לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-06-2007, 13:16
  ronfine1 ronfine1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.06
צריך את עזרכתם עם המכשיר SE k800i...

אוקיי אז ככה... יש במכשיר את האופצייה של השלט רחוק במדיה פלייר במחשב דרך הבלוטוט'.
אני אתמול קיבלתי מתאם בלוטוט' למחשב מבאג ולפי הבירורים המתאם בסדר ואמור לעבוד עם הפלאפון כמו שצריך.
הבעיה היא שאני מצליח להתחבר למחשב דרך הפלאפון ואת כל האופציות האחרות כמו שליחת קבצים או להשתמש ברמקולים של המחשב בתור הרמקולים לפלאפון ועוד כמה הן כן עובדות כמו שצריך אבל האופציה של שליטה במדיה פלייר שזה בעצם הדבר שאני צריך, פשוט לא עובד. פעם ב... אני מצליח אולי להעביר שיר.. אבל זה רק אחרי איזה 100 לחיצות על כפתורים. לפי דעתי מה שדפוק זה במכשיר עצמו כי התמונה שמופיעה כשאר אני משתמש בשלט נראית לי דיי חתוכה ובהתחלה התמונה קטנה ואחרי כמה לחיצות היא גדלה ואז גדלה עם עוד לחיצה אבל עדיין תמונה חתוכה... אני אעלה את התמונות של המסך כאשר אני משתמש בשלט כדי שתראו למה הכוונה...
אם מישהו יודע מה הבעיה וכיצד לתקן אותה אני אודה לו מאוד.. תודה מראש אנשים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר