לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-06-2007, 19:45
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
המלצה משחק המחשב שעשה לכם את זה

ביחס לרוב הכותבים בפורום משחקי מחשב אני קצת זקן. בגיל 30, אני יכול להעיד שהייתי גיימר עוד לפני שהמושג בכלל היה קיים. למחשב הראשון שלי היה פחות כוח עיבוד מפלאפון דור-3 (אולי אפילו 2...). בתחילת התקופה שלי לא היה כרטיס מסך עם 16 מליון גוונים. גם לא 256, ואפילו לא 16 - כן חברים, אנחנו התחלנו בצניעות עם שני צבעים: שחור ולבן.
עם הזמן התקדמנו קצת - לא היתם איזה התרגשות היתה באויר כשקניתי את הסאונדבלסטר הראשון (8BIT, שיא הטכנולוגיה!) שהחליף את הרמקול הפנימי המצפצף של המחשב. אח"כ הגיע מחשב חזק יותר (386, עם הארדיסק 40MB!!!). כמו כולם גם אני שמחתי לזרוק את הדיסקט הארור של MS-DOS לטובת WINDOWS95, וגם המשחקים התחילו לקבל צורה קצת יותר מגניבה.
בהמשך WIN98 ואח"כ XP יאדה יאדה יאדה...

הרעיון באשכול הוא לחלוק עם האחרים את המשחק/ים ש"עשו לו את זה" ואת הרגעים הבאמת מגניבים/מוזרים/מיוחדים שקרו לו במהלך משחק במחשב. התלבטתי המון אם האשכול מתאים יותר לפורום 20+ (גיימרים "זקנים" שמכירים את המשחקים של פעם) או פורום משחקי מחשב (גיימרים צעירים) - בסוף החלטתי לפרסם בשניהם. יהיה מעניין לראות את השוני בתגובות.

האירוע שאיתו אני פותח את האשכול קרה בשנת 2002. קצת אחרי שהתחלתי לשחק Medal of honor (הראשון), לבת-זוגי נמאס מהפיצוצים והיריות והיא קנתה לי אוזניות סטראופוניות יקרות ואיכותיות. עד אותו רגע הסתפק ברמקולים המעפנים של המחשב (השכנים התלוננו כשחיברתי אותו למערכת הגדולה), ונהניתי מאוד לשמוע פתאום סאונד איכותי ונקי.
וכך אני מוצא את עצמי בשעה 4 לפנות בוקר (זוגתי הרימה ידיים והלכה לישון 3 שעות לפני) יושב בבית חשוך וריק, ומגיע לשלב בו אני נמצא לבדי ביער מושלג. כל מה שאני שומע הוא את צליל הצעדים בשלג, כאשר פתאום אני שומע ממרחקים יללות של כלב שמירה זועם. הלב שלי נפל לתחתונים! זאת היתה התנסות שגרמה לי לדפיקות לב מטורפות, והדבר היחיד שהיה יותר מפחיד היה הרגע שהכלב קפץ עלי מאחורה וקרע לי את הצורה...

עכשיו תורכם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-06-2007, 20:16
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "משחק המחשב שעשה לכם את זה"

המשחק הראשון שאני זוכר ממחשב ה 286 שלי (פלטפורמת דוס כמובן, הרבה לפני חלזונות 95) היה אקשן פייטר (Action Fighter).
משחק דו-מימד - מבט-על על חללית שיורה על כל מיני חברים שבאים מולה. המטרה היא כמובן, לטוס קדימה (למעלה במעלי המסך)...
אחריו היה את Airborn Ranger ששילב טקטיקה בנוסף לאקשן חי ובועט (אאל"ט - 16 צבעים).

המשחק שבאמת שבר אותי היה Syndicat.
זה המשחק הראשון ששיחקתי ברזולוציה אדירה של 640x480 במקום 320x200.

מאז כמובן התפתחו עוד משחקים שהשאירו בי טעם של פעם כמו מורטל קומבט, דום וכו' - אבל הדבר שבאמת עשה לי את זה, ואני מדבר על התמכרות אמיתית - היה Dune2.
זה לא משחק רבותי. זו מציאות וירטואלית שלמה.
החל מ Dune2, יש לי את כל סדרת Command and Conquer כשאת הגרסא האחרונה יש לי מותקנת כרגע במחשב, ומדי כל כמה שבועות, נפגשים אצלי בדירה החברה, למשחק רשת (או C&C או Unreal Tournament).

מה שכתבת עם היללות של הכלבים - אוי, זה קרה לי כל כך הרבה.
אמנם לא עם כלבים וגם מעולם לא רצתי בשלג חמוש ברובה, אבל תתפלא עד כמה אמבוש ב Starcraft יכול להבהיל ב 4 לפנות בוקר בכיתה י"א.

ישן 10-06-2007, 21:48
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

אחחח, היו ימים!
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "המשחק הראשון שאני זוכר ממחשב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
אחריו היה את Airborn Ranger ששילב טקטיקה בנוסף לאקשן חי ובועט (אאל"ט - 16 צבעים).

איזה משחק נהדר! פעם ראשונה שהבנתי מה פירוש המושג "דילוגים", ולמה צריך לתפוס מחסה.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
המשחק שבאמת שבר אותי היה Syndicat. זה המשחק הראשון ששיחקתי ברזולוציה אדירה של 640x480 במקום 320x200.

אני זוכר שהרבה מאוד ביקורת הוטחה במשחק הזה בגלל האופציה הכל-כך אהובה לטבוח בקהל אזרחים תמימים ובדרך גם לשרוף עץ או לפוצץ להם את המכונית. משחק בהחלט חזק שאף זכה לגרסה מחודשת (Syndicate Wars) בשנת 96 - שלוש שנים לאחר יציאת המקור.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
מאז כמובן התפתחו עוד משחקים שהשאירו בי טעם של פעם כמו מורטל קומבט, דום וכו' - אבל הדבר שבאמת עשה לי את זה, ואני מדבר על התמכרות אמיתית - היה Dune2.
זה לא משחק רבותי. זו מציאות וירטואלית שלמה.

Dune2 היה המשחק הראשון שאליו באמת התמכרתי. שעות שינה, חברים, שיעורי בית - Forget'em! התחלתי לשחק במקביל לקריאת הספר (המקורי), וזו היתה התנסות מגניבה ביותר. משחק טוב + מוזיקה טובה (november rain) ברקע = התמכרות מוחלטת.

כל התמונות מהאתר המקסים Moby Games, המקטלג בהרבה אהבה וכבוד את כל משחקי המחשב שנוצרו עד היום. אתר נוסף שבהחלט שווה ביקור הוא Home of the Underdogs, אתר ותיק וגדול של Abandonware - משחקים ישנים שהשיווק והתמיכה בהם פגו מזמן והם זמינים להורדה חינם.

ישן 10-06-2007, 22:40
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "יש מצב"

וואו, זו רשימה...
Deathtruck - מירוץ מכוניות ערמומי שכמו בכל מירוץ, המטרה היא להגיע ראשון.
רק שפה, לא צריך מנוע מאוד מהיר וצמיגים רחבים, כמו שטילים מונחי חום ותותח לייזר, יעזרו לך להשאיר את המתחרים מאחורה...
Off Road - מירוץ Monster trucks חמוד ביותר. כל זכיה מביאה סכום כסף שמאפשר לשדרג את הרכב... בעיקר תוספי Nitro שמזניקים אותך קדימה בטיסה
ואיך אפשר לא להתמכר לכל סדרת Commander Keen?
למרות שמשחקי ההרפתקאות הללו פשוט העבירו לי את הילדות ממשחק למשחק... פריהיסטוריה, הנסיך הפרסי, אפילו ארקנוייד (שובר הלבנים העתיק) לא צרבו את את החותם של המשחקים שהזכרת קודם.

OMG
כמעט שכחתי את אחד הפרוייקטים הכי גדולים שלי אי פעם - Star Control II.
היה לי דף קודים בשביל להכנס למשחק. כל הפעלה הוא ביקש שם של מערכת שמש הממוקמת איפה-שהוא בגלקסיה. הדף שהיה לי היה מאוד כללי ולא צדק בכל פגיעה.
הקטע המצחיק הוא, שברגע שנכנסת למשחק, יכלת פשוט לראות את כל הכוכבים בכל הגלקסיה.
ישבתי עם שני דפי A4 ופשוט כתבתי כוכב כוכב ואת הקואורדינטות שלו.
תקרא לי משוגע, אבל אני יכול לסיים לך את המשחק הזה בכמה שעות. אני עדיין זוכר את כל הקווסטים.

קווסט נוסף שאהבתי (רק בגלל שסיימתי אותו לבד מבלי שאף אחד גילה לי) היה Kyrandia 2.
הרבה קסם ודמיון. אפילו כתבתי Solve למשחק (בעברית כמובן) שאם מישהו אי פעם יתקע - יוכל לצאת משם בעזרתי

נערך לאחרונה ע"י Narxx בתאריך 10-06-2007 בשעה 22:52.
ישן 10-06-2007, 23:10
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

*אנחה קורעת-לב*
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "וואו, זו רשימה... Deathtruck..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
כמעט שכחתי את אחד הפרוייקטים הכי גדולים שלי אי פעם - Star Control II.
היה לי דף קודים בשביל להכנס למשחק. כל הפעלה הוא ביקש שם של מערכת שמש הממוקמת איפה-שהוא בגלקסיה. הדף שהיה לי היה מאוד כללי ולא צדק בכל פגיעה.
הקטע המצחיק הוא, שברגע שנכנסת למשחק, יכלת פשוט לראות את כל הכוכבים בכל הגלקסיה.
ישבתי עם שני דפי A4 ופשוט כתבתי כוכב כוכב ואת הקואורדינטות שלו.
תקרא לי משוגע, אבל אני יכול לסיים לך את המשחק הזה בכמה שעות. אני עדיין זוכר את כל הקווסטים.

משוגע!
Star Control II היה בהחלט משחק מבריק עם עלילה נהדרת. במידה מסויימת הזכיר לי משום מה את Privateer, לפחות מבחינת המפה והמעבר בין מערכות כוכבים. אגב, המשחק שלי היה פרוץ

ישן 11-06-2007, 22:39
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
אז אולי התבלבלתי בשם...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "ל Deviator ממש לא היה אותו..."

הבל עדיין התכוונתי לטנק עם הכיפה עליו...
תסתכל על התמונה שסירפד הביא, הטנק השמאלי בחלק התחתון של התמונה...

לפעמים הייתי עושה קרבות בין הטנקים כדי לראות מי יותר חזר, ושניהם הרסו אחד את השני ביחד, כך שיש להם אותה עוצמה...

הספרים פשוט מעולים, לא התחברתי למשחק לפני שקראתי את הספרים, ואחרי זה המשחק נהיה מהאהובים עלי...
למרות שדיון 1 היה מעאפן, ובגלל שתמיד שנאתי את C&C ושאר הסידרה (כל-כך הרבה משחקים שנראים בול אותו הדבר מאז שהוא יצא) דווקא את dune emperor (שסיימתי כמה פעמים) לא אהבתי, למרות הגרפיקה והמשחקיות המשופרת.

אחרי דיון, משחקי האסטרטגיה הכי טובים לדעתי הם סידרת warcraft (שהשתפרו בכול גירסה, ממש קניתי אותם )

ישן 12-06-2007, 13:32
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
אני בא עם שותף שלי ;)
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "מספר המקומות מוגבל במספר..."

מחזיר אותי בזמן לטכניון,
שנה ראשונה שלי שם היה אפשרי לכל הסטודנטים להיכנס לפקולטה להנדסה אזרחית כל הזמן כולל בלילה . חבר שלי פרץ איכשהו את ההגנות והותקן YURI בחוות המחשבים . לילות שלמים היינו שם תוך כדי משחק ( השיא היה משחק אחד שנמשך מ 9 בערב עד 10 בבוקר של 8 שחקנים - משחק אחד ) כמובן כל חבר שלי שפתח קפהנט חרשתי אצלו בזמני הפנוי את המשחק כך ששחקנים יש - חבר שלי תיכנן לפתוח אתר לגימרים של משחקי אסטרטגיה .
נ.ב. אחרי זמן מה כשכל הפקולטה נדבקה במשחק ומחשבים היו תפוסים רק בשחקנים אז שינו את הכללים ורק סטודנטים של הפקולטה נכנסו בלילה ועוד כל מיני דוואוינים .

ישן 12-06-2007, 14:02

אם היית מגיע למצב הזה אז כנראה שלא שיחקת עם אנשים שיודעים לשחק ;)
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי ha_miki שמתחילה ב "תגיד לי מתיי ואיפה ואני שם"

שלא נתחיל לדבר על אסטרטגיות פה

אם המשחק היה נמשך כל כך הרבה זמן אז הייתי משקיע בבחורציק הזה שמעלים דברים כדי לקפוץ במפה בכל מקום וחיפשת "קופסאות" אז הייתי מהAllies ויוצא לי בסיס של סובייטים אם אני לא טועה ויופי יש לך דופליקטור . אז אתה חייב איכשהו לבצע מהלך שבו תוכל להרוג את הכלבים או לעקוף אותם הם מתקפת הסחה ומחדיר מרגל לברקס .
תתחיל לבנות לך מהחיילים המעופפים שמגיעים אז עם פרומוטיד וביחד עם הדופליקטור יוצא לך שניים במקום אחד כך שכל אחד עולה לך 300 שזה בעצם כלום . טוב זה אחד הדברים שאני עושה כשאני שהמשחק לוקח זמן .

אם כבר ...... טוב מחקתי נראה לי שעדיף להשתמש בטקטיקות שלי מתישהו במשחק פורומי

ישן 12-06-2007, 14:49
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "אם היית מגיע למצב הזה אז כנראה שלא שיחקת עם אנשים שיודעים לשחק ;)"

תקשיבו ותקשיבו לי טוב.
דבר אחד לדבר על Yuri's revenge בפורום, ודבר שני זה להפסיד לשורות המחץ שלי.
דיבורים לחוד ומעשים לחוד.

ואין דבר כזה "בלי RUSH". אם אתם לא יודעים לשחק, אל תבואו אלי בטענות.
משחק של למעלה מחצי שעה זה מבוזבז. זה אומר שכל התקפות ה RUSH לא היו שוות שום דבר.
תתחילו להתאמן

עריכה: אגב מיקי, בדקתי את זה עם חבר שלי פעם אחת.
אמנם ב C&C Generals, אבל זה די דומה.
הוא היה עם לייזר ג'נרל ואני הייתי הסינים עם הטנקים האכזריים.
רק ע"י מיזעור המשחק ל Systray יכלנו להמשיך לתת לו לרוץ.

אכזרי ביותר

נערך לאחרונה ע"י Narxx בתאריך 12-06-2007 בשעה 14:52.
ישן 12-06-2007, 15:23

מתן יא מתן
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "תקשיבו ותקשיבו לי טוב. דבר..."

לפעמים כיף לבצע אסטרטגיות מסובכות , וכן ידוע לי שמשחק שנמשך יותר מידיי זמן זה בזבוז .

ואם אתה אוהב לשחק משחק קצר בתקופה ה RUSH אז אתה רוסי ( אם אתה לא משחק ברוסיה אז תנסה הם הכי טובים בהתחלה , ואם אתה מה ALLIES והיה שחקן חזק רוסי שחיפש אותך במפה לפני שהמשחק אפילו התחיל אז אתה עלול לקבל על הראש חזק (כן כן הפסדתי התערבות ב 50 שקל פעם עם שחקן מעולה שמדורג במקום 400~ בדירוג העולמי שהביס אותי תוך 2 דקות משחק - איזה פדיחות )
פעם שנייה כבר הבנתי את הקאצ' אבל עדיין הרוסים שולטים בהתחלה .

תנסה משחק מתוסבך עם כמה וכמה שחקנים טובים עם אסטרטגיות Hitting Below The Belt ותראה איך החיים ישתנו חוץ מזה שאז כבר מתחיל להיות מאתגר כל עניין החדירות וההתקפות הקבוצתיות עם מיקומים שונים לכל סוג וסוג של טנקים/חיילים

ישן 12-06-2007, 15:39

בעצם זה היה רק אחד נגד אחד
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "בטח הכניס לך צ'יינוק עם..."

זה היה ההתערבות כי אף אחד בכל הקפהנט לא הצליח להביס אותי וזה היה משחק של אתגר שבו הפסדתי LOL

אני שחקן טקטי ולא כמותי ( הלוואי שהיו יותר מספרים מ 9 ) אבל הכל תלויי נגד מי משחקים

במשחק כשאתה נגד 3 אנשים טובים ואתה לבד אז אתה טקטי ביותר והגנתי עד לפריצת הדרך שאתה מחפש עם הטקטיקה שלך .
אם זה משחק מאוזן אז רק תקטי והכי טוב

אם אני משחק נגד המחשב אז הגנתי בהתחלה עד לשלב מסויים שאני יכול להחזיק את הבסיס בלי שיתפוצץ תוך דקה ואז טקטי (הכי טוב להתאמן נגד מחשב לא חושב על תקטקטות ואסטרטגיות חדשות )
אם זה נגד 4-5 ברוטאל אז אני מסתדר עם המשחק .
אם זה נגד 6/7 אז רק אם מיקום הבסיס שלי גבוהה (נגד 7 הצלחתי רק פעם אחת )

ישן 12-06-2007, 16:06
  ha_miki ha_miki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.02
ד"א יש מלא טקטיקות לא חסר
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "הבעיה עם הממוט זה התנועה האיטית מאוד"

התקפות של RUSH או כל מיני דברים נמוכים כמו מרגלים שמנתקים את החשמל לא עוזרים כבר
אצלנו כולם כבר עלו על הטקטיקה של כולם אז POWER MOVES היו הכי אפקטיבים אחרת המשחק היה נמשך אפילו שעה .
דרך אגב ב YURI היה את ה PRISM TANKS
שאם אתה לוקח מספיק (מעל 12 ) ומאגד אותם ביחד הם מזיינים קבוצה של אפוקליפסים בירייה אחת
וכשהם מקבלים סמלים הם פשוט בלתי מנוצחים . !!!
אחחחחחח יורי .........
גם CNC3 עכשיו מתחיל להזכיר את YURI
GENERALS היה אכזבה
אני וחברים משחקים בלילה מידי פעם עם HAMICHI אחלה תוכנה לעשות VPN
דרך אגב מתן סחטיין על הבדיקה אף פעם לא חשבתי לנסות את זה ....

ישן 10-06-2007, 20:25
צלמית המשתמש של ilane
  ilane ilane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.02
אני טיפל'ה יותר מבוגר ממך אז התחלתי עוד קצת לפני

עם מחשב טקסס אינסטרומנטס שכדי לשחק בו היו שתי אפשרויות
קלטות משחק(לא טייפ) כמו באטארי (היו לי space invaders, ומשחק דמוי פאק מן שבמקום לאכול נקודות היה צריך לשים מעין שרשראות במבוך ריק)
או לכתוב את המשחק בעצמך בביסיק (מתוך עיתון שהיה יותא אחת לכמה זמן)
למחשב היו 16 צבעים לדעתי

לאחר מכן היה זכיתי בקומודור 64 שלו כבר היו 256 גווניםואפילו סוג של כרטיס קול שיש משחק ששיחקתי בו שאין לי מושג איך קוראים לו (שליח של דואר או משהו כזה) שאני מחפש עד היום

ואז עברתי לPC מסוג XT עם 640K זיכרון והוא שודרג במשך השנים וקיבל כונן קשיח של 10M וכרטיס קול 8BIT של קריאיטיב
השידרוג אחרכך כבר היה הרבה יותר משמעותי, קפיצה של כמה דורות ישירות ל486(another world)
אחרי הצבא השידרוגים כבר הפכו יותר תכופים

המשחק שהכי אהבתי בתקופה האחרונה הוא freedom fighters משנת 2003 שלצערי היה קצר מדי(ומהבודדים שסיימתי) וסדרת need for speed
יש משחק בשם sniper elite שיש לי הרגשה שימצא חן בעיניי אבל למי יש זמן למשחקים...

לא אוהב FPS

It's Never Lupus

נערך לאחרונה ע"י ilane בתאריך 10-06-2007 בשעה 20:27.
ישן 10-06-2007, 20:40
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי ilane שמתחילה ב "אני טיפל'ה יותר מבוגר ממך אז התחלתי עוד קצת לפני"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ilane
יש משחק ששיחקתי בו שאין לי מושג איך קוראים לו (שליח של דואר או משהו כזה) שאני מחפש עד היום

PAPERBOY !!!!
וואו!!!
איזה BLAST FROM THE PAST

בנוגע ל Another world - איך שחכתי את המשחק האלוף הזה.
הייתי מכור. לא עזבתי אותו עד שסיימתי לגמרי. סוף עצוב יש לו
ההמשך של Another world - אגב, היה Flashback שלדעתי, מבלי שום הגזמה ברוטלית - היה אחד המשחקים הטובים ביותר אי פעם.
הן ברמת הגרפיקה ששידרגה פלאים את Another world (שאני ברגעים אלו מוריד ומתקין על מחשב מבוסס win98 שיש לי פה) והן ברמת הקווסט.
כמה מילים למדתי באנגלית רק מהמשחק הזה...

אוף - בא לי שוב להיות ילד בן 12

ישן 10-06-2007, 21:20
צלמית המשתמש של קינג
  קינג קינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.03
אז ככה

רשימת המחשבים-קונסולות שהיו לי:

1.אטארי(זה עם הג'וקים) הכי אהבתי את המשחק טנקים ומטוסים
2.אמסטרד 64 עפ מוניטור בצבע ירוק וקסטות - הייתי חולה על קומנדו
3.קומדור 128 - זה כבר היה שיא הטכנולוגיה של אותה תקופה.
4.סגה (השחור אדום) - חרשתי על WONDER BOY 1,2,3 ו ALEX KID 1,2
5.XT עם מסך CGA עם 4 צבעים ומערכת הפעלה דוס 3.6 על דיסקטים
6. AT 286
7.AT 386
8. AT 486
9. פנטיום 2
10.פנטיום 4 - 3 מחשבים
11. PLAYSTATION 1
12. PLAYSTATION 2

יכול להיות ששכחתי משהו...

לגבי MEDAL OF HONOR הייתי מלך במשחק הזה עד היום אני משחק בו לפעמים
אין כמו המשפט האגדי: YOU MESS WITH THE BEST YOU DIE LIKE THE REST
היינו משחקים שעות, כולם מחוברים ב TEAMSPEAK
המפה האהובה: סטלינגרד!!!

אחרי זה עברנו ל SOF 2 אבל זה כבר סיפור אחר...

נערך לאחרונה ע"י קינג בתאריך 10-06-2007 בשעה 21:24.
ישן 10-06-2007, 23:24
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

Codename: ICEMAN
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "הקווסטים למינהם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
משום מה אני זוכר קווסט מסויים שניקרא אייס מן, משהו עם
מרגל בצוללת, אני חושב שהוא היה של סיירה כמו כל שאר הקווסטים.

זה היה הנסיון הראשון והאחרון של Sierra On-Line לשלב קווסט וסימולטור במשחק אחד. התפעול והבקרה של הצולת לא היו נוחים, מה שגרם לקהל השחקנים לנטוש אותו בתסכול די מהר...

מכל הקווסטים באשר הם האהובים עלי היו כולם סדרות מבית Sierra: פוליס קווסט (במיוחד השלישי, עם ממשק GUI), לארי (פתטי אך חמוד להחריד) וכמובן ספייס קווסט הקרוע שהפך מטורף יותר מפרק לפרק והתבדח על חשבון כמעט כל סרט וסדרת טלוויזיה על מד"ב.

ישן 10-06-2007, 23:27
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
אני כבר בקושי זוכר

המכשיר הראשון ששיחקתי בו היה אטארי שחור לבן עם משחקים כמו פונג ודומיו.

אחרי זה היה לי XT והכי אהבתי את "רובוטריקים", היה לו מוזיקה ממש מגניבה והמשחק היה ממש כיף (שאתה רובוט שהופך לכלי טיס).
אני אפילו זוכר ששיחקתי את המשחק הזה במלחמת המפרץ, ופתאום היה "נחש צפע" ברדיו ורצתי לספר להורים שלי - סוג של זיכרון ילדות. וכמובן שהיה גם את המשחק עם החתולי רחוב.
וגם היה לי דיסקט עם 7 משחקים! הם היו ממש גרועים, אבל זה היה מדהים לשחק ב7 משחקים בדיסקט אחד.

אצל דודים שלי היה אטארי שאהבתי בו את המירוץ מכוניות. וגם היה את spy vs. spy שהגרפיקה שלו הייתה מדהימה אבל לא הצלחתי לשחק בו. משחק ששמש אהבתי היה עם נמלים שצריך למחוץ בפיקניק

שהמחשבים קצת התפתחו אז היה את "איש המערות" המצויין, וkeen במיוחד 7,
היה לי את loom שהיה עם איזה 6 דיסקטים, גרפיקה מעולה לזמנו.
(נראה לי שאני קצת מתבלבל בתקופות).

ואז הגיע הכונן דיסקים, המשחק הראשון היה Phantasmagoria משחק פשוט מפחיד, 7 דיסקים של וידאו, עם עלילה ממש טובה. אחרי זה קניתי את המשחק השני והוא היה ממש מאכזב.
מוזר אבל אני לא יודע לאן נעלמו הדיסקים של המשחקים האלו, ממש חבל.

ויש את אי הקופים ויומנו של הטנטיקל שאני לא מבין איך עוד אין לו משחק המשך.

ישן 11-06-2007, 10:25
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
יוו, משחקים משחקים משחקים :)

אחד המשחקים הראשונים שהיו לי נקרא TRON, וכן, הוא כלל גם את מרוץ האופנועים המפורסם שצריך לגרום ליריב להתקע בשובל שלך.
המשחק רץ בכבוד רב על מחשב דראגון32 שהיה המחשב הראשון שלי.

לאחר מכן קנינו מחשב אטאריXL800 שהריץ שלל רב של משחקים, בינהם מוזג הבירה, פול פוזישן, פיטו סטופ, spy vs spy (המשחק הראשון שלהם, אם אני לא טועה, באי עם הר הגעש),Boulder Dash ועוד.

לאחר מכן התחדשנו במחשב ATARI ST מגניב עם משחקים כמו Great Giana Sisters שדמה מאוד לסופר מריו, Space Station, Ghost Busters, The Real GhostBusters ועוד.
בתחום ה-PC התחלתי את דרכי עם XT עם 1MB זכרון (!) והרדיסק 20MB שחובר למוניטור רגיל (חיבור RCA) ותיפקד כמעין CGA קצת משופר
. מחשב מצחיק כי לא היתה כמעט שום דרך לנצל את 384KB הנותרים למעט בתור RAMDISK.

בתקופת ה-XT שיחקתי המון במשחקי סטייל DND כמו Pool Of Radiance, Curse OF The Azure Of Bones, Champions Of Krynn, Death Knights Of Krynn ועוד.
כמו כן, אני זוכר משחק סטייל רוקטיר, שההגנה נגד העתקה היתה טבלה עם כמות הדלק שצריך כדי לטוס ממקום למקום, ואם מכניסים מספר שגוי אז מתרסקים (כמובן שהטבלה היתה בכיתוב שחור על רקע אדום כהה) וכמובן, הקווסט החינוכי
לארי מכנסי נוחות, .

לאחר מכן, שיחקתי המון ב-SC2 (וגם קצת ב-SC שכלל רק את החלק של הקרבות), קומנדר קין, רוקטיר (המשחק שיצא אחרי הסרט, השלב הראשון היה לזכות בחרות טיסה), jones in the fast lane, DUNE 2 ועוד.

אחד המשחקים שהכי "עשו לי את זה" היה.... The Day Of The Tentacle.

קווסט מטורף, אנימציה משוגעת, מוזיקה פסיכית, המון הומור ופשוט כיף לשחק בו.
במשך שנים חלמתי להשיג את גירסת ה-CD שכוללת דיבוב מלא של המשחק (בגירסה הרגילה רק הפתיחה מדברת) ולפני כמה שנים הצלחתי לשים עליה את היד.

וזהו, לבנתים.
ישן 11-06-2007, 23:39
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
איזה אשכול :)

המשחקים שליוו אותי במהלך השנים, חלקם כבר מופיעים באשכול המדהים הזה:
NBA- לייקרס נגד הסלטיקס. משחק המחשב ה"אמיתי" הראשון שלי.
Jones in the fast lane
סימסיטי 2000
סימפארם
duke 3d
הטירה הנאצית
dune 2
כנפי הזעם (wings of fury)
פיפ"א 96-98
אדמה חרוכה (scorched earth)
קומנד אנד קונקר
red alert
red alert 2
C&C ג'נרלס
LHX (סימולטור מסוק)
retaliator (סימולטור F-22)
gunship 2000 (סימולטור אפאצ'י)
worms

והיום, במחשב הנייד שלי, באמצע הרצאות משעממות, אני עדיין נוהג לשחק בחלק מהם:
NBA לייקרס נגד הסלטיקס (משחק מ-1989)
Jones in the fast lane
duke 3d
הטירה הנאצית
כנפי הזעם (wungs of fury)
פיפ"א 96-98
אדמה חרוכה (scorched earth)- בגירסת שנות ה-2000, תלת מימד.
red alert 2
C&C ג'נרלס

אחח, הנוסטלגיה...

ישן 12-06-2007, 13:55

טוב אז ההיסטוריה שלי

התחלתי עם משחק הבירה שהיה המשחק היחיד שהיה לי כשהיו מחשבים בלי צבע ( רק מסך ירוק ) לא זוכר מה השם של המשחק אבל היית הברמן והיית צריך לספק בירה לאנשים עצבניים בזמן לפני שהם מגיעים אליך , אם לא הספקת אז גררו אותך על הבר .

אחרי זה אני זוכר את קראטה שכבר אוזכר פה זכור לי שהייתי המומחה בלוקמה עם הנץ שהיה שם בשלבים מתקדמים ואחרי זה הלוחם עם הקרניים בסוף אחרי שיוצא חלון שמראים את ה"נסיכה" LOL אני עדיין זוכר את הקולות של המשחק .

Sokoban היה אחד המשחקים שנזכרתי בהם מהתרד הזה וגם את PaperBoy שגם שיחקתי בהם .

עוד משחק ענק אני זוכר נראה לי מדוס שהיה בשם CAT שבו היה איזה חתול שנתפס על חבל הכביסה או משהו כזה

Airborn Ranger ואחרי זה Syndicat היו משחקים ממש חביבים

משחקים כמו סיםסיטי הגיעו הרבה אחרי זה , זכור לי גם משחק ששיקתי בו הרבה עם בני דודה שלי היה BATTLE AXE שאהבתי בניגוד לכל משחקי הפייט הרגילים שבדרך כלל לא עשו לי את זה .

אחרי השלב הזה הגענו כבר לדיסקטים עם המשחק הראשון שאני מחשיב כמשחק אסטרטגיה זה היה WarCraft אחרי זה WarCraft 2 (אני זוכר שהיה 11 דיסקטים כדי להעתיק/התקין - זה היה ממש ממש מזמן ויי )

RedAlert 1/2 היו לי אורגינליים וגם שיחקתי בשני ברשת דאז למרות שהיו הרבה בעיות אינטרנט
Yuri's Revenge אחד הענקים ואפילו עם טייביריאן סאן וג'ינראלס עדיין יורי הוא מועדף האישי שלי )

WarCraft 3 איכזב אותי ציפיתי להרבה יותר . וכן אחרי שסיימתי את כל הקמפיין והבסתי את האנדייד שלא הפסיקו לזרום בסוף לא חזרתי למשחק הזה ולו פעם אחת

משחק לא אסטרטגיה שהשקעתי בו המון היה FreeLancer לא יודע איך זה קרה ולמה פשוט אני ועוד שני שותפים נכנסנו לתחרות מי מסיים ראשון את המשחק והיינו ברוטציה על המשחק 8 שעות כל אחד ביום למשך חודש וחצי וכן המשחק ארוך במיוחד אם אתה רוצה לקנות הרבה ולהשקיע הרבה בספינה שתקנה . משחק שאהבתי .

Diablo 1 היה משחק תפקידים ממש מעולה בזמנו שגם שיחקתי בו הרבה , השני לדעתי איכזב משהו

Dungeon Keeper היה משחק דיי טוב ולמרות כל התלונות לא היה לי כזה רע עם Black and White

Heros גם אהבתי ברוב הגרסאות - לא שיחקתי ב הירוז 5 כי אחרי שהורדתי 5 ג'יגה הבנתי שכרטיס המסך של המחשב שאמור להיות ל"עבודה" אל יכול להפעיל אותה ואני חייב לשנות בביוס וכולה וירדתי מהעניין - לבינתיים

כמובן כל משחקי Earth , Civilization והיו עוד כמה משחקי אסטרטגיה ששכחתי

ישן 12-06-2007, 23:00
  Sycofat Sycofat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05

טוב תורי,

התחלתי עם המגאסון אותו פגשתי לראשונה אצל חבר. מי שמכיר את ב"ש הייתה פעם חנות במרכז מול בנק הפועלים, ליד היכל בימ"ש החדש והיכן שעכשיו יש חנות מוצרים רוסית גדולה, שקראו לה סנסור וניתן היה להחליף משחקים. הייתי מבלה שם ולא מעט.
לאחר מכן קיבלתי מגיסי פניום 386 עם חלונות 3.11 ממנו אני זוכר שני משחקים-הראשון פוטבול מנג'ר 1996 או משהו כזה. הייתי ספץ במשחק הזה ולא אשכח איך לקחתי את רוצ'לנד-קבוצה מהליגה השלישית באנגליה להיות אלופת אירופה 5 שנים ברציפות עם רוני רוזנטל ואנדי קול : ).
השני זה "לבד בחושך", מן קווסט כזה נחמד.
לאחר מכן בכיתה ח' (2000...) רכשתי את הפנטיום 800 בו אני משתמש עד היום. ממנו אני לא אשכח את רד אלרט שראוי להיבחר למשחק הטוב בהסטוריה, ואת מקס פיין המעולה והיחיד שאשכרה גרם לי להבריז מבית הספר. פעם ראשונה ששיחקתי בו רציתי לבכות מרוב שהוא היה מעולה ונהנתי. גם מהשני.
ישן 13-06-2007, 23:59
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

UFO: Enemy Unknown

משחק זה, המוכר גם בשם "X-COM: UFO Defense", הוא אחד מאותם משחקים ארורים שדוחפים לך יד (חייזרית) שתופסת לך את המוח ולא עוזבת! המשחק משלב אסטרטגיה (פריסה ברחבי העולם של הכוחות הלוחמים בחייזרים) וטקטיקה (קרבות נגד חייזרים), בשילוב מושלם שכולל גם אלמנטים של משחק תפקידים.
הסיפור, כרגיל, הוא על חייזרים הפולשים לכדור הארץ ומטרידים את האוכלוסיה בערים הגדולות. השחקן מפקד על הצבא, ויש לו הרבה על הראש: לבנות בסיסים, להשקיע במחקר ופיתוח נשק, לגייס ולהרכיב את הצוותים, ובסופו של דבר גם להילחם בחייזרים.
את המשחק מתחילים עם טכנולוגיה ארצית מעפנה ותקציב חודשי צנוע. הנסיון לרדוף אחרי חלליות החייזרים עם מטוסי קרב כושל במקרים רבים, ורק מדי פעם מצליחים להפיל להם חללית - ברגע שזה קורה, החללית נוחתת באתר ההתרסקות ומתחיל שלב הקרב. הקרבות מבוססי-תור: לכל חייל יש מספר נקודות איתן הוא יכול לנוע, לירות, וכו'. לאחר שגמרת את כל הנקודות של כל החיילים התור עובר לחייזרים, וכל מה שנשאר לך לעשות הוא לתפוס את הראש בייאוש כשחייזר מגעיל יוצא מבין הצללים ודופק לחייל שלך את הצורה!
ככל שהמשחק מתקדם אתה חוקר את טכנולוגיית החייזרים שתפסת, בונה נשק מתקדם יותר ומיגון טוב יותר, ובדרך גם עושה קופה לא רעה ממכירת השלל המיותר. לאט לאט אתה מגלה מה הסיפור של החייזרים ולמה הם בכלל באו לבקר, ובסוף
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
טוב, יש דברים שלא מגלים

ישן 14-06-2007, 23:06
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי ha_miki שמתחילה ב "את המשימות גמרתי זה SKIRMISH"

הברוטלים כמעט בלתי מנוצחים.
הדרך היחידה לתקוע אותם היא להשתלט באופן אגרסיבי על מקורות הכסף ולחכות להתקפה שלהם (שתגיע בד"כ עם 2,000 טנקים ו 3,000 חיילים).
ברגע שאתה משתלט על מספיק מקורות כסף, ההכנסה שלך קבועה וגבוהה. אם תייצר שלושה מנופים שבונים בניינים תוכל לבנות את ההגנה שלך תוך כדי שהמתקפה שלהם מתרחשת.
הבניין הראשון שאתה רוצה לבנות הוא הטכנולוגיה ורק אחריו את בונה-הטנקים. אין צורך בטנקים כדי להגן על הבסיס, מגדלי השמירה האוטומטיים של הבסיס מספיקים בהחלט.
זה יעבוד לך בד"כ כשאתה אחד מול אחד במפה גדולה עם הרבה כסף. אתה מסוגל להשתלט בצורה הרבה יותר אגרסיבית מהמחשב על מקורות הכסף ולבנות הגנות מאוד מהר (אפילו תוך כדי ההתקפה שלו).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:05

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר