לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-06-2007, 11:16
  yavgani yavgani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.05
טורניר פיפא 07

אני פותח אשכול מסודר עם כל החוקים, הכללים, איך בנוי הטורניר וכו'.

בטורניר יש 16 קבוצות המחולקות ל- 4 בתים כך שבכל בית 4 קבוצות. כל קבוצה משחקת 2 משחקים נגד כל קבוצה (משחק אחד שחקן אחד מאחר ומשחק שני שחקן שני מאחר) כך שיוצא שכל קבוצה משחקת 6 משחקים. לניצחון קבוצה מקבלת 3 נק', לתיקו 1 נק' ולהפסד 0 נק'. בסוף 6 המשחקים ל-2 הקבוצות שיהיה מספר הנקודות הגבוה ביותר עולות לשלב הבא. אם ייווצר מצב שבו לכמה קבוצות יש אותו מספר נקודות, אז הפרש השערים קובע.
בשלב הבא יהיו 8 קבוצות. הקבוצה שסיימה במקום הראשון בבית הראשון תשחק מול הקבוצה שסיימה שניה בבית השני (משחק מספר 1), והקבוצה שסיימה במקום השני בבית הראשון תשחק מול הקבוצה שסיימה במקום הראשון בבית השניה (משחק מספר 2). אותו דבר לגבי בתים 3-4 (משחקים 3 ו- 4). כל קבוצה תשחק שני משחקים ואם קבוצה שונה תנצח בכל משחק, יהיה משחק 3 מכריע.
בשלב חצי הגמר יישחקו המנצחת של משחק 1 מול המנצחת של משחק 4, והמנצחת של משחק 3 מול המנצחת של מספק 4. גם פה יהיו 2 משחקים כמו מקודם.
וכמובן לגמר עולות שני המנצחות של חצי הגמר ובחצי הגמר יהיה רק משחק אחד.

בתור התחלה, כל אחד ייבחר לעצמו קבוצה. אחרי שלכל אחד תהיה קבוצה, נפרסם את הבתים, את סדר המשחקים וכו'.

אני בחרתי בצ'לסי. יש מקום לעוד 15 קבוצות אז תמהרו לתפוס קבוצה.

אשמח אם מישהו יעזור לי לארגן את כל זה כי אין לי כ"כ הרבה זמן ואני צריך עוד מישהו שיארגן את זה איתי (דברו בפרטי).

בהצלחה לכולם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-06-2007, 00:12
  kingshay kingshay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.06
הייתי מצטרף רק עם ברצלונה קבוצת חיי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yavgani שמתחילה ב "טורניר פיפא 07"

כמובן רק אם moneebdakwar יוותר עליה.

ואני לא מבין למה הטורניר הזה פתוח לכל האנשים שראו אותו ונרשמו לפרש בשבילו... (או שאני טועה?).

*שאלה קטנה: איך בדיוק אפשר לדעת פה מי ניצח ומי הפסיד? הנה: נגיד שהפסדתי, אני יכול לבוא לפה לפורום ולטעון שנצחתי, וכך גם יריבי, שבאמת ניצח, ונוכל להתווכח עד מחר... או שאני טועה??
ועוד משהו: אם למשל אני כמעט מפסיד (נגיד שאני בפיגור 3-0 בדקה 82), אני יכול פשוט לעשות ריסט או לסיים תהליך, ולהגיד ליריב שזה נתקע או משהו, ואז הוא יכול להתווכח איתי עד מחר שרימיתי... אז איך לכל הרוחות אנשים פה יכולים להיות בטוחים על דיווח תוצאות אמין? אולי צילומי מסך בסיום כל משחק?

עריכה: חחח בסוף השאלה לא יצאה כל כך קטנה...

נערך לאחרונה ע"י kingshay בתאריך 16-06-2007 בשעה 00:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:20

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר