לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-06-2007, 20:52
  דניאל מ דניאל מ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mullholand drv שמתחילה ב "כל מי שגובניק ועושה יומיות,ויש לו הרבה שעות שיכנס בבקשה"

שמע, אם הדברים שיש לך לעשות זה דברים שקשורים לבעיות בבית (כלכליות או דברים אחרים), אז דבר עם מש"קית ת"ש, שתיתן לך במידת הצורך סיוע כלכלי או שחרור יותר מוקדם על מנת שתוכל לעבוד או לעזור בבית וכו.

אבל! אם אתה רוצה ללכת הביתה מוקדם כי אתה רוצה לעבוד בשביל להרוויח כסף בשביל עצמך, או שאתה רוצה להתאמן בספורט כלשהו או שאתה רוצה ללמוד באוניברסיטה הפתוחה או לא יודע מה.. אז פשוט תשב בשקט ותגיד שאתה בכלל יוצא יומיות. יש אנשים שקורעים תתחת בקרבי וכל התוכניות והדברים שהם רוצים לעשות נדחים ב-3 שנים כי שומרים לך על התחת, אז מי אתה שמגיע לך לעשות דברים שינפיקו לך רווח אישי בזמן שאחרים צריכים לחכות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-06-2007, 21:41
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "ממש לא נכון - גם אם חייל ישן..."

חיל שיוצא יומית יוציא הרבה יותר כסף, זה ברור. חייל שיוצא יומית אוכל בבית (ולא תמיד גר בבית...) משלם טלפון, מים, חשמל וכו', אז כן, הוא מוציא יותר, אבל אם הוא רוצה הוא יכול להשאר בבסיס (בתנאים לא תנאים כי זה לא מותאם לזה, אבל ככה זה...).

הצבא לא מספק מוצרי היגיינה?
חוץ מסגריות, אני מסכים שהחיל צריך לקנות בשק"ם ולזה 400 שקל מספיק.

אבל בחזרה לחייל שיוצא הביתה, למרות שהמשכורת הצבאית לא יכולה בשום אופן להספיק הצבא פשוט לא יכול לממן יותר כיוון שהתקציב שלו קטן מדי (לא באמת קטן מדי, אבל לא מנוצל מספיק טוב, כך שלפי הניהול העכשווי של התקציב, אין מספיק כסף).

במילים אחרות, אין מה לעשות, אלו החיים

ישן 02-06-2007, 02:27
  Zeph Zeph אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "ממש לא נכון - גם אם חייל ישן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
ממש לא נכון - גם אם חייל ישן בבסיס, אוכל בבסיס ומתקלח בבסיס, עדיין יש לו הוצאות.

לא נראה לי שאתה מתקלח עם "קליר דיש" (למרות שהכרתי כמה שכן) אתה צריך לקנות מוצרי היגינייה.
חוץ מזה גם לחיילים מגיעים לקנות בשק"ם - ממתקים, שתייה, סיגריות.
וצריך לקחת בחשבון שחייל שיוצא הביתה צריך קצת כסף לבזבוזים.

הכרת אנשים שהתקלחו עם זה?!
אתה לא רציני.
למה שמישהו שפוי יעשה כזה דבר????

לשאר-
קודם כל תיקון- לא כל חייל שחוזר יומיות מקבל את האפשרות לישון בבסיס. זה לא בחירה. יש אנשים שלא רוצים ואין להם ברירה. והזילזול שלכם מצחיק, כי אני רואה את הצד השני גם ואני יודע שיש "ג'ובניקים" שבאמת עובדים קשה ונותנים מעצמם כלכך הרבה, יוצאים מהבסיס רק בתשע בערב, מגיעים הביתה אחרי שעה וחצי וישר הולכים לישון כדי לקום לעוד יום עבודה (כן כן, יש כאלה שבאמת עובדים ועובדים קשה מאוד).
אל תקחו הכל כמובן מאליו... לא כל ג'ובניק יושב רגל על רגל כל היום.

בקשר לנושא עצמו - אני חושב שצריך לעלות לכל החיילים את המשכורת (כמו שאמרו כבר). התוספת סיכון לקרביים צריכה להישאר בלי קשר למינימום. זה הכל. הבעיה היא שזה יכול לקרות רק בזמנים אידיאלים שאנחנו לא במלחמה מתמדת, שהגיוס אינו חובה - ואז יבזבזו פחות כסף, כמות החיילים הסדירים תהיה קטנה יותר ויהיה אפשר לשלם להם יותר.. כי כרגע נראה כאילו המדינה לא יכולה להרשות לעצמה. אבל מאיפה לי... אני לא שר האוצר.
ישן 01-06-2007, 21:41
צלמית המשתמש של OrUsH69
  OrUsH69 OrUsH69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל OrUsH69 שלח הודעה דרך MSN אל OrUsH69
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "400 שקל תחתונים :O אתה לא..."

מה נראה לך שחייל קרבי לדוגמה זה רובוט?
עושה את העבודה מתקלח והולך לישון? לא!!!

וזה מעצבן אותי שאתה חושב ככה בכלל, למה קרבים הם אנשים בלי חיים, בלי יציאות בלי כלום?
אז יש לך טעות!

ולפותח האשכול, אתה חצוף. אתה יוצא יומיות ורוב הג'ובניקים שאני מכיר מוציאים אישור עבודה
והולכים לעבוד כי הם ממילא לא עושים כלום כל היום שהם חוזרים הביתה.

אז לך לעבוד, קח את עצמך בידיים ואל תעשה צחוק מעצמך ותתבכיין על זה שאתה רוצה לעשות ספורט
6 פעמים בשבוע ואין לך כסף לחיות. אז אתה לא אוכל בבסיס, תביא סנדוויץ מהבית אתה גם ככה נמצא
שם חצי יום ואז הולך הביתה.

ישן 02-06-2007, 00:20
  Hydra Hydra אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי LoneWolf שמתחילה ב "הוא אמר שהוא צריך להרוויח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי LoneWolf
הוא אמר שהוא צריך להרוויח בדיוק כמו קרבי? למה אתה מבלבל בשכל? בכל אשכול שאתה כותב פה אתה מצליח איכשהו להסיט את הדברים ולהוציא אותם מהקשרם. אני ממש לא סובל את התגובות שלך להגיד את האמת. אף אחד פה לא מדבר על זה שג'ובניקים צריכים להרוויח כמו קרביים, חאלס. ולגבי השרשור שלך למטה, כן, גם לקרביים יש חיים. לכל בן אדם בעולם הזה יש הוצאות, תתפלא ילד זהב שלי.

במידה ושרשרת אלי בכוונה, אז WTF...
מתי אמרתי שמישהו צריך להרוויח כמו קרבי, מתי ציינתי אי פעם דבר שכזה...? ציינתי רק מדוע קרבים צריכים להרוויח יותר.
מי אמר שלקרבים אין חיים? מתי אי פעם אמרתי את זה, הבן אדם שמסיט ומוציא דברים מהקשרם זה אתה. יש ג'ובניקים עם יציאות בדיוק כמו קרבים והמון ג'ובניקים בבסיסים סגורים, כך שמעולם לא אמרתי דבר שכזה, אתה פשוט מוציא דברים מהקשרם.
זה בסדר, גם אני לא סובל את התגובות שלך - אין להם אף פעם קשר להודעה הראשית, מטרתם להסיט ולהרגיז ולא יותר...

שוב, בכדי שתוכל להבין ולהפנים -
הוא אמר שהמשכורת לא מספיק - אמרתי צודק.
הוא מתלונן שהמשכורת של הג'ובניקים שקורעים את התחת לא מספיקה - אני אומר לו שגם המשכורת של הקרבים נמוכה והתוספת היחידה שהם מקבלים היא תוספת סיכון שמגיעה להם ובצדק.

בהודעה השנייה התייחסתי אך ורק לג'ובניקים ולא לקרבים - נושא האשכול, אבל מוחך המעוות הסיק מסקנות שגויות - אני חוזר ואומר, דיברתי אך ורק על ג'ובניקים. שים לב הפעם במודגש - רק על ג'ובניקים, במיוחד אלו שיכולים לצאת יומית.

ישן 01-06-2007, 22:42
  Eagle1 Eagle1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.07
מחפש למה הכל סובב סביב כסף?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mullholand drv שמתחילה ב "כל מי שגובניק ועושה יומיות,ויש לו הרבה שעות שיכנס בבקשה"

אני לא מבין למה מתעסקים בנושא של כסף כשאתם בצבא. במדינה שלנו הצבא הוא חובה, משמע לתת מעצמך 3 שנים למען המדינה (וזה המינימום שלא נדבר על התנדבות באופן כללי על חשבון הזמן החופשי שלך...). אין אפשרות פרקטית לשלם שכר מינימום לכל חייל וחייל כי ע"פ חוק הוא מחוייב לבצע את העבודה הזאת גם אם בחינם.
אדם חכם בשם קנדי אמר פעם "אל תשאלו מה המדינה יכולה לעשות בשבילכם אלא מה אתם יכולים לעשות בשביל המדינה"... פה בערך זה מסתכם ומסביר את עמדתי בנושא- השירות הצבאי, במדינה שבה אנשים מאבדים את האחיזה הערכית שלהם וההזדהות הלאומית, היא הדרך היחידה לתת מעצמך כאזרח במדינה ולבטא את הקשר שלך איתה.

ישן 02-06-2007, 12:02
צלמית המשתמש של D FORCE
  משתמש זכר D FORCE D FORCE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל D FORCE שלח הודעה דרך MSN אל D FORCE
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי ido117 שמתחילה ב "מה בזיון תגיד לי?! הבן אדם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ido117
מה בזיון תגיד לי?!

הבן אדם לא אומר שהוא צריך לקבל יותר מקרביים, הוא פשוט שואל אחרים, שדומים לו במצבם, איך הם מסתדרים.

ובחייאת, רדו קצת מהג'ובניקים, לא כולם יושבים ולא עושים כלום.

בזיון זה שאנשים עם תנאים כמו שלו מצאו על מה להתלונן...
שיפסיק לזיין תשכל.
ואל תכניס לי מילים לפה, לא אמרתי שכל הג'ובניקים יושבים ולא עושים כלום.
הבנאדם בוכה שאין לו זמן לעשות כושר...בחייאת ראבק...
למה קרביים לא רוצים לצאת,להתעסק בעניינים שלהם...
והוא עוד כותב ''קורעים תתחת ולא מרוויחים גרוש''...תסלח לי חביבי...
אנשים יושבים עכשיו באיזה כפר מסריח ומקבלים מטענים לפנים כל רבע שעה..
מקבלים על זה 700 שקל מסריחים...על מה אתה מדבר??
שיגיד תודה על מה שהוא כן מקבל ויפסיק לעשות מעצמו סמרטוט.

ישן 02-06-2007, 14:11
  mullholand drv mullholand drv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.06
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי melarky שמתחילה ב "המדינה צריכה לצאת מנקודת הנחה שחייל שיוצא יוצא מסיבה"

שמעו,אני לא אמרתי מילה על קרביים,אני מאוד מאוד מכבד ומעריך אותם,על איך שהם מסוגלים לסבול את השירות שלהם ולשמור על המדינה בשכר כזה נמוך...

אבל בקשר אליי,בתור אחד שספורט מאוד חשוב לו (ויש לי היסטוריה דיי קריטית בתחום,לא מהבחינה המקצועית דווקא,אבל בוא נגיד שאם אני לא יוכל לעשות אותו זה יכול לשגע אותי..באמת לשגע)..
בכל אופן אני אומר שככה..בוא נעזוב רגע את הקרביים וכל הנושא הזה...
מי שיושן בבסיס סגור,אין לו יותר מדיי הוצאות
אבל נגיד אני חוזר הבייתה יומיות+עושה עבודה כמו עבודה אזרחית ובקושי מקבל משהו+מוציא על אוכל המון כסף (תזונה נכונה,וגם צריך לאכול הרבה בגלל הספורט),זאת לא בדיוק התבכיינות...כי אני בטוח שהצבא יכול לדאוג לאנשים שיש להם תנאים מסויימים,כמו ספורטאים מוכרים שכן דואגים להם לשחרור מוקדם יותר וכו'...אז מה הבעייה למדינה לתת לאנשים עם תנאים ספציפיים כמו שלי למשל עוד כסף בחודש שיכסה על ההוצאות הרבות של האוכל שהוא גם יותר יקר כי הוא יותר איכותי,וגם בגלל הכמות שלו?
על זה אני מדבר!
ישן 02-06-2007, 14:23
  Hydra Hydra אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי mullholand drv שמתחילה ב "שמעו,אני לא אמרתי מילה על..."

זה התבכיינות ושום דבר אחר.
מה זה תזונה נכונה? הצבא לא משלם לך כדי שתאכל הכל הכי יקר ומזונות מיוחדים ל"ספורטאים".
אתה תשתגע אם לא תעשה ספורט? עשה לי טובה, בחייך. תרוץ מסביב לבסיס...
מי מכריח אותך לאכול אוכל יקר יותר ואכותי יותר. הצבא לא צריך לממן לך לוקסוס. הצבא ממן לך כסף למחייה, לא לחיי אושר ועושר.
אם יש לך זמן לעשות קניות ולעשות ספורט כל יום, זה אומר שיש לך יותר מדי זמן - זה אומר שאתה יוצא מהבסיס מספיק מוקדם כדי לחזור לפני 18:00 (כנראה הרבה לפני?), כך שלקרוע את התחת אתה לא קורע...

עכשיו מה בדיוק ההיסטוריה הקריטית שלך בספורט? אם זה לא מקצועית, אז מה זה? ניצחת בכתה ג' מירוץ? יש מלא סוגי מחלות נפש ומחלות,להשתגע מספורט מלא לעשות ספורט לא לא קיימת, אבל בהחלט לא נפוצה ולא קריטית וחשוב לך לעשות ספורט, כמו שאמרתי, רוץ בבסיס בשעות החופשיות, או שאתה חוזר הביתה מספיק מוקדם. רוצה אוכל יוקרה בשביל הספורט? אתה מתאמן לאולימפידה לייצג את המדינה?

בתחילת האשכול תמכתי בך כי חשבתי שאתה באמת קורע את התחת, חוזר ב22:00 בלילה הביתה ואולי בשישי שבת מתאמן במכון כושר, אבל עכשיו אני מקבל את הרושם שאתה חוזר כל יום מוקדם, עושה ספורט ואוכל מאכלי בריאות יקרים למיניהם ומתלונן שהצבא לא ממן לך אותם...

ישן 02-06-2007, 14:35
  דניאל מ דניאל מ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.02.07
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי mullholand drv שמתחילה ב "שמעו,אני לא אמרתי מילה על..."

אף אחד לא מכריח אותך לאכול אוכל יותר יקר ואיכותי, לכן לצבא אין שום סיבה לתת לך עוד כסף.

ספורטאים מצטיינים מקבלים הקלות כי זה הכרחי לאימונים שלהם על מנת להתקדם בספורט. אבל, על מנת להיות ספורטאי מצטיין אתה בדרך כלל צריך להיות בנבחרת ישראל, כך שלצבא תהיה סיבה לשחרר אותך כי אתה ספורטאי שמצייג את המדינה.

אם הניחוש שלי נכון, אז אתה בטח מתאמן בחדר כושר. אין שום סיבה שתקבל אגורה יותר ממה שאנשים אחרים מקבלים אם זה לא הולך לעזור לבני הבית שלך או למדינה בדרך כלשהי.

שורה תחתונה תפסיק להתבכיין.. מקסימום תחזור לספורט עוד 3 שנים כמו כל שאר החיילים שמפסיקים להתאמן בגלל הצבא.
ישן 02-06-2007, 15:56
  Hydra Hydra אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי eksdii שמתחילה ב "למה כל ה20 התגובות האחרונות..."

הוא כתב שהוא קורע את התחת ואחר כך מתגלה שהוא חוזר כל יום ב6 הביתה (ואני מניח ש6 זה במקרה הרע...) זה פשוט שקר להגיד שהוא קורע את התחת.
אף אחד לא אמר לו לא להתאמן, להפך, לזה אף אחד לו אמר כלום. אמרו לו רק בנוגע לאוכל. הוא מציין שהוא מוציא המון (וזה ציטוט - המון) כסף על אוכל יקר וטוב יותר בשביל הספורט שלו ושהאוכל של הצבא פוגע לו בספורט (פוגע לו בריבועים בבטן במילים אחרות).
זה אשכול התבחיינות על למה הצבא לא ממן לי משקה אנרגיה ונותן לי רק מיץ פטל משמין. במידה והוא היה ג'ובניק שעובד עד 20:00-22:00 אפשר להגיד שהוא באמת קורע את התחת (כפי שהוא ציין שהוא קורע...), אך כיוון שהוא לא קורע את התחת וכתב זאת בכל זאת, אנשים העירו לו על כך. מלבד זאת, תרצה או לא תרצה, הצבא לעולם לא יממן לך משקאות אנריגה וחטיפי בריאות בשביל שתוכל לפתח ריבועים בבטן.

ישן 02-06-2007, 16:04
  themvp themvp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל themvp שלח הודעה דרך MSN אל themvp
בקשר לקטע הזה שג'ובניקים לא מרוויחים מספיק

אז ככה לפי מה שהבנתי ממה שאח שלי סיפר לי היו שני חיילים פרוייקטנטים שפיתחו לצבא מכשיר עבור חיל תקשוב שחסך לצבא תשלום עבור פיתוח לחברת אלביט אותם חיילים גאונים פתחו מערכת שבאלביט היו לוקחים עבורה 300000 דולר אז שתבינו שהחיילים האלה מקבלים 360 ומשהו שקל לחודש וזה כלום לעומת התרומה שלהם לצבא לפי דעתי יש לצבא את החובה לעשות את השיקול שלו בהתאם לתפקיד והמעמד של אותו חייל לתת משכורת כספית שקצת תעלה מה 500 שקל ברור שיש כאלה שאפילו צריכים לקבל פחות מ 360 אבל גם יש כאלה שיוותר

ישן 02-06-2007, 16:30
  mullholand drv mullholand drv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.06
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי themvp שמתחילה ב "בקשר לקטע הזה שג'ובניקים לא מרוויחים מספיק"

חח ממש פינוק...זה כמו כל אובססיה שקיימת,לפעמים אני נהנה מזה והרבה פעמים אני פשוט מכריח את עצמי
גם במצבים בלתי אפשריים כמו בצבא.
אני לא מדבר על משקאות אנרגיה וכל החרטא הזה אני מדבר על אוכל נורמאלי,כזה שלמשל בשביל לעשות סלט ירקות לא ישפכו סיר שמן....שזה אגב יצא להם אפילו זול יותר אם הם היו שמים כמות נורמאלית של שמן אם בכלל...על זה אני מדבר....
חוץ מזה,תאמין לי שהיה הרבה יותר קל פשוט לוותר נכון? להכנע למערכת ולהפסיק להתאמן,לאכול את הזבל שנותנים לך בצבא שהקיבה נהרסת אחרי כמה זמן בגלל האוכל הזה...(כן הייתה תקופה למשל בטירונות שלא היתה לי ברירה ואחרי האוכל כל הזמן היו לי בחילות כאבי ראש סחרחורות ועוד מלא דברים,הייתי צריך ללכת כל שנייה לשירותים ועוד כל מיני דברים שאני לא רוצה לפרט פה כדי לא להגעיל אנשים...)
אבל לא למה לי לוותר על משהו שבשנים האחרונות השקעתי בו ונתתי את כל הנשמה שלי,למה לי להרוס את הכושר שלי?? זה בשבילי כמו להרוס את החיים :\
ישן 02-06-2007, 17:17
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי mullholand drv שמתחילה ב "חח ממש פינוק...זה כמו כל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי mullholand drv
חח ממש פינוק...זה כמו כל אובססיה שקיימת,לפעמים אני נהנה מזה והרבה פעמים אני פשוט מכריח את עצמי
גם במצבים בלתי אפשריים כמו בצבא.
אני לא מדבר על משקאות אנרגיה וכל החרטא הזה אני מדבר על אוכל נורמאלי,כזה שלמשל בשביל לעשות סלט ירקות לא ישפכו סיר שמן....שזה אגב יצא להם אפילו זול יותר אם הם היו שמים כמות נורמאלית של שמן אם בכלל...על זה אני מדבר....
חוץ מזה,תאמין לי שהיה הרבה יותר קל פשוט לוותר נכון? להכנע למערכת ולהפסיק להתאמן,לאכול את הזבל שנותנים לך בצבא שהקיבה נהרסת אחרי כמה זמן בגלל האוכל הזה...(כן הייתה תקופה למשל בטירונות שלא היתה לי ברירה ואחרי האוכל כל הזמן היו לי בחילות כאבי ראש סחרחורות ועוד מלא דברים,הייתי צריך ללכת כל שנייה לשירותים ועוד כל מיני דברים שאני לא רוצה לפרט פה כדי לא להגעיל אנשים...)
אבל לא למה לי לוותר על משהו שבשנים האחרונות השקעתי בו ונתתי את כל הנשמה שלי,למה לי להרוס את הכושר שלי?? זה בשבילי כמו להרוס את החיים :\

סתם שאלה, למה לא הלכת לקרבי? (לא בא לתקוף או משהו, יש הרבה סיבות לגיטימיות, אני סתם סקרן)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

ישן 03-06-2007, 19:07
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי mullholand drv שמתחילה ב "לאא כי אולי אני משקיע על הגוף..."

אתה לא מבין. אתה עוסק עצורה אינטנסיבית בספורט מתוך בחירה שלך, והצבא לא חייב לך כלום על זה. ברור שהיה נכון לו הצבא סיפק אוכל איכותי יותר לכל החיילים- אבל אין סיבה שהוא ישקיע בך מה שהוא לא משקיע בשאר החיילים. אם יש לך בעיה אם איך שמכינים את האוכל בצבא- כלומר שוחה בשמן (we've all been there) - פנה לגורמים המתאימים, בקש מהמפקד שלך להשתתף בועדת תזונה. אולי, אולי זה יעזור.
כל הכבוד לך שאתה "משקיע על הגוף שלך 6 פעמים בשבוע באימונים קורעים", וכל הכבוד לי שאני מבין את זה. אבל איך זה קשור? למה שזה יעניין את הצבא?

אם יש לך בעיה רפואית עם האוכל- פנה לרופא, אתה יכול לקבל תוספת למשכורת בשביל אוכל אם ישנה בעיה מיוחדת ("אני רוצה להיות שרירי וחטוב" אינה בעיה כזאת).
אם יש לך בעיה נפשית לאכול את האוכל- פנה לקב"ן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:29

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר