לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-06-2007, 21:40
  Builtforspeed91 Builtforspeed91 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל Builtforspeed91 שלח הודעה דרך MSN אל Builtforspeed91
פיגוע לכל הקשורים לisai

תקשיבו אני תלמיד פנגיינון קונג פו מתאמן אצל שי חי ויש לי יותר מדבר אחד להגיד לכם.
היום! דיברתי עם מאסטר ריצ'ארד בטלפון היום באימון.
פעם ראשונה בחיים שלי שדיברתי עם ריצרד ובוא נגיד שהוא לא משה ******
הוא מאסטר אמיתי!
והוא אישר לי ששי חי המאמן שלי הוא חגורה שחורה בקונג פו פנגיינון ובקראטה שורי ריו
והוא עבד קשה מאוד! כדי להשיג תתאור הזה בלי בלבולי מוח מיותרים סבבה?
ובקשר למשה גורליק, כן זה נכון שי התאמן אצלו 7 שנים עם זכור לי טוב והוא חגורה שחורה אבל זה לא קשור למה שהוא מלמד,,
שי לא מלמד אותנו לרקוד (זה מה שאתם עושים) שי מלמד אותנו ללכת מכות.
ובקשר לקרב שהוא הפסיד בו שי לא רגיל לחוקים והיה לא יום רע... אז סבבה הוא הפסיד ו?
מה הוא סופרמן?! ואתם כל תלמידי האיסיי כל כך מסכנים שאתם נתלים על זה כמו ילדות מה כל כך בא לכם להוציא את שי גרוע מנסים לעשות לתלמידים של הפנגיינון שתיפות מוח יא מסכנים...
ובואו אני יגיד לכם עוד משהו קטן על גראנד מאסטר משה גורליק (עלק) הוא היה מתאמן אצל ריצ'ארד כמה חודשים וכשריצ'רד רצה לעשות איתו קרב הוא היה בורח לשק איגרוף כמו ילדה עם צמות!!
אז תקלטו אצל מי אתם מתאמנים יא רקדניות בלט
בינתיים אתם מנסים לצחוק עלינו אבל אתם עושעים מעצמכם צחוק עם המקלות שלכם בחצי אגורה
אתם יודעים שהם מסריחים???! יענו אתם קבעתם לעבוד על אחרים או שאתם רסמי חושבים שאלה מקלות קשים\?
בקיצור דיבורים כמו חול ואין מה לאיכול!!!

בקיצור מי שרוצה שיגיב ועם בא לכם להפגש אולי להוכיח לי שאני טועה
nathandabullet@hotmail.co.il
338386776

תודה נתן לוי
built for speed 91
חזרה לפורום
ישן 03-06-2007, 22:12
  שחר ספיריט שחר ספיריט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.07
עבור SILEW
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי silew שמתחילה ב "חח אתה יודע אני דיברתי אם..."

אני אישית אירחתי בביתי את ריצארד בקיץ הקודם שהוא הגיע לארץ
ואני התקשרתי אליו היום ונתתי לנתן להקשיב לשיחה , אני יכול להמציא בן אדם מארהב , אבל גם אתה

אתה לא מאמין לי שזה נכון ? תן לי תאימייל שלך אני אשלח לך תמונות שלי ושלו כשהוא היה בארץ

או שיכול להיות שהתמונות שאני שולח לך הן לא של ריצארד והן סתם של אחד...

לי נמאס שאתם מלכלכים על אח שלי שי , במיוחד על דברים שהם לא רלוונטים
כמו הקרב המטופש שהוא הפסיד , אני הייתי שם אני יודע מה קרה ואתה יודע מה בוא אני אלך איתך הכי רחוק וקיצוני
היה לשי יום מצוין והוא הפסיד בקרב אז מה ?
כל אלוף מפסיד לפחות פעם אחת אם לא יותר , לי זכור שגם טייסון הפסיד כמה פעמים בחייו אבל מי זוכר תהפסדים שלו ? ?

במקום שתזכור תפעם שהוא הפסיד ותעשה על זה מסיבה (רק שתהיה בעניינים שהוא לא הפסיד לאיזה אפס הוא הפסיד לאלוף רומניה אם אני לא טועה, וגם זה לא בחוקים שלנו כמה שזה נשמע קלישאה אז מה לעשות כללי המשחק היו שונים)
תזכור שכולם באזור השרון מכירים את שי , אף אחד לא מתעסק איתו , תשאל אנשים באזורי כפר סבא , הרצליה , רעננה רמת השרון מי זה שי חי כולם יגידו לך.
ותן לי לנחש, העבריינים בשכונת ג'סי כוהן משקשקים שסילבר נכנס לשכונה ונותנים לו כבוד ?

ואחד אפס כמוך יגיד שכל הדיבור עם ריצארד לא היה נכון ? אתה בדיחה מהלכת על 4 .

אני בטוח שגראנד מאסטר משה גורליק הפסיד כמה פעמים בחיים שלו ..
אני אישית מכיר כמה פעמים כאלה , אבל הן לא לפורום הזה כי יש לי כבוד למורה שלכם . חבל שאין לי כבוד לתלמידים שלו .
ניר בבקשה אל תמחוק תהודעה הזו אני חושב שזה חשוב שהם יקראו את זה , אני לא כותב בפורומים האלה הרבה אבל אני קורא וכשאני קורא אני מזדעזע מהחוסר הערכה של תלמידי האיסייי לכל דבר שהוא לא איסיי .

תודה רבה
שחר זוהר
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:13

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר