לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-06-2007, 11:31
  משתמשת נקבה adian adian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.05.07
המפגש עם יהודה בוארון

מישהו פה זוכר את יהודה בוארון, שוערה האגדי של מכבי חיפה?
אז ככה: החלטתי לפתוח אשכול עליו משום שהיום(יום שלישי, ה-12 ביוני) הוא בא לביקור אצלנו בבית הספר. הייתה לנו הרצאה על בטיחות בדרכים, והראו לנו כתבה שנעשתה עליו ב"עובדה", ולאחר הכתבה הוא הגיע וסיפר לנו על התאונה הקשה שהוא עבר(נדרס), שבעקבותה הוא לא היה בהכרה חודשיים, ולאחר מכן הוא לא זכר כלום, ולא ידע לעשות דבר, וגם על תהליך השיקום שלו. היה מאוד מרתק ומעניין לשמוע זאת, ועוד יותר מעניין משום שלא הכרתי אותו לפני כן. בכתבה שנעשתה עליו, הראו מספר הדיפות שהוא עשה, שמאוד הדהימו אותי. כאשר הוא סיפר על התאונה, הוא גם אמר מספר מילים על להיות שוער. הוא סיפר, ונעזר בשאלות שהוא שאל תלמידים, איך כיום, "בשכונה"(לא בליגות) מעמד השוער הוא הנמוך ביותר, ותמיד חושבים שמי שהכי גרוע יהיה שוער, ואני מאוד מסכימה עם זה, אך אני לא אפרט על כך, כי זה מתאים לאשכול אחר שאני בכל מקרה לא אפתח. אם מישהו פה חושב שאני אוהדת של מכבי חיפה, ובגלל זה פתחתי את האשכול, אז לא-אני אוהדת של בית"ר ירושלים, אבל זה לא קשור לקבוצה שאני אוהדת, אלא למה שמרגישים כאשר יהודה סיפר את הסיפור שלו. דבר אחר שהדהים אותי, הוא שבסוף ההרצאה איזה 20 ילדים באו לבקש ממנו חתימה. אין לי בעיה עם זה, מי שרוצה יכול לבקש, אבל הבעיה שלי הייתה עם הסיבה שהם מבקשים ממנו חתימה, ואני בטוחה שלפחות חצי מהם ביקשו חתימה רק בגלל שהוא "מפורסם", ומוכר... אני גם ביקשתי ממנו חתימה, אך הסיבה שלי הייתה שרציתי לזכור אותו לעד, את הבן אדם הזה, הגיבור, את היכולות שלו בתור שוער שאני כל כך רוצה להגיע להם, ואת התהליך שהוא עבר כדי להיות כמו קודם, רק בגלל זה ביקשתי ממנו חתימה, ולא בגלל שהוא מוכר ו-"מפורסם", כי זה לא מה שמעניין אותי.
אני יודעת שהאשכול נורא ארוך, אבל יש כל כך הרבה מה לכתוב על יהודה, והייתי רוצה לדעת מה דעתכם עליו? האם אתם מכירים אותו? ומה אתם חושבים על הדברים שרשמתי כאן?

נערך לאחרונה ע"י adian בתאריך 12-06-2007 בשעה 11:53.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:49

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר