לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2007, 13:17
צלמית המשתמש של doobel
  doobel doobel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mt999 שמתחילה ב "למה אתם אוהבים אנימה?!"

למען האמת אף-פעם לא ניסיתי לחשוב מה אני אוהב באנימה... אבל עכשיו שאתה שואל...
דבר ראשון, כמו אליאנה גם אני מאוד מעריך את האומנות שבדבר. למרות שאני אישית לא מצייר, אני מאוד נהנה מהאנימציה
בסדרות אנימה ומנגה.
דבר שני, הרבה מהאנימות מכוונות לקהל בוגר יותר, אך למרות זאת בגלל היות הסדרה מצוירת הם יכולים "להתפרע" ולעשות
דברים שרוב הסדרות המצולמות יכולות רק לחלום לעשות מפאת חוסר תקציב.
דבר שלישי, ליפנים יש ראש מעוות... את זה אני מניח שכל אוהבי האנימנגה יודעים. לכן העלילות שיש באנימה ומנגה הן כל-כך
ביזאריות ומעוותות שזה פשוט תענוג. (כן... אני חולה נפש)

אלה שלושת הסיבות המרכזיות אני מניח...

נערך לאחרונה ע"י doobel בתאריך 06-06-2007 בשעה 13:29.
חזרה לפורום
ישן 07-06-2007, 21:28
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי mt999 שמתחילה ב "אני אוהב לפתוח אשכולות מטומטמים בגלל..."

תחשוב איזה אשכול מטומטם זה
אני אוהב אנימה כי זה מעניין, מחברת המוות זה מעניין בגלל הסיפור (כי אקשן אין ממש שם)
וקאבוי ביביופ אני אוהב בגלל האקשן יותר (כי הסיפור לא הכי מעניין שבעולם)
יש ויש, זה כמו למה שתאהב מטריקס (בגלל האקשן והאפקטים) ולמה תאהב אפקט הפרפר (שאין אקשן אבל יש סיפור ועלילה)
כמו שאני אשאל אותך למה אתה אוהב מקדולנדס, כי זה טעים, אנימה זה מעניין, אבל לא כול אנימה, כמו שאתה לא אוהב את כול סוגי האוכל
אנימה זה כללי, כמו שאני אשאל אותך למה אתה אוהב סרטים מצויירים, יש את באטמן ויש את ספיידרמן, צריך לשאול למה אוהבים אנימה ספציפית ולא אנימה בכללי, כי אפשר לענות על שאלה כזאת ועובדה שאף אחד לא ענה.

חזרה לפורום
ישן 08-06-2007, 11:20
  משתמש זכר mt999 mt999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.06
תגיד לי באיזה עוד פורומים אתה גולש?
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "תחשוב איזה אשכול מטומטם..."

ברגע שכתבת את ההודעה שלך הייתה בפורום היפה והמושקע (כל הכבוד למנהלים) של אנימה ומנגה, נכון?עכשיו אם לאנימה ומנגה (שהם סה"כ עוד ז'אנר בטלויזיה וחומרי קריאה) יש פורום נפרד משל "טלויזיה וקולנוע" כנראה יש פה משהו מייחד, אחרת גם זה היה נכנס לפורום ההוא... יכול להיות שאני טועה, אבל בחתימות של חלק גדול מהגולשים בפורום זה (שאני מזכיר: יופיע גם בכל פורום אחר פה בפרש) מופיעים מאפיינים שכוללים דמויות וציטוטי אנימה, וזה מצביע על אהבתם לזה...
עכשיו, כשאני רואה אנימה זה שונה מסתם לראות סדרה בטלויזיה, באנימה יש משהו מיוחד ומרתק. תיקח לדוגמא סידרה כמו פרוטס באסקט (ילדה חמודה לאללה וילדים שהופכים לבעלי-חיים), תנסה להמיר אותה לתוכנית רגילה עם שחקנים והכל... אני אהיה מופתע אם משהו בכלל ישמע על תוכנית כל-כך מפגרת, שלא לדבר על לצפות בה. עכשיו כפי שאמרתי, באנימה יש משהו מיוחד ומרתק, במקרים מסויימים אני אקצין ואגיד שיש בהם אפילו קסם מסויים, וכל מה שאני רוצה לברר זה למה אנימה זה כזה דבר מיוחד... רק כמה דוגמאות לדברים המיוחדים באנימה: מעבר חד בין מצב רציני למצב מגוחך (אתם יודעים הקטע עם הטיפה באחורה של הראש והענן שיוצא מהפה כשהם נאנחים) כמו גם יכולת להתמקד במצב רגיש אצל אדם (להתמקד במבט כשמחשיכים הכל מסביב ושמים מוסיקה אפלה ברקע וכדומה) יכולת התמרון של הדמויות בקרבות וכו' (אולי תמצא משהו דומה בסרטים כמו המטריקס אבל גם זה די שונה) ועוד המון דברים קטנים שאולי לא תשים לב אליהם אבל הם אלה שעושים שוני כל כך גדול...
קאפיש?
חזרה לפורום
ישן 10-06-2007, 10:26
  משתמש זכר mt999 mt999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "יש משהו בדברייך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
אבל בואו נחשוב רגע..
זה שונה קודם כל משום שזה יפני, יפנים חושבים אחרת ויש להם מוח מעוות, אז ברור שזה יהיה שונה מסדרות העולם המערבי.
ואני חושבת שהסיבה העיקרית שפורום אנימנגה מופרד מפורום טיוי זה משום שאנימנגה זה לא משהו פופולרי כמו סדרות רגילות שאתה רואה בטלויזיה. ולשלב שני דברים כאלה יכין פורום ענקי ושמן, ותיווצר הפרדה בין הגולשים לבין אלה שרואים אנימה לאלה שלא.
בכל אופן, אנימנגה זה סגנון נפרד, אבל אני לא חושבת שצריך יותר מדי להתאמץ כדי להעריך אותו בצורה שונה. מעניין אתכם? תראו וגמרנו.
הכל זה אמנות.

לא אוהב להתווכח איתך, אבל חייב לא להסכים... דבר ראשון לא הכל זה אומנות, אם זה היה החיים היו הרבה יותר מסובכים. גם לא כל אנימה זו אומנות. אבל הוא ברובד שונה מכל סדרה אחרת (כמובן זה משתנה, יש יותר ויש פחות) דווקא מכיוון שאנימה זה סגנון לא כל כך פופולארי היה מתאים לשים אותו בפורום טלויזיה. וכן, בגלל שזה כל כך מעוות זה גם כל כך מיוחד...
ושוב אני לא מתווכח אני חולק על דעתך.
חזרה לפורום
ישן 11-06-2007, 19:49
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי mt999 שמתחילה ב "תגיד לי באיזה עוד פורומים אתה גולש?"

אמ... הבאת דוגמא מאנימה נכון?
נגיד אני אגיד לך, שאני אוהב אנימה כי יש אקשן, אבל באנימה huck//sin (אם ככה כתובים) אין אקשן, אז למה אהבתי אותה?
אתה יכול להגיד מה אהבת באנימה ספציפית, כמו אהבתי FMA כי יש אקשן מגניב ואהבתי את העלילה
אבל אתה לא יכול להגיד שאנימה בכללי זה יפה כי יש אקשן, או כול סיבה שהיא
כמו שאני אשאל אותך למה אתה אוהב סדרות טלווזיה, הכול תלוי איזה

עריכה: אני רוצה להגיב על המעבר החד בין מצבים (טיפה, עין..)
אני לא רואה אנימה בגלל כזה דבר, נכון שלפעמים עושים את זה מצחיק מאוד, שהפרצוף משתנה כמו לשל חתול, אבל זה לא הסיבה שאני רואה אנימה, יש הרבה מאוד אנימותש התלחתי ופשוט לא סיימתי, לא משנה מה הג'אנר שלהם
קיצר עכשיו זה סתם חפירות, אל תגיב לי ופה זה יגמר

נערך לאחרונה ע"י Sonic ReLoaDeD בתאריך 11-06-2007 בשעה 19:52.
חזרה לפורום
ישן 12-06-2007, 00:16
צלמית המשתמש של Jony-G
  Jony-G Jony-G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "לדעתי זהה אשכול דיבילי, זה כמ..."

אחי, האמת שלך היא לא האמת שלו, כי אם תשאל אותי, יש גם אנשים שיסבירו לך בפרטי פרטים למה הם אוהבים לאכול. קשה לו להתבטאות בנושא, לכן הוא שואל את הפורום הנ"ל, כדי לקרוא דעות אחרים איך הם מתארים את העניין.. אני לא סנגור או משהו, פשוט ההתנפלות הזאת עושה לי קצת עווית בעין.

ולמפרסם האשכול, אם נאגד את מאפייני האנימה באופן כוללני כדי לענות על שאלתך, הייתי אומר כי סגנון האיור והאנימציה הייחודים מאד מושכים אותי, ובנוסף האופן בו רגשות ותחושות הדמויות מועברים. בחלק מהאנימות גם המסר והשימוש בכלים ספרותיים. אפשר להסביר את הייחודיות בכך שהאנימה היא פרי דמיונם של היפנים, ולהם גישה, השקפה, ודרך חיים שונה.. לא הייתי אומר ראש מעוות, פשוט שונה..
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:07

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר