לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-06-2007, 22:36
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
שטויות! חובה להביא MP3
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "לטירונות כלום! אני מדגיש, שלא..."

לא יודע איזה חרטות hydra אכל בטירונות שלו,אבל אני עשיתי טירונות קרבית ואני אומר לך שזה חובה,פשוט חובה!.
לא הייתי מסתדר בלי MP3,אין כמו לשים שיר שאתה סוגר שבת או איזה שיר ככה בסוף שעת ת"ש לסגור יום בצורה יפה.
לדעתי הצבא צריך לחלק כאלה בבקום
וכן תביא כאלה שהם זולים ואמינים[כן אני יודע שזה מין ניגוד כזה אבל מה אפשר לעשות]
אין הרבה זמן לשמוע אבל נהנים מכל דקה[כמו כל דבר בטירונות,3 דקות מנוחה ואתה חושב שזכית בטוטו]
בהצלחה וקח את זה בקלות
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hydra
לטירונות כלום! אני מדגיש, שלא תעיז לקחת שום מכשיר אלקטרוני חוץ מפלאפון וגם אז תשמור עליו מכל משמר...
הגנבות ממש נפוצות. במחזור של אחי גנבו שם שעונים לאנשים ישנים, פלאפונים, נגנים, הכל!
חוץ מזה, מה אתה צריך נגן לטירונות? יש לך בערך שעתיים ביום חופש ועדיף להיות עם החברה מאשר מבודד עם הMP3. כמו כן, אסור לך להיות בשמירה עם נגן, אז מה אתה הולך לעשות עם זה? בנסיעה הביתה בשישי?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-06-2007, 11:35
  משתמש זכר talaus talaus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.02
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי israrub שמתחילה ב "יש לי אייפוד ננו 8 ג'יגה, ממש..."

אייפוד נאנו יקר בטירוף רק בגלל שזה כביכול מותג... אמנם יש לו הרבה אביזרים אבל גם לסאנדיסק סנסה יש הרבה (וגם לנגן הג'נרי הזה שנראה כמו דיסק און קי)...
חוץ מזה שלנאנו אתה יכול להכניס רק קבצי מוזיקה ואתה לא יכול להוציא ממנו מידע אלא רק להכניס אליו, כך שאתה לא יכול להשתמש בו בתור מכשיר אחסון נייד.
אבל זה פורום מו"ס פה ולא גאדג'טים, כך שהמידע הזה לא כ"כ חיוני פה
מה שחשוב זה שהנגן צריך להיות זול (שלקריטריון הזה הנאנו לא עונה) ומבוסס זכרון פנימי (שלזה הוא דווקא כן עונה).

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.yarntomato.com/percentbarmaker/button.php?barPosition=90&leftFill=BBC7CE]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י talaus בתאריך 06-06-2007 בשעה 11:37.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:33

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר