לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-06-2007, 11:38
צלמית המשתמש של *Reut*
  *Reut* *Reut* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.07
לגזור או לא?

שלום לכולם,

בימים האחרונים אני מתלבטת קשות אם לתת למישהו מקצועי לגזור לקוקטייל שלי את הנוצות או לא.
בימים הראשונים שהוא היה אצלי הוא היה עף ונתקע בחלון ולכן עכשיו המקור שלו נראה סדוק

אבל בימים האחרונים נראה כאילו הוא קלט את הקטע וכשהוא עף מהכלוב שלו אז הו עשה מן סיבוב כזה בסלון ובמטבח וחזר לכלוב בלי להיתקע בשום דבר. נראה לי שהוא ממש נהנה לעוף לגובה ועף בבית ככה, אני חושבת שהוא יהיה חסר ביטחון עם נוצות גזורות, כי חוץ מזה יש לי גם כלב בבית ואם יום אחד הכלב יגיע איכשהו לתוכי אני רוצה לחשוב שלתוכי תהיה דרך לברוח מהמלתעות שלו. ואני אף פעם לא מוציאה אותו מהכלוב כשיש סיר רותח או סכנה כלשהי לתוכי.

יש לנו גם רשתות נגד יתושים בבית שהן תמיד סגורות כך שלתוכי אין אפשרות לברוח מהבית, במקרה הכי גרוע הוא נתקע ברשת אך לא ננזק מזה אלא רק תופס עם הציפורניים והמקור.

אז מה אתם חושבים שכדאי לגזור לו את הכנפיים כדי למנוע פציעות או להשאיר לו אפשרות מילוט והנאה?

תודה מראש, רעות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-06-2007, 12:23
צלמית המשתמש של worth1000
  worth1000 worth1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי *Reut* שמתחילה ב "לגזור או לא?"

תוכי מבויית צריך שהכנפיים שלו יהיו גזורות! כך הוא ידע שהוא לא מסוגל לעוף...אם את רוצה להתעורר לראות שהתוכי שלך קרוע לגזרים אז בבקשה אל תגזרי...אבל אל תשכחי שיש לך כלב בבית ולו לא אכפת מה זה...פשוט בתור משחק...ובקשר לרשת יתושים...קודם היא מפוצצת באבק אז לתוכי לא בריא להיתפס בזה כאשר הוא תופס אותה הוא נושם והיא מלאה באבק.
ותוכי לא "לומד" שיש שם זכוכית אז אני לא צריך לעוף...הוא רואה את זה בתור פתח מילוט היית רוצה שבפעם הבאה הוא ישבור את הצוואר וימות? לא, נכון? תודה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר