לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-06-2007, 17:16
  itaydvir itaydvir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.02
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי mikos6 שמתחילה ב "אני משתמש בתוכנה..."

קודאק זה ה"מתרגם" של הסרט למחשב ולהיפך. למשל קבצי AVI הם סינית, אז כדי להבין את הסינית (AVI) אתה צריך מישהו שיתרגם.
אם השתמשת במדריך אז אני מניח שהשתמשת בקודק של DIVX4 LOW MOTION.
בעזרת הקודאק אתה כותב מחדש את הסרט ואתה יכול לשנות דברים כמו איכות תמונה/שמע ובכך להקטין ולהגדיל את קובץ הסרט.
לך בוירטואל דאב לאפשרויות וידאו ושם תבחר ב COMPRESSION:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ושם תשנה לקודאק אחר, אם יש לך שם אפשרות של DIVX 6.2.2 אז לדעתי תשתמש בה. אני אוהב לעבוד איתה, תלחץ על CONFIGURE ושם אתה יכול לשנות את האיכויות של הוידאו/שמע.
אם אתה לא רוצה לפגוע באיכות הוידאו תשנה את השמע (מסומן בתמונה למטה בריבוע אדום), לעזרה יש לך את הכפתור של המחשבון ליד שיעזור לך לפי גודל קובץ וכד':

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-06-2007, 19:36
  mikos6 mikos6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי itaydvir שמתחילה ב "קודאק זה ה"מתרגם" של הסרט..."

טוב....אני רואה שאתה ממש טוב בתחום הזה . כל הכבוד לך . לפי מה שאני מבין הקטע הוא מקודד לפי XVID MPEG-4 גודל הקטע 19,104KB (כ-19 מגה) הזמן הוא 00:01:19 (דקה ו-20 שניות).
יש לי מקודד DIVX 6.2.2 . היות שאני לא יודע איך עובדים עם התוכנה אודה לך אם תפנה אותי למדריך בנושא. ניסיתי לפי מה שכתבת אבל לא ידעתי איך להגדיר את הזמן והיות שהאיכות של הסרט לא טובה אני מעונין לשפר האיכות (אם אפשר) . כמו כן האם יש צורך לעשות את הפועלה לגבי כל קטע וקטע שאני מאחד. דבר נוסף שמתי לד שלקטעים יש ב-COMPRESSION הודעה unknown (tag0055) שאני חושב שיש בעיה בקול של הסרט בדרך כלל אני מתגבר על הבעיה הזאת בתוכנה מסויימת שמפרידה את הקול וא"חכ אני מחזיר את הקול.
אני מקווה שאני לא מטריח אותך יותר מדי ... אבל אתה ממש עוזר לי
ישן 19-06-2007, 21:48
  itaydvir itaydvir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.02
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי mikos6 שמתחילה ב "טוב....אני רואה שאתה ממש טוב..."

זה המדריך היחידי שאולי יש בנושא: http://www.fresh.co.il/dcforum/AVEditing/1410.html
אבל הוא משתמש בתוכנות אחרות.
אם הסרט שלך הוא קצר מאוד למה איחדת סרטים? התכוונת לערוך סרט? יש תוכנות הרבה יותר נוחות לזה מאשר וירטואל דאב.
לגבי האיכות של הסרט, היא לא טובה במקור? או רק אחרי ההמרה היא לא טובה? אם המקור לא טוב אז אין מה לעשות, אי אפשר לשפר מה שכבר לא טוב.
אם רק אחרי הקידוד, תשחק עם ההגדרות, כמו בתמונה למעלה, בחלון האמצעי של ה ENCODING PRESETS תזיז את החץ לאיכות הכי גבוהה...
ולא צריך לעשות את הפעולה הזאת אחרי כל איחוד, אתה כנראה עושה משהו לא נכון שיוצא לך קובץ בגודל של 800 מגה לסרט של 1:20 (שגם זה לא נשמע הגיוני...) בעקרון יש כמו במדריך וכמו בוירטואל דאב יש לך אפשרות לבחור במקודד.
שמחתי לעזור!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:08

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר