לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-06-2007, 20:04
  O.H O.H אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "מכוניות מרמה 2 (שזה התקציב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hydra
מכוניות מרמה 2 (שזה התקציב שלך) הן כולן חסרון ביצועים וחסרון "ריגוש". מה לעשות, זה מה שקורה שלוקחים מכונית קומפקטית המחיר הזול ביותר - מקבלים אוטו טוב, שמעביר אותך מA לB.
הטויוטה זה האוטו ההכי בטוח, הכי חסכני והכי אמין -לא תגיע איתו למוסך אף פעם.

בקשר לתגובה הקודמת שלך- יש לי רישיון.....כבר חמישה חודשים.

אני לא מחפש רכב מרמה 2 . שכחתי פרט חשוב מאוד וראיתי ששכחתי אותו רק אחרי התגובה שלך, אני לא מחפש רכב חדש אלא רכב יד 2.....

אני מודע לעובדה שמכוניות כאלו הן לא מרגשות אבל עצם פרסום הפוסט הזה היה בשביל לוודא עם עצמי שלא שכחתי שום מכונית ואולי לקבל המלצות טובות..... חשבתי יותר בכיוון של B4 ופאסאט וכו' וראיתי במחירונים שהתקציב מתאים לשנים 04 ו05....

יש עוד רעיונות לרכבים מסוג זה?

תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-06-2007, 20:56
  משתמש זכר yakir1111 מנהל yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "מכוניות מרמה 2 (שזה התקציב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hydra
מכוניות מרמה 2 (שזה התקציב שלך) הן כולן חסרון ביצועים וחסרון "ריגוש". מה לעשות, זה מה שקורה שלוקחים מכונית קומפקטית המחיר הזול ביותר - מקבלים אוטו טוב, שמעביר אותך מA לB.

תקרא את ההודעה שרשמתי לך למעלה..
תפסיק באמת לדבר שטויות לפי איך שאתה כותב אתה ממש אבל ממש לא מבין במכוניות!

אין רכב בעולם שלא מגיע למוסך אין דבר כזה לעולם!!!
לכל רכב יש בלאי וטיפולים למשל בלמים שנישחקים מה אתה רוצה להגיד לי שאם הבלמים של הקורולה ילכו אז הוא ימשיך ליסוע בלי רפידות?
אתה רוצה להגיד לי שיום אחד לא יקרה שהמצבר ישבוק חיים?
אתה רוצה להגיד שיום אחד לא תלך המשאבת מים?
ואל תגיד שטויוטה זה הרכב הכי בטוח אתה מדבר שטויות הוא לא הכי בטוח! והוא לא הכי חסכוני
אתה בדקת את כל מה שכתבת והשוות עם רכבים אחרים לפני שאתה כותב "הכי אמין" הכי חסכוני "הכי בטוח" "לא תגיע איתו למוסך" - אתה מדבר שטויות נקודה.

אתה קובע עובדות שרחוקות מלהיות אמיתיות.

טויוטה קורולה הוא רכב טוב ואמין ולא הכי חסכוני בדלק זה תלוי על אופן הנהיגה בו ובנפח מנוע של הרכב, ושלא כל אחד יחשוב שטויוטה קורולה זה "טלית שכולה תכלת" גם לה יש בלאי קילקולים כמו לכל רכב אחר.

לפותח האשכול אני מציע לך לפי התקציב שלך והדרישות ללכת על מאזדה 3, אתה תיקנה מה שתירצה ומה שתחליט אך אחד פה לא יוכל לקבוע לך מה לעשות זאת הצעתי.

נערך לאחרונה ע"י yakir1111 בתאריך 15-06-2007 בשעה 21:00.
ישן 16-06-2007, 17:45
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי yakir1111 שמתחילה ב "[QUOTE=Hydra]מכוניות מרמה 2..."

חחח, לא עלית על אוטו בחיים (עשית 10 שעות אצל מורה נהיגה, פחחח) ואתה אומר לי שאני לא מבין במכוניות. חכם...
ברור שאין כזה דבר אוטו שלא מגיע אף פעם למוסך - שים לב מתוקי. זה צורת דיבור. בדיוק כמו שאתה אומר שהדבר הזה הוא סוף הדרך, הוא לא באמת סוף הדרך, הוא פשוט אחלה דבר. או כמו שאתה אומר "זה בן זונה" זה לא בן של זונה, זה לרוב פשוט מגניב...

מותק, אתה השוות שאתה אומר לי משהו ומעיז לפתוח את פיך מלא השטויות?
טויטה הכי אמינים - ראה ערך TOP GEAR....
הכי בטוח והכי חסכוני - אכן כן - בקובצת הרכב הזאתי טויוטה הכי בטוחה והכי חסכונית.

טויוטה לפי הרכב שיש לאבי והוא נוסע עימו 100 אלף לשנה (עברה שנה וחודש) בממוצע של 13 ליטר לק"מ אחד. זה נקרא חסכוני (למען האמת, מאוד חסכוני) וגם אחי נוהג על האוטו והוא נוהג כמו אידיוט, לוחץ על הגז עד הסוף, מזנק ועוד ועוד.

המזדה 3 - אתה ממליץ כי יש לאוטו "ביצועים" זה גרוטאה בכל מה שקשור לביצועים - בדיוק כמו הקורולה וכל קבוצה 2. נפח מנוע 1.6 עלוב. מומנט גרוע והכל גרוע. המזדה פשוט נראת יותר ספורטיבית. אגב, לקורולה יש הכי הרבה כוח סוס ברמה 2 והכי הרבה מומנט....

אז ששש....
ישן 16-06-2007, 18:56
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "חחח, לא עלית על אוטו בחיים..."

קודם כל לפי הציפיות שלו מהרכב מאזדה 3 יותר מתאימה.
הוא לא ביקש רכב חסכוני הוא ביקש רכב יפה וטויוטה קורלה זה רכב הכי בין המכוערים מהחדשים ממש מגעיל ולא יפה. מאזדה 3 ניראת בהרבה יותר יפה מהקורולה.
אל תדבר שטויות סגור את הפה שלך וכבה את המחשב שלך כדי שלא תוכל להמשיך להגביש שטויות.
קורולה לא הכי בטיחותי מאזדה 3יותר בטיחותית וחוץ מזה אם מדברים על בטיחות אז המנצחים הם הרכבים הגרמנים ולא יפנים.
וזה שאבא שלך נובע כמעט 100K כל שנה אז הרכב לא יחזיק זמן רב אל תידאג עוד מעט הרכב הזה יכנס למוסך להחלפת מנוע ושיפוץ ראש.
ואני לא מאמין לך שאבא שלך נוסע 100K כל שנה וגם אם זה נכון אז הוא בקרוב יכנס למוסך אל תידאג רכב לא בנוי לנסיעות כל כך ארוכות בלי שיכנס למוסך..
מכאן אני לא ממשיך עוד תמשיך להגיב שטויות ותיקרא אותם אז ביי
ו"ששש" תגיד לאבא שלך שנוסע 100K כל שנה...
ישן 16-06-2007, 19:40
  Hydra Hydra אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Humbug שמתחילה ב "לתשומת לבך,"

אתה יכול לעשות ככל העולה על רוחך. זה הפורום שלך, לא שלי...

אבל שים לב שאתה בעצמך חד צדדי ולמעשה שמח ומחכה להזדמנות.
ראה את התגובה שלי (קשורה ישירות לאשכול ולא ליקיר):

לזה הגיב יקיר:

לכל רכב יש בלאי וטיפולים למשל בלמים שנישחקים מה אתה רוצה להגיד לי שאם הבלמים של הקורולה ילכו אז הוא ימשיך ליסוע בלי רפידות?
ואל תגיד שטויוטה זה הרכב הכי בטוח אתה מדבר שטויות הוא לא הכי בטוח! והוא לא הכי חסכוני
אתה בדקת את כל מה שכתבת והשוות עם רכבים אחרים לפני שאתה כותב "הכי אמין" הכי חסכוני "הכי בטוח" "לא תגיע איתו למוסך" - אתה מדבר שטויות נקודה.

טויוטה קורולה הוא רכב טוב ואמין ולא הכי חסכוני בדלק זה תלוי על אופן הנהיגה בו ובנפח מנוע של הרכב, ושלא כל אחד יחשוב שטויוטה קורולה זה "טלית שכולה תכלת" גם לה יש בלאי קילקולים כמו לכל רכב אחר.

לפותח האשכול אני מציע לך לפי התקציב שלך והדרישות ללכת על מאזדה 3, אתה תיקנה מה שתירצה ומה שתחליט אך אחד פה לא יוכל לקבוע לך מה לעשות זאת הצעתי.

------
אני מציע לך, כבוד המנהל לקורא את התגובות לפני שאתה מעיר לי ולחשוב לפני שאתה מחפש מישהו בפינה. כן כן, מה לעשות, שילדון שלא עלה על רכב בחייו מחליט שאם הוא קבע שמזדה הכי יפה כולם צריכים לחשוב כך ואין לאיש זכות לחשוב שקורולה יפה יותר אני אומר לו שלכל אחד יש את הזכות לבחור מה הכי יפה לו.
או שילדון קטנטן שעשה 10 שעות עם המורה נהיגה (ואגב, זה באמת כל מה שהוא עשה...) אומר לי איך מתפקד האוטו שנסעתי איתו דיי הרבה (20 אלף לערך) ויש לאבי כשנה, כאשר הוא מעולם לא נסע\היה בבעלותו אני מגיב בהתאם.

שוב אדוני המנהל, תמיד נחמד וקל לחפש בפינה גולשים תמימים ולהתעלם מהגורם אשר גרם להם להגיב, אם כך אתה בוחר לפעול, שיבושם לך. בחירתך שלך. רק תזכור שאיך שאתה פועל כך יפעלו כלפייך ואני אשתעשע לראות איך תגיב אם מישהו יוריד לך כאפה, אתה תחזיר לו תואשם בתקיפה ללא התגרות.

כך שאני
ישן 16-06-2007, 22:10
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "אתה יכול לעשות ככל העולה על..."

אין ילדון שמה ילדון!
אתה מתנהג כמו יילדון אם אני יילדון אתה לא צריך ליגרום לויכוחים אפילו עם "ילדון" אני מכבד את התגובות שלך אתה גם אמור לכבד את התגובות שלי ואם הם לא מצאו חן בעינך יש לך בעיה חמורה ואתה צריך לעבוד על זה ולא להמשיך להתווכח אני באיזה שלב כבר כתבתי לך שאני לא מוכן לויכוחים כי זה מבלבל את פותח האשכול ורק ניסחף מחוץ לנושא של האשכול לכן אמרתי שאני לא מוכן להתווכח,
ואפילו שאני "ילדון" אני בטוח במיליון אחוז שאני מבין בהרבה ממך ולי יש ידע רב תודות לאבא שלי מכונאי מוסמך דרגה 3 עם תעודה וממנו אני לומד הכל ועוזר לו מידי פעם בעבודה.
מקווה שתיקח את זה לתשומת לבך ותפסיך להרוס אשכולות או שלא תגיב באשכולות שיעשו בלאגן.
יקיר
ישן 16-06-2007, 22:26
  Hydra Hydra אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי yakir1111 שמתחילה ב "אין ילדון שמה ילדון! אתה..."

אתה מכבד את התגובות שלי!?

זוהי התגובה הראשונה שלך אלי באשכול הנ"ל - טיפת כבוד אין כאן.
"

"
ישן 16-06-2007, 22:37
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

אני מסכים איתך זה נשמע תוקפני אבל
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "אתה מכבד את התגובות שלי!?..."

אני נשמעתי תוקפני אבל מה שאמרתי זה נכון כי באמת אין רכב לא מגיע למוסך
תועיל בטובך ליקרוא את מה שאתה כתבת לי אחרי התגובה שלי!.
אתה כתבת שאני לא עליתי על רכב וזילזלת בי על סמך שום דבר והכל היה לשווא.
וזה שכתבת "אין לך רשיון"
כבר מההודעה הראשונה שלך אתה התחלת להרוס את האשכול ואני בימקום להמשיך להתווכח כבר כתבתי לך את זה והפסקתי וידעתי לפי התגובה הראשונה שלך שהאשכול הזה הולך להרס ביגלל תגובות מטומטמות כאלה. אבל אתה עדיין ניכנס בקיר וממשיך להתווכח ולזלזל ולא לכבד הודעות ואתה לא שם לב אפילו למה שאתה כותב אלא רק מה שאחרים כותבים!.
ישן 16-06-2007, 23:18
צלמית המשתמש של Humbug
  משתמש זכר Humbug Humbug אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 25.10.01
אין לי שום דבר אישי נגדך (אני מודע לצביעות שבמשפט, אבל אפרט מיד)
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "אתה יכול לעשות ככל העולה על..."

אין לי מושג מי אתה, ובכנות - אני לא חש צורך לדעת. ומאידך, אני כן יודע דבר אחד - בשניים מתוך שלושה
אשכולות שדגמתי באופן אקראי (ולמען הגילוי הנאות, אגיד שבדקתי אותם אחרי התגובות שלך אלי בפורום בו
שוחחנו) - ראיתי תגובות משתלחות שלך.
בפורום נוסף התגובה שלך גם כן זלזלה במשתמש אחר שחלק על דעתך, אבל לא עברה על שום חוק בתקנון האתר.

ולכותרת - אין לי שום דבר אישי נגדך, חרף הויכוח שלנו.
עם זאת - נראה שקיימת מגמה, בה אשכולות שאנשים פותחים עם שאלות לגיטימיות, הופכים לויכוחים וסוטים
מאמות המידה המקובלות בקהילה הזאת - ברגע שאתה מגיב בהם.
אנחנו מעודדים אותך וכל גולש להגיב כמה שיותר. יתרה מזאת - אני מאמין שאת כל התגובות (גם הפוגעות) אתה כותב מכוונה טובה. אך יש דרך להביע את דעתך, זולת אם באמת מישהו השתלח בך, ובמקרה כזה-
אנחנו, מנהלי הפורומים - הכתובת בשבילך לפנות לעצור אנשים מן הסוג הזה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:34

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר