנציאל בלבד זה לא מספיק.

אני למשל מסיים י"ב אבל אני לא חושב מה אני אעשה עד הגיוס אני יודע שאני חייב ללכת לעבוד אחרת כמה דברים בסיסיים שיש לבני 18 לא יהיו לי (רישיון,ביטוח לרכב ועוד).

תוסיף לכל זה העדפה (מזה שנים) לקיבוצים/מושבים ביחידות העילית (בעיקר בגלל חינוך שמתאים לערכי היחידות) כל זה וכמובן האנשים עצמם שהם איכותיים גורמים לריבוי הנהללניקים ביחידות עילית ותפקידי מפתח במדינה.

ישן 01-06-2007, 00:12
  SeaDevil SeaDevil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.01.07
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ido117 שמתחילה ב "שטויות. אני אישית מכיר אנשים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ido117
שטויות. אני אישית מכיר אנשים מנהלל, ומה שאתה מתאר זה לא קיבוצניקים ומושבניקים. אתה מתאר צפונבונים.
אני אישית למדתי בנהלל ביסודי (טוב רק כיתה א' חח ) ועכשיו אני גר במכבים רעות, אחד הישובים המוגדרים "חזקים" בכל הקטע של יחידות מובחרות. אתה רוצה סיבה אמיתית ללמה הרבה אנשים כמוני מגיעים ליחידות מובחרות? לא בגלל שיש העדפה לקיבוצים שם, אלא בגלל שפשוט הרבה מאוד מנסים. אני יודע שכל החברים שלי רוצים להגיע ליחידות מובחרות, בגלל שככה גדלנו. אתה מוקף באנשי צבא ואתה מחונך לשרת אתה המדינה שלך בצורה הכי טובה שאתה יכול.

עדו שתוק!!!
במצב שלך אתה אפילו גיבוש צנחנים לא עובר!! אל תגיד דברים שאין לך מושג בהם!!
למה נראה לך שכולם מהיישוב מגיעים ליחידות מובחרות!! אז לא אתה טועה!! אולי 5 אנשים מכול הצוות השנה בכושר הגיעו ליחידה מובחרת אז אל תגיד דברים סתם, שם כול בנאדם שני מגיע ליחידה מובחרת.
ואל תגיד שהרבה מנסים כי מתוך השכבה של יב', יש איזה 20 שמתאמנים ומתוך השכבה שלנו אני היחיד שמתאמן..
ישן 01-06-2007, 08:55
  SeaDevil SeaDevil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.01.07
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ido117 שמתחילה ב "קודם כל... לא כל מה שאני עושה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ido117
קודם כל... לא כל מה שאני עושה בזמן הפנוי שלי אתה יודע.
לא אמרתי שכולם מגיעים ליחידות מובחרות, אמרתי שהרבה מאוד מנסים.
חוץ מזה,אתה באמת חושב שכל מי שהולך ליחידות מובחרות מתאמן איתך?
דוידי התאמן איתך? אח של אלימלך התאמן איתך?
ולמה נראה לך שאתה היחיד בשכבה שמתאמן לקראת צבא?

ובוא לא נדבר על המצב הפיזי שלי, ובטח שלא שלך.

קודם כול המצב הפיזי שלי מצויין הרבה יותר טוב משלך!! זה המצב הבריאותי
וכן כול מי שהצליח להגיע ליחידות מובחרות ביישוב, כן!! הם התאמנו איתי!!!
כן!! ניצן (אח של אלימלך) התאמן איתי חצי שנה!!,חוץ מזה טייס זה לא נקרא יחידה מובחרת, בין טייס ויחידה מובחרת יש פער גדול מאד!
וכן גם דוידי התאמן איתי, כול שנה שעברה הוא היה איתי בצוות וגם השנה, וגם עכשיו הוא מתאמן איתי!
ותעשה טובה באמת נראה לך שאם אתה עושה ריצה עד לצומת עם מוזיקה וכול פעם מודד זמן, באמת נראה לך שתצליח לעבור את הגיבוש השנה, אור לב התחיל לרוץ מכיתה ז' הוא ידע כבר מה הוא רוצה ולכן הוא עבר!, אז תצא מהסרט שאת חי בו!
ישן 01-06-2007, 09:34
  דותן1 דותן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.07
זה מה שאני עשיתי לפני הגיוס..
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי SeaDevil שמתחילה ב "[QUOTE=ido117]קודם כל... לא..."

ההינו רצים מסביב לאיזה כיכר כמה חברה,מדי פעם.זה הכול..וזה הספיק לי.נו?
אני חושב שאתה הוא זה שצריך לצאת מהסרט שאתה חי בו-היה לי חבר בקיבוץ שעבר גיבוש שייטת בלי להתאמן-שים לב-בכלל לפניו.נכון,זה מקרה יוצא דופן,נכון,אימונים לא מזיקים-להיפך,אבל שום דבר לא שווה את הבריאות שלכם-מה יקרה לדעתך לאותו בחור במסלול?קיים סיכוי לא רע שהוא יסבול משברי מאמץ,ובעיות נוספות.מי לוקח עליו ערבות?יובל עילם?
במידה ואתם חברה בריאים כושר זה דבר נרכש במסלול,מספיק להגיע בכושר טוב(ואפילו סביר)-זה הכול.
בקשר לנקודה שהעלתם לגבי נהלל-יש בזה משהו.רוב החברה שם,איך נאמר..עשירים(לא שיש בזה משהו רע-לבריאות)איכות חיים גבוהה\דבר שמקנה קב"א גבוה-הרבה זמן פנוי,אין דאגות שיש לרוב הנוער לפני גיוס,וכן..גם קצת עזרה מהאח של הבן דוד(אין מה לעשות זה קיים),ואני לא גורע בטיפה מאף אחד שסיים שירות קרבי(לא אכפת לי איפה).
ישן 01-06-2007, 13:08
  ido117 ido117 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.07
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי SeaDevil שמתחילה ב "[QUOTE=ido117]קודם כל... לא..."

אז מה עם אור-לב התחיל להאתמן בכיתה ז?!

דוד שלי לא התאמן בכלל, בא בכושר סביר וסיים מסלול משיטים. נכון הוא לא סיים פושטים, שנחשב יותר קשה ממה שהבנתי, אבל זה רק כי גילו אצלו איזה בעיה קטנה בלב. חוץ מזה, מה עשית מהגיבוש?!
זה לא איזה סרט רמבו שחצי מהאנשים מתים. הם בוחנים מי מתאים באופי לשייטת, הקושי הפיזי מכוון כדי להקשות על הקושי הנפשי. ככה לפחות הבנתי מכל מי שדיברתי איתו.

ואם היית יודע איך אני מתאמן, לא היית כותב שאני רץ עד הצומת, כי אני רץ בפטרולים, ולא היית כותב שאני רץ עם מוזיקה, כי אני לא.

בקשר לטייס, אני לא בקטע של לריב למי יש יותר גדול, למרות שאתה יודע טוב מאוד לאן אני רוצה להגיע. אבל אין מה לעשות, בכל שנותיה, ישראל התבססה על חיל האוויר שלה. זה אולי לא נכון מבחינה אסטרטגית וזה לא הכי נעים לשמוע, אבל עובדה, זה נכון. תראה לי מבצע אחד של יחידה מובחרת, עזוב בארץ, בעולם, שהשתווה לרמת הסיכון, לחיילים, ולמדינה-במקרה שישתבש, שהיו במבצע אופרה.

וכן, אני הבנתי, שסטסיסטית, יותר קשה לסיים קורס טייס, מאשר לסיים מסלול שייטת.
שייטת אמנם יותר קשה, אולי אפילו הרבה יותר קשה, פיזית, אבל כמה אנשים מתחילים את המיונים לקורס טייס? אין לי מושג, אבל הבנתי שבערך 10,000 בשנה. כמה מסיימים את הקורס? בערך 50.
מצד שני, כמה מגיעים לגיבוש שייטת? וכמה מסיימים?

עכשיו, לפני שמישהו בא וקופץ עליי, אני לא בא להמעיט בערך של אף יחידה, להפך. אבל, אני רק מנסה להכניס פה כמה אנשים לפרופורציות.

נערך לאחרונה ע"י ido117 בתאריך 01-06-2007 בשעה 13:29.
ישן 01-06-2007, 19:57
צלמית המשתמש של ILFighter
  ILFighter ILFighter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.04
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי gza שמתחילה ב "כן חבר"

אחי הכשירות השכלית של מישהו זה גורם מסנן בדיוק כמו כשירות גופנית.

עריכה: וצאו מהסרט הזה של מלחמות "למי יש יותר גדול"... במיוחד כל עוד אתם מלשב"ים (לא מדבר בהכרח ספציפית על המקרה הנ"ל)... תתאמנו, תעשו מה שאתם יכולים, ותשרתו כמה, ובמה, שאתם יכולים. צניעות זה הדבר ה-כ-י חשוב, שמחפשים בגיבושים, וגם לכו תדברו עם אנשים שאשכרה נמצאים בשייטת למשל, אנשים צנועים, לא ראותניים בכלל, והכי חשוב, לא מתעסקים בלמי יש יותר גדול, אין אגו ביחידות המובחרות, אז תעשו מה שאתם יכולים, ותעשו את זה בשקט.

נערך לאחרונה ע"י ILFighter בתאריך 01-06-2007 בשעה 20:00.
ישן 01-06-2007, 22:11
  ido117 ido117 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.07
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי SeaDevil שמתחילה ב "[QUOTE=ido117]אה ודרך אגב מצב..."

מה הקשר?
איך בדיוק אני מעצבן אותך? פשוט התכוונתי שזה אותו דבר.....

מה אתה קופץ עליי, ומה הקשר לסביון עכשיו?!
אתה היית פעם בגיבוש? אתה יודע איך זה?
אני לא...אבל אני לא יוצא באף הצהרות....נכון, יכול להיות על היום הראשון אני יחתום וויתור, מצד שני יכול להיות אני יעבור..... אתה מכיר אותי לעומק כלל שאתה מראה כאילו אין לי אופי בכלל?!

ומה אתה כל כך מתעצבן? אתה זה שכל הזמן יורד עליי ואומר שאין לי כושר.....
אז מה אז אני לא רץ מהר. גם אבא שלי שהיה בשיא הכושר שלו לא רץ 2000 ב7 דקות....
זה לא אומר כלום על הכושר הגופני שלי....
וביני ובינך אין בכלל מה להשוות בכושר. אני רץ פעמיים בשבוע בערך חודש, אתה כבר שנתיים.
זה כמו שאני יגיד שיש לך כשור גרוע, כי גולדבלט עושה 3000 ב14 דקות.....

נערך לאחרונה ע"י ido117 בתאריך 01-06-2007 בשעה 22:20.
ישן 01-06-2007, 07:46
  edi89 edi89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל edi89 שלח הודעה דרך MSN אל edi89
שים לב
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ido117 שמתחילה ב "שטויות. אני אישית מכיר אנשים..."

אני מציין שהעדפה (פרוטקציה) היא סיבת משנה הסיבות העיקריות הם מוטיבציה וזמן ויכולת (גם כספית) לממש אותה.

אדם שמגיל קטן עוסק בספורט בגיל 17 אין מה להשוות בין רמת הכושר שהוא מתחיל איתה באימונים לקראת הצבא לרמת הכושר שאדם שלא עשה כלום במשך שנים.

מוטיבציה גבוהה+הרבה זמן פנוי להתאמן+תמיכה מההורים = יתרון ענק על אדם אחר שלא זכה לדברים אלו.

גם לי מוטיבציה גבוהה אבל היום כשנשאר לי אולי חודש עד יום הסיירות אני יכול לדחוף אותה לתחת עמוק עמוק למה? כי ברמת הכושר שלי( שילוב של חוסר מעש בילדות בגלל עצלות ובעיקר בגלל אי יכולת של ההורים לשלוח אותי לחוגי ספורט אף ילד לא מתאמן מחוץ למסגרת לבד לפחות עד גיל 15-16.

אולי אולי אם אני אקרע את עצמי אני אקבל חובלים.

ישן 01-06-2007, 04:19
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי סו אלן1 שמתחילה ב "פעם פעם פעם"

אני אישית חושב שאתה סתם דפוק, מנסה להצדיק עמדות אבסורדיות עם אנלוגיות עוד יותר מגוחכות שלא קשורות בכלל.

מה לצה"ל וצבא קרואטיה? אתה יודע מה, מה לצה"ל והמארינס? ישראל, תאמין או לא, במצב מלחמה תמידי מאז ולפני הקמתה. לא יכנס בכלל להיסטוריית העם היהודי, אבל זה מאוד רלוונטי.

קשה...קשה מאוד למצוא עוד דוגמא למדינה או אוכליסייה שהייתה תחת הנסיבות שלנו (ה"מצב") והצליחה לחיות בנורמליות, או אפילו פשוט לשרוד.

אתה מנסה לחזק עמדה שכבר מלכתחילה אבסורדית עם דוגמאות לא רלוונטיות. ארה"ב מוקפת אויבים שרוצים להשמיד, כן, להשמיד אותה? לא, אז למה את ה חושב שאתה או כל בנאדם אחר יכול לעשות השוואה ביניהם תחת אותם כריטריונים?

מיליטריזם...כן, יש פה הרבה מיליטריזם. למה אנחנו חייבים צבא, מה לעשות? כן אנחנו שופחים הרבה כספים לביטחון אבל שנינו יודעים שיש לזה סיבה מוצדקת, או שלא?

אבל אני רוצה שתמצא עוד צבא שבו תוכל לקרוא למפקד בשמו הפרטי בלי נזיפה במקרה הטוב וסטירה + זמן בכלא במקרה הרע. אתה כאילו מנסה להגיד שכולנו מיליטריסטים כי אנחנו מורעלים ואוהדים את צה"ל. אבל אתה לא מבין שזה בדיוק הפוך. הצבא כתוצאה מחוק גיוס חובה והליברליזם היחסי בקיים בכל דמוקרטיה "איזרח" את הצבא. תשאל כל חייל אמריקני, ההבדל שם בנתינת כבוד בין סג"מ ולסגן הוא כמו ההבדל בין רב-אלוף לסרן. או ואבוי לך שלא תקום מייד שקצין בדרגה גבוה ממך נכנס לחדר ותקרא לו "סר."

כבר כמעט מצטער שבכלל כתבתי את ההודעה למה היא לא רלוונטית לאשכול וגם יש סיכון גדול שניכנס לפוליטיקה, אבל חבל כתבתי כלכך הרבה
ישן 31-05-2007, 11:50
  frydman frydman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי סו אלן1 שמתחילה ב "מה הקשר?"

קודם כל אני רוצה להגיד שהערכה לגורם אחד לא פוסלת או גורעת הערכה לגורם אחר...

ויש הבדל מאוד משמעותי ביננו לבין ארצות הברית ..
אם בוש קם מחר בבוקר ואומר "וואלה לא בא לי יותר מלחמה בעיראק" הוא פשוט מחזיר את הכוחות הבייתה ושום נזק נוסף לא ייגרם לארה"ב פרט לעליה קלה במחירי הנפט.. .
בישראל נלחמים על הבית .. אם נפסיק להילחם לא נהיה קיימים ..

ודבר שלישי ... אני בטוח שאם 4 חברים מאותה שכבה היו גומרים מסלול של הנייבי סילס או כל יחידה מובחרת אחרת באר"ב זה היה מופייע בעיתון....

ישן 31-05-2007, 12:05
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
התייחסות למספר תגובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zxccxz שמתחילה ב "סיום מסלול שייטת 13"

1. תמונות- מי שיעלה לכאן תמונות מהטקס מבלי שקיבל אישור לצלם שם ו/או לפרסם אותן, ייחסם מהפורום ופרטיו יועברו למחב"ם ומשטרת ישראל.

2. סו אלן1- אם לא נוח לך עם כתבות מסויימות בפורום אתה לא חייב להיכנס, לקרוא, ולהגיב. אתה לא רואה אותי נכנס לפורום PHP, וכותב לכולם "יא חנונים, לכו תמצאו חיים", או לפורום אופנה יופי ואסטתיקה, וכותב שם "חבורה של כוסיות, יש חיים גם מחוץ למראה שלכם".
לא נאה לך? אל תיכנס, אל תגיב. בינתיים אתה סתם מעורר כאן תגובות לא רצויות הגוררות את האשכול למקומות שאינני חפץ בהם.

3. מי שינבל את הפה, או יגרור את האשכול לפוליטיקה מעבר למה שהיה עד עכשיו- ייחסם.

4. יום טוב לכולם.

ישן 31-05-2007, 12:15
צלמית המשתמש של ILFighter
  ILFighter ILFighter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.04
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "התייחסות למספר תגובות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עידו403
1. תמונות- מי שיעלה לכאן תמונות מהטקס מבלי שקיבל אישור לצלם שם ו/או לפרסם אותן, ייחסם מהפורום ופרטיו יועברו למחב"ם ומשטרת ישראל.

2. סו אלן1- אם לא נוח לך עם כתבות מסויימות בפורום אתה לא חייב להיכנס, לקרוא, ולהגיב. אתה לא רואה אותי נכנס לפורום PHP, וכותב לכולם "יא חנונים, לכו תמצאו חיים", או לפורום אופנה יופי ואסטתיקה, וכותב שם "חבורה של כוסיות, יש חיים גם מחוץ למראה שלכם".
לא נאה לך? אל תיכנס, אל תגיב. בינתיים אתה סתם מעורר כאן תגובות לא רצויות הגוררות את האשכול למקומות שאינני חפץ בהם.

3. מי שינבל את הפה, או יגרור את האשכול לפוליטיקה מעבר למה שהיה עד עכשיו- ייחסם.

4. יום טוב לכולם.

תגיד, כשכתבת את סעיף 2, דגל ישראל ענק התנופף מאחוריך? =]
ישן 01-06-2007, 09:40
  REDRUM REDRUM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.06
בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי stinger360 שמתחילה ב "[font=Verdana]מתוך הכתבה:..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי stinger360
מתוך הכתבה: "טקס סיום מסלול של היחידה המובחרת ביותר בצה"ל נערך אתמול בבסיס השייטת בעתלית. " לא ידעתי שהשייטת היא היחידה המובחרת ביותר בצה"ל... אין ספק שהיא היחידה המיוחצנ"ת ביותר בצה"ל. לא רואים בעיתונים טקסי סיום של סיירת מטכ"ל או של שלדג ואני לא חושב שהם "מובחרות" פחות.

זה לא יאומן כמה פוצים יש כמוך בפורום. אתם פשוט מחלה מדבקת.
אז רשום בכתבה שהיא היחידה המובחרת ביותר בצה"ל, מה איכפת לה? אינעל רבאק.
"אין ספק שהיחידה המיוצנ"ת ביותר בצה"ל" - אין ספק שאתה הבנאדם המטומטם ביותר בעולם.
"לא רואים בעיתוני טקסי סיום של סיירת מטכ"ל" - מצחיק כי לא מזמן היה בעיתון על טקס 50 שנה לסיירת מטכ"ל וכל האנשים הגדולים שלה שהגיעו לשם.
ישן 01-06-2007, 11:51
  stinger360 stinger360 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.04
בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי REDRUM שמתחילה ב "..."

ציטוט:
זה לא יאומן כמה פוצים יש כמוך בפורום. אתם פשוט מחלה מדבקת.
אז רשום בכתבה שהיא היחידה המובחרת ביותר בצה"ל, מה איכפת לה? אינעל רבאק.
"אין ספק שהיחידה המיוצנ"ת ביותר בצה"ל" - אין ספק שאתה הבנאדם המטומטם ביותר בעולם.
"לא רואים בעיתוני טקסי סיום של סיירת מטכ"ל" - מצחיק כי לא מזמן היה בעיתון על טקס 50 שנה לסיירת מטכ"ל וכל האנשים הגדולים שלה שהגיעו לשם.

מה קרה? נפגעת שאמרתי משהו רע על היחידה המובחרת שאתה כל-כך כל-כך אוהב ומעריץ? מה קורה לאנשים בפורום הזה? אתם אשכרה התאהבתם בצבא ולא מוכנים לשמוע מישהו אומר חצי ביקורת על היחידות שהתאהבתם בהם... מועדן מעריצים ממש. אז אמרתי שהם מיוחצנ"ים... אוי ויי פגעתי בכבוד של היחידה.

יש הבדל בין טקס לציון 50 שנה ליחידה מסויימת מאשר להראות טקס סיום מסלול בכל שנה שוב ושוב... השייטת, בלי ספק בכלל היא בין היחידות במיוצנו"ת ביותר. אני לא חושב שאתה יכול להתווכח עם העובדה הזאת... גדנ"ע צלילה עם פרסום לא קטן, סטיקרים וסיקורים יפים בתקשורת של פעולות שבוצעו.

ומה כל כך עיצבן אותך? שאמרתי שהם לא היחידה המובחרת ביותר בצה"ל? שאני אבין, הם כן?
לא שאני חס וחלילה גורע מה"מובחרות" של השייטת או מהשם הגדול שלה, אני מאוד מעריך את מה שהם וכל יחידה בצה"ל עושה, אבל להכתיר אותה כיחידה הכי מובחרת בצה"ל זה קצת מוגזם.
ישן 01-06-2007, 12:07
צלמית המשתמש של klingo17
  klingo17 klingo17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.06
בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי דותן1 שמתחילה ב "אז לא שמעת טוב"

עשיתי פה השוואה בין מסדר כנפיים לבין טקס סיום מסלול שייטת, אם כבר אז טיס זה בזבוז רציני של כסף:שמע טקס סיום מסלול שייטת הוא טקס יפה אבל לא ראוותני בכלל, הייתי אומר שהטקס של השייטת די עלוב אפילו יחסית למי שהוא אמור לייצג(לוחמי השייטת)., מה כבר יש שם- כמה סרטונים בעלות של אולי 100 שקל, קצת זיקוקים שלא עולים מי יודע מה, וקרובי משפחה של המסיימים באים בבוקר של הטקס וקצת נהנים ושטים על ספינות מרוץ...זהו בעיקרון... בוא נשווה את זה למסדר כנפיים של הטייסים/טייסות החביבים/חביבות(יש לציין):
מטס צוקיות-כמה אלפי דולרים טובים.
טיסה של הרקולס+רקטות: עוד כמה דולרים חביבים לכיס של הדוד סם.
טיסת יסעור+מצג 669 + נסיעה של הגי'פ שהיסעור מוריד ואח"כ ההרקולס אוסף:דולרים.
טיסת בואניג -תדלוק+ פאנטום+סקייהוקים+התדלוק האווירי שהם עושים: עוד כמה אלפי דולרים נכבדים ביותר.
טיסת אפאצ'י+הפצצות שהוא זורק על כמה חביות שעומדות שם: דולרים $$.
טיסת ספיטפייטר: לא הרבה במיוחד אבל זה סיכון חיי אדם.
טיסת אף 15 I +זריקת נורים(טוב נוותר על הנורים כי זה יחסית זול)- עוד איזה 500 דולר.
וזה רק מחלק מהדברים שיש שם-מה קיבלנו- הרבה מאד כסף שמבוזבז שם, וכל זה על מה?
על כמה חברה שסיימו קורס טיס, שהם הרבה יותר טובים מהחברה שסיימו את מסלול השייטת(תקראו את זה בציניות כי זאת הכוונה).
אז ככה שבעינייני צניעות ,כמו כמעט בכל תחרות, השייטת לוקחת..
ישן 01-06-2007, 12:42
  IsraelAtHeart IsraelAtHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי stinger360 שמתחילה ב "נו יופי אז חיל אוויר מיוחצ"ן..."

מטכ"ל פחות מיוחצ"נת מהסיבה הפשוטה שהיחידה הזו שומרת על סודיות יותר מאשר שייטת.
גם שייטת היא יחידה סודית ביותר, אך הם החליטו שחייל שייטת במדי א' הולך עם סיכת שייטת, דבר שלא קורה בסיירת מטכ"ל - כלומר את חייל השייטת ניתן לזהות ברחוב, ואת חייל מטכ"ל לא ניתן.

דבר נוסף, כל הסטיקרים וכל הפרסומות על גדנ"ע צלילה זה לא בשביל לפרסם את השייטת, אלא זה בשביל שמלש"בים ידעו שקיים כזה דבר גדנ"ע צלילה. השייטת החליטה שהיא נוקטת בשיטה הזו שהיא מביאה מלש"בים צעירים שלחלק מהם יש פוטנציאל גדול עוד לפני שהם מגיעים ליום סיירות לעבור גיבוש אצלה - ככה השייטת מגדילה את מחסת המלש"בים האיכותיים שלה ולוקחת אותם לפני המיון ליחידות אחרות - ככה היא שומרת אותם לעצמה. לכן, בגלל דרך הפעולה הזו, השייטת הייתה חייבת לפרסם את הגדנ"ע כדי שהם לא יפספסו נוער איכותי שרוצה להגיע ליחידה מובחרת ומעדיף להתחיל את המיון שלו כבר בין י'א ל- י'ב.

בקיצור, גמני עד לפני כמה זמן לא הייתי בעד הפירסום הזה, אבל לא מזמן התחלתי לחשוב בראש אחר והבנתי את המטרה שלו .. ותאמין לי שאין לשייטת כל כך הרבה אינטרס לפרסם את עצמם בכל מקום, כולם יודעים מי הם ומה הם שווים.

גדס"ר צנחנים, מרץ 08.

ישן 04-06-2007, 02:49
  NightMonger NightMonger אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zxccxz שמתחילה ב "סיום מסלול שייטת 13"

לסימן שיורד פה בלי הפסקה על עידו...
אז ככה.. כשהתגייסתי לא הייתי בכושר הטוב ביותר אבל הייתי עם ראש חזק עשיתי גיבוש עברתי וקבלתי את הכי טוב שאפשר ..

מסלול כבר סיימתי ושני גיבושים כבר הספקתי להעביר ובוא אני יספר לך סוד קטן ... כושר הוא אולי 30 אחוז ממה שאנחנו מחפשים בגיבוש.. ועם יחס כמו שלך לחבר שלך לכתה לא הייתי מקבל אותך אפילו לאבטח מתקנים ( לא שאני מזלזל)
ובטח שלא הייתי רוצה אדם מתנשא כמוך איתי בצוות...
כשתתגייס תקבל את הכאפה אני מבטיח לך... ואם לא תשנה את הגישה אז גם תקבל אותה בצורה פיזית מאחד חברי המחלקה שלך..
שיהיה יום טוב

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:43

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר