לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2007, 06:49
צלמית המשתמש של ZXOOXZ
  ZXOOXZ ZXOOXZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.06
אם אתם כבר בקטע של בדיחות על מרוקאים אז הנה שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mataan123 שמתחילה ב "בדיחה שלי המצאתי עכשיו"

בדיחה טיפה ארוכה אבל שווה לקרוא אותה אני אהבתי -

שני שכנים,יפני ומרוקאי,רבים כל יום על החנייה. בסוף נמאס למרוקאי והוא מציע ליפני תחרות:
כל אחד ייתן לשני את המכה הכי חזקה שלו,ומי שיכנע ראשון יפסיד את החנייה לתמיד.
כאות של רצון טוב, המרוקאי מבליט את הסנטר ומבקש מהיפני להתחיל. תוך שנייה הוא חוטף פצצה לפנים ומתעלף. כשהוא יוצא מבית חולים אחרי שבועיים, הוא אומר ליפני: "כל הכבוד.רק תגיד לי, מה זה המכה הזאת?". אז השכן עונה לו "זה משהו יפני, קוראים לזה יקיטוזו". עשיו מגיע תורו המרוקאי לתת את המכה שלו. היפני מרים את הסנטר ואוכל פצצה שמפרקת לו את הלסת, מזיזה לו חוליה ושולחת אותו לחודשיים בבית חולים. כשהוא חוזר הוא הולך למרוקאי ואומר לו "כל הכבוד, החנייה שלך. רק תגיד לי, מה זה המכה הזאת?" משהו יפני" עונה המרוקאי, "קוראים לזה ג'ק של סובארו".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-06-2007, 13:44
  משתמש זכר דביר1 דביר1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mataan123 שמתחילה ב "בדיחה שלי המצאתי עכשיו"

אם כבר אז בדיחה עם רוסים יש לי (וזה כמובן רק בהומור,בלי לפגוע באף אחד)

איזה רוסי הולך ברחוב פתאום מוצא מנורה (כולנו מכירים את ההתחלות האלה) הוא משפשף אותה ואז יוצא לו ג'יני.הג'יני אומר לו יש לך משאלה אחת בלבד הרוסי אומר לו "איך זה יכול להיות? אתה ג'יני אתה אמור לתת לי 3" הג'יני אומר לו "לא אני רק נותן אחת" הרוסי חושב וחושב וחושב מה לבקש בסופו של דבר הוא מחליט לבקש שכל פעם שהוא ישתין זה יהיה רק וודקה הג'יני מסתכל עליו ולא מבין מה נסגר איתו אבל הוא נותן לרוסי את מה שהוא מבקש הרוסי הולך הצדה ומשתין לתוך כוס הוא מסתכל מריח ואז גם טועם ואומר "ואללה זה באמת וודקה" (במבטא רוסי כבד כמובן ) הרוסי כולו שמח חוזר הביתה לאישתו ואומר לה "ז'ניה תוציאי שתי כוסות ומהר" היא אומרת לו מה שתי כוסות מה קרה? הוא אומר בלי שאלות פשוט תוציאי היא חוזרת זריז מהמטבח הוא לוקח את הכוסות ומשתין פנימה היא אומרת לו מה קרה לך השתגעת? הוא אומר לה אל תדאגי זה וודקה היא שותה ומגלה שזה וודקה. יום אחרי זה הרוסי הולך לעבוד ומזמין את כל החברים שלו וככה כמה זמן. עד שיום אחד הוא חוזר מהעבודה ואומר לאישתו "ז'ניה תביאי רק כוס אחת" היא שואלת למה רק אחת? כי היום את שותה מהבקבוק...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:44

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר