לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-06-2007, 01:11
  GERRY GERRY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.06
תודדה לכלל המברכים היום חגגתי " יובל " לחיי והיה מדהים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "מזל טוב ל.. ג'רי!! (:"

יום עמוס בפינוקים וכמובן שלא אספר את כל אשר חוויתי היום חלקם דברים אישיים אבל
החוויה הנהדרת היתה כשהוזמנתי לפיינל פור ע"י ראש מנהלת הכדורסל מר אבנר קופל כאורח כבוד למשחק
מכבי ת"א הפועל ירושלים לכבוד יום הולדתי דבר אשר מראה על מירקם היחסים ועל המשך ההכרויות ת עם ראשי הספורט בארץ לטובת הענף שכולנו אוהבים ורוצים את קידומו למען הספורטאים
נכון תמיד מגיעה השאלה מה הקשר לכדורסל וכדורגל לענפי אומניות הלחימה התשובה דרכם הענף יתקדם מהר יותר ברגע שאתה מחובר לאנשים הנכונים הכל מגיע בקלות יותר ויותר ................................והכל למען כלל וטובת הענף
נכון שבעוד כשבועיים תיתבשרו על "שיחרורו של ג'רי מזרחי מתפקידו " אבל אני יכול להרגיע את כולם כבר כרגע
אני ימשיך ביתר שאת לעזור וליתמוך בענף ללא לאות וביתר שאת מכיוון שהספורטאים והמאמנים ראויים לזאת

בתמונה יו"ר מנהלת הכדורסל מר אבנר קופל אדם יקר וחשוב אשר תמך כדי להביא לארץ בזמנו את הרנסטו הוסט
בארוע בחודש מאי מר אבנר קופל תמך ועזר לקיום התחרות לכן קיבל גביע הוקרה על עזרתו ותמיכתו לענף
אנשים מסוגו חשובים לכולנו כדי לקדם ולהיתקדם
תודה ג'רי מזרחי P.R WAKO בישראל

תמונה ראשונה מר אבנר קופל יו"ר מנהלת הכדורסל וג'רי
תמונה שניה כבוד שר הספורט מר ראלב מג'אדלה מר ורשביאק יו"ר מכבי עולמי
תמונה שלישית אולסי פרי ווילי סימס

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
חזרה לפורום
ישן 01-06-2007, 23:10
  GERRY GERRY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.06
ידידי היקר אני לא עוזב אלה מנסים להכשיל ולהעזיב כך
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "בהחלט כבוד"

תמיד לצערי מחפשים את אנשי העשיה " פוליטיקה בגרוש "

נודע לי מסגן היו"ר מר אורי צבי על ישיבת הנהלה שתיערך ב 12.6.07 במשרדי ההתאחדות בכפר יסיף בשעה 19.00

סדר היום :
1) תכנית מקצועית 2007 .
2) אישור הצטרפות (13) אגודות להתאחדות:
כפר-יסיף, הרצליה, קיבוץ דפנה , גליל עליון , מעלות תרשיחא, דנון, מכון מירון קרית אונו, תל אלסבע, רהט, שפרעם, רוש פינה, קוראן, גידאידה-אלמכר.
3) שחרור הדובר גירי מזרחי מתפקידו.
4) החלפת תפקידים.
5) מנוי יועץ משפטי.
6) קורס שיפוט.
7) שונות. נא לאשר השתתפותך בישיבה.

מר רפי אשר הנכבד הדברים נשמעים לך הזויים ותמויים בעיני כלל לא מהלך זה היה צפוי מראש " המשחק מכור":
מאשימים את האדם אשר תרם ב 5 שנים האחרונות ימים כלילות למען הענף ולמען המאמנים והספורטאים בכל רחבי הארץ .
אדם אשר הביא ל WAKO ישראל אולם ספורט קבוע במרכז הארץ בעקבות הקשרים החמים הרבים אשר עזרו ועוזרים לקדם את ענף הקיק-בוקס כפי שראית ורואה אתה ורבים אחרים .
אדם אשר דאג שלאחר קבלת ההכרה הממשלתית המיוחלת, ענף ספורט זה יקבל תקציב של כ- 200.000 ש"ח למען פיתוחו של הענף מידית וללא קשר לרישום מועדונים וספורטאים.( ישנו מאמן בכיר ששמע זאת כשנילווה אלי לאחד מארועי הספורט )
ד"א רישום מכונים וספורטאים, 25% מהכסף שישולם ע"י המועדונים היה אמור לעבור למנכ"ל העמותה כשכר עבור עבודתו .........
יועץ משפטי נבחר, אבל שכר לא שולם לו מעולם, לכן הגיש מכתב ליו"ר העמותה וטען כי עד שלא ישולם שכרו בסך 600 ש"ח לחודש ... הוא מסיים את תפקידו, זאת לאחר שהדובר הצליח לשכנעו לקבל שכר פעוט זה כי האיגוד רק בתחילת הדרך.
היועץ המשפטי התרצה והסכים גם לזאת, עד היום לא נחתם עימו שום הסכם, מדוע ???
האם הדובר איים על מאמנים? האם הדובר לא שלח את תקנון העמותה ופרוטוקולים שבחלקם הגדול גם עוותו לחברי ההנהלה לאחר ישיבות הנהלה? האם הדובר הסתיר במכוון מסמכים מ-WAKO ומרשות הספורט מחברי ההנהלה?
הדובר והפרומוטר ג'רי מזרחי ביקש לערוך תחרויות כל הזמן ונענה בשלילה,כשההסבר לכך הוא כי עד שלא ירשמו ספורטאים אין תחרויות נקודה.
הדובר והפרומוטר נתבקש לערוך תחרויות מקצועניות, תאר לך מצב שכן היתי עושה תחרות מקצוענית באותו רגע היתי בחוץ,זה פשוט היה נסיון לטמון לי "מלכודת".
הרי ידוע לכלל המאמנים שהיו בישיבה במכון וינגייט מה אמר מר אורי חרל"פ ממינהל הספורט:" לעשות כמה שיותר תחרויות קיק-בוקס " חובבני" זה מה ש WAKO כיום וזה מה שהדובר והפרומוטר של WAKOעושה וימשיך לעשות, ספורט חובבני נקודה.
התפקיד שניתן לי ע"י WAKO עולמי ובחתימתו של נשיא WAKO מר הניו פלסוני בכבודו ובעצמו,מדבר על ארגון תחרויות קיק-בוקס חובבני,ופה מנסים לשכנע אותי לקיים תחרויות מקצועניות.
היות וראיתי את כל הדרך הלא נכונה ואת חוסר היושרה שבניהול הענף ע"י גורמים מסוימים בהנהלת WAKO ישראל ,חברתי למר אורי צבי אשר הפגין ומפגין איכפתיות ודאגה לקידום ענף הקיק-בוקס בישראל באותו אופן וצורה שאני רוצה. תואנות השווא כלפי אורי צבי היו כל הזמן "מר אורי צבי רוצה שרענן טל יהיה יו"ר הענף אין שיחה שלא הסתימה בסגנון זה ג'רי תיזהר מאורי צבי הוא
רוצה שרענן טל יהיה היו"ר של ההתאחדות", אני לא שמעתי זאת מעולם והיות ואני צמוד למר אורי צבי ברוב שעות היום, כפי שהיתי צמוד למר סקס 8 חודשים ימים ולילות ותודות לעזרתי הרבה הצליח הוא להגיע ולהיות יו"ר WAKO בישראל.
כיום כבר מדברים על שמות מאמנים אחרים שרוצים ליהיות יו"ר וכל זאת כדי ליצור רושם מוטעה על המאמנים הרבים וליצור אוירה של רתיעה כפי שאמרו לגבי רענן טל
התשובה שלי לכולם הייתה תמיד כי רענן טל או כל מאמן שירצה בעתיד לחבור " להתאחדות" יוכל לעשות זאת גם ללא עזרתו של אורי צבי .
רענן טל לא צריך ולא זקוק לאורי צבי כדי להיכנס להתאחדות הוא פשוט נירשם כמו כל מאמן ואף אחד לא יכול לומר לו
"אתה לא יכול להירשם" כי אז הוא פשוט יפנה למינהל הספורט ויתלונן שלא רושמים אותו ל"התאחדות".
אז היכן ה" מוקש " כאן לגבי אורי צבי ולגבי?
תחשבו לבד, תסיקו מסקנות, ותבינו כל מה שעמותת הקיק-בוקס קיבלה, לא התאים לה מדוע ?????
הסיבה ידועה לכולם:
דיקטטורה, אי קידום הענף, ונסיון לנהל את העמותה כעסק הפרטי
ג'רי מזרחי P.R WAKO בישראל
נ.ב הדבר שהפתיע אותי לרעה ותחושת החמצה לענף כולו
היה שב 10.5 נערך בהונגריה גביע עולם לנוער ובוגרים מטעם WAKO עולמי ויסתיים ב 14.5.07
דבר אשר גם זאת ניסו להעלים מעינינו אבל פשוט שכחו שיש אתר ל WAKO עולמי וכששאלתי מדוע לא מוציאים ספורטאים
התשובה היתה " זה לא חשוב " תארו לכם שבכדורגל או בכדורסל או בכל ענף יאמרו שגביע העולם לא חשוב עם זה לא חשוב
אז מה כן חשוב .............הרי זכינו באליפות העולם בקרואטיה + 4 מדליסטים ונסענו כולנו על חשבוננו
להונגריה היו נוסעים ליצג את הנוער והבוגרים לפחות 10-15 ספורטאים פשוט החמצה וכואב הלב להיתנהגות מבישה לענף שרוצה להיתקדם בארץ ובחו"ל ולגרום לספורטאים בענף צבירת ניסיון בזירה העולמית ואולי גם לחזור כמחזיקי גביע העולם
חומר טוב יש לענף ....................
שוב תודה ג'רי מזרחי

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תרשים אולם הספורט שהקיקבוקס היו אמורים לקבל ע"י עבודתו של ג'רי מזרחי
אישור מWAKO עומי על קבלת התפקיד שאתו אמשיך בדרכי
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר