לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2007, 12:48
צלמית המשתמש של dj marky mark
  משתמש זכר dj marky mark dj marky mark אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.05
טיפים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nivlevy89 שמתחילה ב "כל משתתפי יום סיירות חורף 2007 להתפקד!"

אני משאר שהקטע הכי קשה שם זה הספרינטים בדיונה (לפחות בשבילי זה היה הקטע הכי קשה)
אז בקטע הזה פשוט אל תחשבו על לפרוש בכלל, כי אני מאמין שמי שעובר את הספרינטים - אין סיכוי שבהמשך היום סיירות הוא יפרוש.

תביאו תמרים - זה פשוט פצצת אנרגיה.

עוד משהו חשוב, לפני היום סיירות ראיתי הרבה מאמרים של "חבר'ה זה לא קשה, מי שרוצה לעבור הוא יעבור, הכל בראש" ועוד כל מיני חרטות, כשקראתי את המאמרים האלה אמרתי לעצמי- וואי בטח היום סיירות הזה חרטא אחת גדולה וזה קלי קלות - זה לא ככה בכלל, אני לא אומר שמי שכתב "הכל בראש" טועה, אני פשוט אומר שלא צריך לזלזל, ולמי שאין כושר בגרוש ה"מה שבראש" לא יעזור לו בגרוש. אני לא בא להפחיד פה אף אחד, אבל זה מה שאני חושב.

בהצלחה לכולם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-06-2007, 13:11
  el-toro el-toro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nivlevy89 שמתחילה ב "כל משתתפי יום סיירות חורף 2007 להתפקד!"

טפים:
תשתו מים טוב טוב 3 ימים לפני.
בגלל שזה יומים כולל שינה כדי מאוד מאוד לישון טוב בלילה-למרות כל הכייף והצחוקים כדי לישון ולאכול הרבה פחמימות ושוב לשתות.
ביום הראשון בב-אור תתנו הכל בכוח-בטן ושמיכה פשוט תתנו עד הסוף כי אתם נחים די אחרי זה.
אז בריצה 2000 אל תפתחו חזק מידי ומהר מידי רוצו לפי היכולת שלכם ולא אחרים כי אם תפתחו חזק מידי אתם תתעיפו מהר מידי ותדפקו תריצה-מומלץ מאוד להיות בראש הדבוקה בזינוק שלא תסתבכו בלעקוף ילדים על ההתחלה ותחלקו את הכוח נכון.
הקטע של אחרי חלוקה לצוותים.
ברגע שאתם בצוות תנסו להתחבר טוב לילדים שאיתכם ותנסו להיות די מנהיגים אבל במינון מסוים אל!! תעצקו סתם שטיות ואל תצעקו על אף אחד תנסו לסדר אותם אבל שוב להיות נחמד זה חשוב.. אם המפקד אומר לך לא לנהל ולסדר את תפסיק. ברגעים של ההתחלה יש תיזוזים של ספרינטים זה קשה אבל אסור לוותר תילחם על המקום שלך ותשקיע טוב טוב בכל דבר בהפסקות שתיה תעזור לחברה לשתות ותתן להם קודם לשתות-בד"כ לילדים התשושים שבקושי נושמים.
*חשוב מאוד להתחיל להראות חיילות טובה ולהשקיע מרגע שאתה מצוות כי מרגע זה המפקדים מסתכלים עליך ומתחיל להיווצר רושם. גם אם אתה כבר שעה עושה תדיונה ורק אז המפקד אורמ אני מתחיל לרשום תשקיע מההתחלה!.
באלונקה סוציו' אל תוותר ותן בראש כל מקצה תנסה להגיע כבר שיותר ואם צריך להילחם בילד(בלי מרפקים וכאלה) מלחמה במובן של לתת קצת יותר אז תיתן זה טוב להראות מוטיבציה גבוהה להגעה לאלונקה. במקרה ואתה לא מגיע בין ה-4 תקח איתך תגיריקן. בשקים פשוט אל תוותר זה קשה ויש משקל אבל את תפסיק מקסימום אתה מ-ת תוריד הילוך את תוותר ועוד משו בהקשר הזה הם אומרים לך שהתרגיל הוא ללא הגבלת זמן (בתכלס זה בסביבות 40 ד') והם אומרים לך תשתה מתי שאני רוצה אז אם קשה לך אתה יכול לעוצר לשתות ולחזור לעבוד כי זה מראה על רצינות כי "זה ללא זמן מוגבל..חחח" ולא לווותר !!
לי אישית היה גם חפירת בור מטר על מטר על מטר-לא אפשרי בזמן שהם נותנים לך 6 דקות.. אבל תתכננו לפני ותבצעו לפי התכנון.
שוב לא לוותר גם שקשה ות-ע-ז-ר-ו לחברה שלכם בצוות !
ב-ה-צ-ל-ח-ה !

ישן 08-06-2007, 13:58
  amit40404 amit40404 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.06

ספרינטים: *בהתחלה יש כמה ספרינטים ללא סדרי הגעה ויש חברה שמחפפים בהם כי חושבים שלא מסתכלים עליהם ... קודם כל זאת הזדמנות טובה להגיע למיקומים טובים ודבר שני לדעתי הבוחנים מסתכלים גם עליהם וכדאי לתת גם בהם את הכול....
* הדיונות בספרינטים מאוד צרות לפעמים(ככה היה לי בכל אופן) לכן הסדר ההגעה הרבה פעמים נקבע כבר בשניות הראשונות של הספרינט כי אי אפשר לעקוף באמצע... בגלל זה כדאי לתת הכול על ההתחלה ואז כבר יהיה לך מיקום טוב.. אני חיפפתי בהתחלה לפעמים מתוך עייפות ומצאתי את עצמי תוך שניה במקום רביעי (במקרה הטוב) בלי אפשרות לשפר תמיקום....
* בירידות בספרינט כדאי לבדוק אם אפשר לשפר תמיקום ואם כן לתת רבאק בירידה שעוקפים כי הרוב מחפפים בירידות וזה זמן טוב לנסות לעקוף.... כדאי גם בירידה להסתכל אחורה לראות אם מישהו עומד לעקוף אותך ולא לתת לו... (נשמע שטויות אבל לפעמים מיקום אחד יותר גבוה יכול לתת לך תאלונקה)

אלונקה: אותו דבר כמו בספרינטים... כאן במיוחד אחרי סיבוב עם אלונקה קשה מאוד לפתוח חזק תסיבוב הבא .... אז אם תמעוניין עוד פעם להגיע אליה כדאי לפתוח בכל זאת חזק למרות הקושי...

שקים: *בירידות - לרוץ! כמה זה נשמע ברור אצלי אף אחד לא עשה את זה .... הירידות נותנות לך פור מטורף על כולם ואחלה של מהירות לקראת הסיבוב הבא...אז למרות שאולי קשה תשקיעו קצת כלפעם ותרוצו בירידות זה יתן לכם המון....
*את תרגיל השקים עושים בהליכה כי זה בלתי אפשרי לרוץ כל הזמן הזה אבל טיפ שלי- תנסו לרוץ בעליות! כמה שזה נשמע קשה זה עוזר חבל על הזמן כי בעליות אתה שוקע בחול עם השק בהליכה ומבזבז הרבה זמן וכוח... בריצה זה אמנם קשה אבל אתה עושה את זה מהר ובאופן יחסי אתה הרבה פחות תשוש....אז תראו אם זה אפשרי תרוצו זה יתן לכם פור גדול...

חפירת בור: אין יותר מדי מה להגיד זה תרגיל די קל אפילו נותן זמן למנוחה למרות שאם אתה תפוס מהאלונקה זה די כואב... אצלנו אמרו לחפור מטר על מטר על מטר והיו כאלו שפתאום אחרי כמה דקות קמו אמרו "סיימנו מה עושים" - אז אל תעשו ככה תמשיכו לחפור כמו מטורפים עד שיעצרו אותכם...
בסוף גם שואלים אותך מה אתה אומר על הבור שלך - יש כאלו שמחליטים שהבור שלהם הוא מטר וחצי וחושבים שאם הם יגידו שהוא גדול הוא באמת יהיה כזה... בקיצור תגידו דוגרי מה הגודל בלי להתחכם...

בקשר לנושא המנהיגות: לפחות לפי דעתי ביום סיירות לא מסתכלים על זה... אצלנו היה אחד שסידר אותנו בשלשות חשב הוא המפקד שלנו... והמפקד רמז בכלליות כל סיבוב- "זה יום אישי"
והוא לא הבין וכל סיבוב מחדש המפקד אמר והדגיש יותר עד שבסוף הוא הפסיק... בקיצור אל תנסו להיות גיבורים תהיו אתם בסופו של דבר וזה יספיק...

היום הזה הוא יום קשה מאוד ! אבל אפשר לעבור אותו בצורה מעולה עם קצת כושר וראש חזק...

שיהיה בהצלחה...

ישן 08-06-2007, 14:07
  King Raptor King Raptor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.05
טוב אז גם אני ישתדל קצת לעזור.

קודם כל והכי חשוב זה פשוט לא להישבר! לדעת שכל הקטע על הדיונה כלומר היום סיירות עצמו הוא תכלס שלוש שעות אומנם עם זמן הפסקות מצטבר של 15 דקות, אבל בקטנה...
אני בספרינטים בהתחלה הייתי גרוע הגעתי כל הזמן באמצע ומטה, חשבתי שזהו אני לא יקבל כלום...
אבל אח"כ לאלונקה הגעתי כל הפעמים ועשיתי הכי רבה בשקים (וזה השתלם לי בסוף :] )
אז גם אם אחד התרגילים לא הולך טוב אל תתייאשו.
אל תתחילו בספרינטים לעודד בטירוף ולצעוק כי המפקדים לא אוהבים את זה וזה גם די אידיוטי....זה לא שאתם באיזה מסע בגיבוש מטפסים עם אלונקה ותד"לים על הדיונות.
למרות זאת, לזרוק איזה מילת עידוד קטנה כשאתם בעליה עם האלונקה זה סבבה.
בשקים כשאומרים לכם שאין זמן מוגבל ואפשר לעצור ולשתות מתי שרוצים, אל תעצרו!!!!!
הזמן כן מוגבל, יעצרו אותכם באיזה שהוא שלב ומסתכלים על מי שעוצר והכל נרשם.
אז אל תוותרו לעצמכם ותמשיכו גם שאתם חושבים שאתם לא יכולים...כי בניגוד לשאר הקטעים בקטע הזה זה באמת הכל בראש, הליכה מהירה בעליה ריצה קלה בירידה ותאמינו לי אתם מסודרים.
אז יאללה שיהיה בהצלחה לכל הצעירים
מקווה שעזרתי, ותשאלו שאלות חופשי יש פה הרבה חברה שישמחו לעזור! כולל אותי!

נערך לאחרונה ע"י King Raptor בתאריך 08-06-2007 בשעה 14:12.
ישן 08-06-2007, 14:48
  bibz bibz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
קודם כל

אם אתם רואים שהלך חרא בבר אור אל תחשבו שזהו ולא עברת(תראו אותי=))
טיפ לריצת 2000 פשוט לתכנן את הריצה.
בספרינטים תתנו הכל, ואם אתם באים עם כושר מצויין אתם תראו שאולי תתחילו באמצע ולאט לאט תעקפו אנשים מספרינט לספרינט כי הרבה אנשים מזלזלים ולא באים מוכנים ונשברים בספרינטים...
באלונקה סוציומטרית תנו הכל, ואם לא הגעתם לאלונקה יש שקים, ואם לא הגעתם לשקים תמשיכו לרוץ ואל תפסיקו אפילו שלא הגעתם לאלונקה ולשקים...
בשקים לא להפסיק אלה אם כן אתם במצב שאתם לא יכולים להמשיך, תנו הכל זמזמו איזה שיר אהוב בראש, תחשבו מה החברים עושים עכשיו, מה המשפחה, וככה תראו שהזמן טס!
לי לא היה חפירת בור אלה זחילות אבל הדבר הכי חשוב זה כוח מתפרץ ולא לעצור למרות שקשה...
דבר נוסף, ביום סיירות לא מחפשים רמבוים, ואם אתם לא בן הראשונים אז אל תדחפו ואל תגנבו אלונקה או שק... פשוט תהיו אמינים, אצלי היו כמה שרימו ממש, ואפילו שהם חשבו שלא רואים אותם הם טעו ולא עברו את היום סיירות...
בשיחה האישית תהיו אמינים ואל תזיינו את השכל...

בהצלחה לכולם!!!

ישן 08-06-2007, 15:40
  galper galper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.07

טוב ראיתי פה טיפים ממש טובים אני אתן כמה משלי אני בטח אחזור על כמה דברים שאמרו כבר פשוט כי זה חשוב מאודדד אז אם אתם רוצים להצליח הדבר הראשון זה מה שמי שהגיע לפה עושה וזה פשוט לקרוא על היום סיירות ולקרוא טיפים לזה שזה כבר טוב זה ייכניס אותכם לראש של זה אז תקראו הרבה ותקראו על מה שאנשים עשו זה רק יעזור...
אני לא יודע בידיוק מה יעשו לכם בקיץ כי אני עשיתי בחורף מה שאומר שהיום סיירות שלי באמת היה יום ולא יומיים כמו בקיץ אבל אני מאמין שזה לא שונה.
אז הנה הטיפים שלי:
ביום סיירות שלי הרבה אמרו לי לא כדאי ליהיות סוס בבר אור כי יישימו אותי עם הקבוצה של הסוסים אז אני אגיד לכם את האמת זה שטויות גמורות דבר ראשון אני לא יודע כמה יחס יש לבר אור בניקוד שלכם בסוף אבל יש לו חשיבות כלשהו דבר שני הקבוצות שלהם מאוד הטרוגניות משמע הם עם כל מיני אנשים אני את האלפיים סיימתי במקום ה4 אם אני לא טועה (בכל מקרה מהראשונים) והייתי בקבוצה שממש לא הייתה באזור בכלל (אפילו שהבר אור שלהם לא היה כזה חזק היו כמה מתמודדים חזקים איתי) אז הצעה שלי תנו הכל כי גם אם תגיעו לקבוצה חזקה זה רק יידחוף הלאה.!

הספרינטים טוב זה החלק הכי קשה לפי דעתי
בכל היום הזה זה מה ששבר אנשים (זה נכון גם לגבי הספרינטים עם סקים בגיבושים) זה ארוך זה קשה וזה מייגע ואפשר לשתות רק בסוף הפעילות אבל לא מתייאשים אם עברתם את זה עברתם את היום סיירות , אם לא תפצעו כמובן חחח אבל אז תיהיו זכאים לעוד יום סיירות אז בקטנה
בהתחלה כן הם לא רושמים מי עושה והם עושים את זה סתם לעייף אבל הם מסתכלים אני אישית לא הכי השקעתי בהתחלה של הספרינטים אבל לא זלזלתי יותר מידי ואני מציע גם לכם כי יש חשיבות גדולה של השמירה על הכוח לחלק שהם כן רושמים...

האלונקות היו נחמדות זה שוב ספרינטים וצריך להגיע ל4 הראשונים בשביל לסחוב אלונקה אישית זה אני מציע להגיע לאלונקה כמה שיותר פעמים לא רק מהסיבה הברורה שהם רושמים אותכם ואז הסיכויים להתקבל גבוהים יותר פשוט כי את האלונקה עושים בהליכה בזמן שהשאר רצים את המסלול עוד פעם שזה היה מעייף יותר מהאלונקה וככה היה לי כוח לחזור לאלונקה פעם אחרי פעם...

הסקים טוב הסקים היה לי דיי קל אף אחד לא רץ ממש שם אולי כמה פעמים את הירידות אבל אחר כך כולם מתייאשים ועושים את זה בהליכה שזה לא רע זה פשוט לא קל לרוץ את זה חחח אני כן מציע לרוץ בירידה כמה שתוכלו ולא להתפרע עם הריצה היא לא צריכה ליהיות כל כך מהירה פשוט תפסו פער מהרוב בהתחלה ואז תשמרו על קצב אחיד וטוב ויהיה פסדר

חפירת בורות היה הכי קל והיה ממש נחמד אני דווקא ממש נהנתי מזה נתנו לנו לחפור בור שהרוחב שלו הוא כאורך עט החפריה והעומק שלו הוא כחצי עט החפירה או משה כזה נראה לי יותר מזה אפילו...
בכל מקרה בזמן שאתם חופרים אני מציע לשיר איזה משהו בשביל הצחוקים ולשחרר את האוירה אני התחלתי לשיר וכל מיני ילדים בקבוצה התחילו להצטרף והיה ממש נחמד ומצחיק (זה ייתן לכם קרדיט עם החברים וכדאי...)
עוד דבר תעבדו עם כוח בלי לשאול שאלות מיותרות ופשוט תחפרו ותחפרו בלי לעצור ותראו שאתם משקיעים אני חפרתי בור שאני נשכבתי בו ואני מטר 85 שזה היה בור דיי ארוך יחסית למה שכולם עשו שנע בין השלושת רבעי מטר למטרה וקצת... אז תנו הכללללל בזה הם רושמים איך אתם עובדים...

החלק הכי חשוב נראה לי בכל היום סיירות הוא המבחן הסוציומטרי שבו אתם מדרגים את חברי הקבוצה שלכם וכמה סוסים שלא תיהיו ביום הסיירות אם החברה לא אהבו אתכם והייתם מגעילים ולא דורגתם כטובים שם אז לא ייקבלו אתכם...
במהלך כל היום יגידו לכם היום הזה הוא אישי וצריך לדאוג לעצמכם כן זה נכון היום הזה הוא אישי ואתם צריכים לדאוג לתוצאות שלכם אבל אל תיהיו מניאקים המבחן הסוציומטרי הוא חשוב מאוד ואם לא יאהבו אתכם אתם נדפקים חוץ מזה צריך ליהיות בני אדם בלי קשר ותפיחה על השכם למישהו שקשה לו או דחיפה למעלה למישהו שמתקשה בסקים לא יהרגו אתכם וצריך לעזור לאנשים שם ואני לא אומר אם אתה מתמודד מול מישהו קבוע על המקום הראשון ואתה רואה אחר כך שהוא מתקשה אז לתת לו כמה פעמים למרות שאתה יכול לעקוף אותו בלי בעיה זה בכל זאת אישי וחוץ מזה קצת תחרות רק תדחוף אותו להשקיע יותר והם ייראו את זה...
תילחמו על המקום הראשון ואם לא תצליחו תלחמו על להגיע כמה שיותר קדימה!

דרך אגב התקבלתי למיוני "היחידה" אחר כך ועברתי פסיכולוג אבל נפלתי בגיבוש יותר נכון הפלתי את עצמי כי זה היה לחץ גדול מידי בשבילי בגלל שלא התאמנתי לפני כן... אבל בקטנה התקבלתי לצנחנים כמאותר דובדבן ככה שהצלחתי לא רע בהמשך אז קחו את העצות שלי לצומת לב כי ככה הייתי בגיבושים והצלחתי

אז בהצלחה לכל אלו שיעשו את יום הסיירות ואני מקווה שהעצות שלי יעזרו לכם
ישן 08-06-2007, 16:12
  tamir_89 tamir_89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.07
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי nivlevy89 שמתחילה ב "בהתחלה של היום סיירות..."

חשוב מאוד להיות מודע לעובדה שהולך להיות קשה, אפילו קשה מאוד במשך שעתיים- שלוש, ועם זאת לא להילחץ, להיות רגוע, ולדעת שהולכים להשקיע כמה שיותר, אף פעם לא לוותר, להתחבר עם הקבוצה שלכם- גם מראה למפקדים על עבודת צוות וגם יותר כיף ונחמד.
כשיש הפסקה תלכו לג'ריקן, תמזגו כוסות לכולם, תדאגו שכולם מקבלים לשתות...
המפקדים שלכם יגידו לכם כל הזמן לשתות, אם תשתו את הכמות שהם אומרים סביר להניח שתהיה לכם קצת בחילה, אתה תראו אנשים מקיאים. המפקדים שלכם לא אומרים לכם לשתות כדי שתהיה לכם בחילה, אלא כדי שלא תתיבשו. חשוב מאוד לשתות את הכמות שאומרים לכם, בשום פנים ואופן לא לחפף. תשתדלו לשתות בתחילת ההפסקה כך שעד שהיא תסתיים תרד לכם הבחילה.

נערך לאחרונה ע"י tamir_89 בתאריך 08-06-2007 בשעה 16:15.
ישן 08-06-2007, 16:55
  IsraelAtHeart IsraelAtHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06

אני הייתי ביום סיירות ינואר, הגעתי בכושר באמת מינימלי והצלחתי לעבור, אז טיפים שלי למתמודדים ביום סיירות יולי:

- הבר אור שלכם יום לפני, לדעתי תנו הכל משלוש סיבות:
1. לא סתם עושים בר אור, אם לא הייתה לו סיבה לא היו עושים אותו, אומרים לכם לרוץ הכי טוב שלכם - תעשו מה שאומרים לכם, תרוצו הכי טוב שלכם אבל לא להשתגע על ההתחלה כי אחרי זה יעקפו אותכם וחבל.
2. במלא יש לכם המון שעות מהבר אור עד הפעילות עצמה + שינה, אז אין מה "לחסוך כוחות" זה באמת לא משנה.
3. בר אור קשה יעייף אותכם קצת, וזה לפעמים טוב כי אז תוכלו לישון בלילה (אני בגיבוש שלי ביום הראשון לא הייתי עייף לכן ישנתי רק שעה אחת כל הלילה.. לא נחמד בכלל).

- אוקיי אז ככה. ספרינטים - הכי קשה, הכי קשה, הכי קשה.
הסוד פה זה מי שיש לו ראש חזק יהיה לו קשה מאוד אבל לבסוף הוא ישרוד, מי שפחות חשוב לו הסיירות ובא יותר בגישה של "מה שיהיה יהיה" כנראה יפרוש כאן.
הספרינטים נורא קשים, מעייפים, יש תחרות שגורמת לשביזות, מטרטרים המון במשך זמן לא קצר בכלל, הרגליים כואבות, קשה לנשום ובכל זאת אתם ממשיכים לשמוע את ה- "צא".
אל תפרשו, בכוונה שמים את זה בהתחלה כדי לראות מי באמת רציני, שמעתי על מלא חבר'ה שמעשנים כל החיים ולא בכושר שהצליחו לעבור את זה, מי שרוצה עובר את זה - אז תמשיכו לרוץ ולתת הכל עד שיפסיקו אותכם. כשבהתחלה זה קבוצתי בלי סדרי הגעה אל תשתגעו להגיע ראשונים אבל תתברגו בין הראשונים, ושכשזה סדרי הגעה תנסו תמיד להגיע במקום הכי טוב שאתם יכולים, תנו הכל כי זה רק 40 דקות שיכולים לקבוע המון לגבי החיים שלכם.

- שקים. אין פה הרבה טיפים חוץ מ:
1. לא לעצור לשתות בכלל, מי שלא עוצר וממשיך עם השק על הגב כל הפעילות אני מאמין שמקבל על זה קרדיט, אני לא בוחן גיבושים אבל זה נראה לי נורא הגיוני, קיצר תמשיכו זה לא כל כך הרבה זמן ואם שתיתם לפני זה אתם לא תתייבשו, אל תורידו את השק אני מאמין שהבוחנים יראו את זה בעין יפה.
2. לרוץ בירידות, הן לא קשות כי כח הכובד איתכם, פשוט תחליקו למטה כל ירידה זה יחסוך לכם הרבה זמן וזה לא קשה.

- אלונקה סוציאומטרית.שמעו, פשוט שווה להגיע לאלונקה. אין מה להגיד, גם רושמים ת'שם שלכם, גם אתם מתעייפים פחות (כן כן מי שמגיע לאלונקה עושה אותה בהליכה ומי שלא מגיע עושה עיקוף שלם בריצה, שזה מעייף יותר), וגם זה מעלה לכם ת'ביטחון שאתם מצליחים. בקיצור, לי היה ספרינט יחסית קצר כדי להגיע לאלונקה, אז תנו הכל בספרינט הזה זה ישתלם לכם, באמת לא תרגיל כל כך קשה.

- חפירת בור. בתרגיל הזה לא יודע מה מחפשים, אולי מי שחופר ת'בור הכי טוב או מי שמתאמץ הכי הרבה במהלך הפעילות, וואלה לא יודע. פשוט תחפרו הכי מהר והכי טוב שאתם יכולים, ותנסו למצוא לכם אסטרטגיה טובה לבור שלכם, זה יכול לחסוך המון טרחה.

ישיבת צוות מסיים.
בסוף כשיש שיחה עם המפקדים, שישאלו אותכם לאן אתם רוצים להגיע תגידו ת'אמת. אין בושה, גם אם אתם רוצים מטכ"ל ואתם חושבים שלא הייתם מספיק חזקים לקבל מטכ"ל, תגידו את האמת זה לא משנה הרבה, הם כבר יקחו אותכם לאן שאתם מתאימים. אני למשל רציתי מטכ"ל ואמרתי למפקדים שאני רוצה מטכ"ל , ובסוף הקריאו את השם שלי דווקא לשייטת. זה הרוב לפי צורכי צבא ולפי מה שאתה מתאים, אז פשוט דברו דוגרי אל תתביישו לדבר על עצמכם, תגידו איך התאמנתם ותראו מוטיבציה - אולי המפקדים יאהבו את זה.

מקווה שעזרתי בטיפים שלי, אני מזכיר שאלו טיפים אישיים אין פה שוב הבטחה לשום דבר, ככה אני ראיתי את היום הזה מנקודת המבט שלי.
ושוב, באמת שבאתי בלי הרבה כושר ליום הזה, אז מי שחושש מהכושר שלו ויודע שיש לו ראש חזק והוא יכול לתת הכל - שלא יחשוש, הוא יכול להצליח.

בהצלחה לכולם.

גדס"ר צנחנים, מרץ 08.

ישן 09-06-2007, 00:45
  galper galper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.07
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי אלון מלכה שמתחילה ב "אני אשאל את זה כאן, כי חבל..."

בקשר לשאלה על המיונים הפסיכולוגיים למטכ"ל (אז לא יודע לגבי הקיץ אבל המיון הפסכולוגי לימי הסיירות של החורף השנה היו דיי הרבה אחרי היום סיירות) שאלת אם זה קשה אז לא יודע לענות לך על זה כאילו הם בוחנים אותך כבן אדם וכאילו השיחה היא סבבה תיהיה נחמד תחייך תגיד שאתה רוצהה קרבי ושאתה רוצה לעשות משהו ולא לטחון תזמן בתור ג'ובניק תיהיה פתוח ותיהיה עצמך...
ביום מיונים שאני הייתי היינו קבוצה של איזה 30 איש ומתוכנו 10 עפו או משהו כזה
אם זה מהווה מכשול רציני לגיבוש? זאת שאלה תאמת דיי דבילית כי אם אתה לא עובר את זה אז אתה לא מקבל גיבוש אז כן זה מהווה מכשול רציני... אפשר להגיש ערעור אבל הם לא חייבים לקבל אותו...
לגבי שייטת וחובלים אני לא יכול להגיד לך כי לא הייתי בזה אבל בטוח יש פה חברה שעשו...
שיהיה לכם בהצלחה ביום סיירות ושתקבלו את מה שאת רוצים
ישן 09-06-2007, 13:07
  Awaking Awaking אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
אני יצטט את עצמי:

זה רק החלק החשוב ביום סיירות:

אומרים לכולם לעמוד מול המאהל בעשיריות, חבר'ה כל דבר החל מלהשתין ולקשור שרוכים להוריד חולצות ארוכות הכל עושים לפני זה, כי כשעומדים שם מחלקים אותכם לקבוצות והבלאגן מתחיל.
אוקיי הקריאו אותי לקבוצה, באים יושבים בטור מול הספסל (שאח"כ תקחו איתכם) של הקבוצה ומגיעים 3 מדריכים מוודאים שכולם שם והופה שלשות ויש לנו דקה לעמוד עם כל הציוד באוויר עלינו על השביל שמוביל לדיונה. ישנו שק לפלאפונים ולחפצי הערך של כולם שהמדריך לוקח איתו דווקא מאוד חכם שלא ייגנבו לנו כלום בטעות.

אוקיי עולים את הדיונה באמצע הדרך המדריך אומר למי שמחזיק את העטי חפירה לתקוע אחת בחול ואז מגיעים לפסגה שמים למדריכים את הספסל וציוד בצד ונעמדים בשלשות.

המדריך אומר שמי שלא מרגיש טוב זאת הזדמנות אחרונה לקבל דחייה, ויאללה מתחילים:
*בנוסף המדריך חוזר ומדגיש שזהו יום אישי (!) אין טעם לדחוף אחרים זה לא ייתן לכם כלום.

ספרינטים לחימום:

תאכלס כולם כבר מחוממים השמש זרחה (אבל קפוא) אבל המטרה כאן היא לגרום לאנשים לפרוש, זמנים לא הגיוניים לעשות הקפה מסביב לעט ולחזור לשלשות, כשהזמן עוצר רק כשאנחנו צועקים הקשב. איף שצועקים הקשב המדריך אומר "צא" אין מנוחות אין זמן לקחת אוויר קשה קשה קשה 2 חבר'ה פורשים בקטע הזה ואצלנו לא פרשו יותר. כאן חשוב לדעת שלהגיע ראשון כאן זה לא מה שיעביר אתכם, צריך כאן להכיר את הדיונה (שאצלנו עשינו הפוכה קודם יורדים ואז עולים וזה היה לי חדש) וכמובן לעמוד בזמן.

אוקיי אחרי שהוא רואה שפרשו 2 חבר'ה ובאמת עשינו הרבה מקצים של זה ניראה לי 10 ככה אין הפסקת שתייה או משהו והוא מסביר איך עושים סדרי הגעה כמובן שזה לא מסובך איך שהוא שואל "כולם הבינו?" כולם עונים "כן" הוא אומר "צא".

כאן חבר'ה לשנות גישה ולשנות ראש, אין יותר סבבה, את הדיונה כבר הכרתם בחימום, הייתם נחמדים וטובים עד לרגע הזה, מכאן ואילך, צריך נחישות והרבה הרבה רבאק בראש, יוצאים בספרינט ולא מפסיקים עד שעומדים מול המדריך. יצאנו למקצה ראשון הגעתי חמישי, מתנשף ומבואס מזה רק קיבלתי יותר קריזה ובום איך שהוא כותב את המספר של מי שהגיע אחרון הוא צועק "צא!" יוצאים הגעתי שלישי הוא רושם שוב צועק "צא!" בום ספרינט מטורף אני ראשון כאן הוא כבר ביקש להקריא מס' ואת המקום שהגענו ככה שהרבה אוויר לריאות לא ממש נכנס... איך האחרון מקריא "צא!" יוצאים אני שוב ראשון מקריאים מספרים "צא!" אני שוב ראשון ממשיכים משהו כמו 10 מקצים אני אישית במקצה ה9-10 כבר הייתי עם ידיים על הברכיים אבל ראשון חבר'ה זה המקום שכולם פורשים בו בספרינטים זה ניראה נצחי וקשה אבל וואלה מתחילים לראות בצדדים קבוצות של חבר'ה ממלאים שקים ופותחים אלונקה ומכניסים טוב טוב לראש שהיום רק התחיל ויאללה בלאגן כל ספרינט לתת טירוף דיונה הפוכה מי שמגיע ראשון לסיבוב של העט חפירה יהיה לו יתרון תתאמצו.

כשכבר באתי למות מזה הופה! הפסקה 6 דקות לשתות. כאן חברים חשוב להיות בני אדם, יש כאלה שכמו חיות רק רוצים לשתות כמו משוגעים, ויש אנשים שמבינים שאין מה לרוץ כולנו נשתה ולא צריך לדאוג, באתי לקחתי את הג'ריקן מזגתי לכולם לשתות גם דאגו לי לכוס וידאתי שכולם שתו חברה היינו צריכים לשתות די הרבה ביום הזה ככה שצמאים אתם לא תהיו.

ההפסקה היא מאוד מאוד ארוכה אני אישית החזרתי גם את הג'ריקן למקום גם שטפנו כוסות שלא ייתמלאו בחול כי זה נהיה מגעיל אח"כ ועוד נשארו לנו 3 דקות (הפסקות ארוכות אמרתי6 דקות זה הרבה זמן) הורדתי נעליים הוצאתי חול ועשיתי מתיחות כי כבר נתפסה לי המפשעה והכתף מהתאונה שלי כאבה מאוד.

אוקיי עומדים בזמן בשלשות כמו שצריך כולם כבר מזיעים המדריך נותן עוד 4 דקות לפתוח אלונקה ולשים עליה שלושה שקים (אלה שקים גדולים..) מלאים ולעמוד בשלשות שוב פעם יש הרבה זמן הגוף מתאושש ומוכנים לתרגיל הבא לתת הכל.

אלונקה סוציומטרית:

עושים הקפה כמו בסדרי הגעה, 4 ראשונים לוקחים אלונקה, 5 ו-6 ג'ריקן, השאר עוד הקפה בלי כלום.

כאן חשוב לציין כמה נקודות:

לאלונקה צריך להגיע! כלומר לתפוס אותה, אין כזה דבר הגעתי ראשון ואני מחכה לכולם לתפוס אלונקה!! מי שהגיע לאלונקה נרשם, לא מי שהגיע ראשון. לא לעצור כשהגעתם קרוב לאלונקה, לעצור כשאתם עם היד על האלונקה!

האלונקה היא מנוחה, כי אי אפשר לרוץ איתה כי היא כבדה וכי ממש סחוטים מהספרינט, אז תתאמצו חזק כי אז אתם נחים ואז יש כוח לספרינט הבא.

הג'ריקן הוא מוות והוא בד"כ נשפך עליכם לא נוח לסחוב אותו בכלל.

אוקיי יצאנו למקצה הגעתי ראשון ויוצאים עם אלונקה לסיבוב אלה שלקחו ג'ריקן מחכים איתו באוויר עד שהאלונקה חוזרת.

כאן החלק הכי חשוב ושהפתיע אותי: כשמורידים אלונקה, ישר יוצאים, אין זמן לקום, האלונקה נוגעת בחול המדריך אומר "צא". תהיו מוכנים!!!!! ספרינט שני לא הגעתי לכלום מה לעשות אשמתי ואשמתי בלבד שלא הייתי מוכן כל הזמן.

ספרינט שלישי ראשון שוב אלונקה עוד סיבוב. ספרינט רביעי עדיין לא קלטתי את זה הכי טוב אבל השתפרתי לקחתי ג'ריקן נשפך לי על כל הגב באסה ביקשתי זמן לסגור אותו.

בנקודה זאת ראוי לציין שגם יש זמן לתרגיל, כלומר צריך להשלים ספרינט והקפה עם אלוקנה בזמן, לנו היה 2 דקות, אבל ניראה לי שאח"כ הוא הפסיק למדוד.
אוקיי יוצאים שוב הגעתי ראשון, ומפה והלאה קלטתי את העניין היו בערך 12-15 מקצים מתוכם הגעתי חוץ מהשניים שכתבתי בהכל לאלונקה. לא רושמים מי ראשון רושמים מי באלונקה.

כדאי להזכיר גם שהלכו שם כל מיני חיילים שאינם מדריכים, שהסתכלו על כולם כל הזמן, בעיקר בסדרי הגעה כל פעם שהגעתי ראשון הם התסכלו עליי, בלי משקפי שמש בלי כלום נעצו בי עיניים חשוב לעמוד זקוף ולהראות עירני, לא להראות מתים.

אוקיי סיימנו אלונקה סוציומטרית עוד פעם 6 דקות לשתות מתיחות וכ'ד בכיף אח"כ עוד 5 דקות למלא שק לכל אחד מאיתנו ולקשור אותו.

המדריך שם ג'ריקן ואומר להקיף את העט חפירה למטה ואת הג'ריקן למעלה כל פעם שמקיפים ג'ריקן צריך להגיד מספר אישי ומספר הקפה. הוא מזהיר לא לשקר בהקפות, ואם התבלבלתם אז תגידו מספר נמוך ממה שאתם חושבים. הוא גם אומר שמותר לעצור ולנוח, כאן חברים אני רוצה לנפץ משהו שחשבתי שמי שנח לא מקבל כלום זה לא נכון 2 החברים שלי נחו וקיבלו חובלים ועוד אחד נח וקיבל מטכ"ל לכן זה לא נכון, רק חשוב לא לזרוק את השק אלא להתייחס אליו כמו אל ציוד יקר.

אוקיי היה לנו 25 דקות בשעון שלי המדריך כמובן לא אמר זמן לזה אבל מדדתי, עשיתי 21 הקפות שזה לדעתי לא רע בכלל יכלתי אולי עוד שתי הקפות הכי הרבה עשה מישהו 26 (הוא כאן מהפורום תותח!).

אוקיי עוד 6 דקות הפסקה לשתות ולרוקן שקים, כאן כבר חשבתי שנזחל אבל ראיתי אחרים חופרים בור, ואכן כל אחד לוקח עט ויאללה לחפור בור לנו אמרו לחפור בור שנוכל להכנס אליו ולעמוד זקופים ולא ייראו אותנו (סתם לצורך העניין הגובה של הוא 1.84....) אף אחד לא עמד במשימה אני הגעתי לקו המתניים שזה לא רע בכלל יש לי רגליים ארוכות למדיי. המדריך בא ושואל כל אחד אם הוא עמד במשימה אני אמרתי כמובן שלא שאל למה אמרתי שלא הצלחתי לעמוד בזמן שהוא נתן (האמת שהוא לא נתן אבל מדדתי זה היה 15 דקות) מקבוצות אחרות ביקשו לחפור מטר על מטר על מטר.
אוקיי סותמים בורות ויושבים לשיחה.

המדריך נותן לכל אחד 2 דקות לספר על עצמו ועל למה הוא בא ליום הזה ואיך הוא התכונן ואיזה יחידה הוא רוצה ומה המוטיבציה שלו להתגייס אליה מ1 עד 10 (הכוונה שלו הייתה אגב רק ל3 היחידות של היום סיירות ולא ל669 שלדג וכ'ד).

אוקיי כולם דיברו חוזרים מחזירים ציוד לא לשכוח לקחת את הפלאפון מהשק ויושבים בחצי מעגל לפי סדרי המספרים שלנו ומקבלים דף שאלון סוציומטרי.

השאלון הוא בעצם טבלה עם מספרי כל חברי הקבוצה, מסמנים ליד השם שלכם 0, ומדרגים בצוה מספרית את חברי הקבוצה כשהכי טוב זה 1 (מי שהכי מתאים לדעתם לעבור את היום הזה) ואצלי האחרון היה 12 (כשמספר חברי הקבוצה שהגיעו לסוף היום), אוקיי ממלאים וזהו יש זמן לאכול.

כאן הדבר הכי חשוב!!: לא לגעת בפלאפון! העמידו את כולנו בעשיריות והביאו ילד והמפקד אמר לו להגיד לכולם למה הוא הולך והוא אמר: "דיברתי בפלאפון" חבל לעוף בסוף היום במיוחד אם אפשרי שגם עברתם אותם זה לא מעניין בשיט אתם תלכו הבייתה. גם הורידו אותנו למצב 2 אלוהים יודע על מה אבל מה לעשות ככה זה.

אוכלים פרוסה עם שוקולד ויושבים הרבה (!) עד שמגיע המפקד אומר שכולנו תותחים והקצפת של הגיוס וכ'ד וגם אם לא עברנו לא נורא יש עוד המון יחידות נפלאות בצה"ל ובהצלחה לכולנו.
ישן 09-06-2007, 15:36
  AvishayIL AvishayIL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.06
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Awaking שמתחילה ב "אני יצטט את עצמי:"

רמת הכושר שלי כרגע היא:
מתח - גרוע. המקסימום שלי זה 4 והגב שלי ממש לא חזק אני עובד על זה עם המדריך בחדר כושר אבל אם למישהו יש רעיון...אז סבבה.
2000 - אני רץ ב-8 דקות ככה אולי קצת יותר.
בטן - על הפנים יש לי קצת כרס וקצת בעיות בגב(לא בפרופיל) אני חושב שאני עושה בסביבות ה-60
שכיבות סמיכה - המקסימום שלי כרגע הוא 40 ואני מנסה לשפר אם למישהו יש דרך לשפר ועצה על מה לעשות(כי אין לי מזרון אולי רק בחדר כושר שאני מתאמן יש לי בבית רק שטיח) זה יהיה סבבה.
ואימוני כוח רגילים אני עושה בחדר כושר הרבה הרבה משקולות.
אימוני ריצות - אני רץ 3 פעמים בשבוע 3500 מטר על משטח הררי(אבנים) בסביבות ה-16-16.5 דקות שיפרתי מ-18 דקות לפני חודש בערך.
אם למישהו יש רעיון איך לעזור לי לשפר, ואם זה מספיק ליום סיירות, אז סבבה.
תודה.
ישן 09-06-2007, 19:05
  HBS HBS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.06

שמעו...אני הייתי די טוב בבר אור..סיימתי איזה 5 מתוך 80 פלוס מינוס ובשכיבות שמיכה ובטן גם הייתי סבבה.
בכל הקטע של הספרינטים האמת שהייית תותח כל הזמן ראשון שני ובאמת כל הזמן לא ויתרתי לאפחד, אבל מה שכן ברגע שהגעיו האלונקות פשוט לא היה לי כח אז פשוט עשיתי את הסיבוב והגעתי ראשון לאלונקה ופשוט לא לקחתי אותה והמשכתי לעשות עוד סיבוב ככה שהגעתי ראשון לפני כולם והיה לי הרבה זמן להתאושש בין ספרינט לספרינט. בטח שהוא הוריד לי בפני המפקדים, ולמעשה חשבתי שאני בכלל לא אקבל משו בסוף היום גם בגלל שבשקים הייתי גרוע עצרתי כמעט כל פעם לשתות, אבל פשוט הראתי הרבה כח רצון ועשיתי הכי טוב שיכולתי לעשות ובאמת הייתי נחמד לכולם אז עדיין הייתי קצת אופטימי.
הדירוג שלי היה:
1. מטכ"ל
2. חבלים
3. שייטת

בסופו של דבר קיבלתי חובלים וסיימתי תגיבוש ובתור גיבוש המשך קיבלתי 669 שהרבה ממי שמקבל חובלים לא מקבל את זה, מה שאומר שהציון שלי היה טוב מאוד ביום סיירות

בקיצור, הפוענטה שלי, אפילו אם אתם רואים לא עושים טוב, תמשיכו, אל תיתנו לאפחד לשבור אתכם, גם למפקדים שמשחקים אותה קשוחים, תמשיכו עד הסוף.
אני יכול להגיד לכם משפט אחד שעזר לי מאוד במהלך היום. המחשבה שהרבה הרבה הרבה אנשים עשו את זה לפני ויעשו את זה גם אחרי, וגם אנשים שלדעתי אני יותר טוב מהם עברו וקבילו משו טוב, זה מאוד מעלה את המוטיבציה...
אל תסמכו רק על הראש, כל מי שאומר את זה מחרטט לכם בשכל, תתאמנו טוב ואל תישברו, ושיהיה בהצלחה....
ישן 09-06-2007, 19:29

חברה בקשר לכוח שם בר-אור
אתה לא חייב להפציץ ולהיות 100 בבטן ושמיכה תעשו כמה שאתם יכולים+5.
אני אישית עשיתי 49 ידיים ו98 בטן. בטן זה ציון מלא וידים לא אז לא להיבהל שלא עושים מליון ידיים.
בקשר לפסיכולוג של מטכל אחרי-בינואר זה היה שבוע אחרי היום סיירות לא למחרת אבל זה לא משנה מה שיש שם זה שאלון 300 על דף השלמת משפים ושאלון אישי ואחרי זה יש שיחה עם פסיכולוג:
בשיחה אל תבהלו ואל תגמגמו מולו ותראו ביטחון ואל תשקרו או תדברו שטיות כי הוא יכול לתפוס אתכם תראו לו מוטיבציה מצד אחד ולא להראות אובססיה מצד שני. בהקשר למשך השיחה גם אם זה בדיוק 5 דקות ולאחרים זה היה 10+ אין מה לדאוג זה בסדר (לי היה בדיוק 5 דקות).
זכרו מה רשמתם בדפים לפני כי הם שואלים על זה אהה וההמתנה הורגת חחח !
בהצלחה

ישן 09-06-2007, 21:47
  yotam211 yotam211 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.07
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי el-toro שמתחילה ב "חברה בקשר לכוח שם בר-אור אתה..."

דבר ראשון ,הודעה ראשונה שלי למרות שאני כבר די הרבה זמן מסתכל בפורום.
אז שלום

גם אני ממשתתפי יום סיירות חורף 2007.
ואני רוצה לתת טיפ קצת שונה לאלה שמתאמנים:
אל תפתחו ציפיות!
אני יודע שזה נשמע רע ..אבל אני אסביר:

ביום סיירות ,למרות שהרגשתי שהלך לי מצויין , למרות שהרגשתי שנתתי את הכל ואף הצלחתי להרשים את המפקדים ..לא קיבלתי אף גיבוש.

אני לא יודע למה ,אני רק יודע שהצבא פיספס .
יכול להיות שהתפקוד שלי לא היה כפי שחשבתי, יכול להיות שהמפקדים לא ראו את מה שהם חיפשו,
אבל יכול להיות ( ואני באמת מאמין שזה מה שקרה) שהצבא פיספס !! פיספס בנאדם שיכל לתרום המון ולהגיע לאחת מהיחידות המיוחדות! ומאוד להנות שם !

אני לא בא לבאס פה אף אחד, אבל אני רוצה להגיד שלא תמיד הכל תלוי ביכולת שלך, במוטיבציה שלך וברצון הטוב ..זה גם מזל ..והרבה ממנו!!
כפי שציינתי ,לא קיבלתי אף גיבוש והחלומות על היחידה 669 נעלמו .
נכון שיכולתי לנסות ולקבל יום סיירות נוסף , אבל לא רציתי .זה היה תלוי בדחיית גיוס והחלטתי לזרום. האמת שהתאכזבתי מאוד.

ואכן אחרי כמה זמן קיבלתי מיונים לדברים אחרים
והתקבלתי ליחידה ...קרבית ...שאני לא כל כך יכול לדבר עליה. אבל אני מאוד מאוד מרוצה ומאוד מחכה לגיוס הקרב ובא –כמובן שאני אומר את זה עכשיו ..אני לא יודע מה יקרה לאחר הגיוס .

למעשה מה שאני רוצה להגיד זה : שלא נורא אם לא תקבלו שום דבר או שלא ילך לכם טוב ..אם אתה בנאדם שמאמין בעצמך וביכולת שלך..דברים טובים יגיעו אליך ..אני יכול לדבר מ"ניסיון".

מקווה להמשיך להגיב!

נערך לאחרונה ע"י yotam211 בתאריך 09-06-2007 בשעה 21:50.
ישן 10-06-2007, 11:41

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי creative13 שמתחילה ב "טוב אני רואה שכתבו פה את רוב..."

חבר אני קצת לא מסכים כי גם דיברתי אישית עם אחראי ימי סיירות ומעביר גיבושי מטכל וגם אני אישית עצרתי לשתות.
קודם כל אם אדם מגיע למצב שמממש קשה לו והוא חייב לעצור שנייה לשתות אז שיעצור לחצי דקה ישתה ויחזור לתת בראש.
הם אומרים לך שם שהתרגיל הוא "בלי הגבלת זמן" בתכלס זה לא כך אבל מבחינה של קטנות זה יכול להראות על סוג של רצינות שאתה דואג לעצמך כי זה ללא הגבלת זמן-אז מה מבחינה טכנית זה יכול להימשך 4 שעות ולא תשתה 4 שעות!?-בעמדה הזאת תמך האחרי ימי סיירות.
אז אם באמת אתם בסבבה בשקים ולא קשה ואתם לא צמאים או משו אחר אז בסדר תמשיכו ואל תפסיקו אבל אם אתם חייבים ואין ברירה תעצרו שנייה קחו שלוק ותחזרו-אני אישית עצרתי לשתות כוס אחת והמשכתי וזה לא פגע בי.

ישן 10-06-2007, 12:04
  IsraelAtHeart IsraelAtHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי el-toro שמתחילה ב "רציתי להוסיף גם שעכשיו אם כל..."

שמע אולי אתה עצרת לשתות וקיבלת מטכ"ל כי הפצצת בשאר המשימות. אני לא חושב שלעצור לשתות זה מראה ש- "אתה דואג לעצמך" ואם כן, אז במובן הרע. בכל זאת, המדריכים אומרים שהמטרה היא לעשות כמה שיותר סיבובים. אם אתה עוצר לשתות, זה אומר שאתה מוריד לעצמך ממספר הסיבובים שהיית עושה אם לא היית עוצר לשתות, כלומר לדעתי זה מראה על פחות מוטיבציה לנצח. אני עדיין מאמין שלהוריד את השק באמצע ולשתות, זה מקל עלייך מהאחרים וככה מוריד לך מהקרדיט.
לדעתי, זה שלא הורדתי את השק מהשחמות במשך כל התרגיל זה נתן לי קרדיט להחלטה הסופית, אבל בכל זאת - באמת שאין לי כל דרך לדעת באמת.

גדס"ר צנחנים, מרץ 08.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:22

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר