לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2005, 11:24
  fishbad fishbad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.04
משהו שמעולם לא התפרסם בתקשורת הישראלית

ומשום מה יש לו חשיבות ומשמעות לא רק במישור הבטחוני המדיני אלא יש לו משמעות אזרחית ציבורית חשובה מאוד מבחינת זכותו של הציבור לקבל אינפורמציה ברמה הזאת.

והאינפורמציה היא שהצבא המצרי מתאמן כבר למעלה מחמש שנים על מודלים למלחמה נגד ישראל .
אני חוזר מלחמה נגד ישראל.

ואני שואל מדוע לא מפרסמים את הידיעה המודיעינית הזאת שלא רק שצריך להסתיר אותם מן הציבור אלא חובתה של המדינה קרי השלטון לשחרר ידיעה זאת לציבור באמצעות התקשורת.

אלא מאי שהשלטון בעצמו מעוניין להסתיר מידע חשוב זה כדי להרדים את הציבור בישראל כדי שביום הבחירות יבחר הציבור הישראלי בשלטון לכהונה נוספת מבלי שניתנה לו האינפורמציה העדכנית לכלכל את בחירתו בצורה עניינית.

למה הדבר דומה? להסכם המתגבש בין מדינת ישראל למצרים להכנסת 700 חיילים לקו הגבול ישראל מצרים דבר שהינו מחייב את ישראל לוותר על הסכם הפירוז שנחתם בין ישראל למצרים בקמפ דיויד.

כמו כן מתכוונת מצרים להכניס שיריוניות לקו הגבול להקים בסיסים ולארגן תשתית שתאפשר פירצה עתידית להכנסת חיילים וחימוש מסיבי יותר לקו הגבול ולתוככי סיני.

מצב זה מסכן את בטחונה ובטחונם של אזרחי ישראל היהודים מכיון שאם יקח את הידיעה הברורה והמאומתת שמצרים מתאמנת על מודלים למלחמה נגד ישראל + הפירצה בפירוז נקבל תוצאה שכולה אומרת זהירות סכנה.
וכך במקום לפרסם אינפורמציה עדכנית אמיתית לציבור בישראל מפרסמת התקשורת הישראלית חגיגת אופוריה על השלום ההולך ומתרקם באיזור בעוד כל הסימנים מראים שהטירור הפלשתיני רק מתחמש ומתעצם מצרים ממשיכה לאפשר כריית מנהרות והברחת אמצעי לחימה לשטחים מתאמנת בעצמה על מודלים למלחמה נגד ישראל.

וכך האזרח הישראלי מקבל מהתקשורת הישראלית תעמולה שמטרתה להרדים אותו לטמטם אותו ולהסתיר ממנו את האמת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-02-2005, 14:15
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
מוזר "מעולם לא פורסם"...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fishbad שמתחילה ב "משהו שמעולם לא התפרסם בתקשורת הישראלית"

חיפוש קצר העלה את העובדה שאתה קשקשן
מצאתי עשרות התייחסויות לכך בחצי השנה האחרונה (אם הייתי מחפש עוד הייתי מוצא עוד), אבל הרי הרבה יותר קל לא לבדוק ולכתוב משהו לא מבוסס.
בנוסף צריך לזכור שהעיתונות מתעסקת בחדשות, מהשורש ח.ד.ש ולא במשהו שנכון כבר עשרות שנים.

דוגמא מתוך המציאות שלי, פורסם בעמוד הדעות במוסף 24 שעות של ידיעות אחרונות ב7.12.04:

ציטוט:
אשליות במהדורה מחודשת

התהדקות הקשרים עם מצרים ראויה לבחינה ספקנית במקצת - יהושע פורת

שלשום לא חדלו מהדורות החדשות להשמיע בשורות מרנינות ממצרים. עזאם עזאם שוחרר סוף כל סוף; מובארק דיבר בלבביות עם שרון ועליו ושחרר את עזאם עזאם כמחווה אישית כלפיו; דובר ממשלתמצרים הכיר בכך שבין שתי המדינות שוררים יחסי שלום, ולכן אך סביר הוא שראוי להחזיר את השגריר המצרי לישראל; ולבסוף, שר התמ"ת שלנו יגיע לקהיר בימים הקרובים בראש משלחת גדולה של אנשי-עסקים כדי לחתום על הסכם שיווק משותף של מוצרי שתי המדינות בארה"ב. שלא לדבר על כך שממשלת ישראל הסכימה לאחרונה כי מצרים תורשה להחזיק בצמוד לגבול עם ישראל כוח צבאי שהיקפו וציודו חורגים מן המוסכם בחוזה השלום. מה שהובלט קצת פחות היה שעזאם עזאם ישב יותר מ-8 שנים בכלא המצרי בעוון נסיונו לפעול כאיש-עסקים במצרים, ע"פ המותר והמוסכם בחוזה השלום. האיש התמים הזה האמין, כנראה, לכתוב ואולי אף השתכנע כי מפציע "מזרח תיכון חדש". הוא נענש למען יובהר בעליל כי מצרים אינה מתכוונת לקיים קשרים נורמליים עם ישראל גם לאחר שזו החזירה לה את כל חצי-האי סיני. הנס המצרי לא התרחש באפס מחיר. 6 סטודנטים מצרים שניסו להרוג ישראלים הוחזרו למצרים מבלי שנענשו וראש ממשלתנו הבטיח לנשיא מצרים לבחון שחרור אסירים פלשתינים. כלומר, ישראל תוציא לחופשי מחבלים פלשתינים אשר נחשפו ונתפסו במאמץ רב ובכך נמנע מהם להרוג בנו. שגריר מצרי צריך להימצא בישראל מכוח חוזה השלום. במשך שנים הבלגנו על הפרה גסה זו של החוזה ושבנו ולימדנו את כל העולם הערבי כי אפשר להתעלם ממחויבויות חוזיות כלפי ישראל . גם עתה לא ברור אם השגריר אכן יוחזר לתל-אביב, שהרי מצרים מתנה זאת ב"התקדמות מסָימת" בתהליך השלום הישראלי-פלשתיני, הקיים בעולם תעתועי הדמיון בלבד. התהדקות הקשרים הכלכליים עם מצרים ראויה אף היא לבחינה ספקנית במקצת. דומה שמצרים רוצה להיעזר במנגנוני שיווק ישראליים לארה"ב ובחוזה הסחר החופשי בינינו ובין מעצמת-העל כדי להקל על היצוא שלה. אם אכן כן הוא, יש להביא בחשבון שרשויות הסחר האמריקניות לא יראו נסיונות הערמה כאלה בעין יפה כך שאהוד אולמרט ייאלץ בקרוב לטפל בסכסוך מסחרי חדש. באמת, כדאי מאוד לריב עם ארה"ב, משענתנו היחידה בעולם, כדי לרצות את מצרים ידידתנו ושכנתנו ושוחרת השלום עימנו. ואם הגענו לענייני שלום, אולי ישאל מישהו מבין קובעי העניינים אצלנו האומנם זקוקה מצרים לכוחות משוריינים כדי למנוע הברחת נשק משטחה לרצועת עזה? האם לא די לשם כך בכוחות משטרה רגילים? האם נבצר מהמצרים לגלות חפירת מנהרות גם בלי להסתייע בשריוניות? חשוב עוד יותר: מדוע משקיעה מצרים הון-עתק ברכישת נשק משוכלל ובאימון צבא במפורש ובגלוי לקראת חצייה מהירה של חצי-האי סיני כדי לתקוף את השכנה מצפון-מזרח? לא הזכרנו את ההסתה האנטישמית, האנטי-ישראלית והמעין-נאצית שכלי התקשורת הרשמיים מפיצים במצרים . כדברי רודפי השלום בקרבנו מדובר במילים בלבד, הערבים מורגלים במלל כזה ואין לשים לב אליו. ובכל זאת, כבר כבר למדנו שיש כוח למילים ולעתים קרובות הן מיתרגמות למעשים אלימים. גם זה חלק מהסיפור החדש-ישן.

ישן 08-02-2005, 14:30
צלמית המשתמש של justice30
  justice30 justice30 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.04
הצחקת את העיתונאים
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "מוזר "מעולם לא פורסם"..."

הדוגמה שהבאת מוכיחה את טענת הכותב ,
כי זו כתבה המביעה דעה אישית ולא כתבת חדשות.

במדורי החדשות הופיעו הודעות לקוניות בלבד בעיקר מפיו של יובל שטייניץ ,
מעולם לא ראיתי כתבה יזומה של כלי תקשורת כלשהו בנושא החמור הזה !!

אם ראית כל כך הרבה ידיעות , אני מצפה לקבל ממך כמה הוכחות להודעתך,
והכוונה לידיעה חדשותית יזומה של העיתון ולא כתבת דעה אישית.

ובנושא חדשות , מעניין שלעיתונות לא הפריע להעלות מהאוב תמונות וידיעות
על "התעללויות" של חיילים והתנהגות מוזרה אחרת שקרו לפני שנים ,
ולדוש בהם ללא הפסקה .
כנראה שגם התאריכון הוא ענין לבולשביזם.

אז בנושא קשקשנות כדאי להיות זהיר יותר !!

"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה, וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט, עַד-יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ, וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"

ישן 08-02-2005, 15:28

הבעיה קיימת יותר מ-10 שנים
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "כן, מעולם לא התפרסם..."

טוב שעיתון הארץ נותן לנו דיווח יבש ועלוב ,
נראה שסטירה של חייל ישראלי תופסת מקום נכבד יותר
בעיתון לערבים חושבים מאשר סכנה קיומית למדינת ישראל.

הידיעה הזו מוכיחה על הפשע , איפה היה העיתון במשך כל השנים ?
כמה הוא התריע והזהיר מפני הסכנה ?
חפש עבורינו כתבות כאלו .

פושעי מלחמת יום הכיפורים פושעים שנית !!

"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה, וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט, עַד-יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ, וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"

ישן 08-02-2005, 15:56

עכשיו הצחקת גם אותי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "אתה מתוודע לזה רק עכשיו ודורש ממני לחפש לך?"

אני יודע על פשעי המצרים הרבה לפני שיובל שטייניץ החל לדבר על כך .

לא צריך להיות חכם גדול כדי לדעת ,
האנטישמיות במצרים , התעצמות הצבא המצרי ( סודן ולוב אינן איום עבור מצרים , אז מי נשאר?),
בניית מנהרות רחבות מתחת לתעלת סואץ , תמרונים צבאיים כאשר ישראל היא האויב ,
פעילות מצרית נגד ישראל בכל פורום , סיוע לטרור , הפרת ההסכם , השפעה על מדינות
שלא לשפר יחסים עם ישראל , התבטאויות של הרמטכ"ל המצרי נגד ישראל ,
ועוד אינסוף ידיעות שהתפרסמו מאז ההסכמים עם מצרים.

רק שען חרש לא רואה מה כל זה אומר .

איני צריך לחפש דבר שאינו קיים, כמו שאיני מחפש שלום אצל ערבים,
אתה מספר לי אגדות עם , אז תוכיח לי שהאגדה שלך היא אמת.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:50

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר