לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-01-2013, 13:03
  לוגיין לוגיין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.09.06
מנצל למשהו שאולי לא כלכך קשור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jonatan1989 שמתחילה ב "מחפש: כתבה/מידע על חייל צה"ל שנהרג עם כלבו בפעילות מבצעית"

עקב הדיון בפורום לגבי נהלי רפואה פינוי וחבישה עלתה בי מחשבה שמקננת כבר כמה זמן. כמה מפותח נושא רפואת הטראומה/ חבישה לכלבים בצה"ל? אני יודע שזה קיים, אמנם לא ממוסד ומסודר כמו בבני אדם, אבל בהחלט יש ווטרינרים שמתמחים בזה. באזור שלי הבית חולים הווטרינרי מקיים ניתוחי חירום בד"כ לכלבים שנפגעו בתאונות ציד, כלבי רועים שנפגעו ע"י חזירי בר ושאר התאונות הקיימות.
נראה לי הגיוני לרצות להשקיע בטיפול מהסוג הזה ליחידה שהכלבים שלה שווים עשרות אלפי שקלים כל אחד במשולב עם סלקציה ותקופת אימון מושקעת, הגיוני שיהייה רצון לשמר אותם כמה שאפשר. מניסיון בעבודה בחברה אזרחית אחד הכלבים עבר סדרה של ניתוחים ושיקומים אחרי שחטף מכת עלה שריסקה לו את עצם האף, וחזר לתפקד. אמנם לא טראומה דחופה, אבל בהחלט השקעה לא קטנה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:29

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר