לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2007, 16:32
  boot boot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "ואני ממליץ על IE. עם ההגנות..."

ל ie אין שום יתרון ממשי פרט לזה שהוא כבר טעון ועולה עם המערכת.
firefox ו opera מכניסים את ה ie בכל תחום אפשר להגיד. זה שיש אתרים שלא מותאמים אליהם זה משהו אחר, אך השוק כיום משתנה לטובת ff & opera. אם תבדוק היטב האתרים בחו"ל מותאים כבר לכל הדפדפנים. למשל יהו,גוגל וכו...
אם אתה רוצה דפדפן עם מונע של Ie אז תבחר ב maxthon, אך הוא מיותר כבר כנ"ל. ה firefox וה opera עושים את העבודה כראוי.
מנוע ה ie שייך לעבר פשוט. נקווה ש maxthon יחליפו מנוע עכשיו שגוגל לצידם וזה יהיה עוד מסמר בארון של ה ie לקראת הסוף שלו נקווה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-06-2007, 16:36
צלמית המשתמש של Shai
  Shai Shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.02
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי boot שמתחילה ב "ל ie אין שום יתרון ממשי פרט..."

תוכל גם לגלול עוד הרבה מידע אודות פיירפוקס ודומיו.
הנקודה נשארת בעיניה כשיש אתרים שמותאמים רק לIE (ואתרים חיוניים מאוד כגדון אתרי בנקים וכו'), הדפדפן הזה לוקח ובגדול.
ואתה בטח ממהר לומר שהאתרים האלה כתובים בתו תקן לא חוקי וכו' וכו', את הלקוח הפשוט זה לא ממש מעניין.
ויכול להיות שהאתרים האשמים, ויכול להיות שמיקרוסופט אשמים, אבל העובדה נשארת אותה עובדה.

ושוב אחזור ואומר, וזו השורה התחתונה למעשה: ברגע שאין לי צורך בדפדפן אחר (וכאמור, אין לי צורך) כי אני מסתדר עם IE בצורה מצויינת להפליא (לא הרגשתי באף חסרון שלו) אודות לתוכנות הגנה טובות ושיקול דעת נכון - אין מקום לדפדפנים אחרים במחשב שלי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:58

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר