לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-06-2007, 15:20
צלמית המשתמש של Humbug
  משתמש זכר Humbug Humbug אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 25.10.01
שאלה מתנצל על שאלות הבּוּר, אבל.. קנון D30 או ניקון D40x?

אני אינני צלם מקצועי... מצלם רק לשם תחביב ובעיקר טיולים/אירועים משפחתיים. עד היום הסתפקתי
בFinePix S5000, אבל לאחרונה זו החליטה להשיב חייהם של כמה פיקסלים מהחיישן לבורא, והחלטתי
לקנות לה אחות קטנה (גדולה).

בגדול, אני מחפש מצלמה מקצועית - אבל כזו שאני אהנה לצלם איתה גם סתם תמונות (שלוף וצלם..).
כזו שיהיה יחסית קל (עד כמה שDSLR יכולה להיות קלה) לסחוב, אבל מצד שני שתהיה לי האפשרות
לשלוט עליה.. בקצרה, מה התמורה הטובה ביותר לכסף? (קחו בחשבון שאני זקוק לשתי עדשות -
עדשת 18-55 פשוטה לצילום רגיל ומקרוב, ועדשת 70-300 פשוטה גם כן לצילום מרחוק ...

אז.. היות ובאמת אין לי מושג, ושתיהן נראות טובות.. ואני גם לא מבין מדי בציוד נלווה.. אני פונה לבעלי
הנסיון והידע ...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-06-2007, 21:48
צלמית המשתמש של petia
  משתמש זכר petia petia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל petia שלח הודעה דרך MSN אל petia Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "הוא שילם 7000 ש"ח עבור ה30D +..."

אם אני קורא נכון הבן אדם קנה 30D+ 18-55 + 70-300
לאחר חיפוש קצת בזאפ ולקחתי בחשבון רק 30D + 70-300 + פילטר UV זה אמור לעלות בערך ב6700 שקלים (לא כולל 18-55).
שוב, לא רואה שום בעיה. אני אישית לא הייתי קונה במחיר הכי נמוך כי האחריות בוודאות לא מהיבואן הרשמי ולך תדע על איזו חנות נפלת.
אני לא מבין למה למרוח כל כך הרבה את האשכול הזה? הבן אדם מרוצה! הכי חשוב!
ובקשר לD80, הוא ביקש לדעת רק על שניי הדגמים שהוא ציין, אם היה שואל על D80, היה מקבל תגובה בהתאם.
אני קניתי את הD80 שלי בכ4900, אז מה עליי לרוץ לחנות ולהחזיר את הציוד??? עשיתי קנייה לא טובה??? חד משמעית לא.
לא הגיע הזמן לנעול את האשכול?

רכשת ציוד צילום ורוצה לשתף אותנו בחווית הקנייה? לחץ כאן!

נערך לאחרונה ע"י petia בתאריך 10-06-2007 בשעה 21:53.
ישן 10-06-2007, 21:26
  High Hopes High Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "5000?! הD40x לא עולה 5000 :|..."

אני חושב שאתה צריך למתן את התגובות שלך
דבר ראשון הוא עשה קנייה טובה מאוד,הוא קנה מצלמה מצויינת, ועדשה טובה להתחלה ומחיר של 7000 שקל למצלמה,2 עדשות פילטרים ואני מניח שגם כרטיסי זכרון, זה מחיר הגיוני והוגן מאוד,אתה מסתכל על מחירי זאפ וחושב שהקנייה שלך מסתיימת במצלמה, אבל אמרתי לך כבר באשכול אחר שהכניסה לעולם הזה היא הרבה יותר יקרה ממה שאתה חושב.
לגבי מיקום הקנייה,כל אחד והיכולות הכלכליות שלו, יש אנשים שמעדיפים לשלם קצת יותר ולקבל אחריות מלאה, נוחות של קנייה ליד הבית, ושירות טוב, מאשר לבזבז חודשיים על חיפושים, בשביל לקבל הנחה של 500 שקל.
ודבר אחרון, עם כל הכבוד, ובאמת שיש, אני לא חושב שהידע שלך הוא עד כדי כך נרחב בשביל ההצהרות שאתה זורק פה בפורום.
אני לא מזלזל בידע שלך או בנסיון חלילה, אבל התגובות שלך הן של אדם שעבד כמהנדס בניקון ואח"כ פתח חנות צילום מקצועית בה הוא עבד 20 שנה.
ובסופו של דבר אתה גם מטעה, וגם מבאס, מה זה יעזור אם תגיד לבחור שקנה מצלמה ב5000 שקל שהוא עשה קנייה רעה? הוא עכשיו יילך ויחזיר?

אנחנו אוהבים אותך!

www.nirgeiger.com

ישן 10-06-2007, 21:35
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי High Hopes שמתחילה ב "אני חושב שאתה צריך למתן את..."

אני אתן לך רמז קטן בנוגע אלי - יש לי מצלמת SLR (לא דיגיטלית בשווי של כ8000 ש"ח - כאשר קניתי אותה) ו10 עדשות שונות של Minolta וטמרון (מ12 ועד 500...), כך שלהסביר לי מה זה SLR זה קצת עצוב, תודה...

לא הוא לא ילך ויחזיר, הוא יבטל את הקנייה - הוא הזמין דרך האינטרנט או אפילו קנה, יש לו 21 יום להתחרט ולהחזיר (זה החוק...). הוא יכול להחזיר, לעשות חושבים ולהחליט מחדש. הוא שילם 7000 ש"ח - יותר מדי עבור המצלמה ועדשת ה70-300....

תגובה של מהנדס ומנהל חנות צילום-
?!
הD40x לא עולה 5000 :| היא עולה 3000 ש"ח ואם אתה מתכוון אם העדשות זה עדין לא 5000...
ה30D גם כן לא עולה 7000, אלא 5400 ש"ח.
אני חושב שעשית קנייה רעה מאוד

צודק, יש פה כל כך הרבה פרטים טכנים, רגע - יש פה אפילו מידע הנדסי ומידע אודות החומרים המרוכבים שבוצע בהם שימוש. הכי חשוב, יש פה מידע סודי אשר יפגע בבטחון מדינת ישראל.
בחייך, תגובה שטותית, מטרתה לנסות להוכיח חוכמה וגדולה, תחסוך ממני. הגבתי לו את דעתי בנוגע לקנייה לפי הפרטים שהוא פרסם - הוא שילם הרבה כסף וקנה מהר מאוד את המוצר. הוא לא מבין הרבה בתחום (מעצם השאלה של האם D40x ו30D שהן מצלמות לא באותה רמה בכלל, אין מה להשוות. ה70-300 אפילו לא תעבוד עם הD40...
ה30D מתחרה ישירות בD80 אם אינני טועה והD80 עולה 4300 ש"ח - הרבה יותר משתלמת.

נערך לאחרונה ע"י Hydra בתאריך 10-06-2007 בשעה 21:38.
ישן 11-06-2007, 15:07
  Hydra Hydra אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי Humbug שמתחילה ב "אתה הרבה קשקשן.."

אתה דיי מרגיז ואני חייב לציין שגם די בור כפי שהכותרת שלך אומרת. אין לך ולא מושג אחד בצילום (אלוהים אדירים, שאלת מה עדיף D40 או 30D שהן שתי מצלמות בקלאסות שונות לחלוטין. אחר כך רצית לשים על הD40 עדשה שלא עובדת איתה בכלל) ואתה קונה מוצר תוך יום אחד.
בור זה מה שאתה.
אפילו אחד הצלמים היותר וותיקים וטובים פה (Narxx שהוא גם מנהל אגב) מסכים איתי ללא ספק שעדיף לקנות D80 שהיא טובה יותר, חדשה יותר, מפיקה תמונות אכותיות יותר וזולה יותר. אתה קנית כמו בור את הדבר הראשון שראית במחיר הגבוה שמצאת.

לא רוצה לקבל עזרה מאנשים שמבינים? אל תשאל שאלות! אם באת כדי לקבל אישור על קנייה טיפשית - לא כאן. קנית מצלמה בעלת יכולות פחותות במחיר גבוה - מה לעשות, זה מקורה שקונים בלי לשאול ובלי להבין.

אבל אתה יודע מה, אתה שילמת את מחיר הבורות - שילמת 1000 ש"ח יותר בשביל מוצר פחות טוב (גם המצלמה וגם העדשת 18-55 ואני גם די בטוח שלא קנית את הAPO DG אלא עדשת 70-300 פשוטה ועלובה).

תתחדש...

נערך לאחרונה ע"י Hydra בתאריך 11-06-2007 בשעה 15:09.
ישן 11-06-2007, 15:15
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "אתה דיי מרגיז ואני חייב לציין..."

אתה מתחיל לצאת מפרופורציות ידידי.
קודם כל, גם בהנחה שדורון אכן בור, אין מקומנו לצחוק על הקניה שלו, אלא לעזור לו בקניה.

הוא בסך הכל ביקש המלצה על מצלמה מתוך שני דגמים.
כולם הסכימו שעדיף לו לקנות את ה 30D של קנון מאשר את ה D40x שי ניקון.

אתה בלי קשר, בא ומדבר על דגם אחר.
למעשה, רציתי גם לעניין את דורון בדגם המדובר, אבל אין בזה טעם כי מסיבותיו השמורות איתו, הוא בחר בין השתיים הללו ופה נגמר הדיון.

אגב, אני לא אמרתי בשום מקום שעדיפה ה D80 של ניקון על ה 30D של קנון.
זו הסקת מסקנות אישית שלך.
ואני חושב שדורון די מודע לעובדה שאני מנהל (בעיקר לאור העובדה שהוא אישר לי את הדרגה החדשה הזו P: ).

ישן 11-06-2007, 15:19
  Hydra Hydra אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אתה מתחיל לצאת מפרופורציות..."

אני בטוח שאתה תסלח לי אחרי שאני משקיע חצי שעה בנסיון למצוא לבחור מחירים טובים למצלמה עדיפה במחיר זול יותר ואז הוא קורא לי קשקשן כאילו שהוא גאון הדור בDSLR למיניהם (ושאלתו הוכיחה אחרת).
מטרת הפורום לספק לאנשים תשובות והמלצות אודות קנייה משתלמת - הוא לא ביצע קנייה משתלמת והוציא כסף רב יותר על מצלמה אשר איננה עדיפה על מצלמה מקבילה בשוק התחרותי הזה. אם הוא בא לקבל עזרה מן הסתם שיקבל אותה בברכה ולא יזלזל במה שאנשים מנוסים ממנו עושים עבורו!

אגב, לא הסקתי מסקנות -
אני כתבתי: אגב, לא עדיף לקנות בשום אופן D40x, עדיף לקנות D80
אתה כתבת בתגובה: אני מסכים איתך בנקודה הזו. אין ויכוח.

שוב, הבעיה שלי היא לא בכך שהוא קנה את המצלמה הנ"ל - שיבושם לו, הבעיה שלי היא בגישה שלו כלפי מישהו שתורם חלק מזמנו בכדי לעזור לו.
ישן 11-06-2007, 18:09
  Hydra Hydra אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי Humbug שמתחילה ב "אתה גם קצת נעלול..."

אתה בן אדם דוחה פשוט - לא רק שאתה עושה קנייה טיפשית ובזבזנית אתה קורא לי אידיוט חסר שכל.
אמרתי משהו על קנון?
בוא אני אקל עליך ואסביר לך מדוע אתה הוא האדם חסר השכל וחסר הדאגות.
אין לך העדפה בין CANON לNIKON מהסיבה הברורה ששקלת לקנות D40x.
אתה בור בתחום הצילום - אתה מודה בוזה - אמרת שאין לך מושג בתחום.
אתה בזבזן ופלצן אשר קונה משהו בלי לבדוק ולעשות סקר שוק - שילמת 1000 ש"ח יותר מדי על מוצר פחות טוב, עדשות פחות טובות ובסה"כ, הכל פחות טוב.
ביצעת קנייה תוך 10 דקות ללא כל מחשבת תחילה.
אתה חסר שכל - לאחר שאתה מבצע קנייה בטיפשות מוחלטת וללא ידע, כאשר אומרים לך שאתה עשית קנייה שגויה ורצוי שתבטל אותה בכדי שתוכל לחסוך 1000 שקל ולקבל מוצר טוב בהרבה, אתה מקלל, מתלהם, מתלהב ועושה המון, אבל המון רוח.
כמו שנאמר - אין שכל אין דאגות.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:54

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר