לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-06-2007, 23:58
  War_Machine War_Machine אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.07
אבא,צבא,קרבי...

אני מבין את אבא שלי בקשר לזה שהוא לא רוצה שאני אתגייס לקרבי.. וזה סיוט זה סרט רע שלא נגמר כל המריבות האלה עוד פעם ועוד פעם..
פעם סיפרתי את זה פה בפורום לפני איזה חודש וחצי עדיין זה ככה.. עכשיו הגיע הרגע...
מחר אני צריך ללכת לרופאה שתמלא לי טפסים שאני כשיר לקרבי...
אבא שלי עושה לי צרות אתם לא מאמנים.. עוד 10 ימים צו ראשון..
אבא שלי רוצה שאני אהיה ג'ובניק הוא ממש ממש עושה לי צרות אתם לא יודעים..
אני כבר לא יודע מה לעשות כל מה שתחשבו אמרתי.. תותחנים נ"מ חיל הים... הכל הכל לא...
וגם הוא לא יהיה רגוע רק עד שאני באמת אתגייס לג'ובניק... תמיד אני יכול להעלות פרופיל אבל אם אני מעלה פרופיל בחזרה לפרופיל גבוה... אין לי שום מנילה או רשימת העדפות.. הצבא ישים אותי איפה שהוא רוצה... ואם אני הולך ככה רגיל...אז יש לי לפחות את ההעדפות שלי..שהוא גם אומר שלא יתנו לי..
אני כבר לא יודע מה לעשות... אם אני מתגייס לג'ובניק..אני אהיה בבאסה שלא עשיתי מה שאני נמשך אליו... הם אומרים לי שזה לאכול חרא והכל ואני באמת לא יודע מזה כי לא הייתי שם... אבל..כל אחד לא היה שם והולכים ואני גם רוצה..
ואם אני אלך לקרבי אני אהיה בכאסח עם אבא שלי ואולי אגרום לו בעיות רפואיות לפי מה שהוא אומר...והוא גם ילחיץ את כל הבית... אבל אני אעשה מה שאני רוצה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-06-2007, 00:23
  AcidicJimmy AcidicJimmy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי War_Machine שמתחילה ב "אבא,צבא,קרבי..."

תשמע, זה לא עיניין פשוט, מנסיון (אני הייתי צריך לשכנע את אמא שלי לחתום לי קרבי). תאמין לי שקיבלתי את אותן תגובות, ואני לא יודע בן כמה אבא שלך ומה מצבו הבריאותי, אבל כשסבתא שלי אמרה לי שמשהו עלול חלילה לקרות לה בגלל הגיוס שלי זה ממש הפחיד אותי. אבל אין מה לעשות ולפחות במקרה שלי המשפחה הבינה את זה. צריך להתפשר ואתה צריך להסביר להם שמצידך אתה לא מתגייס ליחידה המסוכנת ביותר ומצידם הם צריכים לתת לך את האפשרות לחוות את החיים שלך עד הסוף.

כל אחד והדרך שלו לשכנע את המשפחה שלו, אבל אני מציע שתשב עם אבא שלך אחד על אחד ותסביר לו כל מה שאתה מרגיש וחושב. תבהיר לו שאתה מבין את הדאגה שלו, אני מתאר לעצמי שהוא יבין מאיפה אתה בא ומה המניעים שלך (ואולי אפילו יקבל אותם).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 14-06-2007, 00:35

עשיתי את זה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי AcidicJimmy שמתחילה ב "תשמע, זה לא עיניין פשוט,..."

ישבתי אמרתי לו שאני אוהב אותו אמרתי לו שאני מבין את הדאגה שלו... אמרתי לו שאני מעריך את זה וזה מחמם לי את הלב... ואני רוצה לחוות את החיים כמו שהוא חווה כשהוא היה צעיר... ולעשות דוגרי מה שאני רוצה...יש לנו קרובים הרבה שנים במשטרה.. אם אני ג'ובניק הם יכולים להכניס אותי לשח"ם... ההכשרה שלהם די מעניינת.. לא ארוכה(לצערי).. יש תפקיד מודיעיני בשח"ם שמעניין אותי אבל לא שמים בו אנשים בקושי... זה מין בילוש... אני לא לוקח את זה כאופציה.. בכל מקרה מה שרציתי תמיד זה קרבי וניסיתי לדבר איתו ולא הולך כלום.. כמו לדבר לעץ..
מדאגה.. הבחור ממש מפחד... יותר ממני הוא מפחד... והוא מפחיד את אמא שלי גם הכי מצער אותי שהוא כולו מפחד ושזה באמת יכול לגרום לו לבעיות רפואיות .. הוא בן 50 ויש לו לחץ דם גבוה..
מה אתם אומרים.. ללכת לנסות תשח"ם הזה...? ... או מה

נערך לאחרונה ע"י War_Machine בתאריך 14-06-2007 בשעה 00:37.
ישן 14-06-2007, 00:37
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי War_Machine שמתחילה ב "עשיתי את זה"

תשמע. יש הרבה שכול בזמן האחרון, יש יותר מדי לוויות ויותר מדי סיפורים קשים - אבא שלך כרגע חושב אך ורק... על עצמו, ועל החשש העמוק שלו לאבד אותך. אין כאן שום רציונאליות ולדעתי אי אפשר להגיע כאן להסכמה.
אתה צריך להחליט אם לחיות את החששות שלו (עכשיו ובעתיד), לעשות מה שאתה רוצה, או למצוא פשרה כלשהיא.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 14-06-2007, 08:04
  edi89 edi89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל edi89 שלח הודעה דרך MSN אל edi89
יש לי מקרה דומה

אמא שלי גם מתנגדת בתוקף שאלך לקרבי ואני בן יחיד ככה שלשכנע אותה לחתום לקח לי שנה של מריבות ויכוחים וכעסים.

בסופו של דבר אני חושב שגרמתי לאמא שלי להבין שאת הצבא אני עושה ולא היא זה שלוש שנים שאני הולך לשרת ובגלל זה יש לי זכות מלאה להחליט איפה ואיך אני אעשה את זה.

אצלך הכל יותר פשוט אתה לא צריך חתימה בכלל.

דבר אם אבא שלך ותסביר לו שזה מה שאתה רוצה לעשות בשלוש שנים של הצבא או יותר וזהו.

אצלך זה פשוט בין אם הוא מסכים או לא אתה חופשי לעשות את מה שבראש שלך אל תדאג כמו שאמא שלי למדה להבין שזה מה שיהיה ולא אחרת ככה גם אבא שלך יבין תזכור שזה החיים שלך לא שלו.

ובכלל נותנים לבן 18 סמכות להרוג, לפצוע, לעצור,לבחור לכנסת ועוד....אבל לא לבחור מקום ודרך שירות צביעות קלאסית, אתה מוסמך להרוג אבל לא מוסמך להחליט איפה אתה רוצה לשרת.

ישן 14-06-2007, 11:30
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04

יקל עליך אם אני אגיד לך שזוהי החלטתך שלך ושלך בלבד.
אינך ילד יחיד ולכן זכותך ללכת לקרבי. אין להורים כל קשר בהחלטה והם אינם יכולים למנוע זאת, רק לשהקיף מהצד בזמן שהם רואים אותך חיי את חייך.
ברגע שתתגייס תגיע לגיל 18, הגיל שבו להוריך אין אחריות עליך וחייך הם חייך שלך ושלך בלבד. החלטותיך ישפיעו על עתיד שלך ולא על עתידם שלהם. אל תכנע לסחטנות (מצטער על המילה הבוטה) של אביך כאשר הוא אומר שיקרה לו משהו והוא ישתגע והוא ימות. הוא כמו עוד עשרות אם לא מאות אלפי אבות שלחו את בניהם לקרבי והוא בעצמו עוד שירת בחיל הים. כרגע מטרתו היא אחת - לשמור על התינוק שלו מכל רע והוא מבצע את השימוש באמצעים הברוטלים ביותר שהם רגשי האשמה שלך.
לא תבחר תותחנים כדי שאביך "ישמח" כיוון שאתה תבכה במשך שלוש שנים שאתה לא ביחידה שאתה רוצה. שוב, להזכריך, אלו חייך ואתה תצטרך לחיות עם ההחלטות שלך במשך כל החיים שלך, לא המשפחה שלך.

תבחר מה שנראה לך ורק לך לך כנכון, אך עשה זאת עם שיקול דעת.

*מידע נוסף בנוגע לשאלות ששאלת ולא נענו*
ב99% מהמיקרים (לא ראיתי מקרה שלא אבל יכול להיות שכן) אחת משלוש ההעדפות שלך הן המקום שאליו תתגייס ולרוב אפילו ההעדפה הראשונה שלך. היוצאים מן הכלל הם אם בחרת
גולני - 5
גבעתי - 4
שריון - 3
אתה תלך לשריון כי אין לשם ביקוש. אותו הדבר עם תותחנים.

מודיעין שדה יחידה מסוכנת כמו אם לא יותר מהחטיבות (גולני, גבעתי וכו'). מודיעין שדה נכנסים לבד וללא כוח מלווה עמוק לשטח האויב (בימינו בעיקר עזה והגדה). פולשים לבית, משתלטים עליו ומשם עוקבים אחרי המטרה עד שהיא יוצאת ומחסלים אותה או קוראים ליחידה אחרת שתחסל אותה. בכל מקרה - זה בהחלט לא בחירה שתרגיע את אביך.
ישן 14-06-2007, 11:54
  E1tan E1tan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.05

לא קראתי את כל התגובות אבל ממה שאני מבין אבא שלך פשוטו כמשמעו - אגואיסט!

עכשיו שאני אגיד את הגישה שלי תנסו להבין אותה לעמוק ולא לפסול ישר.

הגישה שלי היא כזאת בנאדם צריך להיות טוב לזולת והכל אבל עובדתית בנאדם שלא טוב לו בחיים יתקשה להיות טוב לזולת, לפיכך הדבר הכי חשוב בחיים הוא הצלחה בדרך שלך ורק אז המשפחה וכו' כמובן שאם יש אירוע משפחתי אתה תלך אליו ולא אל העבודה אבל אתה צריך לדאוג שתהיה מרוצה במה שאתה עושה בחיים על מנת שיהיה לך טוב ותוכל להיות בנאדם יותר טוב אל הסביבה שלך, בנאדם ממורמר לא נעים לאפחד! לכן אני חושב שאם אתה רוצה חי"ר תלך לחי"ר אם אתה רוצה להתפשר ואתה חושב שתהיה מרוצה מהפשרה תתפשר! אבל בכל מקרה ההורים שלך לא יכולים לקבוע לך מה לעשות והכי חשוב שתעשה מה שיגרום לך להרגיש טוב ורק כך ההורים שלך יוכלו להנות ממך בתור ילד שלהם כי שהם יראו שאתה שמח הם גם ישמחו שאתה עצוב או כועס או ממורמר זה לא נעים להם, צודק הם חיים בחשש תמידי שיש את האפשרות שיש לקרות לך משהו אבל וואלה מה לעשות באותה מידה הם יכלו לתת לך את האוטו בשישי וחס וחלילה... ואז הם היו כועסים על עצמם בכל מקרה ככה שילד שמת תמיד ההורים ירגישו אשמים ואין מה לעשות.

יש חיים צריך לחיות אותם בצורה הכי טובה שאתה מוצא לנכון וכמובן גם לעשות מאמץ לשמור על אותם חיים!
ישן 14-06-2007, 13:39

צודקים

בקשר להחלטה שהיא שלי.. זה לא שהם כופים עלי פיזית... הם כופים עלי מבחינת המצפון כמו שמישהו פה אמר ויהיה לי מאוד קשה ללכת ולעשות תפקיד כשאני יודע שאבא שלי בסכנה רפואית ובגלל הרקורד הרפואי שלו בהחלט הוא יכול להיות בסכנה מדאגה מוגברת, בעיקר אלי...
אבא שלי רוצה שאני אלך לשח"ם(מי שלא יודע משטרה כחולה רגילה)...ה"טירונות" שלהם של ה-14 חודשים נשמעת בסדר דווקא אבל אני יודע שאחרי הטירונות התפקיד הוא משעמם...חוץ מתפקיד אחד של בילוש...שלזה אני נמשך... אבל זה רציתי אחרי הצבא... תמיד רציתי ללכת ולהיות לוחם בצה"ל...אחרי הצבא תכננתי לנסות ולהתקבל לשב"כ... בבית שלי צועקים עלי, בוכים, רבים ועושים הכל עושים לי מוות... אחותי בלשכת גיוס 4 שנים... היא אומרת האפשרות שיתנו לי מה שאני רוצה זה 50\50... כולם אומרים לי שהצבא ברוב המקרים לא נותן מה שאתה רוצה....(כולם פה בסביבה שלי)... אני סומך על עצמי ועל הצבא שלנו שאם אני אבקש מודיעין שדה\נ"מ\תותחנים יתנו לי לפחות אחד מהם..כי גם יש ביקוש זה לא חיילות שכל המורעלים הולכים אליהם כמו צנחנים או גולני...(גם בגלל מורשת)...
אני יודע שיתנו לי..למרות שיש פה אנשים מנוסים ממני אצלי בבית שאומרים לי שלא.. יש לי הרגשה פנימית ואני יודע שיתנו לי אם אני אלך למסלול..אבל זה פשוט לא אפשרי כבר אי אפשר לחיות בבית שלי לאור הבעיות הנוכחיות כשהבעיה שלי עם הצבא היא רק אחת מהם...
אמא שלי העלתה אפשרות לא רעה... שאני אלך לשח"ם ואנסה את העבודה שם...אם אני לא אהיה מרוצה אז אני אעלה את הפרופיל שלי ואתגייס לקרבי....
אבל יש לי פה שאלה...אם יש לי פרופיל נמוך ומעלים לי אותו אחרי שהתגייסתי לשח"ם ואז הצבא כבר לוקח אותי.... הם שואלים אותי לאן אני רוצה להתגייס?? או שישר משבצים אותי לאן שצריכים פשוט???.... זאת שאלה מכריעה בהחלטה שלי... אני חייב לדעת תשובה...
אם אני הולך מהתחלה על מסלול קרבי יש מנילה והכל... אבל ככה.. אם מעלים פרופיל...
מישהו שואל אותי לאן אני רוצה להתגייס??..
ישן 15-06-2007, 11:51
  gadipm gadipm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי אריה פ שמתחילה ב "אני חושב שעדיפים היחסים עם..."

Hydra , מה אתה מקשקש אם אתה לא יודע אז אל תדבר שטויות .. יחידות ספציפיות במוד"ש מבצעות את מה שאתה מדבר עליו .. הגדודים פשוט מתצפתים בעזרת אמצעים שונים .. .

בקשר לפותח האשכול , צבא זה לא הכול בחיים .. גם שתגיע ותספר למפקדים שלך על הבעיות אני מאמין שהם יגידו לך את זה .. . אל תרגיש לא נעים או לא יודע מה אם לא תלך לקרבי .. כמו שאמרו אפשר לתרום המון מהעורף והצבא לא יקום ויפול בזכותך או בגללך. נכון שיש יחידות "עורפיות" בקרבי אבל גם הם עושים קווים ויש רמת סיכון כלשהי .. בזמן מלחמה הם בעורף אבל לא בשגרה .. . קח את השיקולים שלך - משפחה באמת מעל הכול , מה יעזור לך להיות קרבי ולחזור הבייתה למשפחה שממש לא שמחה ותומכת בך ? תאמין לי שזה משביז , ההגעה הבייתה אמורה לתת בך כוחות חדשים (: .

תחשוב על זה טוב אם שווה לך לשבש יחסים עם אבא בשביל להיות קרבי.

בקשר לאם אתה מעלה פרופיל אז אם נותנים לך לבחור - אני חושב שכן יש לך סוג של אפשרות בחירה או לפחות לבקש העדפה או משהו כזה .. אחותך נראה לי מוסרת לך נתונים לא נכונים בגלל שהיא מנסה לתמוך באבא שלך ..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:58

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר