לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-06-2007, 03:26
  MuaiThai4L MuaiThai4L אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.07
אני רואה שגם אתה לא נרדם חח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מי אם לא אני שמתחילה ב "עבודת רגליים איסאי"

תקשיב אחי ...... צא מזה שאנשים פה מקללים .. אף אחד פה לא מקלל או מנסה בכוונה להעליב את האומנות לחימה שלך תבין את זה .

אוקיי סתכל על זה ככה : אתה שם לינק כן ? אתה רוצה תגובות על הלינק כן ? אני מאמין שכן .. לפעמים ואין מה לעשות לא כל התגובות לטעם כל האנשים פה אוקיי ? אף אחד לא מנסה להעליב אותכם אואת איסיי פשוט מאוד לרוב האנשים פה האומנות הזאת לא נראית ואין מה לעשות זה מה שהיא משדרת לרוב האנשים פה וזהו אין שום כל כוונה לפגוע אבל לפעמים צריך להגיד את האמת אחי .....
זה כמו שישימו את יהודה לוי ונינט טייב מתנשקים ( סתם דימוי ) ויש כאלה שירדו על זה שהיא שמנה או שהוא ככה וככה ויש כאלה שיגידו שתוק סתכל איזה כוסית וכו' ...... זה לטעם אנשים בלבדדד !
קח למשל את דעתי בנושא הזה .. זה נראה לי אישית רך מידי וקצת אני לא יודע איך להגיד בלי לפגוע אז לדעתי זה לא נראה מציאותי ....... אני מממממממממממממממש לא רואה את עצמי רוקד ככה כשאני רב מכות אחי ..... באמתתתת במיוחד עם מישו מתפרע ! או עזוב את זה ..... קח למשל איגרוף תאילנדי
אנחנו עובדים על בעיטות פיצוץ יענו שתהיה מכה שפשוט תוציא אותך משיווי משקל שתעיף אותך שתעשה סלטה או מה שאתה לא רוצה ... סמוך עליי שעם כל הריקוד הזה אתה לא נמצא בשיווי משקל ממשי כשמישו שם לך כמה לוקיקים מהירים לאיזור עצם הרגל ... תאמין לי חח על הרגליים אתה לא תישאר במיוחד כשזה בעיטה של מואי טאי .
אני גם מבין שזה דיי משחק .... אבל גם המשחק הזה משדר משו רואים בסרט בגדול שאתה מנסה להוציא אותו משיווי משקל על ידיי מכות קטנות לאיזור עצם הרגל עם כף הרגל שלך .
לא יודע ..... לדעתי כל העניין הזה לא נראה לי ..
אני מצטער עם מה שכתבתי היה קיצוני מידי .
חזרה לפורום
ישן 05-06-2007, 10:32
  מי אם לא אני מי אם לא אני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי MuaiThai4L שמתחילה ב "אני רואה שגם אתה לא נרדם חח"

חח כן באמת אני לא יכול לישון לאחרונה ...
ומניסיון גדול בעינין הקרבות עוד לא היה מכון או תלמיד של איסאי שהפסיד בקרב !
ואפילו החיילים שם היתפלאו מרמת החישול שלנו !
לא שיצא לנו לעשות איתם קרב לצערי .. .
אבל המתחילים מאצלנו עשו פה קרבות אם האומנות של הישרדות אם תלמידים ברמה גבוהה אצלהם אני מדבר על חגורות כחולות וכו והם הפסידו ..
אני פשוט מאז שהייתי מתחיל איסאי שימשה לי דוגמא בדיוק לרחוב אתה אומר אתה לא מתאר את עצמך רוקד וכולי אני מבין זה כי זה לא מחבר לך הגיון !
אבל תישתמש בכוח כוח וכמה שיש לך ובעיטות גבוהות והיתרכזות בלהיכנס ישר אל תוך היריב ובזמן הזה אנשיים מאחורה סיימו אותך ...
באיסאי התנועה עוזרת להגיע לכל מקום שאנחנו צריכים !
לדוגמא בעת שמישהו מגיע אלייך הוא אל הריצפה בדיוק בשתי מקות !
אני לא מדבר סתם ככה אלה מתוך ניסיון לא מזמן הייתי מחפש מכות בכוונה מחפש מחפש ורק מחפש !
והייתי מוצא והייתי מגיע ליידי מצב שיש סכינים ליפעמים אפילו ושבאיים אלייך כמה הקטע זה שבגלל איסאי לא הרגשתי משותק ונעול מאופציות באיסאי נפתחו לי האופציות !
לא כמואומניות אחרות שהייתי נורא לחוץ !
חזרה לפורום
ישן 05-06-2007, 10:45
  .:DZ:.Jesus .:DZ:.Jesus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.06
דעתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מי אם לא אני שמתחילה ב "עבודת רגליים איסאי"

בתור אחד שקרא את כל הפורומים למינהם על איסאי ועל הקרבות הבלתי פוסקים שלהם אם שאר החבר'ה. אני חושב ככה: האומנות הזאת היא מעניינת, לא חשוב אם היא הכי אפקטיבית בעולם יש בה משהו שהוא שימושי. אולי יש הרבה אומנויות לחימה שדווקא כן יקחו אותה זה לא אומר שהיא לא אפקטיבית...
לשאלה המתבקשת שהיא: אם אתה תלך מכות ברחוב ואתה משתמש באיסאי אתה תנצח? אני מאמר על הלוחם איסאי, למה? כי הוא לומד משהו לפחות לעומת הבחור מהרחוב. לא סביר שתלך מכות אם מישהו מאומנות אחרת בגלל שרוב האומנויות, וככה צריך להיות בכל אומנות, לא צריכה לעודד את הלחימה ברחוב ולהפך, היא צריכה לעצור אותה. נכנסת לתיגרה? תברח הכי טוב.

אבל נחזור לנושא. אתם רוצים להוכיח את עצמכם? בשביל מה? אתם יודעים שאתם טובים? אתם מרגישים את השינוי בעצמכם? את הביטחון? מה אכפת לכם מה אחרים חושבים. וזה לדעתי לא רק באומנות לחימה. זה בכללי. ואם יש לכם את הצורך העז הזה, כן להוכיח את עצמכם. אולי תנסו לארגן טיפה חוקים ולהכניס את האומנות הזאת לזירה ולעשות קרבות ידידותיים! אם אומנויות לחימה אחרות. ואז אני משאר שכולנו נשב בשקט.

ובקשר לשאר מבקרי האומנות... אני מבין את החבר'ה האלו למה הם כל כך כועסים. זה טבעי. כשמתילים בספק את האומנות שאתה כל כך מעריך אתה נוטה להיפגע. זה היצר האנושי, לכן תנסו להבין את הכעס.

:]
חזרה לפורום
ישן 06-06-2007, 10:49
  GIL PERTEZ GIL PERTEZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Uzbeki שמתחילה ב "העניין של המקל הוא פשוט..."

לכל מי שאינו יודע אומנות הלחימה אייסי מתבססת על הזרימה הטבעית של הגוף תנועת הידים מצד לצד זה הפעלה שעושים בריצה בצורה מעוגלת ומוקצנת על מנת לספק הגנה לגוף העליון והתחתון , עוד דבר זה התנועה ההפוכה שמשמשת לשינוי מהיר של מצב קרב למצב ההפוך לו ולהגנת מכות ישירות משני הצדדים
אייסיי מבוסס על עקרונות מהטיי צי' והפנגיינון בתוספת משה גורליק הוסיף כמה וכמה דברים מפתוחו האישי ושילב אותם
לדעתי האישית האומנות הזאת רכה מדיי לשימוש מול יריבים חזקים וגדולים {יצבים} כמו למשל האיגרוף הטילאנדי ומויטיי שמחשלים את הגוף ועובדים על יציבה וגם חסרה לי קצת ההרמוניה שבין שנייהם
אבל זאת דעתי האישית ולכל תלמידי אייסי ישר כח ותמשיכו להתאמן קשה רק אימון מביא תוצאות
חזרה לפורום
ישן 06-06-2007, 13:18
  -MOSHIKO- -MOSHIKO- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.07
זה שוב אני סילבר
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי GIL PERTEZ שמתחילה ב "לכל מי שאינו יודע אומנות..."

שלום רב גיל האמת אני נורא שמח שצורת הדיבור שלך היא מנומסת ומכובדת להפליא !

ויפה מאוד שאתה מבין גם.. אבל איסאי השתנתה המון !

במהלך הזמנים ...

אין כבר פאנגיינון באיסאי אין תרגילים שאפילו דומים לה !

אבל פה ושמה יש דברים שמזכירים קצת טאי צ'י צ'אן סטייל !

ולידיעתך גם אנחנו מחשלים את הגוף שלנו ולא סתם ברמה מאוד גבוהה אנחנו לא מחשלים רק את השריר החיצוני אלה גם את השריר הפנימי ..

מה שנותן לנו יתרון רב ..

היה לי נצחונות רבים אם אנשיים גדולים ואגריסביים ותאמין לי אם תשאל אותי בילבל אותי יותר הקטנים !

הטענה שלי היא שהגודל לדעתי ממש לא קשור לא משנה כמה יהיה גדול או לא אגרוף קטן באף והסיפור נגמר !!!

ושוב תודה רבה רבה לך אנחנו מתאמנים באמת קשה מאוד !

סילבר

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:53

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר