לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-06-2007, 18:49
  israrub israrub אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.07
מספר משקפיים גבוה (יחסית) ויחידה עילית! הולך ביחד ?

היי חברה,

אני קורא פה דברים כבר מלפני די הרבה זמן אבל זאת פעם ראשונה שאני מגיב..

אז קודם כל עשיתי חיפוש אבל אין ממש בדיוק מה שאני רוצה לשאול.

יש לי משקפיים 3.5 ימין ו3.75 שמאל, עכשיו השאלה שלי זה האם יש מצב שאני אתקבל למטכ"ל או שלדג ? (כנראה שייטת אין מה להתווכח..)
ואם לא יחידה עילית אז יחידה קרבית קצת "מיוחדת" כמו דובדבן נגיד ??? אני לא מדבר עכשיו על הכושר שלי אלה רק האם זה אפשרי מבחינת המשקפיים שאני אכנס לזה בכלל ??
ואם לא אז לצנחים, אין לזה בעיה נכון ???

יש לי עדשות יומיות כבר מלפני כמה שנים ככה שאין לי בעיה לשים את זה כל יום, ושמעתי שאם אני עושה ניתוח אז זה יוריד לי בפרופיל...
אז יש לי מישהו פיתרון אם אני לא יכול להיכנס ליחידה עילית או "מיוחדת" מה אני יכול לעשות ?? (אין לי בעיה לשים הרבה כסף על זה..)

תודה מראש לכל העוזרים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-06-2007, 22:07
  israrub israrub אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי King Raptor שמתחילה ב "אתה טועה ביג טיים"

לHydra

ציטוט:
במקור נכתב על ידי King Raptor
לי יש 4 בשתי העיניים, עשיתי יום סיירות קיבלתי מטכ"ל נפלתי בפסיכולוג לחובלים... ואז גיבוש המשך שלדג עליתי לוועדות נפלתי, והיום קיבלו אותי לאגוז. ככה שבהחלט אפשר.
בהצלחה בהמשך אח שלי.

אני לא רק דיברתי על מטכ"ל\שלדג אלה גם על דובדבן וכאלה...אז אם מה שאמרו פה, הבנתי שאני כן יכול להתקבל ליחידות כאלו.

וחוץ מזה, נראה לי שנסחפת קצת בקשר לתפקוד חייל עם משקפיים...
כל דבר יכול לקרות... יכול להיות שחייל בלי משקפיים יקבל איזה רסיס לעיין .. ואז הוא ממש לא יוכל לתפקד....אז מה תגיד על זה.. לדעתי זה יותר אי מזל מאשר משהו אחר..
אני אף פעם לא שמעתי על חיילים שבגלל שהיה להם משפקיים דפקו איזו פעילות או משהו...

בקשר לבעל בק לא היה שם משהו מיוחד אם אני זוכר טוב...הרגו כמה מחבלים וזהו...

ובקשר לצור זאת הייתה השייטת ובהודעה הראשונה כתבתי שאני יודע שאין מצב להתקבל...
ישן 03-06-2007, 20:24
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "יש לי משקפים, אומנם 0.75, אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hydra
יש לי משקפים, אומנם 0.75, אבל יש לי. אתה בקרב חבובי, זה לא לשבת בכתה ולהסתכל על המורה. אני מדבר על מצב שבו אתה נמצא ראש בראש מול נגיד החיזבאללה, ירו עליכם טיל נ"ט, חברים פצועים ולך הלכו המשקפים. או נזרק רימון במרחק מספיק קרוב כדי לשבור אותן, או שזינקת והן נפלו ונשברו. רוצה שאני אמשיך? אפשר לכתוב 10 עמודים לפחות של מצבי לחימה שבהן הן ישברו!
לאבד? בקלות בקרב יריות זה יכול לקרות.

במידה ואתה אומר לי שלא אז אתה או תמים או פשוט מאמין לעצמך יותר מדי...
יש סיבה מדוע יום סיירות לא מקבלים מעל 1.75 ואם תראה שתי תגובות מעליך אתה תראה שזה באמת ככה ולא סתם...

וואלה, מעניין שעם כל התיאוריות הגאוניות שלך בכל זאת יש הרבה מאוד לוחמים בכל יחידות החי"ר עם משקפיים, רוץ לרמטכל! עלית פה על משהו שלא שמו אליו לב קודם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

ישן 03-06-2007, 21:58
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "תרבות דיבור שמעת? בינתיים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hydra
האם אי פעם פגע בך או בבנין שאתה נמצא בו טיל נ"ט? מרגמה? רימון? במידה ולא שתוק.

מוכר לך הציטוט הזה? זה מה שאתה כתבת לפני שערכת את המילה האחרונה ל"ששש..." (אחרי ששמת לב שאתה בעצמך לא עומד בקריטריוני ה"תרבות דיון" ה"אציליים" שלך). אפשר להוסיף לרשימת התארים שלך (שקרן, מנפיצן, טרול, והתואר שאתה החלטת להוסיף בעצמך: אידיוט) גם את התואר "צבוע". מזל טוב.

אני מעדיף לכתוב דברים נכונים מאשר להנפיץ בנימוס, אני מניח שאתה מעדיף בדיוק ההיפך, אבל זאת לא עובדה, אני סה"כ מתבסס רק על...הממ...הרוב המוחלט של ההודעות שכתבת כאן.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hydra
אמרתי את מה שאמרתי על יחידות מיוחדות AKA מטכ"ל, שלדג, 669 ועוד ועוד..

יחידות אלו באמת לא מקבלות אנשים עם מספרים כ"כ גבוהים.

ישן 03-06-2007, 22:05
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "יפה שאתה מודה שאתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hydra
יפה מאוד, היחידות לא מגייסות, מה זה אומר מתוקי? שאני צודק. אחחח, כואב. אני יודע שזה כואב, לא נורא, פעם הבאה אם לא תתעסק בלקלל תוכל לחשוב על מה שאתה כותב.

מתוקי תקרא לחברים שלך.

ואתה לא דיברת רק על היחידות האלה, אתה דיברת על יחידות קרביות בכללי, והדוגמא הכי ברורה היא אגוז:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hydra
במידה והיית עובר ומתקבל למטכ"ל הייתי מרחם על חברי היחידה שלך. אם הייתי שם הייתי פוחד פחד מוות מה יקרה אם ניצא ללבנון או לסוריה או לכל מקום שאליו הם יצאו ואתה תאבד את המשקפים, ישברו לך המשקפים, יפלו לך העדשות ואז אני אהיה צריך לסחוב אותך ולגרור אותך ממקום למקום.
אתה בטוח שהצבא ידע שיש לך כזה מספר, כי זה מספר ממש גבוה...
עריכה, ראיתי שקיבלו אותך לאגוז, תשייך את מה שכתבתי בנוגע למטכ"ל לאגוז....

ואתה צודק, זה באמת כואב. כואב כל יום להתווכח עם אנשים כמוך שמתעלמים לגמרי מהמציאות ומחליטים לנהל ויכוחים על סמך דעות אישיות חסרות ביסוס. לא יודע למה אני מתאמץ בכלל.

ישן 03-06-2007, 22:28
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "אתה לא יודע עליהם בדיוק כמו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hydra
אתה לא יודע עליהם בדיוק כמו שאני לא יודע, זה מסווג, אז גם אתה לא יכול לקבוע עליהם כלום, רק לפי המידע שהם נותנים לך וזה המידע אגוז - יחידת קומנדו היבשה של צה"ל.

נכון, שפה זה לא הכל, אך לא אמרתי שתמות, שתחנק, אלא שתקבל כאפה, או אם תרצה לאטמה מאנשים שרק היום הודיעו להם שהם התקבלו ליחידה מובחרת בצה"ל ואתה משווה אותם לגבעתי וגולני שאפשר לשים שם אנשים בלי שהם רוצים אפילו.

עזוב, אין לי מה להגיב לך יותר ואני לא אגיב לך יותר. הידע שלך קטן, אתה מתנהג באופן לא תרבותי ואתה מחפש מריבות.

לילה טוב.

דבר ראשון, אתה צודק, הידע שלי קטן. אבל לפחות לי יש ידע.

דבר שני, אתה שוב מזלזל בגדודים, וזה מה שמלחתחילה גרם לחסימה שלך קודם, אז זה סתם אזהרה (למרות שאני אשמח לראות אותך נחסם שוב).
דבר שלישי, הכללתי את אגוז כיחידה לוחמת באופן כללי, לא עשיתי השוואה ישירה לגדודים, את זה אתה עשית, אבל בפועל זה לא משנה ואני בטוח שאין פה אף אחד שהתקבל לאגוז שירגיש רצון להוריד לי כאפה בגלל ששמתי אותו באותה קטגוריה יחד עם שאר לוחמי צה"ל, את האמת אני חושב שהם אפילו דיי גאים בזה (כי הם בניגוד אליך, יודעים להעריך לוחמים ולא מדברים על הגדודים כאל לוחמים סוג ז').

ישן 03-06-2007, 21:42
  E1tan E1tan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.05
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "האם אי פעם פגע בך או בבנין..."

א כל לפול סתם בנסיגה אחורה הם לא כי כל חייל בקרבי הולך עם סרט שמחזיק את המשקפיים הם יכולים להחליק מהמקום שהם צריכים להיות.

ונראה לי ראית יותר מידי סרטים בזמן האחרון כי במלחמה האחרונה בתים שישבו בהם חיילים שלנו חטפו נ"ט ו...? בוא תספר לכולנו איך המשקפיים התנפצו לרסיסים!!!!!!!!!!!!
זה בדיוק העניין מזל יכול להיות ב 20 התקלויות לא ישברו המשקפיים ופעם אחת כן, טנק יסע 2 מטר מהשביל יעלה על מטען גחון בוום הלכו כל האנשים צוות 10 חיילים נכנסים אחד אחרי השני לבית החייל ה 7 בא להיכנס יש למחבל מעצור בחייל העשירי הוא פוגע... עוד מקרים שזה מזל ולא יותר מכך??

אי אפשר לברוח מזה גם אם אתה החייל הכי טוב בעולם הכי זהיר והכי והכי והכי גם אני הייתי בשלב הזה שלך לפני שנה של ההכחשה שאין אלמנט של מזל אבל כנראה שיש כזה והוא חזק מכולנו.

ואני אחזור על זה שוב בלי האנשים הממושקפים הסד"כ של צה"ל יהיה חצי ( אל תתפוס אותי בדיוק יכול להיות פחות יכול להיות יותר אבל מאוד באיזור) ממה שהוא היום (אני מדבר על הקרביים) ככה שאתה לא יכול בלי אנשים ממושקפים בשדה קרב לייק איט אור נוט.

ואל תזכיר שוב שבנאדם מס' 4 בלי משקפיים לא שווה כלום כי בנאדם שפגעו בו רסיסים של רימון ביד ימין או בעיניים יותר גרוע מאשר אם הרסיס היה פוגע במשקף בלבד.

נערך לאחרונה ע"י E1tan בתאריך 03-06-2007 בשעה 21:44.
ישן 03-06-2007, 21:46
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי E1tan שמתחילה ב "א כל לפול סתם בנסיגה אחורה הם..."

אני אצטט את מה שכתבתי לDEAN, תתיחס למה שכתוב באופן כללי ולא אליו ישירות

תרבות דיבור שמעת?
בינתיים אמרת:
לסתום, לזיין, אידיוט... יפה...

אמרתי את מה שאמרתי על יחידות מיוחדות AKA מטכ"ל, שלדג, 669 ועוד ועוד.
אם הצבא היה יכול הוא לא היה לוקח את מי שיש לו מספר הגבוהה מ2, הוא לא עושה זאת בגלל שאם הוא היה עושה את זה לא היה לנו צבא, אז הוא מתפשר. לעומת זאת כמו שאמרתי, ביום סיירות אי אפשר להגיע עם מספר הגבוה מ1.75 ואחד פה אפילו אמר 1.5.

תרבות דיבור, תלמד לדבר, לכתוב ולהתבטא כמו בן אדם.
------
שים לב, לא אמרתי דבר על הגדודים או על כל הצבא (להזכירך הדיון הוא על יחידות מיוחדות ולא על גולני גבעתי...), כי אז כמו שאתה אומר לא היה צבא, חלק גדול מהאוכלוסיה עם מספר גבוה במשקפים...

נערך לאחרונה ע"י Hydra בתאריך 03-06-2007 בשעה 21:48.
ישן 03-06-2007, 21:54
  Hydra Hydra אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי E1tan שמתחילה ב "אני דיברתי על דובדבן מגלן..."

אין הבדל בין מטכ"ל לגדודים שנכנסו לשמורות ?! שמעת על בעל בק ? על המבצע בצור (תקנו אותי אם זה היה בעיר אחרת), בראשון הגיעו במסוק מספר קטן של לוחמים ללא שום גיבוי ונכנסו לתוך מוקד החיזבאללה וניסו לחטוף מישהו ולהשיג מידע מודיעיני + נשקים - יותר מזה אני לא יודע מן הסתם במבצע השני הם הגיעו מהים (ככל הידוע לי) שוב, לבד בלי גיבוי, מספר מאוד מצומצם של לוחמים והרגו או לפחות ניסו להרוג מפקדים חשובים בבניין דירות חשוב באמצע העיר, אחר כך הסיפור הסתבך והם רצו ברחובות העיר והיה עוד איזה אירוע עם טנק לבנוני. זה נראה לך כמו הפעולות של הגדודים? לי לא.
אין לי מושג מה עושות היחטיות ודובדבן לכן אני לא יכול להגיב עליהן...

עריכה:
אין בעיה, נחכה למחר לתגובה שלך
ישן 03-06-2007, 22:23
  דותן1 דותן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.07
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "אין הבדל בין מטכ"ל לגדודים..."

אם אתה קורא ל200 איש מצויידים בציוד הכי מתקדם שצה"ל יכול להציע,כש2 מסקרים מורידים כול רכב שמתקרב מבצע ללא גיבוי..וההשפעה של המבצע הזה היא שולית ביותר עד לא קיימת.
מי שהוביל את הלחימה בלבנון,למקרה שלא ידעת,היו היחס"רים וגדודי החי"ר והשריון(כמובן בסיוע ח"א ותותחנים)ולא שום סיירת עילית,כן אותם חירניקים פשוטים שלא עברו גיבוש ולא הלכו 40 40 40,הם אלו שחטפו הכי הרבה הרוגים ופצועים,עליהם ירו,הם כבשו,הם חטפו בראש,הם חילצו והם אלו שעיצבו את המלחמה.והם לא עשו מבצע וחזרו לבסיס עורפי לתחקר ולתכנן את המבצע הבא(זאת פשוט הנגזרת של העבודה שלהם),אלא נשארו בשטח וקיבלו פקודות מבלבלות,עם ציוד חרא ותנאים חרא.
נקודה למחשבה ילד,תראה קצת יותר כבוד לאנשים ששילמו בחייהם לצערנו,
למען בטחון אזרחי המדינה,כן גם אין להם יחסי ציבור משהו משהו.
ישן 03-06-2007, 22:01
  ווטלמן ווטלמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.01.07
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "האם אי פעם פגע בך או בבנין..."

אני חושב שאתה מגזים, לי יש מספר 4.5 ואני לא הייתי נטל בלי משקפיים, דבר ראשון אני לא רואה אף סיבה להיות בלי משקפיים (גם אם הם נופלים/נשברים שזה מאוד נדיר ותלוי במזל יש עוד זוג בכיס) בכל מקרה אני יכול ללכת בישוב בלי משקפיים ולהגיע לאיזה בית שאני רוצה וכו', פשוט לא לזהות אנשים לקרוא שלטים וכאלה, אבל אם בורחים מיריב ואני רץ אחרי חברים. אני לא יתקע בעצים ואני לא יקפוץ לבורות.

עריכה: אה כן, גם פעם הייתי משחק כדורגל בלי משקפיים. הייתי זוכר מה הצבא חולצה של מי שאיתי ושל מי שנגדי וככה יודע מה לעשות חחח אבל זה היה שהיה לי 3.5 עכשיו אני לא יודע אם אני יצליח

נערך לאחרונה ע"י ווטלמן בתאריך 03-06-2007 בשעה 22:05.
ישן 03-06-2007, 22:09
  Hydra Hydra אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי ווטלמן שמתחילה ב "אני חושב שאתה מגזים, לי יש..."

ברור שאתה לא תתיקע בעץ, חחח. אני מדבר על מקום סלעי, תחשוב על הכרמל או הגולן, מלא אבנים, זה לא כביש, תחשוב על לרוץ מסלול עם מלא בורות וגבעות קטנות על האדמה כאשר אתה לא מסוגל לזהות אותן, האם יש סבירות גבוהה שתיפול? (יש לך 4.5 משמע אתה לא רואה החל מ22 ס"מ ואני מניח שאתה לא בגובה 22 ס"מ אלא מטר 70 לפחות).
ברור שאין סיבה להיות בלי משקפים, הבעיה היא לא אם אתה בכוונה בלעדיהם, אלא אם כתוצאה מתאונה בקרב.
החיילים לדוגמא במלחמה האחרונה היו כמעט חודש בלי לחזור (לדוגמא הגדוד הדרוזי), זוג אחד או 2 זה לא מספיק ואתה בהחלט לא רוצה נגיד אם אתה במטכ"ל שבאמצע פשיטה על ביניין דירות שיש בו מנהיג של קבוצת טרור להתחיל לחפש את הזוג בכיס ולשים אותו. לא סתם דורשים 1.5 או 1.75 מקסימום ביום סיירות (לא מידע שלי, מידע של המגיבים פה).
ישן 03-06-2007, 22:23
  ווטלמן ווטלמן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "ברור שאתה לא תתיקע בעץ, חחח...."

שוב, ברור שמשהו עם משקפיים מתפקד פחות טוב אין פה שאלה. אבל הצורה שאתה מציג את זה היא כאילו זה לא יכול להיות למרות שביחידות מובחרות כמו הסיירות של גולני/גבעתי/נח"ל/צנחנים/שריון יש אנשים עם משקפיים והם מתפקדים כמו שצריך. אם זה יכול להעיק ? ברור. אבל הסיכוי קטן וכמו שיש סיכוי שישברו/יאבדו שני זוגות משקפיים גם קיים סיכוי לעוד מלא דברים אחרים ובגלל זה אני לא חושב שזאת עילה נכונה לשלול לוחם.

ההסברים לשייטת ו669 ברורים בגלל הצלילה
וגם ההסבר לסיירת יעל ברור (יצא לי לדבר עם מפקד הסיירת פעם) והוא אמר שפשוט הם הרבה פעמים עובדים עם הרבה זכוכיות מגדלת וכו' שמתעסקים עם חומרים נפץ ובגלל זה המשקפיים מפריעות

מטכ"ל/שלדג ? אולי יש להם את השיקולים שלהם. אני לא יודע
אבל מבחינת לוחמה עובדה שאפשר תראה יחידות כמו דובדבן לדוגמא שיש לה הרבה יותר פעילות ממטכ"ל (האופן שונה לגמרי אבל התדירות גבוהה בהרבה) ושם הם נלחמים גם עם משקפים
ישן 03-06-2007, 20:20
  ווטלמן ווטלמן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי israrub שמתחילה ב "תגובה לhydra : "תאבד את..."

אני מסכים שזאת לא אמורה להיות בעיה, דברתי עם כמה ידידים של אחותי שבפלס"ר צנחנים ואגוז והם אומרים שיש איתם ביחידה אנשים עם משקפיים וזה לא מפריע בכלל והם לא מבינים למה אי אפשר ביחידות כמו מטכ"ל. אבל ככה זה שקיום אי אפשר (סתם סיפור: אבא של חבר שלי לא אמר לצבא שיש לו משקפיים. בא לגיבוש בלי משקפיים בקושי ראה אבל עבר. רק אחרי שהתקבל גילו שיש לו משקפיים וכבר נתנו לו להשאר, בסופו של דבר הוא היה מפקד היחידה. חחח אבל עזוב לא קשור) לפי דעתי הסיבה שהם ממיינים אנשים בלי משקפיים זה פשוט כי הם יכולים, יש המון מלש"בים שרוצים להגיע לשם והם בכל מקרה לא יכולים לקחת הרבה אז למה לא לשים סטנדרטים יותר גבוהים (חוץ מהשייטת ו669 שזה ברור בגלל הצלילות)

ובקשר ללהפיל את המשקפיים וכו', זה לא קורה הרבה וגם אם זה קורה זה לא נורא, אתה יכול להרים אותם ואם נשברים תמיד שיהיה עליך זוג חלופי
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:18

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר