לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-06-2007, 09:54
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי E1tan שמתחילה ב "זה לא חוצפה כי כפי שאתה רואה..."

בוא נעשה לך הסבר קל:
קודם כל, תתנהג כמו בן אדם, אתה ואני שווי מעמד פה, תתנהג בהתאם.
נכון, אני לא הולך לקרבי, אני הולך למודיעין לפרוייקט גאמא לשרת את המדינה במה שאני הכי מתאים - מה שרק אני או מספר מצומצם של האוכלסיה יכול לעשות (מצומצם ביחס למספר האנשים שיכולים לשרת בקרבי מהאוכלוסיה כמובן).
את התרומה שלי אני עושה, תרצה או לא תרצה אני עושה והרבה ממנה.
יש לי זכות דיבור מהעובדה הבסיסית שאנו חיים במדינה דמוקרטית - פה זה לא USSR.
העובדה שאני לא הולך לשרת בקרבי כיוון שהתקבלתי לתפקיד איכותי אחר לא מוריד בשום אופן את הזכויות שלי, שיהיה ברור לחלוטין! כי זה מתחיל כבר קצת לעצבן.

אתה חצוף, לא לא שיקרתי לרופא, עניתי לו על כל השאלות שהוא שאל, פשוט לא התחלתי לספר לו על עד כמה שזה כואב ועניתי לי לפי השאלות שהוא שאל, שום דבר יותר - לשקר זה לא. עכשיו אתה עוד מעיז להגיד שבגלל שאני יכולתי להיות בקרבי ואני לא לא מגיעות לי הזכויות שלי? חתיכת חצוף, בלעדי אנשים בתפקידים כמוני לך לא היה צבא, לא היה לך מודיעין, לא היה לך נשק, לא היה לך מטוס ולא היה לך טיל - כן כן, את כל אלו עושים הג'ובניקים, הם לא נלחמים אולי אבל כל זכות שקיימת מגיעה גם להם.

פשוט גועל נפש, בן כמה אתה שאתה מדבר ככה בכלל? אני אתקשה להאמין שהתגייסת או גמרת צבא עם ההתנהגות הזו והדרך מחשבה הזו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-06-2007, 10:11
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "רק לצורך העובדתיות- הסתרת..."

התווכחתי ? שימי לב לתגובות שלי:

הוא כתב:
יופי העיקר בכיתי באשכול אחר שאיך רופאים בצבא נותנים לך פרופיל 82 כאשר יש לך פלטפוס קשה

וכשאני שאלתי אם השבת על השאלות את האמת אמרת לי שכן.

לא תוקף אותך פשוט מראה כמה אתה מגוחך.

אני הגבתי הכי יפה שאפשר:
השבתי על השאלות ששאלו אותי אבל לא יותר.
לא נתתי להם מידע סתם כי רציתי קרבי אבל אז התקבלתי למודיעין ואז זה יותר נטל כי העובדה שיש לי פרופיל קרבי לא עוזרת לי בשום דבר אלא פוגעת בזכויות שמגיעות לי בכל מקרה, מבין?

הוא קילל וקבע עובדות עלי:
איזה זכויות מגיעות לך שאתה שקרן ומינפולטיבי? ברור שהצבא לא יעשה מזה עניין אבל אתה לא בסדר ואתה מראה כאילו שאתה בסדר.

אני הגבתי בנועם וללא קללות כלל:
תרצח אותי, רציתי קרבי...
בדיוק כמו החבר של עידו שיכול לשרת בקרבי כך גם אני. הבעיה היחידיה שלי היא עם עמידה במקום, לא תנועה... לא יכול לעמוד דום, חייב תנועה (לא מנטלית, פיזית - אחרת יש כאב גב וברכים).
ואיזה זכויות? הזכויות שמגיעות למישהו בתפקיד עורפי עם הבעיה שיש לי, ממה שהבנתי פה זה פטור מהנעלים לדוגמא...

להבא תתנסח כמו בן אדם, לקרוא למישהו שלא נידב מידע בכדי לשרת בקרבי שקרן ומניפולטיבי זה חוצפה לא קטנה...

הוא החליט שכי אני לא קרבי לא מגיעות לי זכויות:
זה לא חוצפה כי כפי שאתה רואה אתה בכלל לא הולך לשרת שם ורצית קרבי פאקינג וואו........ ולא חסרים אנשים עם בעיות שמשרתים בקרבי אבל הם שמה אתה לא בדרך של להיות בקרבי אפילו אז אין לך זכות דיבור לרצות ולעשות זה לא אותו הדבר עד כמה שידוע לי.

ולשקר לרופא כדי להשיג מטרה ואז שכבר זה לא נוח לך להגיד את האמת כדי שתקבל פטור שלכאורה מגיע לך ( יכלת להיות בקרבי לא? אז מה אתה צריך ת'פטור) זה להיות מינפולטיבי.

אני הגבתי גם הפעם ללא קללות וללא שום פגיעה:
בוא נעשה לך הסבר קל:
קודם כל, תתנהג כמו בן אדם, אתה ואני שווי מעמד פה, תתנהג בהתאם.
נכון, אני לא הולך לקרבי, אני הולך למודיעין לפרוייקט גאמא לשרת את המדינה במה שאני הכי מתאים - מה שרק אני או מספר מצומצם של האוכלסיה יכול לעשות (מצומצם ביחס למספר האנשים שיכולים לשרת בקרבי מהאוכלוסיה כמובן).
את התרומה שלי אני עושה, תרצה או לא תרצה אני עושה והרבה ממנה.
יש לי זכות דיבור מהעובדה הבסיסית שאנו חיים במדינה דמוקרטית - פה זה לא USSR.
העובדה שאני לא הולך לשרת בקרבי כיוון שהתקבלתי לתפקיד איכותי אחר לא מוריד בשום אופן את הזכויות שלי, שיהיה ברור לחלוטין! כי זה מתחיל כבר קצת לעצבן.

אתה חצוף, לא לא שיקרתי לרופא, עניתי לו על כל השאלות שהוא שאל, פשוט לא התחלתי לספר לו על עד כמה שזה כואב ועניתי לי לפי השאלות שהוא שאל, שום דבר יותר - לשקר זה לא. עכשיו אתה עוד מעיז להגיד שבגלל שאני יכולתי להיות בקרבי ואני לא לא מגיעות לי הזכויות שלי? חתיכת חצוף, בלעדי אנשים בתפקידים כמוני לך לא היה צבא, לא היה לך מודיעין, לא היה לך נשק, לא היה לך מטוס ולא היה לך טיל - כן כן, את כל אלו עושים הג'ובניקים, הם לא נלחמים אולי אבל כל זכות שקיימת מגיעה גם להם.

פשוט גועל נפש, בן כמה אתה שאתה מדבר ככה בכלל? אני אתקשה להאמין שהתגייסת או גמרת צבא עם ההתנהגות הזו והדרך מחשבה הזו.

כך שאני אעריך את זה אם לא תזהירי אותי או תגידי לי כלום, אלא להפך, תגידי לבחור המתלהם. אין שום דבר שאפשר להגיד לי כי לא עשיתי דבר רע! אפילו לא אחד!!!

בנוגע לעובדיות - אני פשוט לא חושב שאני צריך לקבל פרופיל 64, אני אומנם לא מסוגל לעמוד דום, אבל אני מסוגל לשחק כדורסל, כדוררגל, כדורעף, להתאמן ועוד ועוד ולכן מלבד המדרס שאותו הייתי מקבל בקרבי בכל מקרה אני לא רואה הבדל.
ישן 06-06-2007, 04:11
  E1tan E1tan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.05
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "יפה מאוד, הוכחת בדיוק את מה..."

מה הקשר לכותב ומגיב כאילו סיימתי קורס קצינים טוב אתה מראה מה הרמה האמיתית שלך בזמן שכמעט כל הדברים שאתה כותב בפורום הזה לא מגובים בכלום לפחות לרוב הדברים שלי יש בסיס (וכן אני מדגיש רוב למשל בדיונים איתך עד כמה שזכור לי הכל היה מבוסס על נתונים מסויימים)

ואיזה יחס לגובניקים? פייי לפי מה קבעת שאני מזלזל בגובניקים? התגובה שלי אליך הייתה ששיקרת כדי להיות בקרבי נכון? ואני מצוטט "ורצית קרבי פאקינג וואו" מה זה אומר? אם כבר שאני מזלזל בקרביים מה שגם לא נכון.
חחח נתחיל לשחק במשחק שלך אני מצוטט אותך עכשיו:
"את התרומה שלי אני עושה, תרצה או לא תרצה אני עושה והרבה ממנה."

על איזה תרומה מדובר? לא לבשת מדים פעם אחת בחיים שלך אז אולי אתה זה שזה צריך פה להוריד פרופיל? (חחח יצא לי תרתי משמע)

מכל הדברים שאמרת צדקת לגביי בדבר אחד שאולי הגזמתי בתגובות המתלהמות שלי שנבעו מהאמוציות הרבות שהתעוררו אצלי כתוצאה מהתגובות שלך ועל כך אני מתנצל. (על כך בלבד)
ישן 04-06-2007, 18:03
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
לא מזמן יצאה הנחיה לגבי פטור מנעליים, אני לא סגור לגביה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "פטור מנעלים צבאיות = נעלי..."

היא הסדירה את עניין נעלי הספורט למי שיש פטור מנעליים.
המדרסים בהתאמה אישית מצויינים, הם מחומר מוקצף טוב מאוד. היה לי קצין שהיו לו מדרסים כאלה עקב פלטפוס קשה, ואם הוא הצליח להיות לוחם שרוט לגמרי ואח"כ להיות קצין עוד יותר שרוט (היום הוא שחקן, שיחק בסדרת "המופת" פיק אפ)- אז אני מניח שזה יהיה בסדר גם בשבילך.
את המדרסים עושים לאחר הגיוס, אבל רצוי לשאול בלשכת הגיוס מוקדם ככל האפשר, אולי אפשר לקצר תהליכים כבר באזרחות.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 04-06-2007 בשעה 18:06. סיבה: פסיק שברח
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:23

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר