לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2007, 10:31
  ProgrammerX ProgrammerX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.04
בעיה עם Word 2007

צהריים טובים!

התקנתי אצלי לפני כמה חודשים Office 2007 ועד עכשיו השתמשתי בזה לדברים קטנים והכל היה טוב. עכשיו אני עובד על ספר פרוייקט גמר שהוא מכיל ממש הרבה עמודים, נוסחאות, שרטוטים, טבלאות וכו'. עכשיו הבעיה שלי שבמכללה שם אני מדפיס הכל מותקן Office 2003.

ניסיתי לשמור את הקובץ בפורמט של Word 2003 אבל הוא מבלגן הכל, כל גלישת התמונות משתנה, הנוסחאות מופיעות חלק בצבע אחד חלק בצבע אחר, וכד'.
החלטתי לשמור את הקובץ כ- PDF ואז להדפיס אותו. הורדתי איזשהו רכיב Open Source שמוסיף מדפסת PDF ולשם מדפיסים. ניסיתי להדפיס אבל עכשיו הבעיה שחלק מהנוסחאות פשוט נעלמו ובמקומם יש שורות ריקות, בנוסף הוספו הרבה רווחים בין המילים וכד'. חשבתי שזה משהו עם הרכיב הזה ולכן הלכתי לאתר מיקרוסופט והורדתי את הרכיב שלהם שנקרא Save As PDF or XPF וניסיתי לשמור דרכו כ- PDF אבל קיבלתי אותה תוצאה.

מישהו יודע איך אני יכול בכל זאת לשמור את זה טוב כ- PDF או שבפורמט של Word 2003 כי אני חייב להדפיס את זה ולהגיש בקרוב.

המשך יום נעים ותודה רבה על העזרה.

"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his" - General George S Patton

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר