לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2004, 17:32
  SlavaK SlavaK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.04
Senda
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "יש שם מחשבונים? התשובות הם..."

המבחנים הם מבחנים אמריקאיים ממוחשבים (שעושים אותם במחשב). אין לך מחשבון בזמן המבחנים, ככה שהייתי מציע לך לחזור על איך לעשות את פעולות החשבון הבסיסיות על דף.
הנה אשכול בפורום הזה שעוסק בהתכוננות למבחנים הפסיכוטכניים בצו ראשון: http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=1890 .

אין לך מה להילחץ. המבחנים לא כאלה קשים, והקטע המתמטי מהווה חלק די קטן מכל המבחנים. חוץ מהקטע המילולי שיהיה לך שם (אני מקווה שאתה יודע עברית טוב...), רוב המבחנים במכלול הזה מסתמכים על הגיון ולא על ידע עיוני. לדוגמא: מבחני השלמת צורה (נותנים לך 3 צורות. אתה צריך לזהות את היחס בין שני הצורות הראשונות, ולמצוא בתשובות צורה רביעית שמקיימת את אותו יחס עם השלישית). מבחני תפיסה מרחבית (נותנים לך ציור של מס' רכיבים תלת-מימדיים שפאותיהם ממוספרות לפי הצורה שבה יש לחבר אותם - לדוגמא: הפאה של צורה אחת שממוספרת במספר 1 מתחברת לפאה של הצורה האחרת שגם היא ממוספרת במס' 1 - ואתה צריך לבחור את התשובה בה מתואר הגוף שתקבל אחרי שתחבר את הצורות לפי המיספור).
התיאורים האלה אולי נשמעים מפחידים, אבל האמת היא שהמבחנים האלה הרבה יותר פשוטים מכיוון שהם מסתמכים על שכל ישר, ולא על ידע עיוני בנושא כזה או אחר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-11-2004, 16:45
  Dorown Dorown אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TrunksTM שמתחילה ב "מה לעשות - צו גיוס ראשון"

המממ תשמע אני יגיד לך איפה אני פישלתי ומהנסיון שלי תוכל להציל את העתיד שלך.

שישאלו אותך אם אתה רוצה לשרת כקרבי תגיד לה "בטח!"
ותראה נכונות להיות קרבי גם אם אתה לא רוצה !
עם ישימו אותך בנגיד "הנדסה קרבית" אתה תשרת ?
או בכול יחידה שאתה לא מעוניין מה תעשה ?

אני אמרתי שאני יקפוץ מהאוטובוס וזה דפק אותי.
תגיד שאתה תעלה על האוטובוס למרות שאתה ההיתה מעדיף להיות בחי"ר אחר, ותגיד שתנסה לדבר עם המפקדים כדי שיעבירו אותך..

זה דברים שחברים שלי אמרו שהם כרגע אחריי גיבוש טיס.
בכול מיקרה אל תגיד דברים רעים על עצמך , לא אלים ולא מתפרץ לא מחפף בדברים כמובן לא מעשן סמים , עדיף להגיד גם שלא מעשן סיגריות\נרגילה. כי אז ישגעו אותך על הקטע של הסמים...

אותי אישית היא שיגעה שרציתי להגיד לה שכן למרות שאני בחיים לא ניסית כדי שתעזוב אותי...

בקיצור אם יש לך שאלות תישאל אני יעזור לך..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:37

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר