לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה I'm sure the universe is full of intelligent life. It's just been too intelligent to come here. --- Arthur C. Clarke 16/12/1917 - 19/3/2008 ____________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מדע בדיוני ופנטסיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-06-2007, 20:41
  Yohansen Yohansen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Yohansen שמתחילה ב "TALISMAN-טליסמן"

זה בעצם משחק דימיוני של QUEST GAME
זה בעצם משחק תפקידים של מחשב רק שזה משחק קופסא המבוסס על מזל גורל וניסיון (באמת אפשר ליהיות יותר טובים במשחק ממשהו אחר (עם קצת מזל והרבה ניסיון)

בכל אופן אתה בעצם משחק בעולם דימיוני ומסקרן עם משימות מפלצות דרקונים ושחקנים אחרים שיושבים איתך בחוויה באמת אדירה שמלאה בצחוקים שטויות וכיף

אני אישית מכיר את המשחק הזה אני חושב מאז שאני בן 10 עכשיו אני בן 17 ואני נהנה הרבה יותר ככל שאני מתבגר

בכל אופן המשחק הזה הוא פשוט כיף אתה דמות שהולכת בעולם דימיוני של מפלצות ודמויות מוזרות עושה משימות הורג מוצא נהנ "חיי"

המטרה במשחק זה להשמיד או לגרום לכל השחקנים האחרים לעזוב את הממלכה ולתת לך בעצם לשלוט או שהם ניכנעים או שבכוח אתה הורג אותם אחד אחד

לאט לאט בזמן המשימה והמשחק אתה מוצא את עצמך בבריתות עם חברים למשחק ובגידות זה פשוט חוויה שלמה שנמשכת בערך שעה (המשחק המקורי....אני יכול לקשר אותך להרחבות של אנשים והרחבות מקוריות שמשחק אחד כזה הוא בן 6-8 שעות).....הנאה שלמה של לשבת עם חברים בסטלה על אוכל הפסקות דיבורים ובעצם הכל

נ.ב אני לא כזה חנון כמו שאני נישמע
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:13

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר