לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-06-2007, 23:49
  MuaiThai4L MuaiThai4L אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.07
אני מצטער על הכותרת לא אחזור על זה שוב ..
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ShAuN שמתחילה ב "אני חושב שגם לא תמצא כי לפי..."

ניר - שמח שהבנת מי זה אחי .

שון - בואקאו לקח אליפות עולם למשקל עד 70 קילוגרם .. אז אני חושב שהשתי קילו של רמון דקר לא יהיו משמעותיים ..

אגב מי זה שאמר שרמון דקר "הזדקן" טיפה ? .. אני מסכים איתו לגמרי הוא באמת עמד לפרוש כמה פעמים..

אבל אי אפשר להיעלם מהעובדה שהבנאדם תותח בין לאומי ....

מה שאני התכוונתי זה עם היה איי פעם קרב ששתיהם בכושר שיא .. וזה באמת יכל להיות מעניין .....

כנראה שאין .....

לא משנה בכל מקרה .. ראיתי איזה משו לא ממש ברור לי עם מייק טייסטון (קלאסי) ובוב סאפ ( מואי טאי / K1 )

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.=

מישו מוכן להסביר לי על מה היה הריב, איך הוא נגמר , ועם היה קרב ? ועם יש למישו תקרב ?

נשמע לי מוזר ששתיים כאלה יתחרו בזירה בלי חוקים .. עם כל הכבוד לטייסטון יש לבוב סאפ הרבה יותר יכולות ..

מצטער על החפירה אבל זה באמת מעניין אותי =] יום טוב / לילה טוב ( בשבילי זה יום חח )
חזרה לפורום
ישן 14-06-2007, 17:07
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.03
הקרבות של דקרס בסגנון תאילנדי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MuaiThai4L שמתחילה ב "תגידו ?"

שזה מרפקים וברכיות + הסגנון האישי שלו ,שזה כוח מתפרץ בטירוף נתנו בו את אותותיו . הגוף של דקרס שבור לגמרי , ואם אני לא טועה הוא כבר פרש מהזירה לפני כמה שנים והוא מאמן כיום . כשהוא כבר היה לקראת סוף הקרבות שלו , בואקאו רק הגיע ל K-1 .

דרך אגב , קרב שאני אישית מאוד רוצה לראות של דקרס ואני לא מוצא אותו בשום מקום , זה קרב שלו נגד צרפתי (או איטלקי,לא יודע) שקוראים לו פנצ'יו - Francois Pennacchio. לי הקרב הזה מעניין במיוחד לאור העובדה שאני מעריץ שרוף של "סאוואט"-אגרוף צרפתי , ונסיון היחיד של פנציו בזירה היה בקרבות סאוואט .
ב1990 התקיים הקרב בין אגדה רמון דקרס לבין אלןף צרפת בסאוואט פרנסואה פנציו . כולם ציפו שדקרס ישכיב את פנציו לישון עוד בסיבוב הראשון , אבל פנציו לא רק שעבר את הסיבוב הראשון , אלא ניצח את רמון דקרס בטכניקה נקייה של סאוואט .
חזרה לפורום
ישן 23-10-2007, 00:35
  misho16 misho16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.07
תגובה
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי MuaiThai4L שמתחילה ב "נשמע מעניין =]"

קודם כל סליחה שאני מקפיץ אשכול מלפני הרבה זמן..

בוקאו שוקל 70 קילו (אולי קצת פחות-69 נקודה משהו..) וגם רמון דקר שוקל ככה פחות או יותר ככה שיש מצב לקרב בינהם..למרות שרמון דקר בקושי עושה קרבות היום..
חוץ מזה,רמון דקר עבר פציעה משמעותית שבעקבותיה השתנה סגנונו האגרסיבי והוא נהיה פחות יעיל לדעתי..
והבן אדם פשוט מטורף לא רואה אף אחד ממטר.. ללא ספק הוא אחד הלוחמים הכי טובים שהיו באיגרוף התאילנדי ואני כל יום מתפלל לקרב בינו לבין בוקאו..מבחינתי זה השיא.. שני ההפכים נפגשים.. מצד אחד בוקאו הרגוע והשקול ומצד שני רמון דקר האגרסיבי (כבר לא ממש..) והאכזרי..
אם היום הייתי צריך להמר על אחד מהם,כנראה שזה היה בוקאו כי רמון דקר כבר לא מה שהיה אין ספק.. אבל אם הייתי צריך להמר בזמנים הטובים של רמון דקר שהוא פשוט חיסל את היריבים שלו,כנראה שהייתי מהמר עליו..

רמון דקר:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

בוקאו:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

נ.ב עכשיו שאני נזכר,ראיתי את הקרבות האחרונים שהוא עשה וראיתי שהוא עלה במשקל בצורה די גדולה..ככה שאני כבר לא בטוח שיש מצב לקרב בינהם..
חזרה לפורום
ישן 23-10-2007, 00:53
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי misho16 שמתחילה ב "תגובה"

מישהו פה בפורום הקליד לי שבעיטת מאי גרי למרכז הגוף בקרב לא יעילה,
אני לא זוכר בדיוק מי הוא היה אבל אם הוא רואה את ההודעה כדאי שהוא יסתכל על הסרטון של רמון,
לא הפעם הראשונה שאני רואה את הסרטון וכנראה גם לא האחרונה פשוט לוחם אדיר באגרוף תאילנדי,
ושאלו אותי לקרב שראיתי שהיריב השתולל בו יותר מ-5 דקות, אני בטוח שאותו הקרב שראיתי בטלויזיה היה קרב של רמון,
והוא השתולל יותר מ-5 דקות (בסביבות ה-10)
והקרב היה קרב חופשי, אני בטוח שמי שיחפש ימצא את הקרב,
הקרב היה באגודה לקרבות זירה שאני חושב שהיא נקראת "עלית" כי ראיתי שכתוב "עלית" על מודעה שהיתה תלויה על אחד מעמודי התמיכה של הזירה.

והיה ושאלו אותי את השאלה לפני שרמון נפצע הייתי מהמר עליו בשקט וברוגע אבל בהתייחס להווה הנוכחי
לפי דעתי בקרב רמון יפסיד בגלל הפציעה ובגלל שבוקאוו לוחם שקול ועוצמתי במיוחד (שובר צלעות).

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 23-10-2007 בשעה 01:22.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:14

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר