לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2007, 01:47
  שי חי שי חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.05
סרטון חדש ביוטיוב ותגובה לסרטון הקרב.

הסרטון מציג עבודה טיפוסית של תקיפות וחסימות בפנגיינון.
העבודה מתבצעת כשתלמיד אחד תוקף והשני מגן בלבד, עבודה מסוג זה מאפשרת לתוקף לפתח זרימה של תנועה והוצאה של מכות מכל הכיוונים תוך כדי שיפור הטכניקה והיציבה שלו בקרב ומצד שני מאפשרת לתלמיד שחוסם בלבד להתרגל למצבי דחק בו הוא חייב לחסום מכות שמגיעות לכיוונו בצורה רציפה ממקומות שונים ומרגילה אותו לא "להתקפל" מהלחץ אלה לחסום ולשפר את יכולות ההגנה שלו מנטלית ופיזית.

עכשיו ,אני חושב שראוי שאני אגיב לדיונים על הקרב שהיה לי לפני כשנתיים שהועלה באדיבותו של סילבר, אני ממש לא רצה לפתוח את זה לדיון כי אני לא מרגיש שאני חייב דין וחשבון למישהו אבל בכל זאת אתן את דעתי עליו.
כמו שכבר אמרתי בעבר אדם הוא אדם ולוחם לפני הכל הוא אדם שעובר תקופות טובות ותקופות פחות טובות, בזמן שהקרב צולם עברתי תקופה לא קלה בחיי האישיים והרבה מאוד ימים רעים, לא התכוננתי לקרב ולא ידעתי בכלל לכיוון מה אני הולך, נרשמתי לטורניר בהתראה קצרה והציבו מולי יריב מכובד מאוד וחזק מאוד (רוברט מונד, מנהל ומייסד הדזרט קומבט ואלוף בקראטה ופנקרטיון ואחלה בנאדם) רובי מלבד זה שהוא לוחם חזק ומנוסה הוא,מורגל בין היתר בסגנון הזה של קרבות ניקוד ולי מעולם לא היה נסיון בקרבות מסוג זה.
הרבה מורים הופכים בשלב מסויים לשבויים של השם שלהם ומפחדים להעלות להתחרות בפומבי מחשש שאם יפסידו מה יאמרו עליהם התלמידים שלהם והקולגות שלהם ולכן לא מתחרים ולאט לאט דועכת אצלם רוח הלחימה והם שוכחים מזה זה להיות לוחם ולהתמודד גם עם הלחץ שלפני הקרב,עם כישלון,עם חשש,וכו'..אחרים פשוט לא מתחרים מפחד, אני נשבעתי שאני לא אהפוך להיות אדם כזה. לי לא איכפת מה יאמרו עליי אם אני אפסיד או לא. אני בחרתי בדרך הקשה שאני חושב שהיא ראויה ללוחם, מי שמדבר על ההפסד היחידי שאי פעם היה לי,ונתלה עליו שנתיים אחריי כנראה עושה את זה מסיבות אישיות של הכפשה אך הוא לא מבין דבר אחד..הוא בעצם משפיל את עצמו..אני לא ראיתי לא אותו לא את המורה שלו עולה לקרב בפומבי או לחילופין נענים להזמנותי או להזמנות אחרים להצליב ידיים, אני לא יודע איך אנשים כאלה ישנים בלילה שהם לא יודעים באמת אם הם שווים משהו ומנהלים את הקרבות שלהם בתוך בועה במכון שלהם ודרך טוקבקים באינטרנט.
עובדה אחת אני יודע ולמדתי..
מי שנלחם גם מפסיד לפעמים, גם קסיוס קליי נפל נוק אאוטים, גם טייסון ועוד הרבה לוחמים טובים אחרים, יש תקופות, יש מצבים , יש מזל , יש אילוצים.
75 אחוז מהתקיפות שלנו הם לפנים לביצים ולגרון, כשלוקחים לי את זה לא נשאר לי כלום.
בקרב הזה אסור לי לתת מכות לאזורים האלה וכמו שראיתם כשנפלט לי אגרוף לפנים שלו עצרו את הקרב והתנצלתי והרגשתי ממש רע. לא יכולתי לעשות כלום וכל הזמן ניסיתי לעצור את עצמי מלהגיב ולא נתתי לעצמי להשתחרר בזירה (דבר מאוד חשוב בקרב) בקיצור..קפאתי כי לא היה לי מה לעשות! המכות היחידות שהייתי יכול לתת הן לבטן ולרגליים ולאדם כזה ששוקל 10 קילו יותר ממני ומנוסה במכות כאלה זה לא מועיל.
אני לא מתבייש שהפסדתי אני גאה בזה ומאושר שאני לא שבוי של השם שלי ושאני עדיין מתמודד עם כשלונות ופחדים כמו לוחם אמיתי כי זו הדרך היחידה להתקדם הלאה ולהתפתח. הלכתי לקרב כדי לבדוק אפשרויות של כניסה של פנגיינון לתחרויות כאלה ולראות אם אנחנו משתלבים והייתי ישר מספיק כדי לבדוק את זה על עצמי ולא על תלמידים שלי לא משנה מה יהיו ההשלכות של זה כי אני אוהב אותם כמו אחים שלי ולא הייתי שולח אותם להתנסות במשהו שלא התנסיתי בו בעצמי
כזה אני..מה לעשות. ואם אנשים כמו סילבר בוחרים להעלות את הקרב הזה מהקבר שהיה בו בשנתיים האחרונות זה רק גורם לי אושר כי אם זה הדבר היחיד שיש להם עליי בכדי להוכיח שאני אפס אז אני במצב מצויין
כך שהקרב הזה הוא ממש לא מדגם מייצג שלי או של הסגנון שלי אלה סתם יום רע שמישהו החליט לצלם ולהעלות לאינטרנט כדי לפגוע, אנשים כאלה שטוענים שהם לא סובלים אותי אבל בכל זאת לא יכולים להפסיק לדבר עליי מצחיקים אותי ולא פעם מזכירים לי שאם אתה טוב תמיד יהיו כאלה שינסו להפיל אותך ותמיד יהיו כאלה שיהיו שם לצלם את זה אם תיפול.
זה העולם זה האנשים בו וזה יכול לקרות לי, לכם, למורה שלכם, למורה שלי ולכל מי שישר מספיק כדי
לשים את יכולתיו למבחן ולעלות לקרבות, כמובן שהאנשים שצוחקים הם בדרך כלל גם אלו שלא עולים לשום קרב ומפחדים לבחון את עצמם או להלחם בפומבי.
מי שחשוב לי יודע מה אני שווה ומי אני, תלמידים שלי יודעים,המשפחה והקרובים אליי וזה מה שמשנה לי. המורה שלי ריצ'רד ראה אותי בקרבות ללא חוקים שם הצלחתי לא רע בכלל והוא יודע מה אני שווה
אז עד הנפילה הבאה
להתראות ותהנו מהסרטון.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
חזרה לפורום
ישן 06-06-2007, 21:38
  GIL PERTEZ GIL PERTEZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שי חי שמתחילה ב "סרטון חדש ביוטיוב ותגובה לסרטון הקרב."

אז ככה חברה המצב פה מדרדר שוב לרמות מכוערות וזה ממש לא בסדר מבחינתי שמנהל הפורום לא משהה אנשים שמגיעים לרמה הזאת של ניבולי פה

שי חי הוא חגורה שחורה בפנגיינון ואם מישהו חולק על זה מוכן לדבר עם ריצ'רד ולכל תלמידי משה תשאלו אותו מה ריצ'רד הזכיר לגבי מטאטא גדול מאוד אני מאוכז מהרמה שהמצב פה מדרדר אליו במיוחד השמועות ששי פחד לעשות קרב עם מישהו בשם אלון
כי שי דיבר איתו לידי והבנאדם אמר לו שהוא לא קשור בכלל לעניין שהוא מלא זמן כבר לא מתאמן ושהוא פשוט מציע ששי יגיע לחולון לתת מכות לכל התלמידים
שי בתגובה בוגרת אמר לו שאין לו מה לפחד שהוא לא ברמה שללכת ולתת לאנשים מכות סתם
אלון אמר שהוא לא קשור בכלל לכל הילדים של איסיי שכותבים בפורום הזה ואם כל הכבוד לאומנות שלכם אתם ממש יכולים להתבייש בעצמכם שכל פעם יש לכם תגובות חדשות לכתוב כדי לפתוח את הריב המפגר הזה
שי חי לפני מאמן וסיפו{מורה} הוא בן אדם ובן אדם הרבה יותר טוב מהרבה אנשים כאן וכל אחד פותח פה את הפה ממה שהוא יכל להרשות לעצמו אז אני מציע שתשאלו את המורה שלכם באיזה רמה שי נמצא
חוצמיזה אני מציע לכם להרגיע את הפה כי יום אחד תפלו על האנשים הלא נכונים עם הביטחון העצמי המופרז הזה שבא מתוח חשש וחוסר יכולת לקבל את זה ששי הוא אדם גדול ומצליח ביום שתפלו על האדם הלא נכון זה לא יגמר מאחורי המקלדת
טיפ לחיים שקלו מילים לפני שתשקלו שניים
חזרה לפורום
ישן 11-06-2007, 00:42
  big-foot 17 big-foot 17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Kafkafi- שמתחילה ב "D:"

תראה ב-1.24 רואים את שי כזה נותן איזה סיבוב ומכה...

בענין בעיטה סיבובית זה גם נכון...אבל יש להתחשב שהטווח יותר גדול של הבעיטה...ואילו איגרוף הוא טווח קצר כך שיותר קל לחטוף בומבה לפנים..וגם שבבעיטה הראש שלך יותר מרוחק..אתה בטח יודע היטב ת'הבדל...אני אומר את זה משום שאותי לימדו שאין להוזיז את המבט מהיריב...ולפחות זה זה קורה אז לשמור על הפנים בכל מצב..

ולגבי מהירות..זה הכל תלוי מי מה ומו...אין לי מה לדבר על המהירות של שי..אבל אדם פחות מיומן ומהירות חלשה יותר יכולה להיות בעיה קצת..אבל זה גם תלוי מול מי..

ועוד דבר חשוב שיכול להיות קשור לתגובה מהירה זה תזמון...יש איזה 9 תזמונים..משו כזה לפי מה שהמורה שלי אמר לי אם אני לא טועה...אני רק זוכר שהראשון זה נשימה..השאר זה מחולק לכל מיני דברים...
חזרה לפורום
ישן 11-06-2007, 01:24
  big-foot 17 big-foot 17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Kafkafi- שמתחילה ב "D:"

אני מסכים עם זה שאין יותר מידי מה לחשוב בקרב..כי כל שניה משתנה משהו...
כי בקרב לפי מה שנראה לי....רוב התגובות הם יותר רפלקסולוגיות..כאילו טבעיות...למשל אם מישהו יבוא לתת לך איגרוף אתה בטבעיות שלך תכסה את הראש שלך עם הידיים ותעצום עיניים (לא אתה ספציפית)..אבל הענין הואשבתרגול..אתה הופך את החסימה שאתה לומד בא"ל לתגובה טבעית (עם המון המון המון תרגול וחזרות כמובן)...כך שעניין התזמונים לדעתי הוא די טוב..במיוחד הנשימה..אם לומדים לדעת את התזמונים היטב אתה יכול לדעת את הצעד הבא של היריב שלך...(ראיתי את זה אצל כמה לוחמים ב-K1)...

והקטע של מכה ועוד מכה ועוד מכה עד שהיריב נופל..מאפיין ת'טיגריס..כאילו הסגנון...
הסגנון האהוב עליי ...יש ת'אלמנט הזה אצלכם לא.?!?!

בסרטון שמתי לב לדרקון ולנחש..
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:38

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר