לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-06-2007, 19:03
  תקרא-תצליח תקרא-תצליח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.07
נסיעה לשדרות- נא לקרוא!מאוד חשוב!

חשבתי שאולי בפורום הזה הרעיון טוב- אם לא תקנו.
אני מודיע לכם שבשדרות יש מצב מאוד קשה ואני יודע שאתם יודעים את זה. מי מכם נסע לשדרות לעזור, לחזק, ולתמוך בתושבים?! חשבתם על זה? כי ארגון לב 1 כן. כבר כמה שבועות שהארגון פועל שם, ואנשים עוזרים שם לתושבים אם זה על ידי בייביסיטר לילדים כדי לאפשר לאמא לצאת ולנוח מהשגרה המטורפת הזאת. אם זה לעזור לזקנים רוסים שלא יודעים מילת עברית בקניות כי הם מפחדים לצאת מהבית, ואפילו אם זה לדבר עם איזה בן אדם על המצב. חבר'ה זה כל כך חשוב! האנשים שם צריכים את העזרה שלכם. יש שם חבר'ה כל הזמן ואם תסעו זה יהיה פשוט נפלא רק להראות לאנשים שכן איכפת כי לממשלה לא איכפת. יש שם צעדות ששרים וזה כל כך מחזק את התושבים אין לכן מושג. ניתן לישון שם בבית ספר ממוגן אם אתם רוצים במשך היום אין מיגון כי הולכים ברחוב והולכים לבתים של אנשים ואין להם חדרי ביטחון לרוב. שאלות באשכול הזה- זה מאוד חשוב.תושבי שדרות צריכים אותכם. אתם יכולים לעזור גם בזה שרק תהיו שם. מקבלים תדריך לגבי צבע אדום והכל. שאלות לתיאום עם החמ"ל של ארגון לב 1 כאן.יש הסעות לפעמים מהערים המרכזיות גם אם בא לכם.

בקצרה- ארגון לב 1 הוא ארגון שקם במהלך תקופת ההתנתקות כדי לעזור לתושבים והוא עזר בהתנתקות לאנשים שם וגם במלחמה האחרונה ועכשיו בשדרות.

אני מאוד מקווה שהפנמתם ותגיעו לשם בהמוניכם.

נ.ב- אם האשכול לא מתאים לפורום הזה אז אני מבקש מהמנהלים להעביר אותו ולא לנעול כי האשכול הזה מאוד חשוב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-06-2007, 19:33
  תקרא-תצליח תקרא-תצליח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.07
סליחה לא פירטתי איך ניתן לעזור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תקרא-תצליח שמתחילה ב "נסיעה לשדרות- נא לקרוא!מאוד חשוב!"

מה שבעצם עושים זה כך:
מגיעים לעיר ונקלטים על ידי הארגון לב 1. מקבלים תדריך ומפות על ידי האחראים שם. ממלאים טופס מתנדב שזה גם הביטוח שלכם חלילה במקרה של פגיעה בכם מק'סאם.

מתדרכים אותכם מה לעשות במקרה של צבע אדום ויוצאים ל'משימה'.

המשימות הם: אתם נשלחים ברוב לבתים של אנשים כדי לעשות בייביסטיר/ עזרה בקניות(יש אנשים שמפחדים לצאת מהבית)/ להרגיע(מאוד מאוד חשוב) יש אנשים שמאוד מפחדים/ להרגיע ובעיקר מראים שיש מי שחושב עליהם לפחות אם לא ההמשלה. כן כן גם אנשים מאילת גם מירושלים ותל אביב חיפה והצפון איכפת להם!! הם לא לבד..זה חשוב להראות להם את זה.

כן זה לפעמים מפחיד אבל מה לעשות.

מקבלים מפה להמצאות בעיר וזהו.

אה ויש גם צעדה כל יום כדי לשיר עם תופים ושרים שירים כדי להראות שמחה ולשמח קצת וזה נהדר. אם תרצו עוד שאלות- אני כאן..!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:37

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר