לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-06-2007, 03:09
  zoharim zoharim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צעיר מורעל שמתחילה ב "האמת על האוייב הפלשטינאי"

תראו מי מדבר רק על שטיפות מוח

מי שהביא לנו את הסרטים של חיים בן פסח ומאיר כהנא

אתה אנושי הרי , לא?

חיים בן פסח ומאיר כהנא אנשים שרוצים לטרנספר ערבים מארץ מולדתם.

צעיר מורעל = ילד בן 15-16, אתה לא מבין כלום מהחיים שלך. אני לא יקרא לך טיפש כי אני לא מכיר אותך אישית, מה שאני כן יודע שאתה כנראה גולש יותר מדי באתרים ימנים קיצונים ועברת שטיפת מוח קשה.

תצא החוצה, יש עולם נפלא בחוץ, עזוב אותך מחיים בן פסח, איתם אתה לא תגיע רחוק (ובטח שלא בצבא שאתה כל כך מורעל עליו).

בנוגע לשאר הימניםפ למניהם שמציעים להשמיד את עזה בפצצות נפל"ם, אתם גם בסביבות גילו של ידידנו המורעל, אבל אם אתם תיהיו גם מוכנים ללכת למשפחות החיילים שיהרגו במלחמות שאתם תביאו אלינו, ותצטרכו לראות איך לאנשים נגמרים החיים, אז בכיף. אבל בנתים אתם תשבו ותקטקו באינטרנט, ובני האדם הנורמאלים, השמאלנים הבוגדים שעושים צבא לפחות (לא כמו חיים בן פסח) ילכו וילחמו בשמכם..

בהצלחה בהמשך מורעל וכדאי לך לחשוב על התגובה שלי, אתה תגלה בעתיד עד כמה טעית והתנהגת כמו דביל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-06-2007, 07:59
  צעיר מורעל צעיר מורעל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.01.07
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי zoharim שמתחילה ב "תראו מי מדבר רק על שטיפות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי zoharim
תראו מי מדבר רק על שטיפות מוח

מי שהביא לנו את הסרטים של חיים בן פסח ומאיר כהנא

אתה אנושי הרי , לא?

חיים בן פסח ומאיר כהנא אנשים שרוצים לטרנספר ערבים מארץ מולדתם.

צעיר מורעל = ילד בן 15-16, אתה לא מבין כלום מהחיים שלך. אני לא יקרא לך טיפש כי אני לא מכיר אותך אישית, מה שאני כן יודע שאתה כנראה גולש יותר מדי באתרים ימנים קיצונים ועברת שטיפת מוח קשה.

תצא החוצה, יש עולם נפלא בחוץ, עזוב אותך מחיים בן פסח, איתם אתה לא תגיע רחוק (ובטח שלא בצבא שאתה כל כך מורעל עליו).

בנוגע לשאר הימניםפ למניהם שמציעים להשמיד את עזה בפצצות נפל"ם, אתם גם בסביבות גילו של ידידנו המורעל, אבל אם אתם תיהיו גם מוכנים ללכת למשפחות החיילים שיהרגו במלחמות שאתם תביאו אלינו, ותצטרכו לראות איך לאנשים נגמרים החיים, אז בכיף. אבל בנתים אתם תשבו ותקטקו באינטרנט, ובני האדם הנורמאלים, השמאלנים הבוגדים שעושים צבא לפחות (לא כמו חיים בן פסח) ילכו וילחמו בשמכם..

בהצלחה בהמשך מורעל וכדאי לך לחשוב על התגובה שלי, אתה תגלה בעתיד עד כמה טעית והתנהגת כמו דביל.

אם הייתה מעיין בקטנה באתרים של הימין הקיצוני, אז הייתה מבין שהימין הקיצוני לא רוצה להפציץ את עזה בפצצות מן האוויר, אלה אנחנו רוצים לגרש אותם מכאן. שנה שעברה תחת לחץ קשה של צה"ל היגרו 40,0000 פלשטינאים מעזה לדרום אמריקה.
אני מכיר הרבה אנשים ששירתו ביחידות קרביות מובחרות כגון פלס"ר שריון ולהם יש דעות ימניות והם תומכים באידיאולוגיה של כהנא.
עכשיו תגיד לי שהדתיים שמשרתים בצה"ל שמאלנים (והם מהווים רוב גדול ביחידות הקרביות) לאומת השמאלנים שמוציאים פטורים ואומרים שהם פצפיסטים והם לא רוצים שידיהם יגעו בנשק כי ידיהם טהורות.
80% מהפורום שלנו בימין האמיתי שירתו בקרבי! וכל השאר או שהם מתחת לגיל שמונעשרה או שהיו להם בעיות רפואיות מוצדקות והורידו להם את הפרופיל מתחת ל-72 (ותאמין לי עד כמה הם רצו לשרת ביחידות קרביות). <- לפני שאתה מלכלך על אנשים שפויים (שזה הימין) תראה את האתרים שלנו ואת המטרות.

נערך לאחרונה ע"י צעיר מורעל בתאריך 18-06-2007 בשעה 08:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:49

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר