לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2007, 17:13
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
דעתי..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי benelbaz-ISAI שמתחילה ב "שבירת מקלות !!"

השבירות נראים כאילו נעשים ביותר קלות(אולי חוץ מהסרטון השני), במיוחד בסרטון הראשון נראה כאילו המקל נשבר כל כך בקלות.

אני לא יודע אם אלה המקלות שאני מכיר, זה נראה כאילו אין ממש השקעת כוח מצד המכה ולא ממש רואים את החשש אצל זה שסופג, מה שהכי נראה לי מוזר הם השבירות בסרטון השלישי והרביעי.

אני יודע שיש את האפקט של ה"תמרון" של הגוף, וגם עוד גורם חשוב הוא היכן על המקל מתרחשת המכה, שכידוע כמה שיותר שהמקל ארוך וכמה שהמכה באיזור היותר נמוך של המקל (זה שקרוב ליד של המחזיק) ככה השבירה מתבצעת ביותר קלות.

אם אלו המקלות הרגילים שאני מכיר אז באמת כל הכבוד ואם כך אכן רואים פה רמה גבהה. פשוט קשה לי לדמיין מצב כזה שבו המקל נשבר בכזאת קלות יחסית ורואים אדישות יחסית מצידם של המכה והסופג.

ושוב אם אלו אכן מקלות רגילים אז כל הכבוד! (אולי בוידאו זה נראה קצת שונה).

ואגב מצאתי עוד סרטון של שבירה שככל הנראה גם הוא שייך לתלמידי איסאי, פה המקל נראה שונה ולפי כותרת הסרטון זהו מקל מטאטא, אפשר לראות את אותו אדם שמופיע בסרטון הראשון, רק שהפעם המקל לא נשבר, בפעם השנייה הוא נשבר, כשזה מבוצע על האדם הגדול יותר.
הסרטון -

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.=

חזרה לפורום
ישן 02-06-2007, 18:51
  שי חי שי חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.05
אני מראש אומר..
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "זה נראה רציני"

אני לא רוצה להפוך את זה לדיון שיירד שוב לפסים לא יפים לכן אבקש מכל תלמידי (בייחוד אחי הקטן כפכפי) לא להגיב לכל התגרות מכל סוג באם תהיה ולא להיגרר בבקשה לשום מריבה, מריבה מאחורי מקלדת לא מכבדת אף אחד.
אני אומר בהודעה רק את דעתי האישית ואיש לא חייב לקבל אותה.

כמו כלל המגיבים לשרשור הזה גם אני חושב שיש פה משהו מוזר..בסרטונים שהצגת המקלות נראים רכים מאוד,אולי הם רקובים, אולי חלולים ואולי פשוט באיכות מאוד ירודה וזה גם יסביר את המחיר (4 שקל למקל) בהם קנית אותם כשאני קונה מקל אחד ב13 שקל. ישנם הרבה סוגים של מקלות בשוק..והמחיר בדרך כלל תואם לחוזק שלהם.עוד אני רואה כי אתם שוברים את המקל מהאמצע ומטה, מה ששובר בקלות מאוד מקל ומפחית משמעותית את עוצמת הפגיעה (ככל שמכה תפגע עם החלק הרחוק של המקל כך היא תהיה חזקה יותר) נראה לי שבשילוב כל הסיבות הללו נוצר מצב שהמקל נשבר כמו חמאה ללא כל מאמץ.
בסרטון של שבירת הקרש על הראש..אני נזהר במילותיי אך אני בטוח בכל מאת האחוזים ששיחקתם עם הקרש..הקרש נשבר בצורה מוזרה לכמה חלקים שלא מאפיינים פגיעה ממקודת בנוקדה כלשהיא.
לדוגמא העליתי עוד סרטון שהיה לי על המחשב שצילמנו שמדגים עוד שבירות שים לב שאנחנו משתמשים במקלות מסיביים ומקפידים מאוד לשבור את המקל מסופו ולכן אתה רואה ושומע אימפקט פגיעה חזק ושבבי עץ שעפים מהמקל.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

בבקשה אל תתעצבן ואל תקח את הדעה שלי כמשהו שמכוון נגדך או נגד השיטה שלך
זוהי פשוט דעתי האישית.
שי.
חזרה לפורום
ישן 02-06-2007, 19:09
  Uzbeki Uzbeki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.07
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי שי חי שמתחילה ב "אני מראש אומר.."

התגרות דווקא אין פה, הוא רק אמר שאם אתם לא מאמינים אתם מוזמנים לבוא ולראות לבד.

בסרטון שלכם אתם גם שוברים מקלות בדיוק באמצע (בסרטון הקצר, זה של השבירות בלבד)... ככה שאין פה שום הבדל בין השבירות שלכם לשלנו.
מה עוד שהמקלות שלנו קצרים יותר, ככה שקשה יותר לשבור אותם.

יש עוד סרטון שבו שברנו מקל הרבה יותר איכותי וגם קצת יותר עבה ממקל מטאטא רגיל, אני אתן קישור מתי שחבר שלי יסיים להעלות אותו.

בגדול, אתם שברתם את המקלות בדיוק באותה הצורה שאנחנו שברנו, מהאמצע, את זה רואים על פי אורך המקלות לפני ששברתם ואורך המקלות אחרי ששברתם (מה שנשאר ביד, וגם החתיכה שנתקעה בקיר).

ו"אימפקט הפגיעה ושבבי העץ" הם לא מדד לחוזק המקל, לא מזמן שברנו מקלות שעשו המון רעש וגם כן עפו המון שבבי עץ. את זה צילמנו במצלמה איכותית יותר, ונעלה את הסרטונים ליוטיוב ברגע שנשיג אותם אחרי העריכה.
חזרה לפורום
ישן 02-06-2007, 19:38
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
תראו
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי benelbaz-ISAI שמתחילה ב "לשי חי"

זה שחברי הפורום מעבירים ביקורת ואומרים את דעתם, זה לא מצביע על זלזול כלשהו או התגרות או כל דבר בסגנון. העלתם סרטונים לאינטרנט? יופי, עכשיו מן הסתם שהם יעוררו תגובות ודעות שונות שלאו דווקא תסכימו איתם. אך אין לראות בזה כל התגרות.

זה רק כדי להבהיר, ואני מקווה ששוב לא תקום פה הסערה, מה שגרם לי לחשוב על זה בעקבות התגובה מפי סילבר, שאם שואלים אז אני לא אוהב את התגובות שלו, שואלים למה? כי משום מה הוא יותר מדי מרבה לכתוב "חחח" מה שכבר מראה על זלזול, והמילים כמו "לסתום" לא מרפות ממנו. ההודעות של סילבר לא מפסיקות להביע זלזול מה שגורם לי אולי גם לאסור על משתמשים בפורום לכתוב דברים שסילבר אומר, ולאסור על כל הדוברים של סילבר למיניהם.

אז חברים יש הבדל בין התגרות לביקורת, בינתיים אין פה התגרות או כל דבר כזה ואני מקווה שזה ימשיך ככה (חוץ מהתגובות המזלזלות של סילבר, כרגיל, שאמרתי את דברי לגביו).

חזרה לפורום
ישן 02-06-2007, 19:18
  Kafkafi- Kafkafi- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
...
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי שי חי שמתחילה ב "אני מראש אומר.."

בתגובה למאמן שלי שי , יש לי רק דבר 1 להגיד ... אנחנו לא מאיימים עליהם ולא מתחילים איתם אלא אם כן הם איתנו , ודרך אגב זה נישאר דיבורים למי ששאל את עצמו.
מה ששי אמר לגבי הוא מובן מאליו אני לא יאיים על מישהו בפורום ואני יודע שהם רק דיבורים דיבורים
ובגלל זה אני לא מגיב חזרה באיומים כי אני יודע שלא יקרה כלום ,

בסוף מה יצא ? סילבר קיבל השעייה ואני לא והוא התעצבן ממני , חבריי ISAI בוחרים להעלב מביקורת
של תלמידים אחרים , תלמדו לקבל ביקורת כמו שאנחנו נ-ש-מ-ח אם נקבל ביקורת גם אם היא רעה וגם אם היא טובה , במקרה הזה אני שמח שאהבו את הסרטון

תודה ועדיין מחכה לעוד תגובות.

ולתגובה של סילבר : יש פה עוד כמה אנשים שחושבים ככה זה לא רק אנחנו , ואתה ראית מוכר שיגיד לך שהמוצר שלו גרוע ? אני מתחיל לחשוב שאני מתווכח עם ילד קטן , בן כמה אתה ?

נערך לאחרונה ע"י Kafkafi- בתאריך 02-06-2007 בשעה 19:22.
חזרה לפורום
ישן 02-06-2007, 19:56
  Uzbeki Uzbeki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.07
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Kafkafi- שמתחילה ב "..."

תסביר לי מר כפכף...
איך בדיוק אנחנו מתחילים אתכם? איך בדיוק אנחנו "מאיימים" עליכם?
הרי כולם יודעים שאתה לא מת עלינו, ואתה הוא זה שבד"כ מראה זלזול ומחמם את האווירה...

בפעם הבאה, אנחנו נצלם תמונות של המקל, ניתן מחיר מדויק ונענה על כל התירוצים שלכם לזה שהמקל נשבר "כמו חמאה".
כל הדברים נאמרים פה בנימה טובה, אין פה שום איומים, אין פה שום קללות. אז תחסוך מאיתנו שטויות, אתם לא מאמינים? לגיטימי לחלוטין. אבל התירוצים האלו? "המקל נשבר באמצע" "האיכות מסריחה"... כולנו יודעים שזה פשוט מוריד את ערך האשכול הזה...

ותפסיק בבקשה להשתמש במשפט "יש פה עוד אנשים שחושבים כמוני"... כי אתה אחראי למילים שלך ואתה לא הדובר של הפורום בשם כולם, אם אנשים ירצו להגיב שיגיבו בשמחה, אבל כשאתה מגיב במקומם זה יותר נראה כאילו אתה מתחבא מאחוריהם ולא עומד מאחורי המילים שלך כמו שצריך.

והנה בשבילכם, מקל בעשרה שקלים. איכותי, עבה, עשוי מהמון סיבים ככה שהרבה יותר קשה לשבור אותו.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
בסרטון זה לא נראה כאילו הוא נשבר, זה משום שהוא נתלה על סיב קטן... ראיתם באיזו קלות הסופג פשוט תלש את החלק השני.
חזרה לפורום
ישן 03-06-2007, 03:09
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
דיון מיותר וחסר תכלית
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "דעתי.."

מה זה לעזאזל משנה אם זה היה מקל חזק יותר או לא?? למה זה צריך לענין מישהו??
הוא העלה סירטונים של שבירות ולא צריך להתפלסף על איך, למה, מתי ואיזה סוג. סתם מיותר ומוריד את הרמה של הפורום. אם אתם רוצים לשחק משחקי כוח תלכו לצ'ט יש הרבה ילדים שישמחו לשתף פעולה.
אז חברה' חלאס עם משחקי הכוח מה שחשוב זה שלכולנו יש תחביב משותף (לחלקנו זו דרך חיים) והוא אומנויות לחימה, לא משנה במה אנחנו מתאמנים העיקר שאנחנו נהנים ומפיקים את המירב מהאימון.

חזרה לפורום
ישן 04-06-2007, 02:07
  MuaiThai4L MuaiThai4L אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.07
תפסיקו כבר להזמין אותנו למכון המסריח שלכם ינעל
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Uzbeki שמתחילה ב "שוב כמו שאמרנו, אתה מוזמן..."

דיי יצאתם מכול החורים סתמו תפה אתם ולא אתם תגידו לנו לסתום תפה יש לכם מקל פאקינג חלול שלא שווה שקל ואיזה שבלול שחש גבר שובר לעצמו בצלעות חושב הוא איזה מינימום רוזנשטיין או עכשיו אני סוס שברתי על עצמי מקל ..

סתכל טובבבבבבב טובבבבבבבבבבבב על שי חי ותלמידיו ותבין מה ההבדל ביינכם

ההבדל אחי שהם חיות ואתם לא ..... סלמאת אלפונסו

אגב לשי חי :

אני זוכר שאמרת לי לא לנסות לשבור על עצמי מקל בבטן כי צריך משו עם צ'י אמרת לי .. אז בכל זאת ניסיתי

אני לא יתחיל להעלות סרטים עניינים אבל עם אני ישיג מצלמת וידאו אני יעשה את זה שוב ויעלה ..

חח הייתי בים עם כמה חברים וידידות והיה קצת משעמם אז לקחנו מקל מטאטא מהמנקה שם XD

וחבר שלי דפק לי אותו בבטן וזה נשברררר וכן זה היה מטאטא מעץ מלא זה כאב אבל כשראיתי שזה נשבר הייתה לי הקלה שלא עשיתי פאדיחה =]

בקיצור זה היה מצחיק וכיף

נערך לאחרונה ע"י MuaiThai4L בתאריך 04-06-2007 בשעה 02:10.
חזרה לפורום
ישן 04-06-2007, 13:43
  Kafkafi- Kafkafi- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
שמע
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי silew שמתחילה ב "חחחחח אז שי חי המורה שלכם חזק..."

שמע עוד מילה אחת לא במקום על שי אני תופס אותך אתה אוכל דקירה באמאשלי , תסתכל על משה המטריד בנות הזה הוא עושה צחוק מעצמו בYOUTUBE בדיוק כמוכם.

כמה אתם יכולים לחפור את הקרב הזה ?
חשוב לציין שההוא בלבן הוא אלוף רומניה ולא איזה שמוקל מהרחוב.

אני חשבתי שהוא היה יחסית גרוע למה שהוא ,אבל אף אחד לא אמר לי שהיה אסור לפנים ולביצים!!
ואני כמו טיפש חשבתי שהוא היה גרוע באותו הקרב , רוב ההתקפות שלנו זה לביצים ולפנים ..

אחרת מה יש פה לתקוף ? את הבטן ? קשה מאוד להגיע לבטן ,

זהו קרב של נקודות וזה כלכך שטותי ומעפן אין פה מה להתייחס לזה ברצינות.

ולמי שמתעניין , בחלק הראשון רואים ששי הכניס מכת דרקון לפנים והשופטים אמרו שלא לעשות אתזה וזאת אזהרה , והנוקאוט של הרומני עם הרגל לא ניקרא לפנים ?? אחרי אותה מערכה שי עזב את הקרב כי החוקים היו מטומטמים.

כפכפי

נערך לאחרונה ע"י Kafkafi- בתאריך 04-06-2007 בשעה 13:48.
חזרה לפורום
ישן 04-06-2007, 13:50
  silew silew אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.06
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי silew שמתחילה ב "חחחחחחחחח איזה חמודים הם..."

חחחחחח אחיינו תבינו אין מה לעשות הרמה היא מה שרואים וזה תאכלס ...
לא ככה ?
אז מה שיש רק בטן איך זה שהבן אדם השני שנלחם גרוע קרע את שי חי במכה פלצנית לגמריי!
בנוסף בסירטונים שלכם מראים טוב מאוד שיש התקפות לבטן וכולי מה שאני לא רואה שמתבצע בסירטון ...
יאללה תמשיכו לתרץ הקרב הזה מתעד הכל ובתאכלס אמת וישיר ..
תפסיקו לזיין תשכל לאפ אחד באיסאי בחיים לא קרא פאדיחה כזאתי נוראית ..
בנוסך ראיתי שהעתבצן ושום יום רע ושום חארטה בארטה הוא פחדדדדד כמו וויברטור רואים עלייו ...
אולי פשוט תסכימו אם האמת מה שאתם רואים ..
כי בתאכלס אם הוא היה מנצח אם הצורת לחימה הזאת לא הייתם אוכלים תשכל על התירוצים של הילדים בני ארבע האלה ...

נערך לאחרונה ע"י silew בתאריך 04-06-2007 בשעה 13:53.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:51

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר