לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2007, 19:45
  pikachu pikachu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moshiko513 שמתחילה ב "רמקולים - המלצות על משהו זול (לא מידי) וטוב!"

לאחרונה יצא לי לשמוע כמה דגמים של רמקולים ועשיתי קצת בירור בעניין.
הרמקולים של ALTEC ATP3 אותו דגם מהולל , מותאם לצעירים החובבים הרבה בס ופחות צליל איכותי.

יש את הCREATURE 2.1 של JBL שגם הם באותה הרמה של הALTEC - צעצועי משהו.

להערכתי (בתור מלחין ועורך מוסיקה חובב אבל באמת בעל אוזן רגישה ביותר) במחיר של ה300-400 שח הLOGITEC X230 זה הדגם המוצלח מבחינת צליל מזוקק ובס סביר.

אם את בכיוון של איכות ממש מעולה למוזיקה ופחות לכיוון של משחקים וסרטיםת יש לך זוג רמקולים מומלצים כבקרי אולפן ביתי והם ה GigaWorks T20וCreative שנחשבים למעולים בכיוון של צליל מזוקק בעיקר לשמיעת מוזיקה ואני לא מדבר על האוס וטראנס, אני מדבר על רוק אנד רול ומוסיקה קלאסית על כל מרכיביה. המחיר שלהם הוא באיזור 650 שח

מעבר לזאת, אם רוצים איכות ורמה גבוה, כדאי ללכת על מגבר ושני רמקולים שאינם מיועדים בהכרח למחשב וכך תקבל את הצליל הטוב ביותר. בסופו של דבר סטים למחשב לא מגיעים לרמה של מגבר ושני רמקולים יחסית פשוטים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-06-2007, 20:14
  pikachu pikachu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moshiko513 שמתחילה ב "רמקולים - המלצות על משהו זול (לא מידי) וטוב!"

תפוחים, יצא לך לשמוע אותם?

לצערי בהרבה חנויות לא מאפשרים להאזין לדגמים..המוכרים "עושים לך טובה".
כבר ראיתי בעבר קישור שלך לרמקולים האלה של ג'ניוס והם באמת עושים רושם טוב ויש להם שלט וגוף עץ, שתי עובדות חשובות.

דבר טוב בג'ניוס שהם באם עם מגבר מובנה וזה גם דבר חביב.

הייתי שמח לשמוע את הדגם הזה..בירושלים לא מצאתי אותם למכירה במלאי בשום חנות, אבל שמעתי דגם אחר של ג'ניוס והם נשמעים לא רע..לא זוכר איזה דגם זה היה , אבל זה היה דגם של 2.1 זול יחסית.

שורה תחתונה, כל אחד והשמיעה שלו והצרכים שלו ורצוי מאוד לא לקנות "רמקול בשק" ולשמוע לפני שקונים (להביא לחנות דיסק אהוב וכך לעשות השוואות)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר