לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-06-2007, 00:53
צלמית המשתמש של ilanp13
  ilanp13 ilanp13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי amir47 שמתחילה ב "אז לא הבנתי...."

קודם כל הCOMPLETE COLLECTION כולל בתוכו גם את המשחק המקורי כמובן

לגבי ההרחבות הם מוסיפות עוד נשקים, עוד מפות ועוד דברים אחרים למשחק.
ישנם שרתים שכדי לשחק בהם חייבת להיות לך גרסה מסויימת של המשחק, אז לפעמים לא תוכל להכנס לשרתים מסוימים ללא כל ההרחבות.
אם אתה יכול להשיג את המשחק המקורי ב100, אז אני לא בטוח עם התוספות הללו שוות 120 שקל - זה כבר שיקול שלך
אתה תוכל לשחק במשחק בסדר גמור גם ללא התוספות וההרחבות - אבל יהיו חסרים לך כמה אפשרויות
קודם כל לגבי הSPECIAL FORCES - זה צורה שונה לגמרי של משחק, עם, בדיוק כמו שהשם אומר, כוחות מיוחדים - עם משימות מיוחדות, נשקים מיוחדים, עוד אפשרויות וכו. לפי דעתי שווה לפחות לשים את היד על זה. ואם אתה כבר תלך ותקנה את המשחק עם הSPECIAL FORCES ב-180 - אז תלך ותוסיף עוד 40 שקל למלא. זאת לפחות דעתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-06-2007, 14:30
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי amir47 שמתחילה ב "סבבה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי amir47
תודה על העזרה אני חושב שהבנתי אבל אם נאמר שאני כן קונה את כל ההרחבות אז זה סוגי משחק שונים גם ברשת???
בטוח שעדיף לקנות את הגרסה הרגילה וזהו...???....לא שווה להשקיע 230 שח כי התוספות לא שוות מבחינת המשחקיות או שברשת לא משחקים....
ואם אתה יכול להסביר לי מה בידיוק כל תוספת עושה חוץ מהספיישל פורס שהבנתי שמשחק אחר לגמריי שהמטרה להשתלט על בסיסים עם אביזרים אחרים....נשמע דווקא מגניב.....לא ישעמם לשחק אותו משחק ברשת או שאפשר גם לשנות משחקים ברשת????
סליחה ותודה שוב

במשחק המקורי יש כמה מצבי משחק, אבל העיקרי שכולם משחקים הוא המצב של כיבוש בסיסים (דגלים) עד שהניקוד של הקבוצה היריבה יורד ל-0 (וכל פעם שחייל בקבוצה שלך מת, יורדת נקודה). זה לא נמאס כל כך מהר. שיחקתי BattleField1942 במשך שנתיים ואח"כ עברתי לBF2 ושיחקתי בו עוד שנה וחצי, והסיבה היחידה שהפסקתי היא בגלל שהכטיס מסך שלך סיים את חייו ולא קניתי חדש.
ההרחבות נותנות לך לשחק במפות שלא קיימות במשחק המקורי - רק מי שיש לו את ההרחבה יכול לשחק בהן. בנוסף, כשאתה עולה בדרגות (יש דרגות במשחק שעולים לפי קריטריונים שונים) אתה מקבל אפשרות לקבל נשקים חדשים. אז אם יש לך הרחבה אתה יכול לעשות unlock לנשקים נוספים (אבל בגדול אין הרבה הבדל בין הנשקים השונים. כולם באותה קטגוריה).
בנוסף, יש הרבה מאד קבוצות של אנשים שיוצרות MODים על בסיס המשחק, ובחלק מהמקרים הMODים האלה יותר טובים מהמשחק המקורי. ככה זה היה בBattleField1942, אז אני מניח שעכשיו זה לא שונה.
אתה מקבל תוספת לחיי המשחק בחינם. לכן לדעתי אין צורך לקנות את חבילות ההרחבה האלה, כי ההרכבות שקהילות השחקנים מכינות בעצמן הרבה יותר מוצלחות. מה כבר special forces נותן לך? עוד אופציות לשדרוג את הנשק? ההבדל בין הנשקים שם לאלה שנמצאים במשחק המקורי הוא מזערי, ובטח לא שווה תוספת של 50 ש"ח. מפות נוספות? מי צריך את זה, כשיש עשרות מפות חדשות, כלי רכב ונשקים חדשים בכל MOD (ובדרך כלל באיכות הרבה יותר טובה מבמשחק המקורי - ראה ערך MOD Forgotten Hope).

לדעתי, לא שווה לקנות את החבילה עם כל חבילות ההרחבה כי הן הערך הנוסף שהן נותנות לא שווה את התוספת במחיר.
לדעתי כדאי לשמור את הכסף וכשיהיה לך סכום מספיק, תקנה ג'ויסטיק איכותי (אבל איכותי ממש), כי להטיס מטוסים ומסוקים במשחק הזה עם ג'ויסטיק הרבה יותר כיף מעם עכבר ומקלדת.
ישן 02-06-2007, 21:09
צלמית המשתמש של ilanp13
  ilanp13 ilanp13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי amir47 שמתחילה ב "סבבה..."

קודם כל, אין לך על מה לבקש סליחה - בשביל זה נועד הפורום.
NimDod הגיב מספיק טוב לרוב השאלות שלך... לגבי המודים, אני לא יודע, כי לא ניסיתי עדיין את המודים...
לגבי הSPECIAL FORCES, כמו שאמרת, זה מעין מוד אחר. אתה נכנס אליו דרך קובץ הפעלה אחר, המפות שם שונות לגמרי, ואם אני זוכר נכון יש שם גם סוגי מפות שונות (לא רק עם הדגלים והנקודות). כמו כן יש שם משחקיות שונה- כמו נשקים ורכבים שונים, תוספות של אמצעי ראיית לילה, חבלים לטיפוס, ועוד ועוד. המוד הזה (זה בעצם מוד שיצא ע"י EA) די שווה לדעתי. לגבי שאר ההרחבות (EURO FORCES ו ARMORED FURY) זה כמו שהוא אמר, עוד מספר מפות ועוד כמה נשקים - על זה באמת אפשר לוותר - ולגבי הרעיון של הג'ויסטיק בשביל המסוקים והמטוסים זה רעיון מצוין - כי זה די מבאס לשחק בהם עם המקלדת - אז גם אני הולך להשיג לי ג'ויסטיק עבור זה.

אם אתה יכול להשיג את המשחק כולל הSPECIAL FORCES ביותר זול בהרבה מאשר הCOMPLETE, אז אני חושב שתעשה את זה. אם הכי זול איתו זה 180 - ו/או שזה לא מפריע לך מבחינה כספית, אז תשקיע בזה - אבל זה שיקול שלך. כמו שאמרתי - לדעתי הSPECIAL FORCES שווה (אבל לא חובה), וכן ההרחבות האחרות לא חובה.

מקווה שעזרתי - ותודה NimDod על הטיפ של הג'ויסטיק.

שבוע טוב
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר